Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO

Forum dyskusyjne WTG GNIAZDO
Teraz jest 23 lip 2024, 19:12

Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 lut 2024, 10:43 
Offline

Dołączył(a): 27 lut 2010, 13:15
Posty: 1074
cdn ...

1903.11.28 Dorota Marcin Helwich Józefa Kubiś Męzyk
1903.12.09 Leo Maksymilian Franciszek Hunderf Mieczysława Kosińska Drawsko
1903.12.03 Franciszka Szymon Smurawski Balbina Kalina Drawsko
1903.12.11 Helena Franciszek Witke Anna Kroll Drawsko
1903.12.12 Sylwester Andrzej Zofka Rozalia Krystek Wrzeszczyna
1903.12.19 Tomasz Andrzej Rybak Maria Anna Ciepik Drawsko
1903.12.17 Wiktoria Andrzej Gapski Gertruda Jur Drawsko
1903.12.15 Walerian Piotr Górski Petronela Helak Drawsko
1903.12.15 Paweł Antoni Maciaszek Teresa Misiołek Drawsko
1903.12.20 Elżbieta Stanisław Przybyła Maria Anna Sikora Wieleń
1903.12.19 Wiktoria Józef Pielach Józefa Białecka Wrzeszczyna
1903.12.09 Frieda Maria Edward Neubauer Ida Katz Drawsko
1903.12.05 Klara Maria Paweł Kratzel Maria Anna Bilska Wieleń
1903.12.23 Wiktor Gustaw Steinborn Marta Różanek Drawsko
1903.12.19 Antoni Franciszek Jusko Maria Anna Dolna Drawsko
1903.12.23 Benigna illeg Anastazja Kaczmarek Męzyk
1903.12.21 Bernard Stanisław Gapski Magdalena Jechalik Mężyk
1903.12.25 Agnieszka Weronika Jan Musiał Gertruda Górzna Drawsko
1903.12.25 Weronika Jan Mania Marta Lipowicz Wrzeszczyna
1903.12.23 Jan Stanisław Matuszczak Balbina Stochaj Męzyk
1903.12.16 Wiktoria Walenty Faberski Michalina Różanek Drawsko
1903.12.24 Lucjan Antoni Lembicz Nepomucena MIkołajczak Drawsko
1903.12.27 Józef illeg Józefa Tobisiak Drawski Młyn


1903.12.29 Paweł Teodor Franciszek Turek Anna Frajer Wieleń
1903.12.19 Jadwiga Elżbieta Józef Matuszkiewicz Julianna Kroll Żelichów
1903.12.24 Stefan Julliusz Heyberg Teodora Hylska Krzyż
1903.12.28 Franciszek Paweł Stelter Anna Urban Wrzeszczyna
1903.12.30 Weronika Ludwik Sikora Maria Anna Oleś Drawsko
1903.12.27 Wincenty Franciszek Paprzycki Seweryna Jabłońska Drawsko
1903.12.27 Paweł illeg Anna Rembarz Wieleń
1903.12.22 Florentyna Edward Steinborn Zuzanna Brajer Wieleń
1904.01.20 Antoni Walenty Kazimierz Perz Helena Piechota Wieleń
1904.01.10 Agata Antoni Kalina Wiktoria Lala Drawsko
1904.01.13 Agnieszka Wiktor Strzelczyk Maria Anna Michałek Drawsko
1904.01.10 Paweł Piotr Andrzej Rychlik Teodora Grzebyta Drawsko
1904.01.22 Józef Jan Brehmer Rozalia Czekała Zawada
1904.01.21 Agnieszka Wawrzyn Krępuła Petronela Drab Drawsko
1904.01.19 Franciszek Paweł Szółdra Barbara Rybak Drawsko
1904.01.23 Paweł Michał Sotek Walentyna Nowak Wrzeszczyna
1904.01.21 Antoni Wawrzyn Jerzy Rozalia Jechalik Wrzeszczyna
1904.01.23 Apolonia Ludwik Koza Maria Anna Gapska Drawsko
1904.01.08 Magdalena Anna Albert Buch Elżbieta Hohnke Kienwerder
1904.01.26 Franciszek Stanisław Schmidt Cecylia Hudzińska Wieleń
1904.01.22 Maria Anna Chryzostom Dur Joanna Staszek Wrzeszczyna
1904.01.30 Jadwiga Maria Paweł Buch Anna Buske Żelichów
1904.02.01 Leo Michał Hudziński Gertruda Wyrwa Wrzeszczyna
1904.02.06 Maria Anna Jan Krystek Gertruda Łuś Wrzeszczyna
1904.01.29 Maria Anna Józef Otzenberger Michalina Kubiś Drawsko
1904.02.02 Maria Anna Ignacy Sikora Gertruda Grzebyta Drawsko
1904.01.17 Helena Paweł Piątek Maria Anna Bednarz Drawsko
1904.02.09 Apolonia Antoni Cichy Weronika Sotek Wrzeszczyna
1904.02.10 Roman illeg Agnieszka Sotek Wrzeszczyna
1904.02.08 Franciszek Władysław Stochaj Magdalena Małecka Jaryń
1904.02.10 Kazimierz Andrzej Nawrot Maria Anna Radzi Wieleń
1904.02.11 Lucjan Walenty Władysław Graś Wiktoria Sotek Wrzeszczyna
1904.02.09 Feliks Paweł Gapski Maria Dolna Drawsko
1904.02.13 Leo Marcin Gapski Maria Anna Grzebyta Drawsko
1904.02.13 Maria Anna Jan Okonek Maria Anna Jur Krzyż
1904.02.16 Maria Anna Zuzanna Teodora Maztenka Marta Durecka Krzyż
1904.01.21 Wojciech Antoni KUbiak Maria Anna Małachowska Drawsko
1904.02.16 Paweł Marcin Albert Ludke Maria Krenz Wieleń
1904.02.24 Franciszka Andrzej Sikora Małgorzata Brzezińska Drawsko
1904.02.25 Marta Jan Stróżyk Helena Dreczka Wrzeszczyna
1904.02.26 Marta Paweł Stańko Magdalena Krystek Wrzeszczyna
1904.02.26 Leo Jan Misiołek Katarzyna Jerzy Drawsko Młyn
1904.03.01 Gertruda Jan Malida Franciszka Mania Łokacz
1904.02.23 Józef Bernard Trafiś Helena Hylska Drawsko
1904.02.29 Stanisław Jan Dolny Jadwiga Spychalska Drawsko
1904.02.24 Anna Franciszek Bądkowski Maria Anna Biegalska Melenhin
1904.03.01 Helena Jan Jerzy Julianna Grzebyta Drawsko
1904.03.01 Tomasz Antoni Zaleesiński Michalina Kalina Drawsko
1904.02.28 Alfons Roman Tomasz Franciszek Kalicki Marta Kacza Wieleń
1904.03.11 Maksymilian Józef Brzeziński Wiktoria Nowa Wieleń
1904.03.02 Franciszek Józef Bialyś Dorota Boch Wieleń
1904.03.08 Maria Anna Ignacy Dreczko Julianna Góźdź Drawsko
1904.03.07 Tomasz Tadeusz Antoni Szmania Władysława Konieczna Drawsko
1904.03.12 Józef Maciej Sikora Wiktoria Jurek Drawsko Młyn
1904.03.14 Maria Anna Chryzostom Piątek Weronika Marks Drawsko
1904.03.11 Franciszka illeg Balbina Gapska Mężyk
1904.03.18 Maria Anna illeg Franciszka Dębska Wrzeszczyna
1904.03.18 Agnieszka Marcin Jur Elżbieta Lala Drawsko
1904.03.12 Marianna Stanisław Helak Balbina Górska Drawsko
1904.03.22 Joanna Piotr Mierzwa Józefina Dolna Wrzeszczyna
1904.03.11 Gertruda Katarzyna Jan Banecki Maria Anna Spychalska Wieleń
1904.03.25 Leo Antoni Turek Teresa Wyrwa Drawsko
1904.03.25 Franciszek illeg Marianna Wujec Wrzeszczyna
1904.03.18 Marta Anna illeg Marianna Tafelska Wieleń
1904.03.27 Helena Marta Andrzej Czarnecki Weronika Majchrzak Wieleń
1904.03.30 Zofia Franciszek Kowalski Jadwiga Czerniewicz Wieleń
1904.03.27 Balbina Michał Mazur Otylia Strauss Drawsko
1904.03.30 Teodora Stanisław Orzechowski Helena Bednarz Drawsko
1904.03.22 Wilhelm Waldemar Gustaw Klinder Anna Broka Krzyż
1904.03.28 Helena Antoni Wieczorek Franciszka Białyś Drawsko
1904.04.04 Leo Nolesław Drózd Marianna Szewc Drawsko
1904.04.05 Waleria Jan Nawrot Marianna Mazur Drawsko
1904.04.07 Agnieszka Idzi Piątek Jadwiga Kijek Wrzeszczyna
1904.04.04 Waleria Wawrzyn Koza Franciszka Kokot Benglewo
1904.04.07 Leo Franciszek Helak Rozalia Mucha Drawsko
1904.04.13 Zofia Marta Juliusz Burow Marta Maria Wierczoch Krzyż
1904.04.15 Jan Ryszard Ryszard Freese Jadwiga Bonin Wieleń
1904.04.13 Bernard Grzegorz Paweł Schmugge` Augustyna Jusko Żelichów
1904.03.25 Maria Teresa Bernard Beege Antonina Zopik Huta Szklana
1904.04.09 Leo Franciszek Sikora Marcjanna Drab Drawsko
1904.04.10 Anna Klara illeg Maria Nowacka Wieleń
1904.04.25 Czesław Franciszek Grot Marianna Mania Drawsko
1904.05.05 Józef Szymon Sobieraj Marianna Dzik Wrzeszczyna
1904.04.13 Marcin Herman Alijzy Augustyn Kreisel Fryderyka Spikerborn Wieleń Zamek
1904.05.02 Franciszek illeg Franciszka Jarka Wieleń
1904.04.28 Jan Adam Woźniak Martianna Kurwan Drawsko
1904.05.05 Helena Andrzej Krystek Katarzyna Błoch Drawsko
1904.05.09 Helena Jan Nowak Pelagia Nowak Mężyk
1904.05.13 Jan Wawrzyn Lala Michalina Sikora Drawsko
1904.05.13 Feliks Wawrzyn Lala Michalina Sikora Drawsko
1904.05.06 Anna Paweł Grzebyta Małgorzata Oleś Drawsko
1904.05.17 Magdalena Franciszek Gawroch Tekla Spychalska Wrzeszczyna
1904.05.17 Antoni Wojciech Hofta Balbina Dolna Drawsko
1904.05.21 Helena Tomasz Matuszczak Katarzyna Gogołek Męzyk
1904.05.25 Maria illeg Franciszka Starogardzka Wieleń
1904.05.23 Waleria Szymon Sikora Balbina Tórzka Drawsko
1904.05.30 Józef Juliusz Dolny Pelagia Bartnik Drawsko
1904.05.16 Małgorzata Jakub Klawon Wiktoria Duszyńska Neu Mark
1904.05.31 Marta illeg Marianna Wiśniewska Wieleń
1904.05.30 Marceli Chryzostom Dreczko Maria Czerwińska Springmuhle
1904.06.04 Jan Józef Mumot Agnieszka Kononowicz Wrzeszczyna
1904.05.26 Stanisław Bernard Franciszek Wojciechowski Salomea Herman Friedrichsdorf
1904.05.28 Bruno Gerard Jan Koltermann Anna Kubiś Huta
1904.06.01 Łucja Ignacy Grot Julianna Sikora Wieleń
1904.05.29 Eleonora illeg Elżbieta Broka Drawsko
1903.02.12 Karol Eriens Herman Marten Rozalia Menke Wieleń
1904.06.05 Elżbieta Katarzyna Bernard Stanisławski Jadwiga Wendlandt Wieleń
1904.06.08 Julianna Franciszek Chudziński Teodora Banecka Wrzeszczyna
1904.06.09 Maria Anna Juliusz Helwich Krystyna Czarnkowska Drawsko
1904.06.08 Julianna Jan Nowak Petronela Buśko Męzyk
1904.06.16 Marta Jan Łuś Apolonia Krystek Wrzeszczyna
1904.06.16 Linus Konstanty Kruger Tekla Michalska Wrzeszczyna
1904.06.13 Fanciszka Tomasz Nowak Katarzyna Jerzy Męzyk
1904.06.22 Pelagia illeg Teresa Zalesińska Drawsko
1904.06.19 Julianna Piotr Koza Marianna Dreczko Drawsko
1904.06.24 Marianna Józef Jurek Pelagia Grzebyta Drawsko
1904.06.23 Marta Ludwik Gapski Michalina Fręś Drawsko
1904.06.10 Helena Małgorzata Józef Jaśkowski Jadwiga Spychalska Kienwerder
1904.06.10 Marta Elżbieta Józef Jaśkowski Jadwiga Spychalska Kienwerder
1904.06.15 Amelia Andrzej Kulczyński Agata Kobus Schluzerbuch
1904.06.24 Jan Konstantyn Stańko Franciszka Rybak Drawsko
1904.06.30 Bruno Augustyn Augustyn Schulz Marta Wiese Wieleń
1904.06.25 Jan Paweł Otto Kiess Frieda Marose Krzyż
1904.06.09 Jan Józef Gapski Tekla Grzebyta Drawsko
1904.06.09 Szymon Jan Śmichalski Teresa Trafisz Drawsko
1904.06.16 Walter Reinhold Emil Doege Paulina Mathews Kl.Lubs
1904.06.04 Franciszek Franciszek Schmeiser Monika Jur Krzyż
1904.07.19 Jakub Alfons Jan Schulz Maria Bunhke Wieleń
1904.05.29 Max Jakub illeg Anna Mischke Wieleń
1904.07.06 Jan Augustyn Jan Kroll Agnieszka Ludtke Wieleń
1904.07.15 Wincenty Józef Błoch Rozalia Koza Drawsko
1904.07.13 Anna Mateusz Bogdański Michalina Gwiazdowska Drawsko
1904.07.06 Elżbieta Franciszek Meier Maria Anna Cichorek Fizany
1902.03.04 Bronisława Franciszka Leopold Suligowski Agata Bąk Wieleń
1904.07.20 Roman Marcin Kasior Klara Krygier Wrzeszczyna
1904.07.17 Ignacy Chryzostom Koza Franciszka Piątek Wrzeszczyna
1904.07.25 Antoni Stefan Mendyk Modesta Janas Wieleń
1904.07.28 Marta Stefan Francuzik Zuzanna Czazubowska Drawsko
1904.07.26 Dominik Roman Machowina Michalina Piątek Drawsko
1904.07.30 Roman Stefan Szymkowiak Agnieszka Kotlarczyk Wieleń
1904.08.09 Ludwika Bronisława Paweł Marks Petronela Kowal Drawsko
1904.08.15 Roman Marcin Kujanek Marianna Kaźmierczak Jaryń
1904.08.13 Ludwika Jan Jerzy Marianna Krystek Drawsko
1904.08.13 Jan Jakub Francuzik Marianna Piątek Drawsko
1904.08.10 Maria Otto Kempf Magdalena Spychalska Krzyż
1904.08.21 Joanna Franciszka Chryzostom Banecki Teodora Linka Drawsko
1904.07.18 Małgorzata Franciszek Irwack Paulina Kubiś Zamek Wieleń
1904.08.25 Stanisław illeg Magdalena Banecka Drawsko
1904.08.22 Marianna Jan Jagiełka Marianna Kubiś Drawsko
1904.08.30 Marta Antoni Stochaj Marianna Dur Wrzeszczyna
1904.08.20 Seweryn Jan Grzebyta Gertruda Misiołek Drawsko
1904.08.30 Franciszek Roman Rychlik Julianna Szulc Drawsko
1904.09.02 Józef Stefan Kurowski Agnieszka Duhr Wrzeszczyna
1904.09.07 Gustaw Michał Marcin Kroll Julianna Stock Żelichów
1904.09.09 Teresa Wawrzyn Kaczyński Weronika Jur Drawsko
1904.09.05 Martianna Bartłomiej Srech Magdalena Helwich Drawsko
1904.09.11 Cecylia Maksymilian Mucha Marta Kolterman Krzyż
1904.09.10 Hieronim Antoni Oleś Elżbieta Górska Drawsko
1904.09.12 Jadwiga Helena Teodor Waldjan Katarzyna Wachowska Krzyż
1904.09.14 Jadwiga Franciszka Józef TUrek Agnieszka Góźdź Wieleń
1904.09.18 Maria Magdalena Emma Hieronim Bontke Emma Forster Krzyż
1904.09.22 Franciszka Jan Rybak Agnieszka Lala Drawsko
1904.09.22 Paweł Franciszek Małecki Józefa Cyrach Wieleń
1904.09.22 Michalina Chryzostom Lala Franciszek Sotek Drawsko
1904.09.13 Eryk Antoni Albert Piotr Sorbadnik Gertruda Jesse Żelichowski Hamer
1904.09.15 Jan Jan Biegalski Bronisława Świtalska Krzyż
1904.09.15 Michalina Jan Fraszewski Marianna Gąska Wapiarnia
1904.09.19 Klemens Jakub Sowa Balbina Nawrot Męzyk
1904.09.26 Helena Jan Mądrawski Magdalena Matuszczak Męzyk
1904.09.28 Jan Michał Jan Wieczorek Anna Mischke Krzyż
1904.10.02 Franciszek Jan Jan Lewandowski Rozalia Sauerman Wrzeszczyna
1904.10.06 Alojzy Roman Otto Julianna Jakubek Drawsko
1904.10.02 Edward Maciej Babiak Balbina Grzebyta Drawsko
1904.09.21 Anna Maria ` Paweł Mathews Paulina Ziske Żelichów
1904.10.03 Elżbieta Frieda Robert Albert Turek Matylda Pollack Wieleń
1904.10.09 Teresa Michał Lala Pelagia Jurek Drawsko
1904.10.15 Wiktor Teodor Marcin Góźdź Agnieszka Heppner Wrzeszczyna
1904.10.08 Franciszka Jan Bąkowski Justyna Ciążyńska Zielonowo
1904.10.16 Gustaw Bruno Bolesław Gabryelski Agata Kruger Krzyż
1904.10.11 Jan Jan Helak Elżbieta Sobczyk Drawsko
1904.10.22 Teodor Chryzostom Przybyła Paulina Czekała Wrzeszczyna
1904.10.11 Klara Marta Franciszek Hunger Teodora Kmiecik Krzyż
1904.10.19 Cecylia Teodor Stanek Apolonia Niezborała Drawsko
1904.10.12 Teodor Paweł Fryderyk Hoffmann Wilhelmina Mathews Gapa Wieleka
1904.10.24 Teodora Mikołaj Bieliński Marianna Krygier Wrzeszczyna
1904.10.24 Stanisław Antoni Mazur Agnieszka Rybarczyk Drawsko
1904.10.23 Marta Jan Cyrach Matylda Schutt Wieleń
1904.10.27 Franciszka Franciszek Michałek Teresa Banaś Drawsko
1904.10.25 Eleonora Piotr Dolny Barbara Staszek Drawsko
1904.10.30 Edmund Roman Staszek Małgorzata Jagła Drawsko
1904.10.31 Elżbieta Wawrzyn Mumot Anastzaja Frącsiak Wieleń
1904.11.06 Teodor Władysław Kaszubski Magdalena Ryżek Wrzeszczyna
1904.11.08 Helena Jan Milewski Balbina Ruckert Wieleń
1904.11.07 Konrad Engelbert Robert Żuromski Elżbieta Wendlandt Wieleń
1904.11.07 Marcin Stanisław Jechalik Michalina Góźdź Mężyk
1904.10.31 Gertruda Michał Wodziak Anastazja Jagiołka Żelichów
1904.11.15 Leokadia Teodor Welka Katarzyna Spychalska Wrzeszczyna
1904.11.11 Marta Maria Paweł Schmugge Marianna Wierczoch Krzyż
1904.11.08 Marcin Roman Lala Józefa Kula Drawsko
1904.11.14 Feliks Marcin Bednarz Franciszka Staszek Drawsko
1904.11.17 Leokadia Hieronim Góźdź Marianna Maślona Wrzeszczyna
1904.11.19 Elżbieta Jakub Jechalik Magdalena Stochaj Męzyk
1904.11.22 Jan Michał Kubiak Marianna Grześkowiak Drawski Młyn
1904.11.19 Cecylia Ludwik Czajka Marianna Różanek Drawsko
1904.11.23 Leokadia Teofil LInka Marianna Nowak Drawsko
1904.11.06 Franciszek Franciszek Przybyła Agnieszka Gruhn Krzyż
1904.11.23 Barbara Tomasz Wojtkowiak Tekla Kokot Drawsko
1904.11.15 Łucja Juliusz Oleś Marianna Koza Drawsko
1904.11.23 Jan Franciszek Ratka Anna Mania Drawsko
1904.11.12 Augustyn Marcin Ernest Jan Henke Antonina Mumot Żelichów
1904.11.27 Maria Magdalena Józef Perski Gertruda Ryżek Wrzeszczyna
1904.12.02 Józef Nikodem Krystek Anastazja Duhr Wrzeszczyna
1904.11.29 Klara Walenty Misiołek Julianna Nawrot Krzyż
1904.11.30 Łucja Hubert Sekuterski Zuzanna Adamska Busch Lukatz
1904.12.02 Sylwester Tomasz Łuś Franciszka Ostrowska Wrzeszczyna
1904.12.01 Agnieszka Wawrzyn Sobota Cecylia Fryś Męzyk
1904.12.05 Franciszek Paweł Drózd Teresa Kierstan Drawsko
1904.12.15 Stefan Stanisłąw Mucha Marianna Gapska Drawsko
1904.12.17 Jan Michał Smurawski Anastazja Rybak Drawsko
1904.12.13 Wiktor Franciszek Kasper Paulina Hylska Drawski Młyn
1904.12.16 Paweł Jan Gedamke Katarzyna Wojtkowiak Drawsko Szmelca
1904.12.16 Franciszek Walenty Muller Emilia Perska Drawsko
1904.12.16 Pelagia Antoni Grzebyta Marianna Tafelska Drawsko
1904.12.20 Pelagia Wiktoria Józef Sobieraj Marta Kaczmarek Nothwendig
1904.12.12 Jan Franciszek Rybak Teodora Kościołowska Drawsko
1904.12.23 Stefan Andrzej Błoch Katarzyna Kubiś Drawsko
1904.12.23 Mieczysław Antoni Kaczmarek Stanisława Nawrot Mężyk
1904.12.22 Weronika Michał Graj Marianna Matuszczak Mężyk


