Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO

Forum dyskusyjne WTG GNIAZDO
Teraz jest 23 cze 2021, 14:50

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 mar 2021, 20:13 

Szanowni Państwo,
Ancestry.com zwróciło się do mnie z prośbą o pośredniczenie w kontaktach z polskimi towarzystwami genealogicznymi. W dalszej perspektywie czasowej (popandemicznej) planują zwiększyć swoją obecność w tej części świata, zwłaszcza w Polsce. Na razie starają się zwiększyć rozpoznawalność własnej marki i wymyślili promocję skierowana do członków towarzystw genealogicznych. Każdy, kto założy w ancestry.com bezpłatne konto i doda do niego co najmniej 50 osób w 4 pokoleniach (lub 100 osób jeśli posiada już konto) otrzyma darmowy test DNA lub roczną subskrypcję na dostęp do ich baz danych. Konto na ancestry jest bezpłatne i nie ma konieczności podawania danych karty kredytowej (tutaj znajduje się krótka instrukcja jak to zrobić: http://polishgen.net/ancestry/konto.html). Na stronie: http://polishgen.net/ancestry/ umieściłem informacje dotyczące tej akcji oraz dane kontaktowe do mnie. Osoby chcące skorzystać z tej promocji bardzo proszę o kontakt. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Pozdrawiam,
Zbigniew Stettner

PS
Post umieściłem na forum zgodnie z sugestią prezesa WTG. Jeśli w niewłaściwym dziale to proszę o przeniesienie

PostNapisane: 25 mar 2021, 17:58 

Czy ta oferta jest ograniczona czasowo?

PostNapisane: 26 mar 2021, 21:51 

AlpaCino napisał(a):
Czy ta oferta jest ograniczona czasowo?

Na razie nie ma ograniczenia czasowego. Ja będę się tym zajmował do połowy maja. Potem przejmie to niemiecki oddział Ancestry i pewnie będzie kontynuowana. W każdym razie, na pewno w tej postaci będzie jeszcze co najmniej 1,5 miesiąca.
Zbigniew

PostNapisane: 17 kwi 2021, 15:38 

Jak to jest w przypadku gdy chce sie zbadać osobe u której nie można podac wszystkich 4 pokolen, czy wystarczy jedna linia do 4 pokolenia? Np mojej babci mama ma ojca NN wiec nie mozna dalej szukac. I czy kazda osoba powinna sie zglaszac osobno do Pana czy jest mozliwosc kilku testów dla administratora wiekszego drzewa.
Z góry dziękuję za odpowiedź

Szukam Antczak +Ratajska, Egiert +Bartczak, Wojciechowski +Baranowska, Szymanski +Paluch,+ Mroczkowska+Malinowska

PostNapisane: 11 maja 2021, 20:54 

Po długim czasie oczekiwania w końcu dostałem dostęp do baz. Niewiele się dowiedziałem, ale polecam wszystkim skorzystać.

PostNapisane: 26 maja 2021, 11:28 

Bardzo proszę o kontakt Panią Halinę Kwiatkowską (niestety pm nie zadziałała). Mój email: zbigniew.stettner@gmail.com lub telefon (696 068 0627)

Zbigniew

PostNapisane: 27 maja 2021, 12:47 

Mogę spokojnie polecić, chociażby akta cywilne z końca XIX i początku XX w - sporo aktów z Pomorza, Dolnego śląska, części Wielkopolski oraz II WŚ

Szukam:
- miejsca zgonu Stanisława Filipowicza (s.Karola) - w latach pomiędzy 1845 a 1853
- miejsca urodzenia Elżbiety, Karola i Stanisława Filipowiczów - dzieci Andrzeja i Marianny (lata ok.1770-1785)

Strefa czasowa: UTC + 1