1904.12.27 Paweł Florian Kubiś Agnieszka Jerzy Drawsko
1904.12.27 Agnnieszka Tomasz Giś Anna Dolna Drawsko
1905.01.05 Zofia Józef Rączka Waleria Mumot Wrzeszczyna
1905.01.05 Marianna Jakub Piasek Agnieszka Banecka Wrzeszczyna
1904.12.19 Anastazja Chryzostom Koza Paulina Dymek Drawsko
1905.01.06 Paweł Jan Cichy Marianna Busko Wrzeszczyna
1905.01.03 Jan Paweł Rybakiewicz Elzbieta Orzińska Wieleń
1905.01.05 Henryka Bronisław Śmałecki Teofila Jelińska Krzyż
1905.01.08 Zdzisława Janina Wiktor Stabrowski Jadwiga Adamczewska Wieleń
1905.01.08 Agnieszka Paweł Stelter Anna Urban Wieleń
1905.01.11 Stanisław Jan Kowal Marta Kmiecik Drawsko
1905.01.02 Jan Paweł Albert Buch Elżbieta Henke Krzyż
1905.01.05 Zofia Marcin Wojda Marianna Nawrot Żelichów
1905.01.10 Paweł Józef Kalina Marianna Gapska Drawsko
1905.01.10 Marta Piotr Sikora Marta Buśko Drawsko
1905.01.13 Paweł Ignacy Stanisławski Julianna Kijek Wieleń
1905.01.11 Agnieszka Paweł Sławski Józefa Mumot Wieleń
1905.01.27 Zofia Hieronim Dymek Gertruda Graś Wrzeszczyna
1905.01.09 Charlotta Małgorzata Ferdynad Nerger Anna Niewolińska Wieleń
1905.01.25 Marta Piotr Wojtkowiak Łucja Angielska Drawsko
1905.01.29 Eleonora Anastazja Franciszek Nowak Cecylia Drajewska Wrzeszczyna
1905.01.28 Maria Weronika Michał Kroll Marta Tobelke Żelichów
1905.01.26 Paweł Franciszek Michał Jarka Bronisława Perska Wieleń
1905.02.01 Weronika Ignacy Dreczka Julianna Góźdź Drawsko
1905.01.23 Jan Hugo illeg Michalina Maicher Berlin
1905.02.01 Wiktor Ignacy Paweł Kacza Elżbieta Seifert Wieleń
1905.02.08 Albin Franciszek Witka Anna Kroll Drawsko Młyn
1905.02.05 Franciszek Feliks Piotr Rybak Balbina Szymańska Wieleń
1905.02.10 Helena illeg Anna Rohbeck Wrzeszczyna
1905.02.02 Walenty Michał Wachowiak Franciszka Grabowska Kalkofen
1905.02.14 Maksymilian Leo Herman Marten Rozalia Minke Wieleń
1905.02.16 Eleonora Józef Broka Katarzyna Jusko Drawsko
1905.02.13 Leonia Rozalia Andrzej Dembski Julianna Koza Drawsko
1905.02.11 Konrad Andrzej Rychlik Teodora Grzebyta Drawsko
1905.02.17 Helena Franciszek Dreczka Katarzyna Howańska Wieleń
1905.02.04 Małgorzata Helena Wojciech Jagsch Ludmiła Waszak Wieleń
1905.02.16 Leon Roman Sikora Cecylia Maciejewska Wieleń
1905.02.11 Maksymilian Wojciech Brzeziński Teresa Franciszka Grzebyta Łokacz
1905.02.08 Werner Alfons Otto Ziebarth Marta Hencke Fizany
1905.02.25 Roman Jan Brener Rozalia Czekała Zawada
1905.03.03 Józef Antoni Cichy Weronika Sotek Wrzeszczyna
1905.02.26 Pelagia Herman Lala Bolesława Kosińska Drawsko
1905.02.28 Helena Teofil Wojewoda Wiktoria Wojtkowiak Wieleń
1905.03.05 Bruno Augustyn Otto Teresa Starogardzka Wieleń
1905.03.02 Gertruda Franciszek Sikora Brygida Tuta Wieleń Kalkofen
1905.03.08 Józef Jan Jusko Marianna Dolna Drawsko
1905.03.10 Mieczysław Józef Józef Tabernacki Anna Prudel Wieleń
1905.03.11 Józef Andrzej Stachowiak Julianna Oleś Drawsko
1905.03.07 Bernard Teodor Ryszard Duhr Agnieszka Schmugge Żelichów
1905.03.12 Klara Marta Franciszek Baumgart Aniela Grabarczyk Wieleń
1905.03.23 Paweł Feliks Bolesław Drózd Marianna Szewc Drawsko
1905.03.13 Jadwiga Jan Mumot Aniela Dymek Drawsko
1905.03.12 Franciszek Antoni Sawul Antonina Najderek Jaryń
1905.03.26 Jan Konstanty Gapski Gertruda Dębska Drawsko
1905.04.07 Anastazja Ignacy Bednarz Rozalia Lala Drawsko
1905.03.27 Maria Herman Just Pelagia Sikora Kalkofen
1905.04.09 Bernard Franciszek Kujanek Magdalena Różalska Wieleń
1905.04.13 Herman Bernard Kijek Julianna Noj Drawsko
1905.04.16 Jan Wawrzyn Witwe Franciszka Lala Drawsko Młyn
1905.04.19 Teofil Robert Schmugge Małgorzata Helwich Drawsko
1905.04.13 Herbert Jan Franciszek Duhr Ida Neubauer Drage Lukatz
1905.04.13 Marta Magdalena Michał Komorowski Marianna Borowska Cranzin
1905.04.14 Helena Bartłomiej Koza Weronika Swak Drawsko
1905.04.28 Stanisław Ignacy Dębski Antonina Jusko Drawsko
1905.04.23 Anna Wojciech Kaczmarek Marianna Matelska Wieleń
1905.04.23 Franciszek Marcin Grzebyta Helena Mucha Drawsko
1905.04.28 Helena Teofil Piątek Gertruda Sotek Wrzeszczyna
1905.04.21 Helena Władysława Władysław Frankowski Maria Byczek Wieleń
1905.04.14 Franciszek Robert Gruse Marta Krienke Ascherbude
1905.04.23 Jerzy August Fryderyk Otto Lange Jadwiga Rok Krzyż
1905.04.14 Helena Agnieszka Karol Sikora Rozalia Smurawska Krzyż
1905.05.01 Monika Michał Dębski Marianna Gapska Drawsko
1904.11.14 Balbina Małgorzata Henryk Goebel Balbina Kozera Charlottenburg
1905.05.12 Leo Paweł Stańko Magdalena Krystek Wrzeszczyna
1905.04.27 Franciszek Franciszek Bartkowski Marianna Biegalska Melentin
1905.04.30 Roza Anastazja Herman Kroll Maria Schmugge Żelichów
1905.05.16 Buno Jan Jan Pawelski Eugenia Kronischke Wieleń
1905.05.22 Marianna Stanisław Szymaniak Rozalia Reck Wieleń
1905.05.19 Władysław Jan Feliks Klemens Włochowicz Agnieszka Helak Wieleń
1905.05.23 Teodozja Jan Nawrot Marianna Mazur Drawsko
1905.05.22 Petronela Wawrzyn Krępuła Petronela Drab Drawsko
1905.05.23 Jan Franciszek Czekała Marianna Jerzy Wrzeszczyna
1905.05.28 Leo Józef Czekała Franciszka Furman Zawady
1905.06.02 Alojzy Antoni Maraszek Teresa Misiołek Drawsko
1905.06.04 Marianna Wiktor Bartkowiak Anna Nawrot Wrzeszczyna
1905.06.01 Marianna Paweł Spychalski Cecylia Waroś Wrzeszczyna
1905.05.25 Władysław Franciszek Łuczak Rozalia Lewandowska Arntowo
1905.06.03 Antoni Jan Antoni Kurwan Władysława Jabłońska Drawsko
1905.06.04 Helena Teodor Rybak Marianna Kościołowicz Drawsko
1905.05.23 Anna Ignacy Jakubowski Anna Glinkowska Pleszyn
1905.06.04 Helena Elżbieta Franciszek Wolterdorf Maria Czekała Żelichów
1905.06.10 Marianna Józef Jędraszczak Katarzyna Matuszak Mężyk
1905.06.20 Leo Józef Dolny Julianna Lala Drawsko
1905.06.10 Małgorzata illeg Julianna Dolna Wieleń
1905.06.27 Marta Emil Stelter Franciszka Jechalik Wrzeszczyna
1905.06.28 Piotr Paweł Jan LInka Marianna Dolna Drawsko
1905.06.22 Anna Józef Wyrwa Teodora Jur Drawsko
1905.06.22 Paulina Ignacy Machowina Marianna Kowal Drawsko
1905.06.12 Maria Magda Max Marks Agnieszka Nowacka Krzyż
1905.06.30 Anna illeg Marianna Kwapisz Drawsko
1905.06.03 Gertruda Jan Maciejewski Jóżefina Klin Krzyż
1905.07.07 Jan Tomasz Babiak Balbina Ratka Drawsko
1905.07.03 Helena Małgorzata Leopold Gundermann Agnieszka Krieger Wieleń
1905.07.01 Marta Antonina Ernest Tuta Antonina Zopik Krzyż
1905.07.15 Anna Marcin Gapski Marianna Grzebyta Drawsko
1905.07.11 Jan Franciszek Tafelski Weronika Mucha Drawsko
1905.07.11 Elżbieta Józef Łuś Magdalena Mumot Wieleń
1905.07.12 Marianna Magdalena Szymon Gunter Anna Sikora Wieleń
1905.07.14 Leo Paweł Dębski Rozalia Rębarz Drawsko
1905.07.26 Roman Paweł Linka Magdalena Rychlik Drawsko
1905.07.30 Marta Jan Dolny Jadwiga Spychalska Drawsko
1905.07.25 Anna Wojciech Wiśniewski Katarzyna Dreczko Wieleń
1905.07.31 Franciszek Franciszek Sikora Marianna Drab Drawsko
1905.08.05 Klara Jan Stoiński Teresa Ochocińska Drawsko
1905.07.30 Dominik Tefoil Mazur Cecylia Ratke Drawsko
1905.08.12 Maksymilian Franciszek Dur Katarzyna Stochaj Wrzeszczyna
1905.08.07 Stanisław Franciszek Wyrwa Marta Drózd Drawsko
1905.08.01 Helena Maria Albert Henke Marta Sikora Kienwerder
1905.08.09 Helena ileg Anna Szewc Drawsko
1905.08.09 Marianna Józef Kijduń Józefa Wiśniewska Wieleń
1905.08.17 Ludwik Jan Ostrowski Gertruda Brzezińska Wrzeszczyna
1905.08.14 Stefan Franciszek Rossa Franciszka Koza Wieleń
1905.08.12 Klara Antoni Zalesiński Michalina Kalina Drawsko
1905.08.10 Maksymilian Albert Ignacy POniedziałek Alwina Broka Krzyż
1905.08.05 Rozalia Marcin Pujanek Marianna Kaźmierczak Waldensdorf
1905.08.25 Roza Idzi PIątek Jadwiga Kijek Wrzeszczyna
1905.08.10 Gertruda Matylda Klemens Friske Franciszka Erpenstein Wieleń Zamek
1905.08.10 Helena Klara Jan Włosiewicz Gertruda Minkke Wieleń
1905.08.17 Eleonora Marianna Masymilian Goździewiński Marianna PIątek Krzyż
1905.08.10 Jerzy Wawrzyn Herman Kroll Anna Kwiatkowska Żelichów
1905.08.23 Leo Franciszek Maksymilian Mucha Marta Kolterman Krzyż
1905.08.31 Rozalia Jan Woźniak Marianna Kurwan Drawsko
1905.08.31 Józef Jan Woźniak Marianna Kurwan Drawsko
1905.08.30 Rozalia PIotr Koza Marianna Dreczko Drawsko
1905.08.08 Bronisław illeg Wiktoria Klin Krzyż
1905.08.31 Leo Franciszek Kozera Katarzyna Gabska Wieleń
1905.08.28 Cezar Franciszek Kowalski Jadwiga Czerniejewicz Wieleń
1905.09.06 Klemens Franciszek Koplin Marianna Bloch Wieleń
1905.09.06 Edward Michał Gabski Antonina Steinborn Drawsko
1905.09.13 Maria Teresa Jan Linke Agnieszka Bark Żelichów
1905.08.30 Tomasz Andrzej Sikora Małgorzata Brzezińska Drawsko
1905.08.23 Paweł illeg Elżbieta Broka Drawsko
1905.09.01 Marcin Marcin Górski Magdalena Lum Drawsko
1905.09.04 Stanisław Paweł Józef Malaszkiewicz Julianna Kroll Żelichów
1905.09.15 Tekla Ludwik Staszek Marianna Wyrwa Drawsko
1905.09.08 Franciszek Stanisław Mania Balbina Kubiś Drawsko
1905.09.06 Jozef Franciszek Okonek Marianna Jur Krzyż
1905.09.16 Wanda Chryzostom Dur Joanna Staszek Wrzeszczyna
1905.08.26 Franciszek August illeg Anna Schmugge Żelichów
1905.09.14 Franciszka Franciszek Misura Urszula Mierzwa Wrzeszczyna
1905.09.17 Tekla Alojzy Sikora Gertruda Noj Drawsko
1905.09.12 Leo Stanisław Przybyła Marianna Sikora Wieleń
1905.09.11 Cecylia Urszula Franciszek Czerwiński Salomea Ochocińska Wieleń
1905.09.13 Juliusz illeg Gertruda Perska Wieleń
1905.09.13 Franciszek Szymon Przybyła Anna Kujanek Wieleń
1905.09.18 Marianna Jadwiga Andrzej Kasior Michalina Gabska Wieleń
1905.09.17 Marianna Andrzej Urbaniak Gertruda Banecka Drawsko
1905.09.12 Norbert Edmund Franciszek Kałas Marta Mazur Krzyż
1905.09.08 Anna Maria Elżbieta illeg Franciszka Dibelius Żelichów
1905.09.26 Antoni Wincenty Kulerski Marta Staszek Drawsko
1905.09.26 Helena Wincenty Kulerski Marta Staszek Drawsko
1905.09.26 Anna Konstancja Franciszek Karck Anna Ostrowska Wieleń
1905.09.26 Stefan Franciszek Franciszek Karck Anna Ostrowska Drawsko
1905.09.24 Klemens Wojciech Tymek Michalina Zimnik Drawsko
1905.09.21 Tekla Andrzej Rybak Marianna Cieplik Drawsko
1905.09.21 Franciszka Walenty Faberski Michalina Rosanek Drawsko
1905.10.03 Maksymilian Piotr Kafura Michalina Jerzy Wrzeszczyna
1905.09.26 Jadwiga Andrzej Wojtkowiak Maria Siemieniak Wieleń
1905.09.27 Łucja Franciszek Mumot Małgorzata Wojtkowiak Wieleń
1905.10.07 Edward Edmund Dębski Magdalena Spychalska Wrzeszczyna
1905.10.01 Urszula Paweł Nawrot Marianna Jeziorna Mężyk
1905.09.11 Gererd Albert Friese Franciszka Wendlandt Krzyż
1905.10.05 Brygida Chryzostom Kubiś Wiktoria Kamińska Drawsko
1905.10.05 Edward Ludwik Helwich Helena Krystek Drawsko
1905.10.06 Jan Franciszek Klamerek Dorota Fromler Wrzeszczyna
1905.10.06 Bruno Wiktor illeg Rozalia Materna Wieleń
1905.10.07 Klemens Stefan Łuś Magdalena Skręta Wieleń
1905.10.08 Wiktoria Tomasz Rybak Gertruda Jusko Drawsko
1905.10.12 Teresa Ludwik Drózd Barbara Gabska Drawsko
1905.10.11 Edmund Paweł Kalina Marianna Hoft Drawsko
1905.10.11 Edmund Bernard Jarzynka Krystyna Karmelita Drawsko
1905.10.07 Irena illeg Wiktoria Tyrakowska de Panian Drawsko
1905.10.14 Marta Roman Otto Julianna Jakubek Drawsko Młyn
1905.10.12 Teodor Michał Dolny Marianna Tafelska Drawsko
1905.10.20 Maria Luiza Maciej Sikora Wiktoria Jurek Drawsko Młyn
1905.10.21 Feliks illeg Helena Błoch Drawsko
1905.10.07 Gustaw Maksymilian Paweł Schmugge Rozalia Stock Żelichów
1905.10.13 Jan Jakub Małecki Teresa Giś Wieleń
1905.10.20 Jan Piotr Kurowski Rozalia Kijek Wieleń
1902.12.13 Łucja Hildegarda Augustyn Meinke Elżbieta Sebentin Wieleń
1905.10.28 Stanisław Kostka Jakub Stochaj Cecylia Rybak Wrzeszczyna
1905.10.31 Edmund Juliusz Góźdź Gertruda Sikora Wrzeszczyna
1905.10.27 Maksymilian Albert Franciszek Kacza Marianna Kurowska Wieleń
1905.10.30 Leo Andrzej Mądrawski Franciszka Dolna Drawsko
1905.11.03 Jan Marcin Stanisław Szóstak Anna Klofik Drawsko
1905.11.02 Teodor Chryzostom Lala Franciszka Sotek Drawsko
1905.11.04 Stanisława Jan Grzebyta Gertruda MIsiołek Drawsko
1905.10.15 Jadwiga Franciszek Schmisser Monika Jur Krzyż
1905.11.05 Teodor Antoni Bartnik Ewa Spychalska Drawsko
1905.11.04 Waleria Andrzej Gapski Gertruda Jur Drawsko
1905.10.31 Cecylia Roman Wika Pelagia Bednarz Drawsko
1905.11.08 Agnieszka Wojciech Heft Balbina Dolna Drawsko
1905.11.08 Marta Jan Nawrot Gertruda Kaczmarek Męzyk
1905.11.14 Jan Edward Orziński Marta Gruse Wieleń
1905.11.08 Franciszek Andrzej Nawrot Marianna Radzi Wieleń
1905.11.08 Franciszek Robert Jusko Marta Majewska Krzyż
1905.11.17 Andrzej Stanisław Matuszczak Balbina Stochaj Mężyk
1905.11.10 Edmund Paweł Chudziński Magdalena Banecka Wrzeszczyna
1905.11.25 Józef Jan Piotr Grochowski Marianna Trafisz Wieleń
1905.11.16 Marianna marcin Zabel Zuzanna Kijek Drawsko
1905.11.24 Waleria Marccin Sikora Katarzyna Gapska Drawsko
1905.11.02 Klara Wiktoria Franciszek Albert Buch Katarzyna Helwig Glashutte
1905.11.14 Bolesław Antoni Szmania Władysława Konieczna Drawsko
1905.11.27 Marta Roman Duhr Marianna Sotek Wrzeszczyna
1905.11.25 Jan Władysław Koza Martianna Dymek Drawsko
1905.11.25 Ambroży Paweł Szołdra Barbara Rybak Drawsko
1905.11.23 Irena Juliusz Dolny Pelagina Bartnik Drawsko
1905.11.26 Ambroży Ludwik Giś Marianna Białyś Drawsko
1905.11.23 Klemes Stanisław Gabski Magdalena Jechalik Męzyk
1905.10.24 Rozalia Cecylia Metody Wiśniewski Tekla Baranowska Neuhofen
1905.12.05 Waleria Antoni Gabski Marianna Lala Drawsko
1905.12.07 Wiktoria Stanisław Żurek Ludwika Nawrot Wrzeszczyna
1905.12.01 Jan illeg Agnieszka Gogołek Mężyk
1905.12.06 Marianna Jan Kasper Pelagia Radtka Drawsko
1905.12.02 Konstancja Jan Pankowski Helena Mucha Drawsko
1905.12.07 Antoni Walenty Noj Julianna Rybak Drawsko
1905.12.05 Mieczysław Bolesław Paweł Marks Petronela Kowal Drawsko
1905.12.10 Helena Elżbieta Edward Steinborn Małgorzta Breyer Wieleń
1905.12.01 Anna Katarzyna Otto Kiess Frieda Marne Krzyż
1905.12.01 Wojciech Piotr Paweł Kratzel Maria Bilska Wieleń
1905.12.14 Franciszek Paweł Kluth Gertruda Michalska Wieleń
1905.12.23 Zofia Walenty Grot Michalina Kurwan Drawsko
1905.12.16 Stefan Marcin Fręś Tekla Steinborn Drawsko
1905.12.21 Stefan Wawrzyn Lala Michalina Sikora Drawsko
1905.12.14 Franciszek Antoni Lembicz Nepomucena MIkołajczak Wieleń
1905.12.23 Stefan Franciszek Jusko Paulina Woźniak Drawsko
1905.12.26 Marta Chryzostom Pałka Anna Fronober Wrzeszczyna
1905.12.26 Stefan Franciszek Krępuła Magdalena Stróżyk Wrzeszczyna
1905.12.17 Anna Anastazja Otto Jokich Anna Pawłowska Krzyż
1905.12.30 Luiza Anna Wawrzyn Jerzy Rozalia Helwich Wrzeszczyna


1905.12.30 Piotr Władysław Czarnkowski Weronika Michałek Drawsko
1906.01.01 Marta Andrzej Sowka Rozalia Krystek Wrzeszczyna
1906.01.02 Walenty Marcin Kasior Klara Kryger Wrzeszczyna
1906.01.03 Paweł Chryzostom Góźdź Marianna Krystek Wrzeszczyna
1905.12.31 Agnieszka Tomasz Krystek Magdalena Klekota Drawsko
1905.12.23 Franiciszek Paweł Grzebyta Małgorzata Oleś Krzyż
1906.01.05 Bernard Józef Rhode Salomea Sindzińska Drawsko Młyn
1906.01.16 Franciszek Jan Krystek Teresa Kryger Wrzeszczyna
1906.01.18 Franciszek Ksawery Marcin Lala Teodora Helak Drawsko
1906.01.05 Luiza Leo` Redmann Franciszka Waka Krzyż
1906.01.10 Franciszka Antoni Kijek Agnieszka Grzebyta Drawsko
1906.01.14 Antoni Józef Błoch Rozalia Koza Drawsko
1906.01.13 Agnieszka Leo Kasper Tekla Kamińska Zawada
1906.01.18 Albert Feliks Adam Burzyński Matylda Drege Ludwigsdorf
1906.01.30 Franciszek Franciszek LInka Marianna Kubiś Drawsko
1906.02.01 Anna Illeg Teodora Godawa Wrzeszczyna
1906.02.04 Jan Władysław Bleja Marianna Kubiś Drawsko
1906.01.24 Paweł Stanisław Helak Balbina Górska Drawsko
1906.02.11 Leo Józef Mernard Góźdź Michalina Buśko Wrzeszczyna
1906.02.15 Władysław Wawrzyn Koza Franciszka Kokot Benglewo
1906.02.14 Marta Klara Franciszek Małecki Józefa Sierach Wieleń
1906.02.05 Bruno Teodor Ferdinand Zadow Teresa Kroll Żelichów
1906.02.10 Angela Maria Elias Spychalski Maria Banecka Wieleń
1906.02.17 Zygmunt Stafan Chudziński Marta Spychalska Wrzeszczyna
1906.02.27 Gertruda Andrzej Błoch Katarzyna Kubiś Drawsko
1906.03.02 Franciszek Józef Wiktor Strzelczyk Marianna Michałek Wieleń
1906.02.16 Julia Helena Franciszek Kasper Paulina Hilska Krzyż
1906.02.25 Pelagia Roman Rychlik Julianna Schulz Drawsko
1906.02.22 Jan Kazimierz Zając Marianna Ostrowska Arntowo
1906.03.07 Agnieszka Franciszek LInka Katarzyna Mądrawska Drawsko Młyn
1906.02.13 Bruno Florian Jan Kroll Agneiszka Ludtke Wieleń
1906.03.07 Leo Hubert Sekuterski Zuzanna Adamczak Krzyż
1906.03.04 Pelagia Franciszka Mercin Bednarz Franciszka Stanek Drawsko
1906.03.10 Leo Chryzostom Koza Paulina Dymek Gr. Lubs
1905.12.10 Elżbieta illeg Maria Maternik Berlin
1906.02.07 Bruno Paweł illeg Marianna Jeziorska Ludwiksdorf
1906.03.16 Paweł Teodor Staszek Apolonia Niezborała Drawsko
1906.03.16 Helena illeg Weronika Sikora Drawsko
1906.03.18 Leo Józef Franciszek Cichy Marianna Buschko Wrzeszczyna
1906.03.19 Marianna Wawrzyn Banaś Agnieszka Zimnik Drawsko
1906.03.31 Tekla Józef Rączka Waleria Mumot Wrzeszczyna
1906.03.30 Balbina Władysław Koza Bronisława Nowak Drawsko
1906.03.29 Leo Piotr Górski Petronela Helak Drawsko
1906.03.26 Zygmunt Florian Józef Kośmider Teodora Wujcik Wrzeszczyna
1906.03.22 Florian Józef Wojtkowiak Zuzanna Siudzińska Drawsko
1906.03.20 Frida Helena Augustyn Nast. Augusta Kroll Żelichowo
1906.04.03 Marianna Michał Sotek Walentyna Nowak Wrzeszczyna
1906.04.05 Leo Ludwik Nowak Paullina Banecka Drawsko
1906.03.31 Elżbieta Maria Franciszek Jankowski Jadwiga Spychalska Kienwerder
1906.03.31 Karol Franciszek Zygmunt Pfeil Anna Floerke Wieleń
1906.04.08 Leo Paweł Drózd Teresa Kierstein Drawsko
1906.04.06 Bruno Frederyk KOplin Wanda Nickel Wieleń
1906.04.09 Stanisław Jan Stańko Marianna Orzechowska Drawsko
1906.04.10 Helena Władysław Stochaj Magdalena Małecka Kalkofen
1906.04.10 Marta Wanda Jan Rychlik Magdalena Ewert Drawsko
1906.04.14 Stanisław Tomasz Nowak Katarzyna Jerzy Mężyk
1906.04.05 Elżbieta Anna Teodor Martenka Marta Durecka Krzyż
1906.04.16 Teofil Jan Dolny Jadwiga Górska Drawsko
1906.04.16 Franciszek Bolesław Drózd Marianna Szewc Drawsko
1906.04.22 Anna Cecylia Ludwik Duhr Matylda Koplin Żelichów
1906.04.21 Zofia illeg Magdalena Wilczyńska Wieleń
1906.04.13 Anna Teresa Michał Kwiatkowski Maria Ziske Żelichów
1906.04.19 Małgorzata Zofia Marcin Drajewski Maria Banecka Wieleń
1906.05.02 Bernard Jan Koltermann Anna Kubiś Ludwigsdorf
1906.05.04 Jan Franciszek Drecki Katarzyna Kowalska Wieleń
1906.05.11 Alfons Ignacy Grot Julianna Sikora Wieleń
1906.05.07 Zofia Klara Juliusz Herzberg Teodora HIlska Krzyż
1906.05.08 Małgorzata Marta Ludwik Ziebarth Maria Marta Henke Fisahn
1906.05.19 Marianna Franciszek Stróżyk Helena Dreczka Wrzeszczyna
1906.05.20 Łucja Anna Bernard Stanisławski Jadwiga Wendlandt Wieleń
1906.05.19 Katarzyna Małgorzata Leo Tybisławski Maria Koplin Wieleń
1906.05.24 Feliks Wawrzyn Nawrot Katarzyna Kosińska Drawsko
1906.05.21 Magdalena Bernard Trafisz Teresa Hilska Drawsko
1906.05.13 Małgorzata Joanna Gustaw Klunder Anna Brock Krzyż
1906.05.30 Anna Ludwik Gapski Michalina Fręś Drawsko
1906.05.30 Edmund Alfred Bolesław Gabryelski Agata Kruger Krzyż
1906.05.31 Katarzyna Elżbieta Robert Żuromski Elżbieta Wendlandt Wieleń
1906.06.04 Jan Paweł Dur Petronela Krystek Wrzeszczyna
1906.06.06 Józef Chryzostom Banecki Teodora Linka Drawsko
1906.05.29 Franciszka Antonina Wilhelm Ahlert Anna Zieske Kalkofen
1906.06.03 Wanda Julianna Jan Sikora Balbina Helak Drawsko
1906.06.06 Czesław Chryzostom Piątek Weronika Marks Drawsko
1906.06.12 Gertruda Antoni Kalina Wiktoria Lala Drawsko
1906.06.12 Czesław Ignacy Mania Julianna Drózd Drawsko
1906.06.14 Zofia Władtsław Piotrowski Franciszka Ott Wieleń
1906.06.14 Leo Marcin Grześkowiak Zuzanna Dzik Drawsko
1906.06.19 Konstancja Jan Korab Marta Kmiecik Drawsko
1906.06.24 Anna Marta Jan Łuś Apolonia Łuś Wrzeszczyna
1906.06.23 Antoni Antoni Wieczorek Franciszka Białys Drawsko
1906.06.22 Anna Szymon Sobieraj Michalina Dzik Wrzeszczyna
1906.06.23 Piotr Paweł Chryzostom Koza Franciszka Piętek Wrzeszczyna
1906.06.04 Erika Małgorzata Ryszard Freese Jadwiga Bonia Drawsko
1906.07.01 Józef Stanisław Musiał Marianna Czarnkowska Drawsko
1906.07.05 Paweł Paweł Kurwan Angela Siemkowska Drawsko
1906.07.03 Czesław Władysław Sikora Marianna Oleś Drawsko
1906.07.08 Anna Teofil Linka Marianna Nowak Drawsko
1906.06.27 Alfred Jan Paweł Paweł Ziethlow Weronika Górska Drawsko
1906.07.01 Bernard Robert Gruse Marta Krienke Asherbude
1906.07.08 Anna Tomasz Wojtkowiak Tekla Kokot Drawsko
1906.07.16 Marta Antoni Cichy Weronika Sotek Wrzeszczyna
1906.07.12 Anna Marta Andrzej Rychlik Teodora Grzebyta Drawsko
1906.07.13 Max illeg Marianna Staszek Wieleń
1906.07.14 Marianna Franicszek Radke Anna Mania Drawsko
1906.07.17 Franciszek Jan Stefan Francuzik Zuzanna Czarnkowska Drawsko
1906.07.20 Czesława Marta Wincenty Frankowski Maria Byczek Wieleń
1906.07.12 Alfred Jan Edward Neubauer Ida Raatz Drawsko
1906.07.10 Jan Franciszek Bątkowski Marianna Bilska Drawsko
1906.07.24 Jan Franciszek Kokot Marianna Ciebielska Drawsko
1906.07.10 Jan Marcin Wojda Marianna Nawrot Żelichów
1906.07.26 Anna Luiza Wojciech Rusinek Katarzyna Bzdręga Wieleń
1906.07.30 Marta Jakub Francuzik Zuzanna Piątek Drawsko
1906.07.24 Jadwiga Anna Paweł Schmugge Augusta Jusko Żelichów
1906.08.06 Marianna Marcin Siemieniak Apolonia Małecka Wieleń
1906.08.11 Franciszek Ludwik Staszek Marianna Wyrwa Drawsko
1906.08.13 Franciszek Wawrzyn Wrzeszczyński Maria Anna Karszewska Drawsko
1906.08.14 Michalina Józef Ciesielski Józefa Gołębiewska Briesen
1906.08.14 Ludwik Teodor Sotek Marianna Machowina Wrzeszczyna
1906.08.04 Franciszek Paweł Paweł Kausler Anna Broka Krzyż
1906.08.13 Konrad Jan Nawrot Marianna Mazur Drawsko
1906.08.15 Maria Gertruda Jan Łusiewicz Gertruda Minke Wieleń
1906.08.23 Ludwika Piotr Koza Marianna Dreczka Drawsko
1906.08.22 Alicja Franciszka Jan Britkowski Teodora Pawłowska Wieleń
1906.08.24 Izabela Wincenty Przybyszewski Wiktoria Kubicka Wieleń
1906.08.26 Jadwiga Antoni Kośmider Marianna Ciepła Wrzeszczyna
1906.09.03 Piotr Michał Mąka Agnieszka Noj Drawsko
1906.09.03 Mateusz Michał Chudziński Gertruda Wyrwa Wrzeszczyna
1906.09.02 Małgorzata Wojciech Brzeziński Teresa Grzebyta Krzyż
1906.08.23 Wilhelm Fryderyk Wilhelm Urban` Agneiszka Mumot Żelichów
1906.09.04 Pelagia Tomasz Matuszak Katarzyna Gogołek Mężyk
1906.08.28 Rozalia Leo Helak Elżbieta Idziaczek Drawsko
1906.08.26 Joanna Maria Magdalena Piotr Portadzik Gertruda Jessa Żelichów Hamer
1906.09.08 Paweł Paweł Niezborała Balbina Machowina Drawsko
1906.09.09 Marta Małgorzata Paweł Bremmer Matylda Polzin Wieleń
1906.09.16 Franciszka Piotr Dolny Barbara Stanek Drawsko
1906.09.22 Michał Jan Ostrowski Gertruda Brzezińska Wrzeszczyna
1906.09.19 Angela `` Józef Melka Petronela Hułek Wieleń
1906.09.23 Bruno Franciszek illeg Berta Voss Wieleń
1906.09.16 Hildegarda Gertruda Jan Schulz Maria Buschke Wieleń
1906.09.10 Teodor Augustyn Otto Tekla Starogardzka Wieleń
1906.09.23 Franciszek Ignacy Fronober Pelagia Maternik Wrzeszczyna
1906.09.10 Michał Antoni Bracki Marianna Wojtasińska Raków
1906.09.24 Michalina Andrzej Wiśniewski Konstancja Maydan Wieleń
1906.09.02 Amalia Maria illeg Anna Schmugge Żelichów
1906.10.01 Stanisław Jan Krystek Gertruda Łuś Wrzeszczyna
1906.09.29 Franciszek Michał Gapski Agnieszka Rybak Drawsko
1906.10.02 Gertruda Andrzej Sikora Małgorzata Brzezińska Drawsko
1906.10.01 Edmund Antoni Mazur Agnieszka Rybarczyk Drawsko
1906.10.03 Michał Franciszek Sikora Marianna Drab Drawsko
1906.10.10 Marta Franciszek Gawroch Tekla Spychalska Wrzeszczyna
1906.10.03 Gerard Edward Franciszek Kałas Marta Mazur Krzyż
1906.10.16 Luiza Wawrzyn Sałata Cecylkia Fręś Męzyk
1906.10.17 Weronika Mateusz Babiak Balbina Grzebyta Drawsko
1906.10.13 Teodor Wawrzyn Krępuła Petronela Drab Drawsko
1906.10.16 Jóżef Józef Budny Prakseda Sobczak Raków
1906.10.11 Bronisław Chryzostom Przybyła Paulian Czekała Drawsko
1906.10.13 Jadwiga Paweł Rybakiewicz Elżbieta Orzińska Wieleń
1906.10.27 Elżbieta Antoni Stochaj Marianna Duhr Wrzeszczyna
1906.10.21 Elżbieta Jadwiga Paweł Sotek Rozalia Schmugge Żelichów
1906.10.28 Franciszek Michał Krystek Jadwiga Grabarczyk Drawsko
1906.11.03 Marianna Franciszek Michałek Teresa Banaś Drawsko
1906.11.01 Gertruda Gustaw Steinborn Marta Różanek Drawsko
1906.11.01 Jan Gustaw Steinborn Marta Różanek Drawsko
1906.11.01 Paweł Jan Okonek Marianna Jur Krzyż
1906.11.04 Leonard Franciszek Mania Marta Lipowicz Wrzeszczyna
1906.11.02 Bolesław Jan Lewandowski Rozalia Zurman Wrzeszczyna
1906.10.28 Aleksandra Aleksander Sawicki Franciszka Krzelowska Wieleń
1906.10.23 Otto Wilhelm Karol Sikora Rozalia Smurawska Krzyż
1906.10.22 Bronisław Jan Franciszek Wojciechowski Salomea Herrmann Dragefeld
1906.11.09 Elżbieta Jan LInka Anna Kubiś Krzyż
1906.11.07 Teodor Ignacy Sikora Gertruda Grzebyta Drawsko
1906.11.03 Teodor Roman Staszek Małgorzata Jagła Drawsko
1906.11.04 Cecylia Ignacy Dreczko Julianna Góźdź Drawsko
1906.11.05 Andrzej Jan Rybak Agnieszka Lala Drawsko
1906.10.31 Jadwiga Elżbieta Paweł Mathews Paulina Ziske Żelichów
1906.11.07 Franciszka Stanisław Wojewoda Pelagia Fręckowiak Jaryń
1906.11.14 Stanisław Jan Jagiołka Marianna Kubiś Drawsko
1906.11.12 Józef Józef Wyrwa Teodora Jur Drawsko
1906.11.17 Feliks Andrzej Jrwaniak Gertruda Banecka Drawsko
1906.11.12 Salomea Edward Mądrowski Anna Wika Męzyk
1906.11.13 Sylwester Marcin Góźdź Agnieszka Hepner Wrzeszczyna
1906.11.03 Benedykta Marcin Hebisch Józefa Kubiś Męzyk
1906.11.03 Weronika Jan Jechalik Anastazja Kaczmarek Mężyk
1906.11.07 Cecylia Franciszek Sikora Brygida Tuta Wieleń
1906.11.14 Gertruda Stanisław Przybyła Marianna Sikora Wieleń
1906.11.20 Cecylia Marianna Marcin Wyrwa Gertruda Drózd Drawsko
1906.11.19 Elżbieta Stanisław Pawłowski Anna Krima Wieleń
1906.11.25 Pelagia Józef Dolny Julianna Lala Drawsko
1906.11.16 Ewa Franciszek Schmisser Marianna Jur Krzyż
1906.11.21 Marta Marcin Matuszczak Magdalena Mądrowska Męzyk
1906.11.22 Leo Franciszek Wojciech Buch Katarzyna Helwich Glanmile
1906.12.01 Maksymilian Wawrzyn Mumot Anastazja Frąckowiak Wieleń
1906.12.01 Piotr Franciszek Jerzy Marianna Drajewska Wrzeszczyna
1906.11.13 Paweł Gustaw Ernst Henke Anastzaja Mumot Żelichów
1906.12.06 Waleria Stanisław Żurek Ludwika Nawrot Wrzeszczyna
1906.12.09 Anna Paweł Stańko Magdalena Krystek Wrzeszczyna
1906.11.30 Angela Magdalena illeg Jadwiga Wellnitz Żelichów
1906.12.13 Luiza Piotr Kafura Michalina Jerzy Wrzeszczyna
1906.12.12 Jan Stefan Dreczko Tekla Góźdź Drawsko
1906.12.12 Antoni Tomasz Babiak Balbina Radtke Drawsko
1906.12.08 Jan Chryzostom Jurek Tekla Koza Drawsko
1906.12.17 Pelagia Jakub Stochaj Cecylia Rybak Wrzeszczyna
1906.12.21 Agnieszka Chryzostom Mucha Helena Dolna Drawsko
1906.12.08 Herman Jan Paweł Kanemann Helena Spychalska Żelichów
1906.12.21 Paweł Antoni Gabski Marianna Lala Drawsko
1906.12.21 Edmund Szymon Rybak Marta Buch Drawsko
1906.12.18 Paweł Hieronim Góźdź Marianna Maślona Wrzeszczyna
1906.12.16 Sylwester Franciszek Drózd Pelagia Dolna Drawsko
1906.12.26 Agnieszka Józef Musiał Teodora Drózd Drawsko
1906.12.24 Paweł Sylwester Feliks Włochowicz Agnieszka Helak Wieleń


1907.01.04 Weronika Marcin Kubiś Marianna Trafisz Drawsko
1907.01.08 Agnieszka Wincenty Kobski Marta Stasiek Drawsko
1907.01.13 Helena illeg Agnieszka Kalina Buch Lukatz
1907.01.16 Łucja Franciszek Klamerek Dorota Fromber Wrzeszczyna
1907.01.15 Marceli Franciszek Bremer Rozalia Czekała Rzecin
1907.01.15 Antoni Ignacy Stanisławski Julianna Kijek Wieleń
1907.01.14 Antoni Franciszek Olejniczak Franciszka Szymańska Wieleń
1907.01.19 Agnieszka Chryzostom Furmaniak Marianna Góźdź Drawsko
1907.01.18 Paweł Herman Lala Bolesława Kosińska Drawsko
1907.01.12 Edmund Piotr Wojtkowiak Łucja Angielska Drawsko
1907.01.21 Agnieszka Andrzej Wojtowiak Maria Simoniak Wieleń
1907.01.24 Marianna Michał Brzeziński Rozalia Orzechowska Drawsko
1907.01.24 Konstancja Jakub Piasek Agnieszka Banecka Wrzeszczyna
1907.01.18 Elżbieta Małgorzata Herman Marten Rozalia MInke Wieleń
1907.01.28 Aleksander Teofil Piątek Agnieszka Sotek Wrzeszczyna
1907.01.28 Alojzy Mikołaj Bieliński Magdalena Kryger Wrzeszczyna
1907.01.27 Marianna Franciszek Mumot Małgorzata Wojtkowiak Wieleń
1907.01.31 Leo Józef Marek v Marks Tekla Sikora Drawsko
1907.01.31 Waleria Stefan John Franciszka Korzycka Wieleń
1907.02.01 Paweł Piotr Wika Magdalena Skrzypska Wieleń
1907.01.28 Franciszek Andrzej Stroiński Teresa Ochocińska Drawsko
1907.02.01 Józef Andrzej Nawrot Marianna Radzi Wieleń
1907.02.01 Bernard Hugo Franciszek Kroll Julianna Stoeck Żelichów
1907.02.07 Helena Franciszek Rybak Teodozja KOściołowicz Drawsko
1907.02.08 Eleonora Idzi Aegidus Piątek Jadwiga KIjek Wrzeszczyna
1907.02.10 Franciszka Antoni Wojtasik Magdalena Banecka Drawsko
1907.02.08 Franciszka Jan Kamski Gertruda Perska Wieleń
1907.02.15 Eleonora Franciszek Fuchner Wiktoria Seifert Wieleń
1907.02.13 Franciszek Józef Jakubowski Weronika Heft Drawsko Folwark
1907.02.14 Jan Paweł Rusch Maria Schmidt Wieleń
1907.02.12 Franciszek Teodor Rybak Marianna Kościołowicz Drawsko
1907.02.10 Roman Franciszek Nowak Cecylia Drajewska Wrzeszczyna
1907.02.18 Wanda Jolanta Roman Otto Julianna Jakubek Drawsko
1907.02.16 Piotr Roman Michał Kroll Marta Dobelke Żelichów
1907.02.13 Marianna Józef Białecki Marianna Łoboda Wieleń
1907.02.26 Wiktoria Jan Łuś Franciszka Ostrowska Wrzeszczyna
1907.02.08 Regina Anna Bernard Kolterman Maria Zopik Fizany
1907.03.01 Franciszka Franciszek Tafelski Weronika Mucha Drawsko
1907.03.07 Igncy Henrik Bernard Góźdź Michalina Buśko Wrzeszczyna
1907.03.09 Józef Marcin Sikora Wiktoria Jurek Drawsko Młyn
1907.03.04 Franciszka Andrzej Brzeziński Katarzyna Piechocka Drawsko
1907.03.06 Paweł Erich Augustyn Steinke Elżbieta Selenthin Wieleń
1907.02.27 Kazimierz Wiktor Jan Banecki Anna Spychalska Wieleń
1907.03.11 Paweł Paweł Szews Małgorzata Turek Wrzeszczyna
1907.03.12 Helena Florian Kubiś Agnieszka Koza Drawsko
1907.03.14 Agnieszka Wiktor Wachowiak Anna Nawrot Wrzeszczyna
1907.03.14 Józef Paweł Marcin Grzebyta Helena Mucha Drawsko
1907.03.04 Jan Marcin Zabel Zuzanna Kijek Drawsko
1907.03.16 Stanisława Jan Kokot Agnieszka Szafrańska Drawsko Młyn
1907.03.16 Gertruda Antoni Maciaszek Teresa Misiołek Drawsko
1907.03.12 Hubert Florian Edward Orziński Marta Gruse Wieleń
1907.03.07 Bruno Maksymilian Maksymilian Mucha Marta Kolterman Krzyż
1907.03.25 Teodor Tomasz Rybak Gertruda Jusko Drawsko
1907.03.28 Angela v Aniela Franciszek Witka Anna Kroll Drawsko
1907.03.26 Stanisław Chryzostom Kaczmarek Matylda Bensch Jaryń
1907.03.26 Maria Elżbieta August Michał Radtke Helena Piechota Wieleń
1907.03.31 Jan Franciszek Białecki Katarzyna Ginter Wrzeszczyna
1907.03.26 Maksymilian Stefan Łuś Magdalena Skręta Wieleń
1907.04.04 Klemens Franciszek Rossa Franciszka Koza Wieleń
1907.04.11 Stanisław Władysław Antoni Kurwan Władysława Jabłońska Drawsko
1907.04.07 Teofil Jakub Jechalik Magdalena Stochaj Mężyk
1907.04.08 Zofia Jan Kubiak Magdalena Czekała Wieleń
1907.04.14 Czesław Ignacy Bednarz Rozalia Lala Drawsko
1907.04.20 Wanda Jolanta Konstanty Kruger Tekla Michalska Wrzeszczyna
1907.03.25 Gerda Franciszka Adolf Friese Franciszka Wendelt Krzyż
1907.04.22 Katarzyna Jerzy Zacha Dorota Trafisz Wieleń
1907.04.24 Helena Józef Łuś Magdalena Mumot Wieleń
1907.04.18 Klara Antoni Bartnik Ewa Spychalska Drawsko
1907.04.24 Robert Michał Kubiak Marianna Grześkowiak Drawsko Młyn
1907.03.24 Katarzyna Angela illeg Elżbieta Michalina Kratzel Berlin
1907.04.26 Monika Wojciech Tymek Michalina Zimniak Drawsko
1907.05.07 Stanisław Paweł Spychalski Cecylia Waroś Wrzeszczyna
1907.04.25 Maksymilian Leo Madiger Benigna Ratajczak Drawsko
1907.05.02 Helena Franciszek Paprzycki Seweryna Jabłońska Drawsko
1907.05.04 Waleria Zofia Paweł Marks Petronela Kowal Drawsko
1907.05.06 Helena Teodor Sikora Katarzyna Mendyk Wieleń
1907.05.09 Jan Jerzy Józef Turek Agnieszka Góźdź Wieleń
1907.05.13 Helena Marcin Jur Elzbieta Lala Drawsko
1907.05.16 Helena Andrzej Mądrawski Franciszka Dolna Drawsko
1907.05.09 Jadwiga Anna Maksymilian Marx Agnieszka Nowacka Krzyż
1907.05.19 Helena Michał Dolny Marianna Tafelska Drawsko
1907.05.20 Helena Jan Linka Marianna Dolna Drawsko
1907.05.19 nieżywe Jan Gapski Tekla Grzebyta Drawsko
1907.05.21 Antoni Jan Krystek Teresa Kruger Wrzeszczyna
1907.05.14 Maksymilian Franciszek Kasper Pulina Hilska Krzyż
1907.05.24 Józef Andrzej Błoch Katarzyna Kubiś Drawsko
1907.05.20 Leo Adam Buśko Anna Jarka Wieleń
1907.05.04 Młagorzata Elżbieta Ryszard Duhr Agnieszka Schmugge Żelichów
1907.05.22 Władysława Józef Broka Katarzyna Jusko Drawsko
1907.05.10 Antoni Franciszek Helak Rozalia Mucha Drawsko
1907.05.25 Magdalena Maria Albert Ludtke Maria Krenz Wieleń
1907.05.24 Joanna Chryzostom Koza Paulina Dymek Gr.Lubs
1907.06.04 Maria Magdalena Stanisław Szóstak Anna Klofik Drawsko
1907.06.07 Anna Jan Klekota Julianna Bednarz Drawsko
1907.06.09 Anna Józef Kierstan Petronela Koza Drawsko
1907.06.10 Marta Nikodem Krystek Anastazja Dur Wrzeszczyna
1907.06.09 Anna Wawrzyn Grzebyta Elżbieta Dolna Drawsko
1907.06.02 Katarzyna Anna Antoni Kiess Frieda Marosa Krzyż
1907.06.16 Paweł Paweł Rybak Magdalena Fręś Wrzeszczyna
1907.06.14 Gertruda Elsa Herman Konig Luiza Włoch Wieleń
1907.06.13 Bronisław Józef Sikora Cecylia Maciejewska Wieleń
1907.06.19 Anna Wojciech Kapitzke Maria Freier Wieleń
1907.06.09 Małgorzata Helena Adolf Luhm Anna Liza Henke Huta Szklana
1907.06.21 Paulina Rozalia Andrzej Dębski Julianna Koza Drawsko
1907.06.20 Henryk Ryszard Ryszard Speer Adelajda Meyer Wieleń
1907.06.21 Leo Michał Wodziak Anastazja Jagiełka Żelichów
1907.06.28 Paweł Leo Franciszek Józef Marschner Helena Buśko Zawada
1907.07.02 Anna Michał Wiśniewski Katarzyna Krzyżańska Wieleń
1907.07.01 Anna Franciszek Pieniecki Urszula Mulka Wieleń
1907.07.01 Magdalena Franciszek Pieniecki Urszula Mulka Wieleń
1907.07.06 Aleksander Józef Perski Gertruda Ryżek Wrzeszczyna
1907.06.30 Józef Stanisław Jankowski Józefa Kalina Zawada
1907.07.08 Aleksay Czesław Piotr Rybak Balbina Szymańska Wieleń
1907.07.07 Franciszka Władysław Bleja Marianna Kubiś Drawsko
1907.07.11 Władysław Ignacy Mania Julianna Drózd Drawsko
1907.07.10 Czesław Stefan Szymkowiak Agnieszka Kotlarczyk Wieleń
1907.07.08 Anna Ignacy Turek Stanisława Bengsch Krzyż
1907.07.14 Aleksy Robert Duhr Antonina Janas Wrzeszczyna
1907.07.17 Marta illeg Marianna Szymkowiak Wieleń
1907.07.16 Anna Franciszek Dymek Wiktoria Krygowska Drawsko
1907.07.10 Ignacy Antoni Kijek Agneiszka Grzebyta Drawsko
1907.07.05 Gertruda Teresa Otto Ludwig Ziebarth Maria Marta Henke Fizachn
1907.07.20 Czesław Roman Duhr Marianna Sotek Wrzeszczyna
1907.07.15 Czesław Stanisław Wielebski Bolesława Misiak Wieleń
1907.07.23 Leonard Albert illeg Agata Bethke Żelichów
1907.07.24 Anna Władysław Filipiak Tekla Nowak Mehrenhin
1907.07.30 Franciszek Marcin Grzeszkowiak Zuzanna Dzik Drawski Młyn
1907.07.22 Franciszek Herman Wilhelm Urban Agnieszka Mamot Żelichów
1907.08.01 Klara Walenty Faberski Michalina Różanek Drawsko
1907.08.09 Wawrzyn Marcin Bednarz Franciszka Staszek Drawsko
1907.08.16 Jadeiga Władysław Kaszubski Magdalena Ryżek Wrzeszczyna
1907.08.16 Władysława Ludwik Giś Marianna Białyś Drawsko
1907.08.06 Wawrzyn Piotr Teske Petronela Michałek Drawsko
1907.08.10 Franciszek Fryderyk Schaum-Kassel Marianna Michałek Drawsko
1907.08.17 Franciszek Antoni Kaczmarek Stanisława Nawrot Męzyk
1907.07.27 Marta illeg Zofia Helwich Wieleń
1907.08.08 Erwin Bernard Bernard Kratzel Franciszka Koplin Wieleń
1907.08.19 Marianna Kazimierz Zając Marianna Otuszewska Wieleń
1907.08.15 Alfred Teodor Józef Smurawski Rozina Richter Wieleń
1907.08.15 Elżbieta Gertruda Franciszek Luhm Maria Agnnieszka Henke Huta Szklana
1907.08.21 Franciszek Hubert Sekuterski Zuzanna Adamska Krzyż
1907.08.31 Czesław Władysław Graś Wiktoria Sotek Wrzeszczyna
1907.08.15 Maria Łucja Klemens Friske Franciszka Erpestein Wieleń
1907.09.09 Mikołaj Chryzostom Franciszek Jusko Paulina Woźniak Drawsko
1907.09.03 Wincenty Andrzej Rybak Marianna Cieplik Drawsko
1907.09.06 Franciszek Walenty Noj Julianna Rybak Drawsko
1907.08.29 Ludwika illeg Gertruda Srech Drawsko
1907.09.07 Gertruda Maria Leopold Kotowski Maria Buch Krzyż
1907.09.13 Nikodem Władysław Koza Martyna Dymek Drawsko
1907.09.10 Bronisław Józef Kośmider Teodora Wujec Wrzeszczyna
1907.09.09 Stanisław Teofil Linka Marianna Nowak Drawsko
1907.09.21 Jadwiga Michał Mazur Ottylia Strauss Drawsko
1907.09.21 Wiktoria Michał Mazur Ottylia Strauss Drawsko
1907.09.21 Michał Michał Mazur Ottylia Strauss Drawsko
1907.09.15 Czesław Władysław Staszek Marianna Wyrwa Drawsko
1907.09.21 Teresa Wawrzyn Banaś Agnieszka Zimniak Drawsko
1907.09.18 Tekla Stanisław Matuszczak Balbina Stochaj Mężyk
1907.09.22 Antoni Teodor Welka Katarzyna Spychalska Wrzeszczyna
1907.09.22 Feliks Bolesław Drózd Marianna Szewc Drawsko
1907.09.26 Marianna Waleria Franciszek Wyrwa Marta Drózd Drawsko
1907.09.25 Jadwiga Urszula Antoni Mazur Agnieszka Rybarczyk Drawsko
1907.09.28 Teresa Ludwik Koza Bronisława Nowak Drawsko
1907.09.28 Teresa Chryzostom Lala Franciszka Sotek Drawsko
1907.09.24 Michał Walenty Mikołajewski Franciszka Helwich Chełst
1907.09.27 Helena Józef Rhode Salomea Sidzińska Drawski Młyn
1907.10.03 Marta Franciszek Duhr Katarzyna Sochaj Wrzeszczyna
1907.10.04 Jan Jan Łuś Apolonia Łuś Wrzeszczyna
1907.09.12 Jadwiga Agnieszka Jan Kroll Agnieszka Ludtke Wieleń
1907.10.11 Gertruda Szymon Gunher Anna Sikora Wieleń
1907.10.07 Florian Józef Centkowski Paulina Godawa Wieleń
1907.10.12 Teresa Herman Berg Pelagia Kokot Drawski Młyn
1907.10.11 Tekla illeg Józefina Rybak Drawsko
1907.10.09 Franciszka Marcin Sikora Elżbieta Sikora Drawsko
1907.10.10 Edward Stefan Hudziński Marta Spychalska Wrzeszczyna
1907.10.08 Łucja Michał Drajewski Marianna Kościołowicz Wieleń
1907.10.06 Stanisław Paweł Nawrot Marianna Jeziorna Męzyk
1907.10.11 Szymon Jan Mądrawski Magdalena Matuszczak Mężyk
1907.10.13 Anna Andrzej Kasior Michalina Gapska Wieleń
1907.10.13 Gertruda Andrzej Kasior Michalina Gapska Wieleń
1907.09.30 Bronisław Augustyn Jakub Łuś Helena Chwarścianek Wieleń
1907.10.18 Ewa Katarzyna Franciszek Kałas Marta Mazur Krzyż
1907.10.18 Gertruda Małgorzata Franciszek Kałas Marta Mazur Krzyż
1907.10.23 Mirosław Józef Józef Mumot Agnieszka Kononowicz Wrzeszczyna
1907.10.13 Czesław Jan Kowal Marta Kmiecik Drawsko
1907.10.19 Marta Julliusz Dolny Pelagina Bartnik Drawsko
1907.10.14 Helena Juliusz Herzberg Teodora Hilska Krzyż
1907.10.14 Jerzy Leo Franciszek Wolhendorf Maria Czekała Żelichów
1907.10.23 Franciszek Paweł Franciszek Baumgart Aniela Grabarczyk Wieleń
1907.10.30 Edmund Michał Lala Pelagia Jurek Drawsko
1907.10.27 Jan Marcin Wyrwa Gertruda Drózd Drawsko
1907.10.27 Gertruda Stanisław Mania Balbina Kubiś Drawsko
1907.11.05 Gertruda Jan Fulczyński Agnieszka Nowak Drawsko
1907.11.07 Franciszek Marcin Helwich Zofia Krystek Drawsko
1907.11.08 Łucja Stanisław Rutka Weronika Sobieraj Wrzeszczyna
1907.11.08 Franciaszek Michał Dębski Marianna Gapska Drawsko
1907.10.31 Gertruda Jan Nowak Petronela Buśko Męzyk
1907.11.07 Waleria Franciszka Jan Grześkowiak Marianna Bartkowiak Wieleń
1907.11.13 Stanisław Marcin Wika Marianna Nawrot Wrzeszczyna
1907.11.14 Elżbieta Edmund Dębski Magdalena Spychalska Wrzeszczyna
1907.11.14 Franciszek Roman Staszek Małgorzata Jagła Drawsko
1907.11.12 Paweł Jan Drózd Teodozja Gapska Drawsko
1907.11.11 Pelagia Wit Przybyszewski Wiktoria Kubicka Arndsdorf
1907.11.15 Marianna Paweł Gapski Antonina Rymbarz Drawsko
1907.11.07 Marcin Marcin Wojda Marianna Nawrot Żelichów
1907.11.18 Stanisłąw Kostka Marcin Sikora Katarzyna Gapska Drawsko
1907.11.18 Edmund Jan Nawrot Marianna Mazur Drawsko
1907.11.09 Gertruda Jadwiga Franciszek Schulke Anna Schulke Wieleń
1907.11.15 Katarzyna Michał Graj Marianna Matuszczak Męzyk
1907.11.18 Feliks Józef Jędrzejczak Martianna Matuszczak Mężyk
1907.11.24 Leo Jan Jahns Helena Giese Wieleń
1907.11.29 Aniela Paweł Szołdra Barbara Rybak Drawsko
1907.11.22 Cecylia Antoni Zalesiński Michalina Kalina Drawsko
1907.11.26 Franciszek Piotr Koza Marianna Dreczko Drawsko
1907.11.21 Bruno Jan Franciszek Spychalski Maria Wyrwa Wieleń
1907.12.03 Sylwester Stanisław Jechalik Michalina Góźdź Wrzeszczyna
1907.12.04 Anna Herman Jesse Konstancja Mumot Wieleń
1907.11.28 Paweł Jan Wilhelm Muller Emilia Perska Dratzig Austen
1907.12.05 Jan Jan Jerzy Marianna Krystek Drawsko
1907.12.08 Marianna Franciszek Jerzy Marianna Drajewska Wrzeszczyna
1907.12.05 Bruno Stanisław Leopold Gundermann Agnieszka Kruger Wieleń
1907.12.08 Wiktoria Teodor Sotek Marianna Machowina Wrzeszczyna
1907.12.05 Łucja illeg Marta Kazińska Wieleń
1907.12.06 Klara Agnieszka Bernard Stanisławski Jadwiga Wendlandt Wieleń
1907.12.06 Agnieszka Marianna Albert Bzdręga Tekla Ratajczak Drawsko
1907.12.17 Sylwester Stanisław Wojewoda Pelagia Frąckowiak Jaryń
1907.12.25 Weronika Weronika Żurek Ludwika Nawrot Wrzeszczyna
1907.12.06 Elsa Charlotta Piotr Portadnik Gertruda Jesse Żelichów
1907.12.12 Maksymilian Wojciech Buch Katarzyna Lala Glashutte
1907.12.18 Bronisław Maksymilian Franciszek Piaskowski Pelagia Kucharska Krzyż
1907.12.25 Agnieszka Jan Krystek Zuzanna Gapska Drawsko
1907.12.25 Weronika Marcin Lala Teodora Helak Drawsko
1907.12.25 Weronika Wawrzyn Sobota Cecylia Fręś Mężyk
1907.12.29 Weronika Jan Ostrowski Gertruda Brzezińska Wrzeszczyna
1907.12.27 Helena Marcin Góźdź Agneiszka Heppner Wrzeszczyna


cdn ....


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2024, 00:27 
Offline

Dołączył(a): 27 lut 2010, 13:15
Posty: 1074
cdn ...

1908.01.01 Jan Paweł Jan Line Anna Kubiś Krzyż
1907.12.30 Seweryn Bernard Kijek JUlianna Noj Drawsko
1907.12.23 Wiktoria Bernard Trafisz Teresa Hilska Drawsko
1907.11.28 Jan illeg Łucja Dreczko Berlin
1907.12.13 Józef Franciszek Bątkowski Marianna Biegalska Merhentin
1907.12.30 Stefan Józef Błoch Rozalia Koza Drawsko
1908.01.01 Antonina Walenty Tomkowiak Marianna Zając Wieleń Jaryń
1907.12.28 Jan Roman Rychlik Julianna Szulc Drawsko
1908.01.02 Antoni Feliks Włochowicz Agnieszka Helak Wieleń
1908.01.03 Melania Konstancja Jan Łusiewicz Gertruda Mischke Wieleń
1908.01.11 Marta Marianna Franciszek Krempuła Magdalena Stróżyk Wrzeszczyna
1908.01.15 Franciszka Stanisław Mucha Marianna Gapska Drawsko
1908.01.15 Henryk Marceli Seweryn Paszkowski Władysława Piątkowska Drawsko
1908.01.17 Marianna Ludwik Nowak Paulina Banecka Drawsko
1908.01.12 Ignacy Chryzostom Matuszczak Pelagia Kaczmarek Mężyk
1908.01.05 Jerzy Bruno Franciszek Spielman Emma Schutte Ascherbude
1908.01.23 Joanna Marianna Stanisław Pawłowski Anna Koźma Wieleń
1908.01.18 Weronika Wiktor Wyrwa Balbina Turek Drawsko
1908.01.27 Gertruda Teodor Wicher Rozalia Szulz Wrzeszczyna
1908.02.01 Aniela Jan Nawrot Weronika Dymek Drawsko Wybudowanie
1908.01.30 Łucja Franciszek Olejniczak Franciszka Szymańska Wieleń
1908.02.06 Pelagia Antoni Nawrot Marianna Rybak Drawsko
1908.01.31 Weronika Andrzej Rychlik Teodora Grzebyta Drawsko
1908.01.30 Józef Antoni Szmania Władysława Konieczna Drawsko
1908.02.12 Helena Jan Mazur Wiktoria Błoch Drawsko
1908.02.07 Łucja illeg Magdalena Wilczyńska Wieleń
1908.01.04 Egon Wiktor Wiktor Briken Else Hessmann Wieleń
1908.02.08 Katarzyna Franciszek Sikora Marianna Drap Drawsko
1908.02.08 Helena Roman Lala Józefa Ruta Drawsko
1908.02.14 Julianna Chryzostom Koza Franciszka Piątek Wrzeszczyna
1908.02.14 Józefa Ignacy Machowina Marianna Kowal Drawsko
1908.02.05 Dorota Agata Franciszek Constand Maria Bade Zawada
1908.02.18 Zofia Jakub Sowa Balbina Nawrot Mężyk
1908.02.17 Jadwiga Wojciech Wiśniewski Katarzyna Dreczka Wieleń
1908.02.19 Franciszka Leo Tybisławski Maria Koplin Wieleń
1908.02.16 Władysław Wawrzyn Mrzerzyński Marianna Karczewska Drawsko
1908.02.21 Józef Jan Sotkiewicz Gertruda Turek Drawsko
1908.02.25 Helena Antoni Mucha Weronika Janas Drawsko Wybudowanie
1908.02.25 Anna Antoni Mucha Weronika Janas Drawsko Wybudowanie
1908.02.13 Klemens Wiktor Piotr Kratzel Marianna Bilska Wieleń
1908.02.24 Weronika Emil Stelter Franciszka Jechalik Wrzeszczyna
1908.03.01 Monika Jan Stróżyk Helena Dreczka Arntowo
1908.03.06 nieżywe Józef Skrzypski Teresa Białowska Arntowo
1908.02.23 Bruno Alojzy Bernard Kacza Wilhelmina Wienke Wieleń
1908.03.02 Stanisława Paweł Drózd Teresa Kirstan Drawsko
1908.03.05 Kazimieirz Władysław Boracki Marianna Borowiak Krzyż
1908.02.29 Józef illeg Anna Hilska Drawsko
1908.03.04 Leonora illeg Marta Broka Drawsko
1908.03.13 Józef Józef Dolny Julianna Lala Drawsko
1908.03.18 Józef Marcin Kasior Jadwiga Piątek Wrzeszczyna
1908.03.16 Gertruda Jan Jagiołka Marianna Kubiś Drawsko
1908.03.19 Franciszek Teodor Staszek Apolonia Niezborała Drawsko
1908.03.09 Herman Paweł Herman Kroll Anna Kwiatkowska Żelichów
1908.03.20 Wojciech Jakub Stochaj Salomea Nowak Wrzeszczyna
1908.03.18 Eroin Paweł Kacza Elżbieta Seifert Wieleń
1908.03.08 Wiktor Jan Okonek Marianna Jur Krzyż
1908.04.03 Florian Józef Musiał Teodora Drózd Drawsko
1908.04.07 Feliks Ludwik Sikora Marianna Oleś Drawsko
1908.04.10 Florian Piotr Góźdź Agnieszka Ostrowska Wrzeszczyna
1908.04.11 Waleria Andrzej Marek Rozalia Szołdra Drawsko
1908.04.06 Anna Jan Gedamke Katarzyna Wojtkowiak Drawsko
1908.04.02 Elżbieta illeg Elżbieta Bączkowska Wieleń
1908.04.12 Zofia Franciszek Linke Katarzyna Mądrawska Drawsko Młyn
1908.04.11 Zofia Chryzostom Kaczmarek Matylda Banecka Jaryń
1908.04.14 Agnieszka Franciszek Kokot Maria Ciebielska Drawsko
1908.04.17 Marta Agnieszka Jan Sotek Marianna Jusko Wrzeszczyna
1908.04.15 Franciszek Józef Nowak Józefa Żochtańska Marenthin
1908.04.01 Hugo Klemens Bernard Koltermann Maria Zopik Fizany
1908.04.30 Leo Alojzy Jan Koltermann Anna Kubiś Ludwigsdorf
1908.04.24 Katarzyna Chryzostom Srech Helena Rybak Drawsko
1908.05.08 Maria Albert Łyczkowski Anna Cichosa Wieleń
1908.05.14 Małgorzata Zofia Jan Schulz Maria Buschke Wieleń
1908.04.30 Jadwiga Anna Paweł Bruman Matylda Polzin Wieleń
1908.05.13 Leo illeg Marta Różanek Drawsko
1908.05.07 Jan Władysław Stochaj Magdalena Małecka Wieleń
1908.05.19 Zofia Stefan John Franciszka Jarka Wieleń
1908.05.21 Joanna Elżbieta Robert Żuromski Elżbieta Wendlandt Wieleń
1908.05.17 Alfred Witold Józef Wrzesiński Ludwika Kemnitz Wrzeszczyna
1908.05.19 Gertruda Elżbieta Szymon Pfeil Anna Florke Wieleń
1908.05.29 Angela `` Jullian Oleś Marianna Koza Drawsko
1908.06.02 Marta Franciszek Wittke Anna Kroll Drawsko
1908.06.05 Anna Chryzostom Przybyła Paulina Czekała Wrzeszczyna
1908.06.06 Helena Joanna Herman Marten Rozalia Henke Wieleń
1908.05.28 Anna Jan Stańko Marianna Orzechowska Drawsko
1908.05.31 Julianna Michał Smurawski Anastazja Rybak Drawsko
1908.06.04 Antoni Antoni Grabiec Waleria Ledwóch Ludwiksdorf
1908.06.04 Władysław Andrzej Kulczyński Agata Kubus Wieleń
1908.06.08 Anna Gustaw Steinborn Marta Różanek Drawsko
1908.06.12 Anna Antoni Gapski Marianna Lala Drawsko
1908.06.16 Władysław Jan Jechalik Anastazja Kaczmarek Męzyk
1908.06.12 Antoni Stanisław Gapski Magdalena Jechalik Mężyk
1908.06.18 Władysław Marcin Gapski Marianna Grzebyta Drawsko
1908.06.17 Władysław Hieronim Gózdź Marianna Maślana Wrzeszczyna
1908.06.11 Klara Marcin Matuszczak Magdalena Mądrawska Mężyk
1908.06.17 Paweł Szymon Sobieraj Michalina Dzik Wrzeszczyna
1908.06.16 Joanna Michał Sotek Walentyna Nowak Wrzeszczyna
1908.06.14 Bronisław Chryzostom Koza Paulina Dymek Gr.Lubs
1908.06.18 Klara Jan Smichalski Teresa Trafiś Drawsko
1908.06.25 Jan Antoni Sakowski Michalina Dur Drawsko
1908.06.26 Paweł Franciszek Sekuterski Jadwiga Luck Krzyż
1908.06.29 Józef Jan Drózd Pelagia Dolna Drawsko
1908.06.22 Marta Chryzostom Jurek Tekla Koza Drawsko
1908.06.29 Dziewczynka nieżywa Andrzej Gapski Gertruda Jur Drawsko
1908.06.23 Helena Małgorzata Paweł Langner Marianna Radtka Wieleń
1908.06.28 Bernard Paweł Paweł Rybakiewicz Elżbieta Orzińska Wieleń
1908.07.03 Aleksy Michał Ungerek Agnieszka Godawa Wieleń
1908.06.03 Anna Marcin Fręś Tekla Steinborn Drawsko
1908.07.03 Kurt Paweł Paweł Neufeld Petronela Dreczka Wieleń
1908.07.12 Bronisław Brunon Rudolf Nippold Marianna Klamerek Wieleń
1908.07.12 Anna Stanisław Matyjasik Julianna Banaś Drawsko
1908.07.14 Paweł Franciszek Dymek Wiktoria Krygowska Drawsko
1908.07.18 Anna Idzi Piątek Jadwiga Kijek Wrzeszczyna
1908.06.30 Anna Franciszek Schmisser Monika Jur Krzyż
1908.06.30 Elżbieta Gertruda Paweł Schmugge Augusta Jusko Żelichów
1908.07.23 Wawrzyn Teofil Mazur Cecylia Radke Drawsko
1908.07.23 Marianna Helena Wojciech Brzeziński Teresa Grzebyta Krzyż
1908.07.20 Ignacy Jan Klekota Julianna Bednarz Drawsko
1908.07.21 Anna Chryzostom Kubiś Wiktoria Kamińska Drawsko
1908.07.25 Jakub Szczepan Dreczka Tekla Góźdź Drawsko
1908.06.22 Anna Marcin Grześkowiak Zuzanna Dzik Drawsko
1908.06.21 Anna Małgorzata illeg Marta Hoffmann Żelichów
1908.06.22 Alfons Bruno Stanisław Wolny Anna Rybakiewicz Wieleń
1908.06.30 Dominik Stanisław Musiał Marianna Czarnkowska Drawsko
1908.06.30 Bronisława Piotr Wotkowiak Łucja Anielska Drawsko
1908.08.04 Marta Antoni Kalina Wiktoria Lala Drawsko
1908.08.06 Roman Józef Rączka Waleria Mumot Wrzeszczyna
1908.08.05 Jadwiga Piotr Wika Magdalena Skrzypska Wieleń
1908.08.09 Klara Adam Buśko Anna Jarka Wieleń
1908.08.09 Jadwiga Adam Buśko Anna Jarka Wieleń
1908.08.14 Joanna Antoni Cichy Weronika Sotek Wrzeszczyna
1908.08.02 Marcin Jan Bernard Makowski Emma Jaderka Krzyż
1904.09.02 Adolf Alfons Bernard Makowski Emma Jaderka Busch Lukatz
1905.11.17 Weronika Łucja Bernard Makowski Emma Jaderka Krzyż
1908.08.15 Wincenty Edward Mądrowski Anna Wika Mężyk
1908.08.15 Ludwika Edward Mądrowski Anna Wika Mężyk
1908.08.15 Anna Tomasz Nowak Katarzyna Jerzy Męzyk
1908.08.09 Klara Marcin Kubiś Marianna Trafiś Drawsko
1908.08.05 Ernest August Michał Schmugge Jadwiga Wellnitz Żelichów
1908.08.11 Anna Zofia August Michał Radtke Helena Piechota Wieleń
1908.08.21 Bernard Paweł Grzebyta Małgorzata Oleś Drawsko
1908.08.21 Rosa Paweł Grzebyta Małgorzata Oleś Drawsko
1908.08.20 Jan Piotr Górski Petronela Helak Drawsko
1908.08.14 Feliks illeg Anna Głaszewska Wieleń
1908.08.03 Gertruda Matylda Antoni Bigalski Antonina Lange Krzyż
1908.08.22 Rozalia Wawrzyn Jerzy Rozalia Jechalik Wrzeszczyna
1908.08.23 Feliks Franciszek Tafelski Weronika Mucha Drawsko
1908.08.28 Stanisław Marcin Grześ Gertruda Wielińska Wrzeszczyna
1908.08.31 Marianna Jan Kubiak Magdalena Czekała Drawsko
1908.08.18 Bernard Stanisław Helak Balbina Górska Drawsko
1908.09.02 Rozalia Józef Srech Julianna Helwich Drawsko
1908.09.03 Stanisław Stanisław Gapski Franciszka Gapska Drawsko
1908.09.09 Waleria Jan Grzebyta Gertruda Misiołek Drawsko
1908.09.10 Wincenty Józef Jakubowski Weronika Hoeft Drawsko
1908.08.21 Paweł Jan Józef Leopold Kotowski Maria Buch Krzyż
1908.09.07 Stanisław Paweł Kalina Marianna Hoeft Drawsko
1908.09.15 Wacław illeg Wiktoria Kononowicz Wieleń
1908.09.14 Erwin Jan Otto Srenka Konstancja Lange Krzyż
1908.09.09 Bruno Walter Alfred illeg Marianna Wurm Kienwerder
1908.09.08 Paweł Franciszek Dreczka Katarzyna Howańska Wieleń
1908.09.11 Helena Władysław Rozanek Rozalia Schramm Morenthin
1908.09.18 Gertruda Józefa Teodor Martenka Marta Dorecka Drawsko
1908.09.18 Paweł Józef Teodor Martenka Marta Dorecka Drawsko
1908.09.19 Otto Fryderyk August Nast. Augusta Kroll Żelichów
1908.09.19 Erwin Stanisław Przybyła Marianna Sikora Wieleń
1908.09.18 Franciszek Leo Mediger Regina Ratajczak Drawsko
1908.09.20 Wacław Maciej Babiak Balbina Grzebyta Drawsko
1908.09.22 Edward Józef Gapski Tekla Grzebyta Drawsko
1908.10.03 Helena Franciszka Bolesław Gabryelski Agata Kriger Krzyż
1908.10.07 Andrzej Józef Kornowicz Michalina Kotas Męzyk
1908.10.01 Paweł Michał Robert Turek Matylda Helak Wieleń
1908.09.14 Marta Franciszek Kasper Pelagia Hylska Krzyź
1908.10.07 Klara Antoni Drózd Julianna Banecka Drawsko
1908.09.30 Paweł Bernard Franciszek Jackowski Jadwiga Spychalska Kienwerder
1908.10.11 Edward Teodor Welka Katarzyna Spychalska Wrzeszczyna
1908.10.13 Teresa Stefan Kurowski Anna Pielach Wrzeszczyna
1908.10.11 Jadwiga Franciszek Rossa Franciszka Koza Wieleń
1908.10.14 Adam Franciszek Sikora Marianna Dudkowska Wieleń
1908.10.16 Czesław Szymon Rybak Marta Buch Drawsko
1908.10.12 Cecylia Chryzostom Banecki Teodozja Linka Drawsko
1908.10.19 Edmund Jan Mania Marta Lipowicz Wrzeszczyna
1908.10.17 Gertruda Michał Sieminiak Pelagia Woyda Wieleń
1908.10.21 Anna Chryzostom Mucha Helena Dolna Drawsko
1908.10.13 Teodor Marcin Helwich Józef Kubiś Męzyk
1908.10.25 Helena Michał Kubiak Marianna Grześkowiak Drawski Młyn
1908.10.25 Agnieszka Michał Kubiak Marianna Grześkowiak Drawski Młyn
1908.10.08 Michał Michał Wojdziak Anastazja Jagiołka Żelichów
1908.10.30 Franciszek Paweł Linke Michalina Rybak Drawsko
1908.10.23 Ida Maria Michał Kwiatkowski Maria Zieske Żelichów
1908.10.18 Luiza Cecylia Małgorzata Maksymilian Mucha Marta Koltermann Krzyż
1908.11.05 Teodor Wiktor Graś Izabela Cichy Wrzeszczyna
1908.11.03 Antoni Franciszek Sikora Magdalena Fręś Wieleń
1908.11.05 Gertruda Teodor Rybak Marcjanna Kościołowicz Drawsko
1908.11.04 Konrad Chryzostom Sowa Marianna Dolna Drawsko
1908.10.31 Bruno Andrzej Stoiński Teresa Ochocińska Drawsko
1908.11.05 Elżbieta Stanisław Matuszczak Balbina Stochaj Mężyk
1908.11.01 Marcin Michał Krystek Jadwiga Grabarczyk Drawsko
1908.11.07 Elżbieta Stanisław Ruta Weronika Sobieraj Wrzeszczyna
1908.11.08 Marianna Marcin Wyrwa Gertruda Drózd Drawsko
1908.11.07 Paweł Marcin Jan Spychalski Eleonora Wyrwa Wieleń
1908.11.13 Stanisław Michał Dolny Marianna Tafelska Drawsko
1908.11.07 Feliks Józef Marcin Helwich Zofia Krystek Drawsko
1908.11.13 Gertruda Wawrzyn Kaczyński Weronika Jur Drawsko
1908.11.14 Anna Paweł Dur Petronela Krystek Wrzeszczyna
1908.11.17 Klemens Władysław Wachowiak Gertruda Nawrot Wrzeszczyna
1908.11.22 Cecylia Antoni Mazur Agnieszka Rybarczyk Drawsko
1908.11.15 Paweł Chryzostom Furmanek Marianna Góźdź Drawsko
1908.11.16 Leokadia Tomasz Giś Tekla Turek Drawsko
1908.11.17 Barbara Marianna Andrzej Kaczmarek Gertruda Rębarz Męzyk
1908.11.18 Marianna Józef Kalina Marianna Gapska Drawsko
1908.11.18 Cecylia Jan Krystek Zuzanna Gapska Drawsko
1908.11.21 Marianna Herman Berg Pelagia Kokot Drawski Młyn
1908.11.21 Elfrieda Anna illeg Augusta Wruk Wieleń
1908.11.23 Franciszek Józef Czekała Franciszka Fuhrmann Wrzeszczyna
1908.11.25 Franciszka Antoni Stochaj Marianna Dur Wrzeszczyna
1908.11.25 Edmund Piotr Kafura Michalina Jerzy Wrzeszczyna
1908.11.26 Katarzyna Marta Bernard Kratzel Franciszka Koplin Wieleń
1908.11.23 Franciszek Kazimierz Zając Marianna Otuszarka Wieleń
1908.11.20 Andrzej Michał Busse Maria Kopp v Kiep Wieleń
1908.11.10 Karol Antoni Emil Antoni Wissmann Marianna Nau Hedwigsdorf
1908.11.27 Ida Emma Fryderyk Hoffmann Wilhelmina Mathews Gros Drensen
1908.12.01 Joanna Józef Kośmider Teodora Wujec Wrzeszczyna
1908.12.03 Franciszek Jan Ochociński Rozalia Srech Drawsko
1908.12.04 Weronika Andrzej Nawrot Marianna Radziej Wieleń
1908.12.05 Stefan Michał Witoś Gertruda Zank Drawsko
1908.12.07 Marianna Teodor Piechowiak Michalina Wojtkowiak Drawsko
1908.11.30 Hugo Klemens August Meinke Elżbieta Selenthin Wieleń
1908.12.09 Franciszek Aleksander Hoffmann Weronika Sikora Drawsko
1908.12.12 Łucja Józef Kierstan Petronela Koza Drawsko
1908.12.13 Wiktoria Franciszek Chudziński Teodora Banecka Wrzeszczyna
1908.12.06 Bruno Jan Paweł Duhr Anastazja Janas Wieleń
1908.12.12 Amanda Łucja illeg Marta Stelter Dracinger Wisse
1908.12.10 Paweł Franciszek Franciszek Kołaczkowski Marta Koplin Wieleń
1908.12.17 Wiktoria Jan Linke Marianna Dolna Drawsko
1908.12.15 Wiktoria Franciszek Jerzy Marianna Drajewska Wrzeszczyna
1908.12.10 Alfred Maksymilian Karol Paweł Kauster Ida Anna Broka Krzyż
1908.12.04 Jan Andrzej Sikora Małgorzata Brzezińska Drawsko
1908.12.13 Stefan Tomasz Wojtkowiak Tekla Kokot Drawski Młyn
1908.12.20 Paulina Albert Kopitzke Marianna Trejes Wieleń
1908.12.26 Julianna Marcin Grzebyta Helena Mucha Drawsko Wybudowanie
1908.12.15 Paweł Maksymilian Marks Agnieszka Nowatzka Krzyż
1908.09.15 Jadwiga Józef Heppner Marta Mumot Waldenhof

1909.01.01 Agnieszka Franciszek Mania Agnieszka Giś Drawsko
1909.01.10 Marianna Marta Stefan Łuś Magdalena Skręta Wieleń
1909.01.10 Paweł Piotr Stefan Łuś Magdalena Skręta Wieleń
1909.01.06 Agnieszka Antoni Mucha Anna Marks Krzyż
1909.01.08 Paweł Józef Perski Gertruda Ryżek Wrzeszczyna
1908.12.27 Jan Artur Gustaw illeg Klara Marks Krzyż
1909.01.08 Paweł Marcin Bednarz Sranciszka Stasiek Drawsko
1909.01.08 Józef Andrzej Urbaniak Gertruda Banecka Drawsko
1909.01.10 Marcin Jan Nawrot Marianna Mazur Drawsko
1909.01.10 Hilary Jan Nawrot Marianna Mazur Drawsko
1909.01.11 Antoni Franmciszek Linka Marianna Kubiś Drawsko
1909.01.11 Marta Konstanty Kruger Tekla Michalska Wrzeszczyna
1908.12.27 Jan Stefan Otto Jokisch Anna Migawska Krzyż
1909.01.13 HIlary Franciszek Ratka Anna Mania Drawsko
1908.12.27 Ryszard Jan Ryszard Duhr Agnieszka Schmugge Żelichów
1909.01.15 Marianna Michał Jusko Katarzyna Klimek Drawsko
1909.01.16 Antoni Jan Krystek Marianna MUmot Drawsko
1909.01.17 Antoni Ignacy CHryzostom Dur Joanna Staszek Wrzeszczyna
1909.01.18 Franciszka Andrzej Błoch Katarzyna Kubiś Drawsko
1909.01.19 Agnieszka Ludwik Drózd Barbara Gapska Drawsko
1909.01.23 Agnieszka Bolesław Drózd Marianna Szewc Drawsko
1909.01.24 Anna Andrzej Graś Marianna Szulc Wrzeszczyna
1909.01.04 Elsa Charlotta Edward Neubauer Ida Anna Katz Drawsko
1909.01.28 Marta Hubert Sekuterski Zuzanna Adamczak Krzyż
1909.02.01 Marianna Ludwik Gapski Michalina Fręś Drawsko
1908.12.29 Tomasz Teofil Franciszek Wojciechowski Salpomea Hermenn Dragefeld
1909.01.30 Andrzej Ignacy Mania JUlianna Drózd Drawsko
1909.02.07 Kazimierz Franciszek Rybak Teresa Kościołowicz Drawsko
1909.02.12 Aleksander Michał Mazuur Ottylia Strauss Drawsko
1909.01.26 Otto Maksymilian Juliusz Herzberg Teodora Hylska Krzyż
1909.02.14 Ignacy Paweł Spychalski Cecylia Waroś Wrzeszczyna
1909.02.11 Antoni Jan Fulczyński Agnieszka Nowak Wieleń
1909.02.07 Bronisław Jan Jan Jakub Schulz Agnieszka Błoch Wieleń
1909.02.19 Józef Franciszek Wachowiak Pelagia Sydur Wrzeszczyna
1909.02.14 Leo Ignacy Sikora Gertruda Grzebyta Drawsko
1909.02.10 Gertruda Stanisław Jankowski Józefa Kalina Zawada
1909.02.26 Marianna Antoni Kijek Agnieszka Grzebyta Drawsko
1909.02.21 Piotr Jan Koza Agnieszka Sowa Drawsko
1909.02.13 Antoni Jan Okonek Marianna Jur Krzyż
1909.02.24 Gertruda Jakub Stochaj Salomea Nowak Wrzeszczyna
1909.02.20 Edward Teodor Stanisław Szóstak Anna Klofik Drawsko
1909.02.25 Tomasz Teofil Tomasz Babiak Balbina Ratke Drawsko
1909.02.23 Elżbieta illeg Elfrieda Kratzel Wieleń
1909.03.05 Marianna Jan Krystek Teresa Kruger Wrzeszczyna
1909.03.02 Zofia Helena Józef Borówka Marta Frajer Wieleń
1909.02.14 Jadwiga Helena Wilhelm Urban Agnieszka Mumot Żelichów
1909.02.28 Stanisława Antoni Lembicz Nepomucena Mikołajczak Wieleń
1909.03.08 Franciszka Jan Biniak Gertruda Grzewka Nothwendig
1909.02.28 Katarzyna Elżbieta Emil Pisternik Marianna Czajka Wieleń
1909.03.12 Józef Marcin Frajer Marianna Piasek Wrzeszczyna
1909.03.04 Erwin Paweł Bernard Kacza Wilhelmina Wicke Wieleń
1909.02.25 Agata Robert Gruse Marta Krienke Ascherbude
1909.03.13 Pelagia Ignacy Dreczka Julianna Góźdź Drawsko
1909.03.01 Helena Józef Janas Kunegunda Kurzawska Wieleń
1909.03.18 Adam Florian Jan Ostrowski Gerdtruda Brzezińska Wrzeszczyna
1909.03.19 Józefa Wojciech Chudziński Teodora Sreczka Wrzeszczyna
1909.03.17 Józef Jan Klamerek Marianna Wujec Wieleń
1909.03.27 Paweł Jan Bernard Radtke Agnieszka Spletstoescher Krzyż
1909.03.19 Leo Tomasz Matuszczak Katarzyna Gogołek Męzyk
1909.03.05 Amandus Franciszek Paprzycki Seweryna Jabłońska Drawsko
1909.03.28 Maksymilian Jan Stróżyk Helena Dreczka Wrzeszczyna
1909.04.02 Florian Marcin Górski Magdalena Luhm Drawsko
1909.04.07 Anna Józef Melka Petronela Chułek Wieleń
1909.03.25 Jan Józef Jan Łusiewicz Gertruda Mischke Wieleń
1909.03.30 Wincenty Józef Boberek Marianna Wyrwa Jaryń
1909.04.06 Florian Ludwik Staszek Marianna Wyrwa Drawsko
1909.04.03 Agnieszka Regina Piotr Rybak Balbina Szymańska Wieleń
1909.03.28 Franciszek Antoni Maciaszek Teresa Misołek Drawsko
1909.04.06 Paweł illeg Monika Cichosz Wieleń
1909.02.24 Zygmund Konrad Franciszek Piaskowski Pelagia Kucharska Krzyż
1909.03.13 Maria Elżbieta Paweł Buch Anna Buske Żelichów
1909.04.01 Leo Roman Rychllik Julianna Schulz Drawsko
1909.04.11 Wiktoria Agnieszka Maciej Sikora Wiktoria Jurek Drawsko Młyn
1909.04.10 Agnieszka Teofil Stańko Franciszka Jechalik Wieleń
1909.03.21 Bruno Afons Bernard Jan Luck Anna Weronika Klawiter Kl.Drensen
1909.04.14 Zofia Marcin Kasior Jadwiga Piątek Wrzeszczyna
1909.04.12 Franciszek Franciszek Nowak Balbina Błoch Drawsko
1909.04.11 Agnieszka Ignacy Stanisławski Julianna Kijek Wieleń
1909.04.15 Agnieszka Ludwik Giś Marianna Białys Drawsko
1909.03.23 Erwin Hubert Adolf Friese Franciszka Wendlandt Krzyż
1909.04.20 Gertruda Jan Kurowski Gertruda Perska Wieleń
1909.04.25 Monika Stanisław Żurek Ludwika Nawrot Wrzeszczyna
1909.04.28 Maria Ewa Jan Jahns Helena Giese Wieleń
1909.04.22 Agnieszka Katarzyna Franciszek Piniecki Urszula Mulka Wieleń
1909.04.18 Rozalia Józef Skrzypski Teresa Białecka Ascherbude
1909.04.28 Alfons Bruno Józef Włoch Emma Schnborn Wieleń
1909.05.06 Elżbieta Paweł Max Rusch Maria Schmidt Wieleń
1909.05.12 Jan Józef Błoch Rozalia Koza Drawsko
1909.05.12 Jan Michał Gapski Agnieszka Rybak Drawsko
1909.05.17 Helena Paweł Stańko Magdalena Krystek Wrzeszczyna
1909.05.17 Marianna Chryzostom Koza Franciszka PIątek Wrzeszczyna
1909.05.16 Magdalena Wincenty Kolecki Marta Staszek Drawsko
1909.05.16 Marianna Andrzej Mądrawski Franciszka Dolna Drawsko
1909.05.17 Feliks Stanisław Matuszak Petronela Helak Nothwendig
1909.05.13 Helena Andrzej Szczechowiak Julianna Oleś Drawsko
1909.05.18 Antoni Wiktor Wyrwa Balbina Turek Drawsko
1909.04.30 Katarzyna Gertruda Teodor Spychalski Łucja Dreczka Wieleń
1909.05.03 RudolfPaweł Jerzy Franciszek Piechaszek Klara Protsch Wieleń
1909.05.18 Franciszek Walenty Faberski Michalina Różanek Drawsko
1909.05.18 Eleonora Franciszek Mela Małgorzata Krystek Wieleń
1909.05.23 Józef Alfons Jakub Małecki Teresa Giś Wieleń
1909.05.10 Ryszard Michał Dworniewicz Józefa Kmieć Drawsko
1909.05.27 Franciszek Nikodem Paweł Marks Petronela Kowal Drawsko
1909.06.01 Małgorzata Jan Linke Anna Kubiś Krzyż
1909.05.29 Marta Teodor Sikora Katarzyna Mendyk Wieleń
1909.06.02 NIkodem Ignacy Machowina Marianna Kowal Drawsko
1909.06.01 Anna Jan Krystek Gertruda Łuś Wrzeszczyna
1909.06.03 Leo Paweł Józef Turek Agnieszka Gózdż Wieleń
1909.05.30 Leokadia Antoni Bartnik Ewa Spychalska Drawsko
1909.06.04 Anna Chryzostom Matuszczak Pelagia Kaczmarek Mężyk
1909.06.05 Prakseda Michał Gapski Antonina Steinborn Drawsko
1909.05.26 Maria Elżbieta illeg Anna Spychalska Żelichów
1909.06.12 Anna Chryzostom Koza Paulina Dymek Gr.Lubs
1909.06.11 Piotr Paweł Franciszek Krempuła Magdalena Stróżyk Wrzeszczyna
1909.05.26 Frieda Maria Fryderyk Kulper Agnieszka Kammenmann Żelichów
1909.06.08 Antoni Leo Piotr Paweł Kratzel Marianna Bilska Wieleń
1909.06.11 Władysław Paweł Nawrot Marianna Janiszna Męzyk
1909.06.10 Jerzy Stefan Stefan Dobelke Anna Zieske Żelichów
1909.06.16 Anna Teresa Franciszek Albert Buch Katarzyna Hellwig Glashutte
1909.06.23 Paweł Franciszek Wyrwa Marta Drózd Drawsko
1909.06.15 Jan Michał Wiśniewski Katarzyna Krzyżańska Wieleń
1909.06.15 Florian Jan Drózd Pelagia Dolna Drawsko
1909.06.27 Konrad Antoni Kaczmarek Stanisława Nawrot Wieleń
1909.07.03 Masymilian Franciszek Gawroch Tekla Spychalska Wrzeszczyna
1909.07.04 Józef Teodor Sotek Marianna Machowina Wrzeszczyna
1909.06.25 Irena Kajetan Stańczyk Stefania Balska Drawsko
1909.07.07 Roman Jan Jerzy Marianna Krystek Drawsko
1909.07.09 Alojzy Jan Lewandowski Rozalia Sauermann Wrzeszczyna
1909.07.15 Bernard Jan Nowak Marta Duhr Wieleń
1909.07.06 Leo August Ludwik Ziebarth Maria Marta Henke Fissahn
1909.07.09 Anna Piotr Koza Marianna Dreczka Drawsko
1909.07.11 Czesław Ludwik Nowak Paulina Banecka Drawsko
1909.07.15 Marianna Marta Stefan Chudziński Marta Spychalska Wrzeszczyna
1909.07.15 Marta Roman Rychlik Marianna Witka Arndtowo
1909.07.16 Jadwiga Stefan Wyrwa Katarzyna Nawrot Drawsko
1909.07.18 Marian Czesław Władysław Paluszyński Agnieszka Nawrot Wieleń
1909.07.24 Marta Władysław Kaszubski Magdalena Ryżek Wrzeszczyna
1909.07.06 Bernard illeg Paulina Kubiak Wieleń
1909.07.19 Anna Marta Albert Zdręka Tekla Ratajczak Drawsko Wybudowanie
1909.07.22 Czesław Roman Otto Julianna Jakubek Drawsko Smelca
1909.07.29 Aniala Łucja Franciszek Piątek Katarzyna Kuban Wieleń
1909.07.23 Anna Michał Brzeziński Rozalia Orzechowska Wieleń
1909.07.25 Leonard Grzegorz Jan Kroll Agnieszka Ludtka Wieleń
1909.07.08 Paweł Franciszek Piotr Dobelke Cecylia Schulz Żelichów
1909.07.22 Magdalena Anna Michał Kroll Marta Dobelke Żelichów
1909.08.01 Ludwik Ignacy Bednarz Rozalia Lala Drawsko Wybudowanie
1909.07.30 Klara Józefat Buśko Franciszka Kierstan Drawsko
1909.07.31 Józef Jan Mumot Angela Dymek Drawsko
1909.08.10 Bernard Teofil Teofila Wojwoda Wiktoria Wojtkowiak Kalhofen
1909.08.10 Klara Teofila Wojwoda Wiktoria Wojtkowiak Kalhofen
1909.08.11 Klara Andrzej Wojtowiak Maria Sieminiak Wieleń
1909.08.11 Helena Andrzej Wojtowiak Maria Sieminiak Wieleń
1909.08.12 Anastazja Franciszek Czekała Franciszka Spychalska Wrzeszczyna
1909.08.10 Marta Franciszka Jan Wojtowiak Marianna Czekała Wieleń
1909.08.11 Wiktor Chryzostom Lala Franciszka Sotek Drawsko
1909.08.18 Franciszka Joanna Wiktor Wachowiak Anna Nawrot Wrzeszczyna
1909.08.15 Marianna Teofil Turek Marianna Borowiak Krzyż
1909.08.23 Franciszek Jan Łuś Apolonia Krystek Wrzeszczyna
1909.08.23 Maksymilian Józef Rączka Waleria MUmot Wrzeszczyna
1909.08.26 Rosa Józef Łuś Magdalena Mumot Wieleń
1909.07.31 Paweł Max Artur illeg Marta Schumann Drawsko
1909.08.27 Edward Marcin Góźdź Agnieszka Heppner Wrzeszczyna
1909.08.22 Maria Anna Nikodem Nawrot Anna Schneider Krzyż
1909.08.21 Bruno Otto Antoni Otto Kiep Frieda Marosse Krzyż
1909.09.04 Franciszek Bruno Andrzej Starogardzki Anna Mach Wieleń
1909.08.24 Marianna GUstaw Steinborn Marta Różanek Drawsko
1909.07.28 Seweryna Józef Wojciechowski Modesta Dobek Drawsko
1909.08.28 Marta Elżbieta Michał Schmugge Jadwiga Wellnitz Żelichów
1909.09.10 Józef Chryzostom Przybyła Paullina Czekała Wrzeszczyna
1909.08.31 Helena Franciszka Jan Pawelski Józefa Kalaczyńska Wieleń
1909.08.31 Agata Maria Ernest Henke Antonia Mumot Żelichów
1909.09.02 Angela `` Jan Kowal Marta Kmiecik Drawsko
1909.09.13 Marta Józef Rohde Salomea Dziudzińska Wieleń
1909.09.12 Jadwiga Marcin Grześkowiak Zuzanna Dzik Drawsko
1909.09.08 Maksymilian Andrzej Brzeziński Katarzyna Piechocka Wieleń
1909.09.19 Tekla Walenty Noj Julianna Rybak Drawsko
1909.09.15 Nikodem Antoni Kalina Wiktoria Anna Lala Drawsko
1909.09.14 Michał Stanisław Mania Balbina Kubiś Drawsko
1909.09.14 Wincenty Jan Klekota Julianna Bednarz Drawsko
1909.09.20 Maksymilian Herman Riedel Magdalena Stochaj Wieleń
1909.09.22 Tekla Weronika CHryzostom Góźdź Marianna Krystek Wrzeszczyna
1909.09.24 Klara Antoni Grześkowiak Michalina Dur Drawsko
1909.09.30 Maksymilian Ludwik Koza Bronisława Nowak Drawsko
1909.10.01 Teodor Franciszek Rudolf Gundermann Wiktoria Wachowiak Wieleń
1909.09.26 Klemens Paweł Matuszczak Marianna Rębarz Mężyk
1909.09.25 Józef Antoni Drózd Julianna Banecka Drawsko
1909.10.01 Angela Marianna Wiktor Strzelczyk Marianna Michałek Wieleń
1909.10.04 Maksymilian Józef Obiegła Pelagia Matuszczak Męzyk
1909.10.05 Edmund Teodor Welka Katarzyna Spychalska Wrzeszczyna
1909.10.07 Teresa NIkodem Krystek Anastazja Dur Wrzeszczyna
1909.10.06 Bruno Edmund Michał Siemieniak Pelagia Wojewoda Wieleń
1909.10.07 Franciszek Strefan Szymkowiak Agneiszka Kotarczyk Wieleń
1909.10.08 Jadwiga Jan Nowak Pelagia Nowak Mężyk
1909.10.08 Franciszek Jan Mizera Urszula Mierzwa Wrzeszczyna
1909.10.16 Teresa Andrzej Dębski Julianna Koza Drawsko
1909.10.10 Franciszek Jan Mądrawski Magdalena Matuszczak Mężyk
1909.10.12 Łucja Antoni Turek Tekla Fręś Drawsko
1909.10.15 Teresa Józef Wyrwa Teodora Jur Drawsko
1909.10.14 Jan Edward Mądrawski Anna Wika Męzyk
1909.10.21 Antoni Michał Smurawski Anastazja Rybak Drawsko
1909.10.19 Helena Jan Drózd Teodozja Gapska Drawsko
1909.10.18 Marta Szymon Sobieraj Michalina Dzik Wrzeszczyna
1909.10.24 Gertruda Władysław Wachowiak Gertruda Nawrot Wrzeszczyna
1909.10.28 Jan Marcin Rębarz Pelagia Jerzy Mężyk
1909.10.18 Gertruda Maria Paweł Gustaw Langner Maria Radtke Wieleń
1909.10.25 Cecylia Chryzostom Srech Helena Rybak Drawsko
1909.10.29 Stanisław Witus Przybyszewski Wiktoria Kubiak Arendtowo
1909.11.04 Marta Stanisław Ruta Weronika Sobieraj Wrzeszczyna
1909.11.03 Franciszek Józef Ignacy Frajer Marta Godawa Wieleń
1909.11.07 Stanisława Józef Musiał Teodora Drózd Drawsko
1909.11.02 Marcin Antoni Gapski Marianna Lala Drawsko
1909.11.05 Jan Józef Dolny Julianna Lala Drawsko
1909.11.02 Leonard Aleksander Hoffmann Weronika Sikora Drawsko
1909.11.03 Franciszek Stanisław Gapski Magdalena Jechalik Mężyk
1909.11.06 Angela Michał Witoś Gertruda Zank Drawsko
1909.11.06 Piotr Mikołaj Antoni Mazur Agnieszka Rybarczyk Drawsko
1909.11.08 Wanda Weronika Józef Mumot Agnieszka Kononowicz Wrzeszczyna
1909.11.09 Marcin Marcin Wika Marianna Nawrot Wrzeszczyna
1909.11.08 Aleksy Teodor Paweł Kazimierek Apolonia Czekała Wrzeszczyna
1909.11.13 Feliks Francisek Mumot Małgorzata Wojtkowiak Wieleń
1909.11.05 Teodor Władysław Koza Martina Dymek Drawsko
1909.11.09 Teodor Franciszek Kokot Marianna Ciebielska Drawsko
1909.11.13 Franciszek Stanisław Matuszczak Balbina Stochaj Męzyk
1909.11.14 Jan Józef Kubiak Stanisława Żurek Wieleń
1909.11.14 Stanisława Alojzy Grott Rozalia Kazińska Drawsko
1909.11.10 Marianna Jan Sikora Balbina Helak Drawsko
1909.11.12 Barbara Wawrzyn Lala Michalina Sikora Drawsko
1909.11.18 Marianna Jan Jerzy Weronika Nowak Mężyk
1909.11.23 Hubert Klemens Robert Żuromski Elżbieta Wendlandt Wieleń
1909.11.23 Irena Jadwiga Robert Żuromski Elżbieta Wendlandt Wieleń
1909.11.21 Apolonia Wawrzyn Sobota Cecylia Fręś Mężyk
1909.11.21 Apolonia Dorota Stanisłąw Danielczak Agnieszka Helwich Mężyk
1909.11.13 Konrad Wawrzyn Pawłowski Petronela Bąk Wieleń
1909.11.21 Hildegarda illeg Rozalia Wydarty Wieleń
1909.11.19 Cecylia Paweł Szewc Małgorzata Turek Wrzeszczyna
1909.11.26 Władysława Sylwester Waroś Gertruda Bak Mężyk
1909.11.25 Walerian Leo Mądrawski Agnieszka Nowak Mężyk
1909.12.04 Sylwester Antoni Matuszczak Gertruda Grześ Mężyk
1909.12.09 Pelagia Maksymilian Jankowski Franciszka Borówka Wieleń
1909.12.11 Sylewster Józef Kaszuba Wiktoria Krystek Wrzeszczyna
1909.11.28 Fryderyk Jan Ludwik Dumke Anna Huse Krzyż
1909.12.11 Franciszek Jan Mikołaj Bieliński Magdalena Kruger Wrzeszczyna
1909.12.11 Łucja Gertruda Stanisław Pawłowski Anna Koźma Wieleń
1909.12.17 Jan Wiktor illeg Krystyna Frajer Wieleń
1909.12.15 Stanisław Paweł Drózd Teresa Kierstan Drawsko
1909.12.11 Genowefa Paweł Rybak Genowefa Szewc Drawsko
1909.12.18 Marianna Łucja Feliks Włochowicz Agnieszka Helak Wieleń
1909.12.20 Antoni Teofil Piątek Agnieszka Sotek Wrzeszczyna
1909.12.17 Wanda Weronika Chryzostom Jurek Tekla Koza Drawsko
1909.12.10 Alfons Franciszek Olejniczak Franciszka Szymańska Wieleń
1909.12.18 Wiktoria Stanisław Wojwoda Pelagia Frąckowiak Wieleń
1909.12.15 Gertruda Maria Otto Sdrenka Konstancja Lange Krzyż
1909.12.19 Weronika Michał Ungerek Agnieszka Godawa Wieleń
1909.12.15 Łucja Antoni Mucha Anna Marks Drawsko
1909.12.25 Joanna Jan Michalik Anastazja Kaczmarek Mężyk
1909.12.28 nieżywe Robert Schmugge Małgorzata Helwich Drawsko

1910 1909.12.31 Zofia Idzi Stelter Franciszka Jechalik Wrzeszczyna
1910 1909.12.19 Sylwester Bernard Trafiś Teresa Hylska Drawsko
1910 1909.12.29 Helena Jan Kubiak Magdalena Czekała Wieleń
1910 1909.12.31 Hugo Sylwester Paweł Włoch Maria Hollek Wieleń
1910 1910.01.09 Paweł Andrzej Czarnkowski Agnieszka Dur Drawsko
1910 1910.01.15 Agnieszka Paweł Szołdra Barbara Rybak Drawsko
1910 1910.01.13 Agnieszka Piotr Wojtkowiak Łucja Angielska Drawsko
1910 1910.01.14 Feliks Herman Berg Pelagia Kokot Drawsko Młyn
1910 1910.01.14 Agnieszka Stanisław Schmidt Cecylia Chudzińska Wieleń
1910 1910.01.27 Weronika Marcin Gapski Marianna Grzebyta Drawsko
1910 1910.01.30 Weronika Antoni Nawrot Marianna Rybak Drawsko
1910 1910.01.30 Franciszek Wojciech Jakóbowski Weronika Hoft Drawsko Folwark
1910 1910.01.28 Franciszka Teodor Nawrot Balbina Dyk Drawsko
1910 1910.01.28 Franciszek illeg Małgorzata Kozera Drawsko
1910 1910.01.28 Kazimiera Czesława Antoni Kurwan Władysława Jabłońska Drawsko
1910 1910.02.02 Edmund Rudolf Teodor Martenka Marta Doretzka Krzyż
1910 1910.01.31 Karol Franciszek Franciszek Piaskowski Pelagia Kucharska Krzyż
1910 1910.02.09 Leo Wawrzyn Banaś Agnieszka Simniak Drawsko
1910 1910.02.10 Roman Andrzej Nawrot Marianna Radziej Wieleń
1910 1910.02.11 Józef Kazimierz Zając Marianna Olszewska Wieleń
1910 1910.02.13 Katarzyna Jakub Kwapisz Tekla Zalesińska Drawsko
1910 1910.02.16 Leo Stanisław Jankowski Józefa Kalina Zawada
1910 1910.02.07 Paweł Zygmunt Pfeil Anna Florke Wieleń
1910 1910.02.20 Józef Hieronim Góźdź Marianna Maślana Wrzeszczyna
1910 1910.02.16 Feliks Franciszek Sikora Brygida Tuta Wieleń
1910 1910.02.21 Aleksander Piotr Jessa Jadwiga Sikora Drawsko
1910 1910.02.20 Anna Herman Burmeister Agnieszka Buśko Wrzeszczyna
1910 1910.02.23 Prakseda Marcin Matuszczak Magdalena Mądrawska Mężyk
1910 1910.03.01 Gertruda illeg Franciszka Dębska Wrzeszczyna
1910 1910.02.28 Bernard Józef Klomfoss Franciszka Runoska Wieleń
1910 1910.03.02 Marta Jan Grzebyta Gertruda Misiołek Drawsko
1910.02.21 Paweł Feliks Paweł Schmugge Agnieszka Jusko Żelichów
1910.02.23 Anna Stanisław Komczyński Anna Nowatzka Krzyż
1910.03.06 Tomasz Józef Gapski Tekla Grzebyta Drawsko
1910.03.04 Grzegorz Ernest Leopold Gundermann Agnieszka Krieger Wieleń
1910.03.12 Józef Teofil Franciszek Tafelski Weronika Mucha Drawsko
1910.03.04 Zygmund Stefan Staefan Bombenek Amanda Gross Żelichów Hammer
1910.03.01 Alfons Ludwik Paweł Arndt Elżbieta Lange Wieleń
1910.03.19 Franciszka Piotr Mierzwa Józefina Dolna Wrzeszczyna
1910.03.18 Józef Michał Kubiak Marianna Grześkowiak Drawsko Młyn
1910.03.21 Balbina Andrzej Błoch Katarzyna Kubiś Drawsko
1910.03.20 Józefa Marta Franciszek Kałas Marta Mazur Krzyż
1910.03.23 Franciszek Walenty Tomkowiak Marianna Zając Jaryń
1909.12.26 Jan Rudolf Prinz Rozalia Petrowicz Drawsko Schmelze
1910.03.25 Stanisław Tomasz Wojtkowiak Tekla Kokot Drawsko
1910.03.18 Franciszek illeg Pelagia Hylska Drawsko
1910.02.27 Zofia Teodora Juliusz Herzberg Teodora Hylska Krzyż
1910.03.19 Gertruda Paweł Gonschior Helena Wilczyńska Wieleń
1910.03.10 Kazimierz Stanisław Wielebski Bolesława Misiak Wieleń
1910.03.29 Jan Michał Dębski Marianna Gapska Drawsko
1910.03.29 Franciszek illeg Gertruda Jusko Drawsko
1910.04.07 Leo Wiktor Graś Izabela Cichy Wrzeszczyna
1910.03.28 Paweł Wilhelm Albert Henke Marta Sikora Kienwerder
1910.02.10 Wilhelm Rudolf Albert Gruszka Maria Nowodny Busch Lukatz
1910.04.05 Agnieszka Franciszek Jusko Paulina Wożniak Drawsko
1910.04.03 Marianna Jan Krystek Zuzanna Gapska Drawsko
1910.04.11 Stanisław Franciszek Dur Katarzyna Stochaj Wrzeszczyna
1910.04.12 Waleria Anna Jan Koza Agnieszka Sowa Drawsko
1910.04.15 Agnieszka Roman Dur Marianna Sotek Wrzeszczyna
1910.03.19 Józef Bruno Aemilius Wissmann Marianna Mania Wieleń
1910.03.31 Teodor Teofil Franciszek Wojciechowski Salomea Herrmann Dragefeld
1910.04.09 Maksymilian Leopold Kotowski Maria Buch Krzyż
1910.04.17 Zofia Teodor Wicher Rozalia Schulz Wrzeszczyna
1910.04.22 Helena Macieej Frajer Marianna Piasek Wrzeszczyna
1910.04.18 Anna Jan Moder Monika Frelke Drawsko
1910.04.27 Florian Antoni Rybak Marianna Białyńska Wrzeszczyna
1910.04.23 Joanna Zofia Jan Bremer Rozalia Czekała Jaryń
1910.04.28 Antoni Illeg Marianna Staszek Drawsko
1910.04.14 Franciszek Klemens Masymilian Marks Agnieszka Noawtzka Krzyż
1910.05.01 Agnieszka Paweł Duhr Petronela Krystek Drawsko
1910.05.04 Joanna Roman Staszek Małgorzata Jagła Drawsko
1910.05.05 Franciszek Staszek Hieronim Kasper Teresa Drózd Drawsko
1910.05.01 Marta Chryzostom Koza Paulina Dymek Grus Lubs
1910.04.22 Łucja Józef Bzdręga Rozalia Born Wieleń
1910.05.11 Helena Jan Jagiołka Marianna Kubiś Drawsko
1910.05.13 Feliks Jan Kramerek Marianna Wujec Wieleń
1910.04.23 Alfred Karol Franciszek Spielmann Emma Schatte Ascherbude
1910.05.15 Jan Bernard Kijek Julianna Noj Drawsko
1910.02.03 Joanna Jan Hundt Marianna Malinowska Dragefeld
1910.05.19 Jan Hubert Sekuterski Zuzanna Adamska Krzyż
1910.05.10 Gertruda Helena Franciszek Sekuterski Teresa Luck Krzyż
1910.05.23 Antoni Wojciech Hudziński Teodora Strecker Wrzeszczyna
1910.05.24 Władysław Stanisław Matuszczak Petronela Helak Zawada
1910.05.22 Feliks Antoni Mumot Agnieszka Koza Drawsko
1910.05.19 Paweł illeg Agata Kulczyńska v Kobus Mariendorf
1910.05.28 Paulina Konstanty Nowak Anna Stochaj Wrzeszczyna
1910.05.19 Walter Paweł Neufeld Petronela Dreczko Wieleń
1910.05.26 Joanna Jan Nawrot Marianna Mazur Drawsko
1910.05.25 Marta Władysław Staszek Marianna Wyrwa Drawsko
1910.05.25 Joanna Edward Błoch Teresa Noj Drawsko
1910.05.23 Helena Stanisław Janicki Magdalena Nawrot Żelichów
1910.05.30 Leo Juliusz Oleś Marianna Koza Drawsko
1910.06.02 Franciszek Stefan Francuzik Zuzanna Czarnkowska Drawsko
1910.05.28 Jadwiga Anna Jan Schulz Maria Buschke Wieleń
1910.05.20 Helena illeg Minna Otto Wieleń
1910.05.31 Julianna Ludwik Drózd Barbara Gapska Drawsko
1910.05.26 Weronika Jan Stańko Marianna Orzechowska Drawsko
1910.05.16 Jadwiga Hildegarda Józef Roman Włoch Berta Augusta Emma Schonborn Wieleń
1910.06.07 Waleria Teodor Rybak Martianna Kościołowicz Drawsko
1910.06.04 Wiktoria Tomasz Baraback Rozalia Waschan Hegwigshof
1910.06.05 Alojzy illeg Pelagia Lala Drawsko
1910.06.11 Aleksy Leo Jan Sotek Marianna Jusko Wrzeszczyna
1910.06.08 Jan Jakub Stochaj Salomea Nowak Wrzeszczyna
1910.06.15 nieżywe Józef Centkowski Paulina Godawa Wieleń
1910.06.13 Czesław Franciszek Grott Marianna Mania Drawsko
1910.06.18 Józef Józef Kirstein Petronela Koza Drawsko
1910.06.17 Marta Stanisław Przybyła Marianna Sikora Wieleń
1910.06.24 Joanna Robert Dur Antonina Janas Wrzeszczyna
1910.06.17 Ludwika Stanisław Królik Marta Babiak Drawsko
1910.06.17 Czesław Antoni Szmania Władysława Konieczna Drawsko
1910.06.17 Franciszek Jan Amelius Roepke Berta Duhr Żelichów
1910.06.27 Angela Anna Tomasz Zastróżny Katarzyna Łuś Wieleń
1910.06.28 Cyryl Franciszek Wachowiak Pelagia Zydor Wrzeszczyna
1910.06.27 Paweł Antoni Nawrot Wiktoria Linka Wrzeszczyna
1910.06.02 Charlotta Meta Wilhelm Kruger Minna Lautenlalla Krzyż
1910.07.01 Ignacy Tomasz Nowak Katarzyna Jerzy Mężyk
1910.07.01 Anna Andrzej Stoiński Tekla Ochocińska Drawsko
1910.07.04 Antoni Ignacy Mania Julianna Drózd Drawsko
1910.07.04 Franciszek Andrzej Sikora Małgorzata Brzezińska Drawsko
1910.07.05 Czesław Władysław Waroś Leokadia Nawrot Męzyk
1910.07.06 Ignacy Wawrzyn Wrzeszczyński Marianna Karaczewska Drawsko
1910.07.10 Helena Marta Franciszek Kołaczkowski Marta Koplin Wieleń
1910.07.07 Czesław Roman Rychlik Julianna Szulc Drawsko
1910.07.08 Roman Franciszek Małecki Józefa Cirach Wieleń
1910.07.11 Piotr Michał Dolny Marianna Tafelska Drawsko
1910.07.13 Anna Teodor Piechowiak Michallina Wojtkowiak Drawsko
1910.07.15 Klara Franciszek Michalak Teresa Banaś Drawsko
1910.07.11 Jan Jan Schulz Agnieszka Błoch Wieleń
1910.07.28 Marta Michał Lala Pelagia Jurek Drawsko
1910.07.12 Bruno Jan Okonek Marianna Jusko Gr Lubs
1910.08.10 Klara Józef Pawłowski Michalina Dymek Wieleń
1910.08.12 Bernard Michal Jaworski Agnieszka Mumot Drawsko
1910.08.12 Alfons Antoni Drózd Julianna Banecka Drawsko
1910.08.28 Elfrieda Małgorzata Jan Łusiewicz Gertruda Mischke Wieleń
1910.08.13 Mieczysław Józef Jędraszczak Katarzyna Matuszczak Mężyk
1910.08.13 Bolesław Józef Jędraszczak Katarzyna Matuszczak Mężyk
1909.08.17 Jadwiga Marta Bolesław Radtke Marta Jung Berolini
1910.08.16 Bernard Wiktor Wyrwa Balbina Turek Drawsko
1910.08.24 Maria Władysław Gronowski Pelagia Mrógalska Fizany
1910.08.22 Stanisława Stefan Wyrwa Katarzyna Nawrot Drawsko
1910.08.26 Edyta Marta Edward Orziński Marta Gruse Wieleń
1910.09.01 Michał Ludwik Giś Marianna Białys Drawsko
1910.08.28 Gertruda Franciszka Józef Ćwikła Julianna Hylska Drawsko
1910.09.03 Teofil Paweł Ginter Klara Strecker Wrzeszczyna
1910.08.26 Franciszek Bernard Franciszek Albert Buch Katarzyna Helwig Glashutte
1910.08.29 Rozalia Wojciech Tymek Michalina Ziemnik Drawsko
1910.08.30 Franciszek Józef Kośmider Teodora Wujec Wrzeszczyna
1910.09.05 Tekla Paweł Hudziński Magdalena Banecka Wrzeszczyna
1910.08.30 Mariaa Małgorzata Roman Marten Rozalia Monke Wieleń
1910.09.06 Bolesław Marcin Grześ Gertruda Wielińska Wrzeszczyna
1910.09.08 Franciszek illeg Domicella Zalesińska Drawsko
1910.09.09 Marianna Irena Jan Krystek Teresa Kruger Wrzeszczyna
1910.09.02 Wincenty Aleksy Sikora Gertruda Noj Drawsko
1910.09.11 Teresa Jan Nowak Marta Dur Wieleń
1910.09.14 Franciszka illeg Tekla Michałek Drawsko Młyn
1910.09.10 Chryzostom illeg Pelagia Smurawska Drawsko
1910.09.03 Bronisława Seweryn Paszkowski ? ? Drawsko
1910.09.14 Brygida Ludwik Jechalik Weronika Helak Męzyk
1910.09.11 Jadwiga Józef Obiegło Pelagia Matuszak Mężyk
1910.09.11 Dorota Maria Teodor Schmidt Jadwiga Sleider Krzyż
1910.09.18 Józef Franciszek Jerzy Marianna Drajewska Wrzeszczyna
1910.09.25 Wincenty Jan Krystek Marianna Mumot Drawsko
1910.09.18 Stanisław Teofil Bednarz Julianna Magdziarz Drawsko
1910.09.22 Teresa Marcin Wyrwa Gertruda Drózd Drawsko
1910.09.21 Klemens Edward Chryzostom Dur Joanna Staszek Wrzeszczyna
1910.09.25 Franciszek Paweł Stańko Magdalena Krystek Wrzeszczyna
1910.09.22 Jadwiga Marta Józef Borówka Marta Frajer Wieleń
1910.09.27 Michał Jan Mania Marta LIpowicz Wrzeszczyna
1910.09.29 Julianna Franciszek Dymek Wiktoria Krygowska Drawsko
1910.09.12 Małgorzata Anna Klara Artur Schild Klara Marks Krzyż
1910.09.30 Marcin Chryzostom Kaczmarek Matylda Bensch Jaryń
1910.10.04 Teresa Franciszek Czekała Franciszka Spychalska Wrzeszczyna
1910.09.14 Marta Karol Sikora Rozalia Smurawska Drawsko
1910.09.27 Stanisław Maciej Babiak Balbina Grzebyta Drawsko
1910.10.09 Teresa Stanisław Żurek Ludwika Nawrot Wrzeszczyna
1910.10.10 martwe illeg Maria Wodzińska Follstein
1910.10.11 Urszula Franciszek Nowak Balbina Błoch Drawsko
1910.10.07 Maksymilian Wawrzyn Nowak Marta Bednarz Wieleń
1910.10.04 Anna Teofil Wojwoda Wiktoria Wojtkowiak Kalkofen
1910.10.09 Marta Michał Kos Marianna Maciejewska Wieleń
1910.10.05 Maksymilian Antoni Kijek Agnieszka Grzebyta Drawsko
1910.10.14 Edmund Marcin Bednarz Franciszka Staszek Drawsko
1910.10.11 Edmund Paweł Nawrot Marianna Jeziorna Mężyk
1910.10.13 Alojzy Andrzej NIkodem Nawrot Anna Schneider Krzyż
1910.10.15 Jadwiga Urszula Paweł Duhr Anastazja Janas Wieleń
1910.10.15 Wiktor Jan Mumot Angela Dymek Drawsko
1910.10.15 Waleria Michał Smurawski Gertruda Sikora Drawsko
1910.10.16 Elżbieta Edward Mądrawski Anna Wika Mężyk
1910.10.24 Gertruda Jan Łuś Apolonia Krystek Wrzeszczyna
1910.10.21 Teresa Józef Jurek Pelagia Grzebyta Drawsko
1910.10.18 Franciszek Adolf Mathiak Anna Maria Mrozik Drawsko
1910.10.27 Helena Teresa Albert Zdrenka Tekla Ratajczak Krzyż
1910.10.27 Stanisława Chryzostom Lala Franciszka Sotek Drawsko
1910.09.20 Anna Filomena Bernard Makowski Emma Joedcke Krzyż
1910.10.02 Jan Jan Engelfinger Helena Kryś Schulzenbruch
1910.10.28 Stefania Kazimierz Lubkowski Władysława Kowalewska Merenthin
1910.11.04 Franciszek Jan Jerzy Weronika Nowak Męzyk
1910.11.05 Gertruda Jan Linka Marianna Dolna Drawsko
1910.11.03 Leo Maciej Sikora Wiktoria Jurek Drawsko Młyn
1910.10.31 Franciszek Maksymilian Teodor Spychalski Łucja Dreczko Wieleń
1910.09.09 Gertruda Robert Kubiś Weronika Michałek Krzyż
1910.11.06 Alfons Klemens Bernard Stanisławski Jadwiga Wendlandt Wieleń
1910.11.01 Gertruda Andrzej Starogardzki Anna Mach Wieleń
1910.11.06 Tadeusz Jan Stróżyk Helena Dreczka Wrzeszczyna
1910.11.06 Stanisława Michał Spbieraj Marianna Janas Wrzeszczyna
1910.11.08 Leokadia Jan Kowal Marta Kmiecik Drawsko
1910.11.08 Józef Jan Kowal Marta Kmiecik Drawsko
1910.11.17 Maria Michał Jędrzejczak Michalina Runowska Wieleń
1910.11.26 Franciszek Władysław Wachowiak Gertruda Nawrot Wrzeszczyna
1910.11.24 Katarzyna Jan Oostrowski Gertruda Brzezińska Wrzeszczyna
1910.11.26 Maria illeg Franciszka Siemieniak Wieleń
1910.12.01 Paweł Franciszek Linka Marianna Kubiś Drawsko
1910.11.29 Antoni Stanisław Pawłowski Anna Koźma Wieleń
1910.12.06 Leokadia Marianna Władysław Graś Wiktoria Sotek Wrzeszczyna
1910.12.06 Teofil illeg Franciszka Ochocińska Drawsko
1910.12.08 Marianna Jan Jahnz Marianna Wiśniewska Wieleń
1910.12.09 Wiktoria Antoni Cichy Weronika Sotek Wrzeszczyna
1910.12.11 Sylewster Piotr Góźdź Agnieszka Ostrowska Wrzeszczyna
1910.12.13 Marta Antoni Mazur Agnieszka Rybarczyk Drawsko
1910.11.18 Jan Antoni Kurt Henryk Rehkopp Emma Hesse Wieleń
1910.12.04 Ambroży Antoni Zalesiński Michalina Kalina Drawsko
1910.12.16 Sylwester Teofil Mazur Domicella Ratka Drawsko
1910.12.04 Barbara Michał Krystek Jadwiga Grabarczyk Drawsko
1910.12.16 Wiktoria Marcin Grześkowiak Zuzanna Dzik Drawsko
1910.12.10 Weronika Zygmund Nowak Magdalena Kubiak Mężyk
1910.12.17 Edmund Juliusz Nowrbowski Michalina Kurwan Drawsko
1910.12.17 Marta Juliusz Nowrbowski Michalina Kurwan Drawsko
1910.12.20 Bruno Franciszek Nawrot Barbara Kucharzewska Wieleń
1910.12.18 Barbara Apolonia Michał Mazur Ottylia Strauss Drawsko
1910.12.24 Ewa Paweł Galle Agnieszka Konitz Gerrin
1910.12.20 nieżywe Paweł Galle Agnieszka Konitz Gerrin
1910.12.24 Stefan illeg Marianna Glinkowska Kalkofen
1910.12.26 Franciszek Jan Spychalski Eleonora Wyrwa Wieleń
1910.12.23 Anna Tomasz Rybak Gertruda Jusko Drawsko
1910.12.24 Jan Józef Kubiś Balbina Dolna Drawsko
1910.12.27 Weronika Paweł Spychalski Cecylia Waroś Wrzeszczyna
1910.12.31 nieżywe Roman Góźdź Marianna Majchrzak Wieleń

1910.12.21 Wiktoria Piotr Koza Marianna Dreczko Drawsko
1911.01.03 Agnieszka Józef Rączka Waleria Mumot Wrzeszczyna
1910.12.30 Józefina Franciszek Paprzycki Seweryna Jabłońska Drawsko
1910.12.30 Józef Franciszek Paprzycki Seweryna Jabłońska Drawsko
1911.01.05 Anastazja Teodor Sikora Katarzyna Mendyk Wieleń
1911.01.04 Agnieszka Marcin Sikora Katarzyna Gapska Drawsko
1911.01.04 Weronika Franciszek Perz Konstancja Mruk Jaryń
1911.01.12 Anna Franciszek Dreczka Katarzyna Chowańska Wieleń
1911.01.11 Paweł Stefan Hudziński Marta Spychalska Wrzeszczyna
1911.01.11 Irena Jadwiga Franciszek Krępuła Magdalena Stróżyk Wrzeszczyna
1911.01.10 Hubert Michał Ungerek Agnieszka Godawa Wieleń
1911.01.21 Roman Józef Klamerek Marianna Łuś Wieleń
1911.01.20 Kazimierz Andrzej Kaczmarek Gertruda Rębarz Mężyk
1911.01.20 Marta Andrzej Czarnkowski Agnieszka Dur Drawsko
1911.01.07 Alojzy Stanisław Orzechowski Helena Bednarz Drawsko
1911.01.13 Irena Paweł Marks Petronela Kowal Drawsko
1911.01.17 Marianna Czesław Grott Anna Schmidt Wieleń
1911.01.15 Marta Maria Franciszek Spychalski Maria Wyrwa Wieleń
1911.01.25 Paweł Józef Wojtkowiak Stanisława Zawol Wieleń
1911.01.24 Ludwika Marcin Lala Teodozja Helak Drawsko
1911.01.24 Marianna Franciszek Mania Agnieszka Giś Drawsko
1911.01.26 Albin Roman Otto Julianna Jakóbek Drawsko
1911.01.27 Jan Andrzej Kasior Michalina Gapska Drawsko
1911.01.28 Monika Tomasz Łuś Franciszka Ostrowska Wrzeszczyna
1911.01.06 Franciszek Paweł Augustyn Dobelke Marta Hoffmann Żelichów
1911.01.22 Hugo Herbert Jan Koltermann Anna Kubiś Ludwiksdorf
1911.02.03 Nikodem Wilon Przybyszewski Wiktoria Kubicka Arntowo
1911.02.02 Marta Leopold Mądrawski Agnieszka Nowak Męzyk
1911.02.07 Waleria Herman Berg Pelagia Kokot Drawsko młyn
1911.02.11 Konstancja Piotr Kafura Michalina Jerzy Wrzeszczyna
1911.02.05 Lidia Eryka Karol Włoch Marianna Hollek Wieleń
1911.01.27 Karol Gustaw Fryderyk Gusatw Klunder Anna Broka Krzyż
1911.02.14 Anastazja Franciszek Wyrwa Marta Drózd Drawsko
1911.02.20 Wiktor Konstanty Kruger Tekla Michalska Wrzeszczyna
1911.02.24 Wiktor Marcin Kasior Jadwiga Piątek Wrzeszczyna
1911.02.15 Klara Franciszek Furszpanek Marianna Smiłowska Drawsko Młyn
1911.02.23 Gertruda Chryzostom Jurek Tekla Koza Drawsko
1911.02.14 Albin Florian Jan Schwalbe Brygida Dymek Drawsko
1911.02.19 Franciszka Zuzanna Ignacy Spychalski Elżbieta Heinke Wieleń
1911.03.07 nieżywe Paweł Turek Rozalia Frajer Wieleń
1911.02.07 Wincenty Paweł Drózd Teresa Kierstan Drawsko
1911.03.10 Jadwiga Władysław Kromczyński Anna Nowacka Krzyż
1911.03.06 Helena Antoni Maciaszek Teresa Misiołek Drawsko
1911.03.05 Gertruda Jan Jerzy Marianna Krystek Drawsko
1911.03.16 Gertruda Chryzostom Kubiś Wiktoria Kamińska Drawsko
1911.03.12 Józef Sylwester Waroś Gertruda Bak Mężyk
1911.03.09 Albert Antoni Mucha Anna Jusko Krzyż
1911.03.02 Bruno Adolf Antoni Adolf Luhm Anna Luiza Henke Glashutte
1911.03.26 Jan Wincenty Kolecki Marta Staszek Drawsko
1911.03.21 Antoni Andrzej Tymek Józefa Fabisiak Drawsko
1911.03.28 Władysław Piotr Górski Petronela Helak Drawsko
1911.02.24 Pelagia Piotr Kukucki Marianna Koza Stare Bielsko
1911.03.19 Józef Bolesław Drózd Marianna Szewc Drawsko
1911.03.28 Balbina Ignacy Machowina Marianna Kowal Drawsko
1911.03.25 Anna Antoni Lembicz Nepomucena Mikołajczak Wieleń
1911.04.09 Anastazja Piotr Wika Magdalena Skrzypska Wieleń
1911.03.29 Ilsa Maria Bernard Kacza Wilhelmina Wienke Wieleń
1911.04.12 Stanisław Jan Koza Agnieszka Sowa Drawsko
1911.04.05 Hugo Michał Schmugge Jadwiga Wellnitz Żelichów
1911.04.20 Erika Charlotta Albert Koch Marta Wieczorek Mężyk
1911.04.21 Stanisław PIotr Jessa Jadwiga Sikora Drawsko
1911.04.27 Anna Magdalena Władysław Stochaj Magdalena Małecka Wieleń
1911.04.22 Władysław Marcin Helwich Zofia Krystek Drawsko
1911.04.26 Monika Wincenty Musiał Franciszka Nowak Gerrin
1911.04.24 Helena Rudolf Gundermann Wiktoria Wachowiak Wieleń
1911.04.30 Leo Adam Antoni Mazurkiewicz Agata Drode Wieleń
1911.04.30 Stanisław Stefan Łuś Magdalena Skręta Wieleń
1911.05.02 Stanisław Franciszek Tafelski Weronika Mucha Drawsko
1911.05.01 Florian Andrzej Dębski Julianna Koza Drawsko
1911.05.02 Marianna Jan Nowak Pelagia Nowak Mężyk
1911.05.02 Helena Wawrzyn Kaczyński Weronika Jur Drawsko
1911.03.31 Jerzy Wojciech Gruszka Maria Nawodny Busch Lukatz
1911.05.16 Gertruda illeg Marta Ratajczak Wieleń
1911.05.15 Jan Tomasz Matuszczak Katarzyna Gogołek Mężyk
1911.05.16 Joanna Jan Zull Weronika Jusko Drawsko
1911.05.12 Helena Wawrzyn Jerzy Rozalia Jechalik Wrzeszczyna
1911.05.16 Jan Teodor Nawrot Balbina Dyk Drawsko
1911.05.17 Anna Jan Linke Anna Kubiś Krzyż
1911.05.22 Anna Teodor Sotek Marianna Machowina Wrzeszczyna
1911.05.25 nieżywe Marianna Wilczyńska Wieleń
1911.05.28 Anna Hieronim Góźdź Marianna Maślona Wrzeszczyna
1911.05.28 Jan Chryzostom Koza Paulina Dymek Gr.Lubs
1911.06.01 Antoni Stanisław Mucha Marianna Gapska Drawsko
1911.05.31 Antoni Maciej Frajer Marianna Piasek Wrzeszczyna
1911.05.23 Anna Maksymilian Jankowski Franciszka Borówka Wieleń
1911.06.04 Leo Antoni Mumot Agnieszka Koza Drawsko
1911.06.06 Leo Teodor Wicher Rozalia Schulz Wrzeszczyna
1911.06.09 Emilia Hieronim Kasper Teresa Drózd Drawsko
1911.06.10 Anna NIkodem Krystek Anastazja Dur Wrzeszczyna
1911.06.06 Bruno Ludwik Ludwik Mucha Izabela Mazur Drawsko
1911.06.15 Władysława Walenty Perz Marianna Szukała Brzezie Folwark
1911.06.16 Jan Stefan Francuzik Marianna Gapska Drawsko
1911.06.18 Jan Marcin Fręś Tekla Steinborn Drawsko
1911.06.21 Maria Magdalena Marcin Wika Marianna Nawrot Wrzeszczyna
1911.06.19 Czesława Teofil Piątek Agnieszka Sotek Wrzeszczyna
1911.06.17 Jan Wojciech Hofta Balbina Dolna Drawsko
1911.06.18 Marianna Chryzostom Mucha Teodora Dolna Drawsko
1911.06.19 Bernard Franciszek Teodor Rychlik Helena Woltmann Drawsko
1911.06.29 Piotr Paweł Józef Dolny Julianna Lala Drawsko
1911.06.02 Herbert Ksawery Maksymilian Mucha Marta Koltermann Krzyż
1911.07.06 Brponisława Andrzej Rybak Marianna Cieplik Drawsko
1911.07.04 Klara Gustaw Steinborn Marta Różanek Drawsko
1911.07.08 Ludwika Tomasz Wojtkowiak Tekla Kokot Drawsko
1911.07.10 Feliks Wojciech Wiśniewski Katarzyna Dreczko Wieleń
1911.07.15 Anna illeg Agnieszka Rębarz Drawsko
1911.07.09 Stefan Ludwik Koza Bronisława Nowak Drawsko
1911.07.11 Marianna Stanisław Jankowski Józefa Kalina Zawada
1911.07.17 Anna Jan Drózd Teodozja Gapska Drawsko
1911.07.09 Edmund Bernard Kajetan Stańczyk Stefania Balska Wieleń
1911.07.11 Alojzy Alojzy Grott Rozalia Kazińska Drawsko
1911.07.17 Leo Jan Fulczyński Agnieszka Nowak Wieleń
1911.07.19 Bronisław Feliks Włochowicz Agneszka Helak Wieleń
1911.07.25 Marta Maria Józef Kruger Metta Gebardt Wieleń
1911.07.17 Antonia Łucja Feliks Kotowski Paulina Helwich Wieleń
1911.07.26 Bronisław Jan Jan Sotek Marianna Jusko Wrzeszczyna
1911.07.26 Kajetan Antoni Turek Tekla Fręś Drawsko
1911.07.27 Helena Józef Pawłowski Michalina Dymek Wieleń
1911.07.28 Ludwika Franciszka Andrzej Rychlik Teodora Grzebyta Drawsko
1911.07.29 Wawrzyn Andrzej Błoch Katarzyna Kubiś Busch Lukatz
1911.08.07 Stanisław Walenty Noj Julianna Rybak Drawsko
1911.07.31 Maria Aniela Jan Milewski Balbina Ruckut Wieleń
1911.08.01 Klara Maria Paweł Duhr Anastazja Janas Wieleń
1911.07.29 Franciszek illeg Marianna Janiszewska Krzyż
1911.08.07 Bernard Jan Drózd Pelagia Dolna Drawsko
1911.08.09 Gertruda Maria Augustyn Michał Radtke Helena Piechota Wieleń
1911.08.22 Joanna Antoni Drózd Julianna Banecka Drawsko
1911.08.22 Kunegunda Antoni Drózd Julianna Banecka Drawsko
1911.08.21 Rosa Antoni Gapski Marianna Lala Drawsko
1911.08.23 NIkodem Stanisław Gapski Franciszka Gapska Drawsko
1911.08.23 Ludwika Stanisław Gapski Franciszka Gapska Drawsko
1911.08.21 Joanna Franciszka Józef Łuś Magdalena Mumot Wieleń
1911.08.19 Joanna Ignacy Sikora Gertruda Grzebyta Drawsko
1911.08.04 Berta Małgorzata Adolf Friese Franciszka Wandelf Krzyż
1911.08.29 Adam Jan Nawrot Marianna Wika Wrzerszczyna
1911.08.26 Jadwiga Stanisław Szmyt Cecylia Chudzińska Wieleń
1911.08.30 Regina Ignacy Stanisławski Julianna Kijek Wieleń
1910.03.24 Jan Walter Jan Rusch Marta Schwedller Berollini
1911.08.27 Stanisław Kostka Franciszek Rybak Teodozja Kościołowicz Drawsko
1911.09.01 NIkodem Robert Duhr Antonina Janas Wrzeszczyna
1911.09.05 Czesław Stanisław Matuszczak Balbina Stochaj Mężyk
1911.09.09 Rozalia Małgorzata Józef Turek Agnieszka Góźdź Wieleń
1911.09.08 Bronisław Józef Roman Cichy Petronela Sotek Wieleń
1911.09.04 Ryszard Roman Paweł Rybakiewicz Elżbieta Orzińska Wieleń
1911.09.10 Michał Władysław Waroś Leokadia Nawrot Mężyk
1911.09.12 Wincenty Antoni Matuszczak Gertruda Grześ Mężyk
1911.09.16 Franciszka Jan Mądrawski Magdalena Matuszczak Męzyk
1911.09.14 Irena Ignacy Mania Julianna Drózd Drawsko
1911.09.19 Antoni Paweł Dur Petronela Krystek Wrzeszczyna
1911.09.19 Michał Paweł Dur Petronela Krystek Wrzeszczyna
1911.09.17 Bruno Józef Melka Petronela Chułek Wieleń
1911.09.21 Teodozja Felicja Michał Kubiś Jadwiga Gapińska Brzezie Folwark
1911.09.26 Jadwiga Antoni Rybak Marianna Białyńska Wrzeszczyna
1911.09.28 Michał Tomasz Babiak Balbina Radtka Drawsko
1911.10.01 Franciszka Wiktor Graś Izabela Cichy Wrzeszczyna
1911.09.26 Irena Juliusz Łabuda Marta Jerzy Drawsko
1911.09.23 Tekla Edward Błoch Teresa Noj Drawsko
1911.09.22 Wanda Helena Franciszek Aleksander Błaszyk Marta Broka Drawsko
1911.10.03 Franciszka Franciszek Radtka Anna Mania Drawsko
1911.10.06 Edward Piotr Wojtkowiak Marianna Malinowska Drawsko Szmelce
1911.10.01 Leo Józef Józef Szypczyński Maria Kluge Wieleń
1911.10.09 Marianna Paweł Polaszek Alexa Luhm Wieleń
1911.10.05 Mikołaj illeg Maria Iwanow Zawada
1911.10.12 Marianna Franciszek Pieniecki Urszula Mulka Wieleń
1911.10.11 Alojzy Maksymilian Jakub Małecki Teresa Giś Wieleń
1911.10.12 Franciszek Antoni Stochaj Marianna Jur Wrzeszczyna
1911.10.12 Maksymilian Jakub Sowa Balbina Nawrot Mężyk
1911.10.20 martwe Teodor Welka Katarzyna Spychalska Drawsko
1911.10.19 Gertruda Andrzej Wojtkowiak Marianna Sieminiak Wieleń
1911.10.15 Maksymilian Ryszard Maksymilian Marks Agnieszka Nowatzka Krzyż
1911.10.19 Marcin Marcin Grześ Gertruda Wielińska Wrzeszczyna
1911.10.20 Helena Bernard Stanisławski Jadwiga Wendlandt Wieleń
1911.10.22 Elżbieta Maria Paweł Koplin Małgorzata Wróblewska Wieleń
1911.10.15 Marianna Jadwiga Leo Obrempalski Marianna Maliszak Dragefeld
1911.10.25 Leo Michał Witoś Gertruda Zank Drawsko
1911.10.16 Helena Józef Broka Katarzyna Jusko Drawsko
1911.10.13 Edmund Wiktor Franciszek Helak Rozalia Mucha Drawsko
1911.11.01 nieżywe Józef Gapski Tekla Grzebyta Drawsko
1911.10.23 Edmund Franciszek Jakub Francuzik Zuzanna Piątek Drawsko
1911.10.30 Gertruda Jan Jechalik Anastazja Kaczmarek Męzyk
1911.10.29 Łucja Stefania Paweł Kijek Marianna Stróżyk Drawsko
1911.10.22 Artur Paweł Neufeld Petronela Dreczko Wieleń
1911.11.02 Gertruda Roman Rychlik Julianna Szulc Drawsko
1911.10.25 Marianna Wawrzyn Nowak Marta Bednarz Wieleń
1911.10.22 Irmgarda Małgorzata Franciszek Fromm Erdmunda Brieske Krzyż
1911.11.06 Marcin Chryzostom Dur Joanna Staszek Wrzeszczyna
1911.11.10 Wiktoria Jan Krystek Zuzanna Gapska Drawsko
1911.11.11 Stanisława Leo Jurek Gertruda Koza Drawsko
1911.11.08 Cecylia Chryzostom Furmanek Marianna Góźdź Drawsko
1911.11.11 Urszula Elżbieta Antoni Kutz Marta Reimann Wieleń
1911.11.13 nieżywe Hubert Sekuterski Zuzanna Adamska Krzyż
1911.11.04 Alfred Antoni Kubiak ? Maria Machałowska Wieleń
1911.11.05 Ernest Jan Ernest Jan Henke Antonia Mumot Żelichów
1911.11.16 Cecylia Jan Klekota Julianna Bednarz Drawsko
1911.11.12 Franciszek Józef Obiegło Pelagia Matuszczak Mężyk
1911.11.13 Wiktoria Wawrzyn Sobota Cecylia Fręś Mężyk
1911.11.13 Leo Klemens Wawrzyn Sobota Cecylia Fręś Mężyk
1911.11.21 Franciszek Herman Riedel Magdalena Stochaj Wieleń
1911.11.20 Andrzej Wiktor Wachowiak Anna Nawrot Wrzeszczyna
1911.11.22 Marianna Paweł Matuszczak Agnieszka Spychalska Wrzeszczyna
1911.11.14 Egon Edward Edward Orziński Marta Gruse Wieleń
1911.11.22 Łucja Jan Ostrowski Gertruda Brzezińska Wrzeszczyna
1911.11.26 Edward Franciszek Łuś Julianna Nawrot Wieleń
1911.11.29 Łucja Marianna Roman Spychalski Antonina Mierzwa Wrzeszczyna
1911.11.27 Tekla Józef Wyrwa Teodora Jur Drawsko
1911.11.17 Klara Anna Stefan Dobelke Anna Ziske Żelichów
1911.11.29 Barbara illeg Agnieszka Kamińska Drawsko
1911.12.05 Łucja Leo Spławski Wiktoria Reetz Drawsko
1911.12.02 Paweł Albert Albert Zdrenka Tekla Ratajczak Drawsko
1911.12.06 Roman Mikołaj Piotr Paweł Kratzel Marianna Bilska Wieleń
1911.12.02 Franciszek Wiktor Wyrwa Balbina Turek Drawsko
1911.12.03 Leo Jan Jusko Anna Lehmann Drawsko
1911.12.04 Marianna Marcin Matuszczak Magdalena Mądrawska Mężyk
1911.12.10 Łucja Michał Siemieniak Pelagia Wojewoda Wieleń
1911.12.11 nieżywe Wilhelm Otto Maria Staszek Drawsko Młyn
1911.12.09 Wiktoria Michał Mąka Magdalena Wilhelmina Kurwan Drawsko
1911.12.12 Jan Józef Czekała Franciszka Fuhrmann Zawada
1911.12.15 Józef Jan Moder Monika Frohlke Drawsko
1911.12.10 Paweł Jan Herman Marten Rozalia Hoenke Wieleń
1911.12.06 Maksymilian Jan Okonek Marianna Jur Gr.Lubs
1911.12.13 Józef Józef Czekała Julianna Hylska Drawsko
1911.12.18 Wiktor Michał Jaworski Agnieszka Mumot Wieleń
1911.12.02 Łucja Franciszek Sikora Brygida Tuta Wieleń
1911.12.09 Paweł Alfons Józef Ludwik Ziebarth Maria Marta Henke Fizany
1911.12.30 Sylwester Wojciech Hudziński Teodora Strecker Wrzeszczyna


cdn ...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2024, 16:19 
Offline

Dołączył(a): 27 lut 2010, 13:15
Posty: 1074
cdn ...

1912.01.01 Pelagia Józef Boberski Marianna Wyrwa Drawsko
1912.01.03 Agata Marcin Rębarz Pelagia Jerzy Męzyk
1912.01.06 Franciszka Stefan Dreczko Tekla Góźdź Drawsko
1912.01.06 Franciszka Konstanty Nowak Anna Stochaj Wrzeszczyna
1911.12.27 Anna Łucja Ryszard Duhr Agnieszka Schmugge Żelichów
1912.01.10 Józef illeg Agata Kobus v Kulczyńska Jaryń
1912.01.03 Bruno Maksymilian Rudolf Gullchan Gertruda Kuczorska Drawsko
1912.01.07 Łucja Marta Franciszek Nawrot Barbara Kucharzewska Wieleń
1912.01.11 Gertruda Marta Jan Schulz Maria Buschke Wieleń
1912.01.15 Henryk Jan Cichy Marianna Buśko Wrzeszczyna
1912.01.19 Irena Anna Jan Nowak Marta Duhr Wieleń
1912.01.20 Edward Edward Mądrawski Anna Wika Mężyk
1912.01.16 Paweł Michał Gapski Agnieszka Rybak Drawsko
1912.01.13 Agnieszka Jan Krystek Marianna Mumot Drawsko
1912.01.17 Joachim Antoni Jan Spychalski Eleonora Wyrwa Wieleń
1912.01.22 Alfons Jan Jan Wojtkowiak Marianna Czekała Wieleń
1912.01.22 Wincenty Jan Ignacy Turek Stanisława Bengsch Krzyż
1912.01.21 Konrad Marian Bartłomiej Tymek Ahgela Ewert Drawsko
1912.01.28 Franciszek Józef Szymkowiak Marianna Zawol Wieleń
1912.01.23 Rosa Józef Rohde Salmea Dzindzińska Drawsko
1912.01.29 Agata illeg Marianna Oleś Drawsko
1912.01.25 Alfons Wiktor Jan Zygmuntowski Jadwiga Wysocka Wieleń
1912.02.05 Bruno illeg Agnieszka Frejer Drawsko Młyn
1912.02.09 Bonifacy Szymon Sobieraj Michalina Dzik Wrzeszczyna
1912.02.06 Marta NIkodem Konieczny Marianna Linka Drawsko
1912.02.01 Marianna Zofia Pelagia Antoni Kurwan Władysława Jabłońska Krzyż
1912.02.24 Maksymilian Jan Starogardzki Gertruda Tymek Wieleń
1912.02.17 Alfred Barnard Jan Engelfinger Helena Grześ Schulzenbruch
1912.02.27 Małgorzata Augusta Paweł Schmugge Augusta Jusko Żelichów
1912.02.25 Kazimierz Jan Władysław Paluszyński Agnieszka Nawrot Wieleń
1912.03.06 Marta Paweł Różanek Agnieszka Ostrowska Drawsko
1912.03.04 Maksymilian Józef Jakubowski Weronika Hoft Drawsko Folwark
1912.03.06 Józef Józef Łabuda Franciszka Jerzy Drawsko
1912.03.07 Cecylia Stanisław Orzechowski Helena Bednarz Drawsko
1912.02.28 29 Helena Tomasz Rybak Gertruda Jusko Drawsko
1912.01.19 Kurt Fryderyk Paweł Kruger Józefina Krause Krzyż
1912.03.16 Józef Ignacy Dreczko Julianna Góźdź Drawsko
1912.02.28 Bruno Paweł Franciszek Albert Buch Katarzyna Helwig Glashutte
1912.03.17 Józef Jan Koza Agnieszka Sowa Drawsko
1912.03.17 Józef Herman Berg Pelagia Kokot Wieleń
1912.03.04 Leo Kazimierz Jan Kroll Agnieszka Ludtke Wieleń
1912.03.25 Marianna illeg Wiktoria Szewc Wrzeszczyna
1912.03.22 Maria Tomasz Barabach Rozalia Waschan Henrigshof
1912.03.16 Anna illeg Marianna Steinborn Drawsko
1912.03.26 Leo Jakub Stochaj Salomea Nowak Wrzeszczyna
1912.03.27 Leo Antoni Semkło Anna Niezborała Drawsko
1912.03.15 Rosa Pelagia Emilian Wissmann Maria Mann Wieleń Kalkofen
1912.03.30 Marta Michał Kubiak Marianna Grześkowiak Drawsko Młyn
1912.04.03 Helena Andrzej Starogardzki Anna Mach Wieleń
1907.03.28 Helena Emma Elly Antoni Szczepek Karolna Luiza Maria Hennig Sachsenham
1912.04.05 Leo illeg Marianna Fonferek Wieleń
1912.04.06 Leo Paweł Rybak Genowefa Szewc Drawsko
1912.04.06 Franciszka Stefan Wyrwa Katarzyna Nawrot Drawsko
1911.05.09 Gertruda Hildegarda Klara Paweł Wegner Agnieszka Klara Kratzel Drawsko
1912.02.01 Rudolf Jan Wiktor Briken Elżbieta Hessmann Wieleń
1912.04.09 Florian Marcin Grześkowiak Zuzanna Dzik Drawsko
1912.04.16 Helena Paweł Graś Wiktoria Marek Drawsko
1912.04.13 Zofia Agata Franciszka Krępuła Magdalena Stróżyk Wrzeszczyna
1912.04.07 Łucja Anna illeg Jadwiga Hoffmann Żelichów
1912.04.22 Zofia Franciszek Dymek Wiktoria Krygowska Drawsko
1912.05.06 Irena Franciszka Franciszek Liszewski Weronika Brzezińska Drawsko
1912.05.07 Stanisław Wincenty Wiktor Piątek Rozalia Lala Drawsko
1912.05.05 Helena illeg Gertruda Kalina Drawsko
1912.05.06 Bruno Bronisław Teofil Wojewoda Wiktoria Wojtkowiak Follstein
1912.05.07 Irena Jan Jerzy Weronika Nowak Mężyk
1912.04.29 Klara Małorzata Jan Berus Anna Izert Zawada
1912.05.14 nieżywe Piotr Mierzwa Józefina Dolna Wrzeszczyna
1912.05.04 Helena Jan Sadowski Eleonora Piątek Drawsko Wybudowanie
1912.05.10 Antoni Chryzostom Rębarz Marianna Kopka Mężyk
1912.05.16 Regina Józef Janas Kunegunda Kurzawska Wieleń
1912.05.16 Apolonia Józef Janas Kunegunda Kurzawska Wieleń
1912.05.08 Karol Eryk Jerzy Józef Schwab Katarzyna Weis Wieleń
1912.05.23 Anna Stanisław Żurek Ludwika Nawrot Wrzeszczyna
1912.05.23 Franciszka Jan Łuś Apolonia Krystek Wrzeszczyna
1912.05.19 Helena Ludwik Gapski Michalina Fręś Drawsko
1912.05.11 Franciszek illeg Konstancja Pospieszna Drawsko Wybudowanie
1912.05.20 Julianna Chryzostom Srech Helena Rybak Drawsko
1912.05.08 Antoni Piotr Kukucki Marianna Koza Drawsko
1912.05.06 Karol August Hermann Herman Strach Marta Muller Krzyż
1912.05.21 Adolf Feliks Stefan Rybak Ewa Koszyńska Drawsko
1912.05.25 Franciszek Hermann Franciszek Woltersdorf Maria Czekała Żelichów
1912.06.01 Anna Józef Rączka Waleria Mumot Wrzeszczyna
1912.05.28 Marta Franciszek Chudziński Teodozja Banecka Wrzeszczyna
1912.06.08 Helena Marcin Sikora Małgorzata Brzezińska Drawsko
1912.06.08 Małgorzata Maksymilian Ihlender Anna Stelter Drawsko Wybudowanie
1912.06.12 Franciszek Albert Jan Kaczmarek Elżbieta Jaruszewska Krzyż
1912.06.09 Jan Otto Burzyński Joanna Solecka Wieleń
1912.06.11 Antoni Emilian Stelter Franciszka Rychlik Wrzeszczyna
1912.06.21 Artur Alexy Rudolf Riefke Anna Duhr Krzyż
1912.06.20 Leo Franciszek Kołaczkowski Marta Koplin Wieleń
1912.06.18 Józef Paweł Szołdra Barbara Rybak Drawsko
1912.06.13 Małgorzata Antonina Karol Włoch Maria Hollek Wieleń
1912.06.19 Emilia Marcin Wyrwa Gertruda Drózd Drawsko
1912.06.12 Anna Walenty Tomkowiak Marianna Zając Schulzenbruch
1912.06.20 Władysław Ignacy Machowina Marianna Kowal Drawsko
1912.06.21 Leo Michał Dolny Marianna Tafelska Drawsko
1912.06.18 Leo Klemens Piotrowski Józefa Kruszona Wieleń
1912.06.28 Weronika Jan Krystek Gertruda Łuś Wrzeszczyna
1912.06.20 Julianna Stanisław Mania Balbina Kubiś Drawsko
1909.06.12 Gertruda illeg Elzbieta Broka Drawsko
1912.06.29 Benigna Franciszek gawroch Tekla Spychalska Wrzeszczyna
1912.06.27 Marianna illeg Agnieszka Banaś Drawsko
1912.06.11 Amelia Charlotta Ernest Tuta Antonina Zopik Drawsko
1912.06.11 Ida Luiza Ernest Tuta Antonina Zopik Drawsko
1912.06.24 Marta Józef Kośmider Teodora Wujec Wrzeszczyna
1912.06.26 Piotr Wincenty Musiał Franciszka Nowak Gerrin
1912.07.01 Bronisław illeg Marianna Szymkowiak Wieleń
1912.07.03 Bernard Remigiusz Sikora Cecylia Maciejewska Wieleń
1912.07.13 Łucja Marianna Jan Kubiak Magdalena Czekała Wieleń
1912.07.16 Klara Jan Krystek Teresa Kruger Wrzeszczyna
1912.02.03 Anna Maria Luiza Paweł Langner Maria Radtke Roneck
1912.07.16 Marta Stanisław Matuszczak Petronela Helak Zawada
1912.07.14 Czesław Teodor Nawrot Balbina Dyk Drawsko
1912.07.18 Stefania Antoni Mazurkiewicz Agata Trode Wieleń
1912.07.22 Marianna Michał Cieślak Gertruda Stenzel Briese Vorwark
1912.07.19 Bernard Jan Jan Pawelski Józefa Kałarzyńska Wieleń
1912.07.24 Adolf Gottfried Adolf Klawon Agnieszka Gołaszewska Wieleń
1912.07.24 Anna Józef Dolny Juianna Lala Drawsko
1912.07.22 Leo Józef Teodor Rychlik Helena Woltmann Drawsko
1912.07.24 Bronisław Stanisław Maksymilian Jankowski Franciszka Borówka Wieleń
1912.07.30 Marta Ludwik Jechalik Weronika Helak Mężyk
1912.08.04 Klara Stanisław Musiał Marianna Czarnkowska Drawsko
1912.08.03 Michał illeg Padora Hanrylina Drawsko Młyn
1912.08.15 Zofia Helena Władysław Gronowski Pelagia Urugalska Hammer Żelichów
1912.08.15 Stefan Jan Marciniak Michalina Kaczmarek Gerrin
1912.08.14 Stanisław Józef Kierstan Petronela Koza Drawsko Wybudowanie
1912.08.09 Klara Teodor Piechowiak Michalina Wojtkowiak Drawsko
1912.08.16 Marta Maria Teodor Rybak Marianna Kościołowicz Drawsko
1912.08.20 Leonard Stanisław Ruta Weronika Sobieraj Wrzeszczyna
1912.08.24 Marianna Franciszek Dur Katarzyna Stochaj Wrzeszczyna
1912.08.18 Regina Paweł Nawrot Marianna Jeziorna Mężyk
1912.08.15 Wincenty Jan Hundt Marianna Malinowska Drawsko
1912.08.25 Marianna Michał Gałecki Katarzyna Bierka Wieleń
1912.08.27 Joachim Antoni illeg Marianna Maternik Wrzeszczyna
1912.08.30 Rozalia Piotr Kafura Michalina Jerzy Wrzeszczyna
1912.08.28 Bronisław Michał Szorcz Zofia Biniak Jaryń
1912.09.02 Leo Teofil Piątek Agneiszka Sotek Wrzeszczyna
1912.09.03 Bronisław Farnciszek Wachowiak Pelagia Zydor Wrzeszczyna
1912.08.04 Klara Michał Szymkowiak Katarzyna Pieruniak Wieleń
1912.08.28 Rosa Andrzej Stoiński Teresa Ochocińska Drawsko
1912.09.08 Karol Teodor Sotek Marianna Machowina Drawsko
1912.09.09 Helena Chryzostom Jurek Tekla Koza Drawsko
1912.09.13 Maksymilian Jan Cyl Weronika Jusko Drawsko
1912.09.09 Tekla Hieronim Góźdź Marianna Maślona Wrzeszczyna
1912.09.11 Florentyna Paweł Mansolf Leokadia Twardowska Wieleń
1912.09.20 Michał Franciszek Jerzy Marianna Drajewska Wrzeszczyna
1912.09.18 Franciszek Nikodem Nawrot Anna Schneider Krzyż
1912.09.19 Michalin Andrzej Błoch Katarzyna Kubiś Brzezie Folwark
1912.09.08 Gochard Walter Ryszard Speer Adelajda Mejer Wieleń
1912.09.22 Łucja Tekla Jan Sotek Marianna Jusko Wrzszczyna
1912.09.23 Klara Jan Kurowski Konstancja Zastróżny Wieleń
1912.09.24 Klara Marta Franciszek Bałszyk Marta Broka Drawsko
1912.09.07 Maksymilian Leo Maisner Julianna Malinowska Drawsko
1912.10.02 Kazimiera Wiktoria Władysław Graś Wiktoria Sotek Wrzeszczyna
1912.10.01 Elzbieta Franciszek Mumot Małgorzata Wojtkowiak Wieleń
1912.10.06 Jan Władysław Staszek Marianna Wyrwa Drawsko
1912.10.08 Niezywe illeg Maria Seifert Drawsko
1912.10.09 Marianna Aleksander Gapski Gertruda Mucha Drawsko
1912.10.10 Bronisław Franciszek illeg Weronika Kolasińska Krzyż
1912.10.03 Walter August August Dobelke Marta Hoffmann Żelichów
1912.10.05 Jan Gustaw Steinborn Marta Różanek Drawsko
1912.10.09 Paweł Paweł Cyrach Teodora Goździk Drawsko
1912.10.14 Józef Stanisław Wielebski Bolesława Misiak Wieleń
1912.10.08 Bronisław Michał Radtke Marta Ratajczak Wieleń
1912.10.16 Bronisław Michał Mokronowski Anastazja Cieślak Mathows Vorwerk
1912.10.20 Sylwester Franciszek Nowak Balbina Błoch Drawsko
1912.10.19 Stanisław Kostka Michał Dębski Marianna Gapska Drawsko
1912.10.14 Jadwiga Piotr Helwich Marianna Krępuła Drawsko Olejarnia
1912.10.26 Edward Teodor Welka Katarzyna Spychalska Wrzeszczyna
1912.10.25 Seweryn Marcin Bednarz Franciszka Staszek Drawsko
1912.10.15 Urszula Jan Giś Teresa Kowal Drawsko
1912.11.01 Teodor Antoni Cichy Weronika Sotek Wrzeszczyna
1912.10.04 Imgarda Józef Kruger Meta Gebbart Wieleń
1912.10.27 Monika Wojciech Hofta Balbina Dolna Drawsko
1912.10.25 Klemens Feliks Włochowicz Agnieszka Helak Wieleń
1912.10.16 Florentyna Jan Seidel Marianna Gryziewska Busch Lukatz
1912.11.06 Marianna Roman Kwapiś Gertruda Gapska Drawsko
1912.11.02 Władysław Leo Jan Szafrański Franciszka Przybyłek Wieleń
1912.11.11 Jan Władysław Grześ Teresa Piątek Wrzeszczyna
1912.11.18 Józef Józef Kalina Marianna Gapska Drawsko
1912.11.18 Wiktor Leonard Gapski Marta Gapska Drawsko
1912.11.15 Gertruda Franciszek Tafelski Weronika Mucha Drawsko
1912.11.13 Cecylia Jan Grzebyta Julianna Krystek Drawsko
1912.11.16 Waleria Teodor Staszek Apolonia Niezborała Drawsko
1912.11.21 Jan Chryzostom Lala Franciszka Sotek Drawsko
1912.11.28 Bronisław Jan Szymański Katarzyna Banecka Drawsko
1912.11.28 Adam illeg Stanisława Cichocka Schulzenbruch
1912.12.02 Marian Wiktor Grausch Izabela Cichy Wrzeszczyna
1912.12.01 Wiktor Czesław Ignacy Frajer Marta Godawa Wieleń
1912.11.18 Katarzyna Elżbieta Maksymilian Mucha Marta Koltermann Krzyż
1912.12.06 Maria Marta Franciszek Krystek Katarzyna Mucha Drawsko
1912.12.07 Marta Łucja Ignacy Stanisławski Tekla Sobieraj Wieleń
1912.12.11 Łucja Józef Szymkowiak Marianna Zawol Wieleń
1912.12.05 Łucja Jan Rusch Marta Schwedler Wieleń
1912.12.11 Jan Juliusz Norkowski Michalina Kurwan Drawsko
1912.12.09 Albin Franciszek Tybisławski Stanisława Lembicz Drawsko
1912.12.13 Wanda Łucja Ignacy Mania Julianna Drózd Drawsko
1912.12.01 Magdalena Gertruda Marcin Witt Maria Nalszkiewicz Żelichów
1912.12.16 Stanisława Jan Mazur Wiktoria Błoch Drawsko
1912.12.17 Gertruda Maria illeg Weronika Perska Wieleń
1912.12.19 Teofil Jan Drózd Pelagia Dolna Drawsko
1912.12.08 Franciszek Stanisław Królik Martina Babiak Drawsko
1912.12.20 Zofia Franciszek Małecki Józefa Cyrach Wieleń
1912.12.25 Marianna Antoni Kaczmarek Stanisława Nawrot Męzżyk
1912.12.24 Stefan Antoni Czarnkowski Agnieszka Dur Drawsko
1912.12.26 Anna Roman Otto Julianna Jakóbek Drawsko
1912.12.26 Monika Antoni Matuszczak Gertruda Grześ Mężyk
1912.12.18 Jan illeg Wiktoria Wilczyńska Eichberg
1912.12.26 Bruno Stefan illeg Agata Bethke Żelichów
1912.12.24 Teodor Wilhelm Edward Karol Edward Wagner Marta Slumbke Schulzenbruch


1912.12.24 Konrad Bolesław Drózd Marianna Szewc Drawsko
1912.12.29 Agnieszka Józef Schmidt Stanisława Stańko Wieleń
1912.11.15 Rozalia Antonina Franciszek Wojciechowski Salomea Herrmann Dragefeld
1912.12.25 Wanda Antonina Karol Grinda Józefa Runowska Krzyż
1913.01.07 Antoni Franciszek Antoni Radunz Anna Sadowska Krzyż
1913.01.11 Maksymilian Franciszek Rossa Franciszka Koza Wieleń
1913.01.13 Weronika Franciszek Mania Agnieszka Giś Drawsko
1913.01.14 Antoni Alojzy Michał Jarka Bronisława Perska Wieleń
1913.01.14 Paweł Herman Berg Wiktoria Anielska Wieleń
1913.01.24 Marianna Józef Pawłowski Michalina Dymek Wieleń
1913.01.22 Jan Wawrzyn Banaś Agnieszka Siemienik Drawsko
1913.01.21 Mariusz Konrad Wawrzyn Nowak Marta Bednarz Wieleń
1913.01.26 Klara Roman Geremek Teofila Grott Drawsko
1913.02.04 Klara Wiktoria illeg Weronika Lala Drawsko
1913.02.04 Paweł Herman Buśko Katarzyna Spławska Drawsko
1913.02.04 nieżywe Hryzostom Koza Paulina Dymek Gr Lubs
1913.01.26 Paweł Władysław Koza Martina Dymek Drawsko
1913.02.01 Leo Ignacy Ignacy Spychalski Elżbieta Sellentin Wieleń
1913.02.10 Gertruda Zofia illeg Franciszka Simieniak Wieleń
1913.01.30 Willy Bruno Albert Henke Marta Sikora Kienwerder
1913.02.13 Albin Marcin Kasior Jadwiga Piątek Wrzeszczyna
1913.02.10 Franciszek Józef Antoni Scheer Katarzyna Ciebielska Drawsko
1913.02.11 Marianna Antoni Kalina Wiktoria Lala Drawsko
1913.02.11 Helena Klara Michał Wodziak Anastazja Jagiołka Żelichów
1913.02.17 Waklenty Józef Błoch Rozalia Koza Drawsko
1913.02.18 Konstancja Chryzostom Furmanek Marianna Góźdź Drawsko
1912.12.23 Antoni Wiktor Leo Obrempalski Marianna Matiszak Dragefeld
1913.02.25 Józef Władysław Buch Monika Mania Wieleń
1913.02.27 Gertruda Jan Nawrot Marianna Wika Wrzeszczyna
1913.02.25 Marianna Józef Porwych Wiktoria Grafka Gerrin
1913.02.23 Dominik Stanisław Orzechowski Helena Bednarz Drawsko
1913.03.02 Helena Małgorzata Paweł Koplin Małgorzata róblewska Wieleń
1913.02.28 Charlotte Paweł Gąsior Magdalena Wilczyńska Wieleń
1913.03.04 Władysława Józef Krzyśko Marianna Wika Męzyk
1913.03.06 Hildegarda Wiktor Kalina Rosa Marks Wieleń
1913.01.11 Hildegarda Amalia Anna Maria Bruno Miller Małgorzata Opitz Drawsko
1913.03.13 Maksymilian Leo Jan Brzeziński Franciszka Kołaczkowska Wieleń
1913.03.10 Stanisław Kazimierz Paweł Marks Petronela Kowal Drawsko
1913.03.06 Józef Stanisław Wojewoda Pelagia Frąckowiak Jaryń
1913.03.16 Agnieszka Konstanty Nowak Anna Stochaj Wrzeszczyna
1913.03.14 Hildegarda Katarzyna Feliks Kotowski Paulina Helwich Wieleń
1913.03.12 Teresa Marta Michał Kroll Marta Dobelke Żelichów
1913.03.13 Józef Jan Jagiołka Marianna Kubiś Drawsko
1913.03.14 Waleria Małgorzata illeg Franiszka Grzebyta Drawsko
1913.03.22 Marianna illeg Elżbieta Spychalska Wrzeszczyna
1913.03.26 Anna Jan Mazurowski Tekla Górzna Drawsko
1913.03.25 Marianna Franciszek Czekała Franciszka Spychalska Wrzeszczyna
1913.03.28 nieżywe Jan Mania Marta Lipowicz Wrzeszczyna
1913.03.25 Henryk August Buhmann Franciszka Smolek Żelichów
1913.03.22 Paweł Walenty Stachowiak Marianna Koza Drawsko
1913.03.29 Franciszek Władysław Krystek Katarzyna Grześkowiak Wieleń Młyn
1913.03.13 Teodora illeg Rozalia Wika Mężyk
1913.03.30 Józef Antoni Mazur Agnieszka Rybarczyk Drawsko
1913.03.31 Leo Teodor Paweł Różanek Agnieszka Ostrowska Drawsko
1913.03.27 Jan Teodor Teodor Schmidt Jadwiga Krzyż
1913.03.24 Franciszek Jan Bernard Makowski Emma Jodike Krzyż
1913.03.31 Marianna Józef Kubiak Stanisława Zawol Wieleń
1913.03.28 Benigna Czesław Grott Anna Schmidt Wieleń
1913.04.04 Amelia Robert Duhr Antonia Janas Wrzeszczyna
1913.04.02 Florian Jan Krystek Marianna Mumot Drawsko
1913.04.07 Monika Michał Jaworski Agnieszka Mumot Wieleń
1913.04.09 Tadeusz Marcin Helwich Zofia Krystek Drawsko
1913.04.25 Jan Wilhelm Willibald Muller Jadwiga Ludke Wieleń
1913.04.25 Jan Baptysta Bruno Józef Kratzel Anna Wieleńska Wieleń
1913.04.18 Franciszka Antoni Drózd Julianna Banecka Drawsko
1913.04.18 Waleria Antoni Drózd Julianna Banecka Drawsko
1913.04.19 Teofil Tomasz Nowak Katarzyna Jerzy Mężyk
1913.04.24 Florian Roman Staszek Małgorzata Jagła Drawsko
1913.04.19 Maksymilian Bruno illeg Marianna Nowak Wieleń
1913.04.24 Teofila Tomasz Wojtkowiak Tekla Kokot Wieleń
1913.04.30 Jan Jan Linka Marianna Dolna Drawsko
1913.04.26 Czesław Józef Józef Borówka Marianna Frajer Wieleń
1913.04.29 Gerhar Albert Teodor Martenka Marta Durecka Drawsko
1913.04.29 nieżywe Teodor Martenka Marta Durecka Drawsko
1913.05.02 Bruno Andrzej Wojtkowiak Maria Sieminiak Wieleń
1913.05.02 nieżywe Jan Linke Anna Kubiś Krzyż
1913.05.10 Paweł illeg Zofia Wasior Hedwigsdorf
1913.05.03 Robert Franciszek Sikora Brygida Tuta Wieleń
1913.05.09 Władysława Michał Brzeziński Rozalia Orzechowska Drawsko
1913.05.01 Joanna Antonina Franciszek Proniecki Urszula Mulka Drawsko
1913.05.06 Paweł Roman Franciszek Mielke Elfrieda Schulz Wieleń
1913.05.14 Helena Ludwik Giś Marianna Białys Drawsko
1913.05.22 Anna Jan Jahnz Marianna Wiśniewska Wieleń
1913.05.19 Helena Stefan Łuś Magdalena Skręta Wieleń
1913.05.25 Feliks Jan Mizera Urszula Mierzwa Wrzeszczyna
1913.05.19 Helena Waleria illeg Franciszka Jurek Drawsko
1913.05.20 Marta Elżbieta Bolesław Gabrielski Agata Kruger Krzyż
1913.05.20 Franciszek Artur Bolesław Gabrielski Agata Kruger Krzyż
1913.05.27 Anna Ludwik Nowak Paulina Banecka Drawsko
1913.05.30 Feliks Antoni Gapski Marianna Lala Drawsko
1913.05.29 Jan Wojciech Hudziński Teodora Strecker Wrzeszczyna
1913.05.28 Alojzy Franciszek Mucha Helena Staszek Drawsko
1913.05.25 Franciszek Leo Jurek Gertruda Koza Drawsko
1913.05.25 NIkodem Jan Jerzy Marianna Krystek Drawsko
1913.05.25 Anna Teofil Mazur Domicella Rathke Drawsko
1913.05.29 Paweł Leo Teodor Spychalski Józefa Konieczna Wieleń
1913.05.29 Małgorzata Helena Jan Spychalski Eleonora Wyrwa Wieleń
1913.06.01 Władysław Michał Jędrzejczak Michalina Runowska Drawsko
1913.06.06 Jan Jan Klekota Julianna Bednarz Drawsko
1913.05.30 Marianna Jan Jechalik Anastzja Kaczmarek Mężyk
1913.06.09 nieżywe Nawrot Wiktoria Linka Wieleń
1913.06.01 Konrad Wincenty Kulecki Marta Staszek Drawsko
1913.06.09 Anna Marcin Sikora Katarzyna Gapska Drawsko
1913.06.12 Leo Jan Krystek Zuzanna Gapska Drawsko
1913.05.24 Gerhard Jan Okonek Marianna Jur Gr Lubs
1913.06.15 Władysław Władysław Wachowiak Gertruda Nawrot Wrzeszczyna
1913.06.04 Marta Stanisław Jankowski Józefa Kalina Zawada
1913.06.18 Marianna Ernest Ziske Agnieszka Rębarz Follstein
1913.06.14 Leo Józef Obiegło Pelagia Matuszczak Wieleń
1913.06.20 Alojzy Franciszek Białecki Katarzyna Ginter Wrzeszczyna
1913.06.18 Marta Chryzostom Mucha Teodora Dolna Drawsko
1913.06.14 Marta Maciej Babiak Balbina Grzebyta Drawsko
1913.06.15 Weronika Adam Stachowiak Agnieszka Godawa Zawada
1913.06.20 Maria Magdalena Władysław Kaszubski Magdalena Ryżek Wrzeszczyna
1913.06.21 Jan Piotr Tomasz Zastróżny Katarzyna Łuś Wieleń
1913.06.23 Jan Paweł Maksymilian Pufahl Emma Małgorzata Kowalska Wieleń
1913.06.22 Jan Michał Mąka Magdalena Kurwan Drawsko
1913.06.28 Paweł Józef Gapski Tekla Grzebyta Drawsko
1913.06.18 Anna Maria Otto Gapski Ida Duhr Krzyż
1913.07.03 Katarzyna Antoni Mumot Agnieszka Koza Drawsko
1913.06.25 Ruth Wilhelmina Alfons Artur Hilmer Elżbieta Engel Wieleń
1913.07.04 Rozalia Józef Bobczeski Marianna Wyrwas Jaryń
1913.07.07 Klara Wojciech Brzeziński Franciszka Teresa Grzebyta Drawsko
1913.07.06 Klara Erna Andrzej Rychlik Teodora Grzebyta Drawsko
1913.07.07 Klara Elżbieta Franciszek Rybak Helena Witka Drawsko
1913.07.06 Waleria Jan Stróżyk Helena Dreczka Wrzeszczyna
1913.07.15 Feliks Franciszek Dreczka Katarzyna Chorańska Wieleń
1913.07.14 Ignacy Michał Krystek Jadwiga Grabarczyk Drawsko
1913.07.07 Bernard Michał Kłos Marianna Maciejewska Wieleń
1913.07.02 Elfrida Zofia Piotr Wilma Antonia Bader Krzyż
1913.07.22 Marta Stanisław Musiał Marianna Czarnkowska Drawsko
1913.07.29 Stefania Marta Feliks Starogardzki Agnieszka Banecka Wieleń
1913.07.17 Aleksy August August Pourschke Gertruda Baumgard Wieleń
1913.07.30 Małgorzata Teofil Wojewoda Wiktoria Wojtkowiak Wieleń
1913.07.31 Wawrzyn Teodor Wicher Rozalia Schulz Wrzeszczyna
1913.08.10 Herman Wawrzyn Herman Marten Rozalia Menke Wieleń
1913.08.13 Leo Władysław Grześ Teresa PIątek Wrzeszczyna
1913.08.11 Bruno Konstanty Kruger Tekla Michalska Drawsko
1913.08.09 Roman Franciszek Ulatowski Rozalia Urban Dragefeld
1913.08.14 Marian Maksymilian Michał Ungerek Agnieszka Godawa Wieleń
1913.08.19 Franciszek Michał Krystek Gertruda Stenzel Wieleń
1913.08.19 Marianna Stanisław Kotliński Elżbieta Grabarkiewicz Zawada
1913.08.15 Franciszka Roman Rychlik Julianna Schulz Drawsko
1913.08.20 Hildegarda Stanisław Gotowicz Helena Pestka Wieleń
1913.08.20 Alfons Piotr Wojtkowiak Łucja Anielska Wieleń
1913.08.27 Nikodem Michał Smurawski Gertruda Sikora Drawsko
1913.08.19 Joanna Franciszka Franciszek Kałas Marta Mazur Krzyż
1913.08.21 Maksymilian Antoni Maciejczak Teresa Misiołek Drawsko
1913.08.31 Franciszek Józef Adamski Antonia Smurzyńska Ascherbide
1913.09.03 Angela Andrzej Urbaniak Gertruda Banecka Drawsko
1913.08.12 Anna Franciszka Herman Kroll Anna Kwiatkowska Żelichów
1913.08.24 Jan Maksymilian Marks Agnieszka Nowacka Drawsko
1913.09.10 Łucja Franciszek Krempuła Magdalena Stróżyk Wrzeszczyna
1913.09.09 Marianna Maciej Sikora Wiktoria Jurek Drawsko Młyn
1913.09.14 Erwin Maksymilian Klenfeld Anna Stelter Krzyż
1913.08.30 Charlotta Franciszka Albert Gruszka Maria Nowotny Lukatz
1913.09.16 Wienczysław Sylwester Waroś Gertruda Bak Mężyk
1913.09.22 Maria Teresa Bruno Freitag Emma Kurowska Wieleń
1913.09.24 Wiktoria Paweł Gunter Klara Straker Wrzeszczyna
1913.09.18 Teresa Aleksander Hoffmann Weronika Sikora Drawsko
1913.09.22 Franciszka Michał Gapski Antonina Steinborn Drawsko
1913.09.23 Władysław Stanisław Matuszczak Balbina Stochaj Mężyk
1913.06.21 Werner Wiktor Briken Elżbieta Hoffmann Wieleń
1913.10.02 Franciszek Franciszek Rybak Teodora Kościołowicz Drawsko
1913.09.17 Elżbieta Małgorzata illeg Ottylia Ziske Żelichów
1913.10.09 Łucja Stanisław Gapski Franciszka Gapska Drawsko
1913.10.09 Leonard Stanisław Gapski Franciszka Gapska Drawsko
1913.10.04 Maksymilian Jan Kowal Marta Kmiecik Drawsko
1913.10.07 Edmund Marcin Góźdź Agnieszka Heppner Wrzeszczyna
1913.10.08 Konrad Edward Mądrawski Anna Wika Męzyk
1913.10.08 Teresa illeg Marta Drózd Drawsko
1913.10.11 Wiktor Nikodem Konieczny Marianna Linka Drawsko
1913.10.20 Bronisław illeg Michalina Drózd Drawsko
1913.10.05 Edmund Stanisław Matuszak Petronela Helak Drawsko Folwark
1913.10.17 Wincenty Andrzej Rybak Marianna Zoplik Drawsko
1913.10.10 Bruno Franciszek Nawrot Barbara Kucharzewska Wieleń
1913.10.15 Klara illeg Marianna Rybak Drawsko
1913.10.09 Konrad Stefan Fryderyk Wilhelm Strurm Maria Katarzyna Grabowitsch Drawsko
1913.10.25 Anna Maria illeg Cecylia Perska Wieleń
1913.10.23 Edmund Józef Melka Petronela Chułek Wieleń
1913.10.16 Walerian Antoni Mazurkiewicz Agata Trode Wieleń
1913.10.22 Gertruda Walenty Noj Julianna Rybak Drawsko
1913.10.18 Jan Wawrzyn Rychlik Weronika Kawińska Drawsko
1913.10.20 Edmund Franciszek Kokot Marianna Ciebielska Drawsko
1913.10.17 Gertruda Paweł Graś Wiktoria Marek Drawsko
1913.10.15 Teodor Wawrzyn Sobota cecylia Fręś Mężyk
1913.10.14 Edmund Bernard Albert Jan Zdrenka Tekla Ratajczak Drawsko Wybudowanie
1913.10.27 Anna Michał Witoś Gertruda Zank Drawsko
1913.10.31 Marcin Jakub Stochaj Salomea Nowak Wrzeszczyna
1913.10.26 Leonarda Franciszek Kaczmarek Klara Buśko Mężyk
1913.10.28 Edmund Teodor Piechowiak Michalina Wotkowiak Drawsko
1913.10.27 Helena Franciszek Tybisławski Stanisłąwa Lembicz Drawsko
1913.10.28 Agata Chryzostom Matuszczak Pelagia Kaczmarek Mężyk
1913.11.05 Paweł Franciszek Franciszek Krzewina Franciszka Hylska Drawsko
1913.11.01 Helena Jan Lewandowski Rozalia Sauermann Wrzeszczyna
1913.10.25 Irena illeg Wiktria Krajewska Wieleń
1913.11.10 Feliks Stanisław Szmyt Cecylia Chudzińska Wieleń
1913.11.11 Feliks Paweł Stańko Magdalena Krystek Drawsko
1913.11.07 Teodor Łukasz Graś Agnieszka Ozorkiewicz Drawsko
1913.11.10 Leokadia Wiktor Banecki Agnieszka Banaś Drawsko
1913.11.13 Franciszek Marcin Graś Gertruda Wielińska Wrzeszczyna
1913.10.29 Paweł Franciszek Franciszek Szukała Marta Duhr Mężyk
1913.11.16 Elżbieta Wiktor Wachowiak Anna Nawrot Wrzeszczyna
1913.11.13 Marta Maksymilian Jankowski Franciszka Borówka Wieleń
1913.11.16 Bronisław Bruno illeg Agnieszka Fraszewska Kalkofen
1913.11.23 Waleria Teofil Bednarz Julianna Magdziarz Drawsko
1913.11.25 Józef Jan Grochowski Helena Jóźwińska Arentowo
1913.11.25 Antonina Jan Grochowski Helena Jóźwińska Arentowo
1913.11.25 nieżywe Wilhelm Schulz Michalina Noj Wieleń
1913.11.30 Czesław Juliusz Łabuda Marta Jerzy Drawsko
1913.12.06 nieżywe Ignacy Wrzeszczyńaki Brygida Nawrot Wieleń
1913.11.30 Franciszek Stanisław Matiiaszek Julianna Banaś Drawsko
1913.12.02 Marianna Leo Spławski Wiktoria Reic Drawsko
1913.12.03 Klemens Marcin Matuszczak Magdalena Mądrawska Mężyk
1913.12.07 Stanisława Marianna Jan Moder Monika Frelka Drawsko
1913.12.07 Stanisław Marian Jan Moder Monika Frelka Drawsko
1913.12.06 Antoni illeg Maria Starogardzka v Błaszyk Wieleń
1913.12.09 Sylwester Marcin Wika Marianna Nawrot Wrzeszczyna
1913.12.10 Stefan Ludwik Drózd Barbara Gapska Drawsko
1913.12.09 Edmund NIkodem Nawrot Anna Schneider Krzyż
1913.11.17 Łucja Rudolf Gundermann Wiktoria Wachowiak Wieleń
1913.12.16 Albin Paweł Drózd Teresa Kierstan Drawsko
1913.12.18 Łucja Ignacy Machowina Marianna Kowal Drawsko
1913.12.18 Pelagia Władysław Waroś Leokadia Waroś Mężyk
1913.12.14 Pelagia Leo Majsner Julianna Malinowska Drawsko
1913.12.17 Elżbieta Anna Jan Rusch Marta Schwedler Wieleń
1913.12.25 Łucja Chryzostom Srech Helena Rybak Drawsko
1913.12.22 Helena Wiktoria Bartłomiej Tymek Angela Ewert Drawsko

1913.12.13 Karol Fryderyk Jan Engelfinger Helena Krystek Schulzenbruch
1914.01.03 Zofia Ewa Antoni Fraszewski Marta Turek Wieleń
1913.12.28 Konrad Franciszek Dymek Wiktoria Krygowska Drawsko
1914.01.03 Helena Jan Grzebyta Johanna Krystek Drawsko
1914.01.04 Wanda Józefa Nikodem Krystek Anastzja Duhr Wrzeszczyna
1914.01.07 Marian Antoni Jan Sotek Marianna Jusko Wrzeszczyna
1914.01.06 Karol Franciszek Łuś Julianna Nawrot Wieleń
1914.01.08 Agnieszka Roman Grzewka Anna Helak Drawsko
1914.01.04 Julian Jan Nawrot Marianna Mazur Drawsko
1914.01.06 Agnieszka Marcin Fręś Tekla Steinborn Drawsko
1914.01.03 Agnieszka Chryzostom Jurek Tekla Koza Drawsko
1914.01.18 Franciszek Otto Otto Preik Teodora Grzebyta Drawsko
1914.01.24 Weronika Wincenty Musiał Franciszka Nowak Jaryń
1914.01.15 Bronisław Antoni Lembicz Nepomucena Mikołajczak Wieleń
1914.01.12 Paweł Mikołaj Bieliński Marianna Kruger Wrzeszczyna
1914.01.30 Jan Paweł Bernard Kratzel Franciszka Koplin Wieleń
1914.02.01 Marianna Stanisław Żurek Ludwika Nawrot Wrzeszczyna
1914.02.01 Marta Stanisław Żurek Ludwika Nawrot Wrzeszczyna
1914.01.30 Marianna Ludwik Schmugge Anna Henke Żelichów
1914.01.18 Eleonora MIchał Pawęska Pelagia Peksa Drawsko
1914.01.23 Marta Marianna Jan Szymański Katarzyna Banecka Drawsko
1914.01.30 Feliks Józef Łuś Magdalena Mumot Wieleń
1914.02.01 Bronisław Roman Otto Julianna Jakóbek Drawsko
1914.02.02 Bolesław Roman Otto Julianna Jakóbek Drawsko
1914.02.05 Jan illeg Cecylia Przybyszewska Wieleń
1914.02.05 Józef Antoni Błoch Paulina Nawrot Wrzeszczyna
1914.02.03 Konrad Jan Mądrawski Anna Mathews Glashutte
1914.01.26 Bruno Paweł Mansolf Ludwika Twardowska Wieleń
1914.02.07 Agata Jan Jerzy Weronika Nowak Mężyk
1914.02.01 Maria Elżbieta Paweł Rybakiewicz Elżbieta Orzińska Wieleń
1914.02.14 Walenty Jan Fręśko Marianna Zawol Wieleń
1914.02.14 Kazimierz Paweł Kalina Benigna Kmieciń Drawsko
1914.02.16 Leo Piotr Teska Petronela Michałek Drawsko
1914.02.12 Julian Marcin Rębarz Pelagia Jerzy Mężyk
1914.02.09 Helena Witold Przybyszewski Wiktoria Kubiak Arentowo
1914.02.15 nieżywe illeg Tekla Mądrawska Drawsko
1914.02.23 Józef Tomasz Giś Tekla ? Drawsko
1914.03.01 Józef Marcin Wyrwa Gertruda ? Drawsko
1914.03.01 Wiktor Antoni Drózd Julianna Banecka Drawsko
1914.03.01 Teofil Antoni Drózd Julianna Banecka Drawsko
1914.03.01 Marian Albert Jusko Elżbieta Machowina Wrzeszczyna
1914.02.20 Józef Piotr Kafura Michalina Jerzy Wrzeszczyna
1914.03.03 Domicella Wiktor Wyrwa Balbina Turek Drawsko
1914.03.02 Paulina Marianna Franciszek Sikora Marianna Jachmann Wieleń
1914.03.08 Zofia Paweł Dur Petronela Krystek Wrzeszczyna
1914.03.09 Zofia Helena Jan Nowak Marta Dur Wrzeszczyna
1914.03.14 Feliks Józef Pawłowski Michalina Dymek Wieleń
1914.03.08 Gertruda Emilian Stelter Franciszka Jechalik Wieleń
1914.03.12 Józef Marcin Bednarz Franciszka Staszek Drawsko
1914.03.15 Wanda Cecylia Paweł Kijek Marianna Stróżyk Drawsko
1914.03.15 Wiktor Alfons Andrzej Starogardzki Anna Mach Wieleń
1914.03.12 nieżywe Piotr Górski Petronela Helak Drawsko
1914.03.08 Łucja Paweł Neufeld Petronela Dreczko Wieleń
1914.03.12 Horst Eberhard Franciszek Franciszek Tromm Edmunda Brieske Krzyż
1914.03.20 Kazimierz Michał Chudziński Gertruda Wyrwa Wrzeszczyna
1914.03.13 Józef Antoni Michał Kubiś Jadwiga Gapińska Wieleń
1914.03.26 Balbina Marianna Michał Dębski Michalina Kubiś Drawsko
1914.03.16 Anna Jadwiga Franciszek Sekuterski Hellena Luck Drawsko
1914.03.26 Robert Paweł Matuszczak Agnieszka Spychalska Wrzeszczyna
1914.03.24 Marianna Teresa Roman Cichy Petronela Sotek Wieleń
1914.03.31 Stanisław Teofil Piątek Agnieszka Sotek Wrzeszczyna
1914.04.05 Jan Tadeusz Netzig Maria Schellenberg Wieleń
1914.04.13 Jan Józef Szymkowiak Marianna Zawol Wieleń
1914.04.12 Jerzy Wojciech Jan Schulz Maria Buschke Wieleń
1914.04.16 Małgorzata Bruno Józef Kratzel Anna Wieleńska Wieleń
1914.04.04 Jerzy Florian Jan Sekuterski Agata Luck Krzyż
1914.04.18 Maria Magdalena illeg Weronika Helwich Wieleń
1914.04.22 Franciszek Ksawery Franciszek Kołaczkowski Marta Koplin Wieleń
1914.04.19 Elżbieta Teresa Franciszek Kicza Marta Schmugge Hansfelde
1914.04.03 Helena Hildegarda Gertruda Maks Rudolf Machałowski Maria Wilczyńska Fizahn
1914.04.20 Leo Otto Burzyński Joanna Sobecka Wieleń
1914.04.23 Waleria Jakub Kina Stanisława Dymek Jaryń
1914.04.26 Bronisław illeg Stanisława Boberska Jaryń
1914.05.03 Cecylia Chryzostom Duhr Joanna Staszek Wrzeszczyna
1914.04.30 Elżbieta Anna illeg Małgorzata Voss Wieleń
1914.04.25 Łucja Tomasz Matuszczak Katarzyna Gogołek Mężyk
1914.05.10 Feliks Hieronim Góźdź Marianna Maślona Wrzeszczyna
1914.05.13 Feliks illeg Jadwiga Piątek Merenhin
1914.05.10 Edeltruda Elżbieta Wiktor Kalina Rosa Marks Drawsko
1914.05.16 Anna Michał Szorcz Zofia Biniak Jaryń
1914.05.07 Aleksy Alojzy Karol Boran Marianna Nowak Wieleń
1914.03.30 Franciszek Edward Błoch Teresa Noj Drawsko
1914.04.02 Franciszek Józef Łabuda Franciszka Jerzy Drawsko
1914.04.05 Anna Jan Drózd Józefa Grzebyta Drawsko
1914.04.07 Jan Paweł Różanek Agnieszka Ostrowska Drawsko
1914.04.07 Marianna Michał Dolny Marianna Tafelska Drawsko
1914.04.11 Leo Paweł Misiołek Teodora Kościołowicz Drawsko
1914.04.09 Agnieszka Józef Kierstan Petronela Koza Drawsko
1914.04.13 Ludwika Franciszek Michałek Teresa Banaś Drawsko
1914.04.22 Franciszek Juliusz Wilhelm Otto Marianna Staszek Drawsko
1914.04.25 Czesław Józef Hieronim Kasper Marianna Mądrawska Drawsko
1914.04.12 Teofil Piotr Kukucki Marianna Kęza Drawsko
1914.05.23 Bronisław Jan Mania Marta LIpowicz Wrzeszczyna
1914.05.16 Ewa Maria Katarzyna Jerzy Schwab Katarzyna Weis Wieleń
1914.05.08 Zygfryd Jan Ryszard Frese Jadwiga Bonin Wieleń
1914.05.18 Maksymilian Leo Jozef Kubiak Stanisława Zawol Wieleń
1914.05.26 Piotr Andrzej Błoch Katarzyna Kubiś Brzezie Folwark
1914.06.07 Paweł Teodor Welka Katarzyna Spychalska Wrzeszczyna
1914.06.04 Wilhelm Albert Albert Buch Katarzyna Helwich Glashutte
1914.06.10 Marcin Paweł Jan Wojtkowiak Maria Katarzyna Czekała Wieleń
1914.05.25 Bruno Bruno Fulczyński Agnieszka Nowak Wieleń
1914.06.13 Irena Antoni Frajer Wiktoria Bilska Wieleń
1914.06.06 Paweł Robert illeg Agnieszka Behnke Gr.Drensen
1914.06.24 Piotr Paweł Franciszek Czekała Franciszka Spychalska Wrzeszczyna
1914.06.09 Marta Antoni Krystek Marianna Piątek Wrzeszczyna
1914.06.19 Albert Bernard Schnabel Marta Doege Dragebruch
1914.06.14 Wawrzyn Paweł Paweł Arndt Elżbieta Lange Wieleń
1914.07.05 Mieczysław Czesław Grott Anna Schmidt Wieleń
1914.04.27 Helena Marcin Grześkowiak Zuzanna Dzik Drawsko
1914.05.02 Jan Stanisław Stefan Wyrwa Katarzyna Nawrot Drawsko
1914.04.27 Jan Stanisław Klocek Łucja Lala Drawsko
1914.05.08 niezywe Antoni Mazur Agnieszka Rybarczyk Drawsko
1914.05.08 Helena Jan Drózd Pelagia Dolna Drawsko
1914.05.11 Marta Andrzej Dębski Julianna Koza Drawsko
1914.05.07 Anna illeg Marta Grzebyta Drawsko
1914.05.17 Antoni Wawrzyn Banaś Agnieszka Ziminik Drawsko
1914.05.23 Helena Józef Kubiś Balbina Nowak Drawsko
1914.05.23 Cecylia Helena Teodor Rychlik Helena Woltmann Drawsko
1914.05.29 Antonina Wincenty Piątek Rozalia Lala Drawsko
1914.05.31 Helena Anna Antoni Raduns Anna Sadowska Drawsko Łąki
1914.06.09 Józef Ignacy Sikora Gertruda Grzebyta Drawsko
1914.06.15 Anna Agrypina Marcin Nawrot Anna Broka Drawsko
1914.05.28 Wojciech Karol Franciszek Kaziński Marta Tesch Drawsko
1914.06.25 Anna Teodor Rybak Marianna Kościołowicz Drawsko
1914.07.20 Czesław Jan Grochowski Anastazja Kina Jaryń
1914.07.20 Prakseda Jan Grochowski Anastazja Kina Jaryń
1914.07.17 Anna Szymon Jurzak Konstancja Wojtowiak Wieleń
1914.07.04 Elli Elżbieta Artur Schild Klara Marks Krzyż
1914.07.28 Marta illeg Elżbieta Rychlik de domo Spychalska Wrzeszczyna
1914.07.31 Maria Klara Jan Starogardzki Gertruda Tymek Wieleń
1914.08.06 Helena Franciszek Jerzy Marianna Drajewska Wrzeszczyna
1914.07.31 Albert Jan Jahns Marianna Wiśniewska Wieleń
1914.08.02 Konstancja Michał Gałecki Konstancja Bierka Brzezie Folwark
1914.08.11 Maria Anna Antoni Mikietyński Łucja Kaliska Wieleń
1914.08.13 Marianna Franciszek Stochaj Agnieszka Rączka Wrzeszczyna
1914.08.13 Marianna Robert Duhr Antonina Janas Drawsko
1914.08.16 Albert illeg Zuzanna Wodziak Wieleń
1914.08.23 Marianna Władysław Grześ Teresa Piątek Wrzeszczyna
1914.08.24 Rozalia Andrzej Wojtkowiak Maria Sieminiak Wieleń
1914.07.03 Józef Florian Leo Dymek Helena Graś Drawsko
1914.07.07 Jakub Ignacy Chryzostom Kijek Marianna Steinborn Drawsko
1914.07.09 Weronika Marta Józef Ćwikła Julianna Hylska Drawsko
1914.07.04 Paweł Andrzej Sikora Małgorzata Brzezińska Drawsko
1914.07.12 Anna Teodor Jagiołka Zofia Mucha Drawsko
1914.07.13 Mionika Sylwester Pyterek Gertruda Szewc Drawsko
1914.07.09 Feliks Władysław Krystek Katarzyna Grześkowiak Drawsko
1914.07.26 Anna Roman Kwapis Gertruda Gapska Drawsko
1914.07.30 Wawrzyn Piotr Koza Jadwiga Pąpała Drawsko
1914.07.30 Klara Piotr Koza Jadwiga Pąpała Drawsko
1914.08.28 nieżywe Teodor Sikora Katarzyna Mendyk Wieleń
1914.07.29 Ludwika Ludwik Staszek Marianna Wyrwa Drawsko
1914.07.30 Klara Paweł Szołdra Barbara Rybak Drawsko
1914.08.12 Jan Michał Krystek Jadwiga Grabarczyk Drawsko
1914.08.21 Anna Wojciech Hefta Balbina Dolna Drawsko
1914.07.25 Roman Ignacy Leo Obrępalski Marianna Junge Zeigerhof
1914.08.29 Małgorzata Joanna Paweł Duhr Anastazja Janas Wieleń
1914.08.25 Joanna Wawrzyn Nowak Maria Bednarz Drawsko
1914.09.22 Edmund Jan Misiołek Katarzyna Jerzy Drawsko
1914.09.22 Alfons Jan Misiołek Katarzyna Jerzy Drawsko
1914.09.24 Józef Jan Józef Łuś Katarzyna Stochaj Wieleń
1914.09.23 Joanna Frieda Franciszek Mielke Elfrieda Schulz Wieleń
1914.09.25 Michał Franciszek Dur Katarzyna Stochaj Wrzeszczyna
1914.09.21 Joanna Katarzyna Roman Wawrzyn Włoch Bronisława Helak Wieleń
1914.09.06 Józef Franciszek Mumot Małgorzata Wojtkowiak Wieleń
1914.09.08 Michał Franciszek Chudziński Teodora Banecka Wrzeszczyna
1914.09.14 Maksymilian Paweł Nawrot Marianna Jeziorna Mężyk
1914.09.03 Gerda Klara Artur Hilmer Elżbieta Engel Wieleń
1914.09.17 Hubert Bernard Stanisławski Jadwiga Wendlandt Wieleń
1913.10.13 Elfrieda Ruth Paweł Langner Maria Radtke Roneck
1914.09.17 Michał Leo Busse Gertruda Krystek Wrzeszczyna
1914.09.25 Bernard Jan Schulz Agnieszka Błoch Wieleń
1914.09.25 Albin Jan Schulz Agnieszka Błoch Wieleń
1913.10.01 Edmund Wojciech Hudziński Teodora Strecker Wrzeszczyna
1914.09.18 Joanna Emilian Wissmann Marianna Mann Kalkofen
1914.09.30 Klemens Józef Krzyśko Martianna Wika Mężyk
1914.09.29 Franciszek Herman Berg Wiktoria Anielska Wieleń
1913.08.20 Jadwiga Marta Maksymilian Mucha Marta Koltermann Drawsko
1914.09.18 NIkodem Franciszek Krępuła Agnieszka Kierstan Drawsko
1914.09.14 Franciszka Michał Gapski Agnieszka Rybak Drawsko
1914.09.18 Tekla Jan Klekota Julianna Bednarz Drawsko
1914.09.14 Paweł Franciszek Marcin Grzebyta Helena Mucha Drawsko
1914.09.16 Franciszek Henryk Jan Klofik Cecylia Przybylska Drawsko
1914.09.23 Wincenty Michał Franciszek Helak Rozalia Mucha Drawsko
1914.09.26 Władysława Jadwiga Franciszek Liszewski Weronika Brzezińska Drawsko
1913.10.10 Franciszek Michał Radtke Marta Ratajczak Wieleń
1913.10.11 Władysława Leo Mądrawski Agnieszka Nowak Mężyk
1913.10.08 Elfrieda Elżbieta illeg Anna Bark Bruch Lukatz
1913.10.19 Kazimierz Antoni Matuszczak Gertruda Grześ Męzyk
1913.10.19 Angela Teofil Matuszczak Klara Nowak Męzyk
1913.10.24 Anna Feliks Kotowski Paulina Helwich Wieleń
1913.10.26 Gertruda Herman Marten Rozalia Henke Drawsko
1913.10.20 Bruno Antoni Oskar Oskar Goerke Marta Wodke Krzyż
1913.10.31 Leo Michał Koźma Anna Grabarska Benglewo
1913.10.03 Teresa Franciszek Mucha Helena Staszek Drawsko
1914.09.27 Marta Leo Jurek Gertruda Koza Drawsko
1914.09.22 Irena Franciszek Kasprzak Franciszka Juskowiak Drawsko
1914.10.07 Maksymilian Antoni Stróżyk Gertruda Ostrowska Drawsko
1914.10.06 Oskar Paweł Paweł Rybak Genowefa Szewc Drawsko
1914.10.07 Anna Franciszek Tafelski Weronika Mucha Drawsko
1914.10.16 Irena Franciszek Niezborała Weronika Mucha Drawsko
1914.10.21 Alfons Paweł Smurawski Monika Orzechowska Drawsko
1914.10.15 Waleria illeg Józefa Rybak Drawsko
1914.10.25 Łucja Roman Rychlik Julianna Szulc Drawsko
1913.14.27 Gertruda Paweł Cyrach Teodora Goździk Drawsko
1914.11.04 Felicja Marta Łucja Marian Stranz Marta Pietraszewska Wrzeszczyna
1914.10.31 Władysław Jan Mądrawski Magdalena Matuszczak Męzyk
1914.11.13 Gertruda Antoni Cichy Stanisława Mula Wrzeszczyna
1914.11.20 Wiktoria Jan Klmerek Marianna Wujec Wieleń
1914.11.17 Elżbieta Feliks Sochaszewwski Wiktoria Wilczyńska Wieleń
1914.11.30 Sylwester Antoni Stochaj Marianna Dur Wrzeszczyna
1914.12.01 Paweł Franciszek Jan Brzeziński Franciszka Kołaczkowska Wieleń
1914.11.28 Stefan Stanisław Matuszczak Balbina Stochaj Męzyk
1914.12.05 Gertruda Marcin Grześ Gertruda Wielińska Wrzeszczyna
1914.11.19 Franciszek Maksymilian Klenfeld Anna Stelter Krzyż
1914.12.02 Feliks Franciszek Feliks Rybakiewicz Teresa Piątek Wieleń
1914.12.06 Jan Klemens Kruger Elżbieta Depta Ascherbude
1914.11.18 Alfons Otto Reinhold Bark Marta Wurm Krzyż
1914.12.12 Jan Adam Wenczesław Zieliński Franciszka Rakowicz Wieleń
1914.12.08 Maria Anna Franciszek Wolkordaf Maria Czekała Żelichów
1914.12.08 Bruno Erwin Paweł Sikora Magdalena Waśkowiak Kienwerder
1914.12.22 Anna Maria Edward Orziński Marta Gruse Wieleń
1914.11.29 Helena Maria Rudolf Rieske Anna Duhr Krzyż
1914.12.29 Łucja illeg Wiktoria Stochaj Wieleń
1914.10.25 Waleria Józef Musiał Weronika Grzebyta Drawsko
1914.11.02 Stanisława Franciszek Krystek Katarzyna Mucha Drawsko
1914.09.25 Franciszek Józef Kazimierz Cessa Marianna Hoeft Gorboleben
1914.11.05 Gertruda illeg Gertruda Kubiś Drawsko
1914.11.06 Bronisław Marcin Helwich Zofia Krystek Drawsko
1914.11.20 Paweł Antoni Kiep Marianna Machowina Drawsko
1914.11.11 Edmund Chryzostom Banecki Teodora Linka Drawsko
1914.11.21 Waleria Jóżef Linka Marianna Gapska Drawsko
1914.11.22 Walerian Jan Affelt Pelagia Szulc Drawsko
1914.11.28 Marianna Antoni Tafelski Konstancja Sotek Drawsko
1914.11.25 Gertruda Katarzyna Teodor Badorf Marianna Dębska Drawsko
1914.11.26 nieżywe Jan LInka Marianna Dolna Drawsko
1914.11.12 Jóżef Franciszek Jan Grzebyta Julianna Krystek Drawsko
1914.11.17 Weronika Michał Smurawski Gertruda Sikora Drawsko
1914.11.19 Agnieszka Farnciszek Ratka Anna Mania Drawsko
1914.11.23 Paweł Stanisław Hefta Agnieszka Trafiś Drawsko
1914.12.28 Antoni Stefan Grzewka Marianna Zank Drawsko

1915 1914.12.18 Mikołaj Józef Pipke Anastazja Frankowska Żelichów
1915 1915.01.11 Maria Ignacy Stanisławski Teekla Sobieraj Wieleń
1915 1915.01.06 nieżywe Franciszek Rossa Franciszek Koza Wieleń
1915 1915.01.18 Jan Marcin Kasior Jadwiga Piątek Wrzeszczyna
1915 1915.01.21 Kazimierz Antoni Mazurkiewicz Agata Trode Wieleń
1915 1915.01.21 Leo Michał Sieminiak Pelagia Wojewoda Wieleń
1915 1915.01.17 Antoni Fręśko Wiktoria Krajewska Wieleń
1915 1915.01.26 Hildegarda Maria Feliks Starogardzki Agnieszka Banecka Wieleń
1915 1915.01.29 Agata Paweł Hudziński Magdalena Banecka Wrzeszczyna
1915 1915.01.29 nieżywe Józef Tomczyk Marianna ? Krzyż
1915 1915.01.29 Wiktoria Michał Cieślak Gertruda Stenzel Wieleń
1915 1914.12.30 Paweł Jan Koza Agnieszka Sowa Drawsko
1915 1915.01.01 Paweł Józef Dolny Julianna Lala Drawsko
1915 1914.12.31 Marianna Teofil Linka Marianna Nowak Drawsko
1915 1914.12.29 Jan Marcin Liszewski Józefa Gramps Drawsko
1915 1914.12.31 Weronika Ludwik Giś Marianna Białys Drawsko
1915 1915.01.19 Antonina Stanisław Mucha Marianna Gapska Drawsko
1915 1915.01.20 Konrad Jan LInka Łucja Ruta Drawsko
1915 1915.01.26 Jan illeg Gertruda Dębska Drawsko
1915 1915.01.29 Józef Chryzostom Sowa Marianna Dolna Drawsko
1915 1915.01.23 Marianna Józef Błoch Rozalia Koza Drawsko
1915 1915.02.09 Elfrieda Marta Franciszek Szukała Marta Duhr Drage Lukatz
1915 1915.02.05 Maria Marta Franciszek Borówka Zofia Rusinek Wieleń
1915 1915.02.06 Pelagia Stefan Kubiak Marianna Marcinczak Drawsko Młyn
1915 1915.02.16 Artur Maksymilian Bolesław Gabrielski Agata Kruger Krzyż
1915 1915.01.29 Bruno Hugo Stefan Dobelke Anna Ziske Żelichów
1915 1915.02.17 Wiktor Leo Roman Imko Maria Szymkowiak Wieleń
1915 1915.02.25 Zygfryd Władysław Waroś Leokadia Nawrot Mężyk
1915 1915.02.09 Maksymilian Wojciech Stelter Anna Hilska Drawsko
1915 1915.02.03 Werronika Chryzostom Lala Franciszak Sotek Drawsko
1915 1915.02.10 Juliusz Jan Jerzy Maarianna Krystek Drawsko
1915 1915.02.10 Józef Jan Jerzy Maarianna Krystek Drawsko
1915 1915.02.07 Jan Stanisław Kiona Teodora Staszek Drawsko
1915 1915.02.19 Irena Jan Grzebyta Gertruda Misiołek Drawsko
1915 1915.03.05 Bernard illeg Wiktoria Jarka Wieleń
1915.02.28 Jan Jerzy Maksymilian Eichler Ewa Reisch Koppenhof
1915.03.08 Marianna Władysław Buch Minika Mania Wieleń
1915.03.13 Józef Jan Fręśko Martianna Zawol Wieleń
1915.03.06 Jan Władysław Jan Grochowski Helena Jaźwińska Wieleń
1915.02.23 Tedor Hugo illeg Agnieszka Schmugge Żelichów
1915.03.07 Stanisław Stanisław Kudliński Elżbieta Grabarkiewicz Zawada
1915.03.15 nieżywe Franciszek Łuczak Rozalia Lewandowska Korda
1915.03.17 Anna PIotr Wojtkowiak Łucja Anielska Wieleń
1915.03.09 Marianna Andrzej Wojciechowski Kazimiera Szyja Schulzenbruch
1915.03.21 Leo illeg Wiktoria Rębarz Wrzeszczyna
1915.03.24 Hildegarda Maria Franciszek Żuromski Marria Włoch Wieleń
1915.03.14 Erwin Jerzy Herman Herman Strach Marta Muller Krzyż
1915.03.16 Marcin Józef Maksymilian Marks Agnieszka Nowacka Krzyż
1915.04.04 Łucja Marta Sttefan HUdziński Marta Spychalska Wrzeszczyna
1915.03.31 Franciszek Chryzostom Rębarz Marianna Kopka Męzyk
1915.03.19 Jan Józef illeg Marta Kwiatkowska Żelichów
1914.12.24 Elwira Gertruda Ewa Aleksander Budziński Anna Bloszek Wieleń
1915.04.10 Leo Bruno Roman Wieliński Brygida Wawrzyn Wieleń
1915.04.07 Franciszek Albert Franciszek Spychalski Maria Wyrwa Wieleń
1915.04.11 Apoloni Herman Riedel Magdalena Stochaj Wieleń
1915.04.14 Konstancja Tresa Konstanty Nowak Anna Stochaj Wrzeszczyna
1915.03.12 Alkfred Bertold Alojzy illeg Waleria Wodińska Folstein
1915.04.19 Marian Piotr Wachowiak Teresa Mądrawska Mężyk
1915.04.17 Franciszek Antoni Piotr Lutomski Helena Linowska Żelichów
1915.03.02 Helena Stanisław Mania Balbina Kubiś Drawsko
1915.03.09 Juliusz Józef Juliusz Norkowski Michalina Kurwan Drawsko
1915.03.14 Helena Antoni Gapski Marianna Lala Drawsko
1915.03.16 Gertruda Ignacy Machowina Marianna Kowal Drawsko
1915.03.23 Marianna Gustaw Rach Gertruda Jusko Drawsko
1915.03.24 Wanda Marianna Bolesław Daga Helena Górzna Drawsko
1915.03.22 Marianna Anna illeg Tekla Giś Drawsko
1915.04.25 Feliks Stanisław Albert Jusko Elżbiata Machowina Wrzeszczyna
1915.02.26 Erwin Józef illeg Bronisława Kujanek Wieleń
1915.05.02 Edmund Stanisław Wielebski Bolesława Misiak Wieleń
1915.05.09 Stanisław Paweł Ginter Klara Streker Wrzeszczyna
1915.04.26 Piotr Stanisław Zimiak Marianna Kocik Eichberg
1915.05.07 Stanisław Walenty Tomkowiak Marianna Zając Zawada
1915.05.12 Zofia Teodor Kasper Magdalena Sauermann Wrzeszczyna
1915.05.03 Małgorzata Jan Rasch Marta Schwedler Wieleń
1915.05.12 Joanna Antonina Michał Kubiś Jadwiga Gapińska Wieleń Brzezie
1915.03.30 Helena Franciszek Wyrwa Marta Drózd Drawsko
1915.04.02 Agnieszka Barbara Szymon Rybak Marta Buch Drawsko
1915.03.31 Magdalena Marianna Stanisław Szulc Marta Wiese Drawsko
1915.04.06 Florian Wawrzyn Lala Franciszka Lala Drawsko
1915.04.08 Marta Antoni Drózd Julianna Banecka Drawsko
1915.04.07 Angela Andrzej Stoiński Teresa Ochocińska Drawsko
1915.04.14 Monika Antoni KIjek Agnieszka Grzebyta Drawsko
1915.04.24 Minika Wanda Antoni Turek Tekla Fręś Drawsko
1915.04.24 Zygnunt Stanisław Antoni Turek Tekla Fręś Drawsko
1915.04.24 Bronisław Edward Błoch Teresa Noj Drawsko
1915.05.13 Jan Staefan Łuś Magdalena Skręta Wieleń
1915.05.14 Marceli Franciszek Franciszek Kaczmarek Klara Buśko Mężyk
1915.05.21 Paweł Piotr Kafura Michalina Jerzy Wrzeszczyna
1915.06.09 Bronisław Michał Krystek Helena Łusiewicz Wrzeszczyna
1915.06.18 Leo Paweł Roman Krystek Zuzanna Basta Wrzeszczyna
1915.06.15 Jan Stanisław Makoronowski Anastazja Cieślak Wieleń
1915.06.25 Leo illeg Franciszka Marcińczak Jaryń
1915.06.19 Jan Paweł Antoni Fraszewski Marta Turek Wieleń
1915.05.06 Monika Wawrzyn Gapski Marta Gapska Drawsko
1915.05.10 Marianna Paweł Kurwan Anna Szymkowiak Drawsko
1915.05.14 Helena Roman Staszek Małgorzata Jagła Drawsko
1915.05.18 Helena Jakub Podekwa Gertruda Koza Drawsko
1915.05.21 Helena Antoni Mazur Agnieszka Rybarczyk Drawsko
1915.05.22 Antoni Bolesław Drózd Marianna Szewc Krzyż
1915.05.27 Bonifacy Walenty Noj Julianna Rybak Drawsko
1915.05.27 Joanna Franciszek Tybisławski Stanisława Lembicz Drawsko
1915.05.31 Antoni Roman Grzewka Anna Helak Drawsko
1915.06.02 Alfons Szymon Grzewka Julianna Ratajczak Drawsko
1915.05.20 Roman Marian Roman Geremek Teofila Grott Drawsko
1915.06.06 Klara Stanisław Gapski Franciszka Gapska Drawsko
1915.05.13 Ewa Brygida Bernard Makowski Emma Jeedicke Drawsko
1915.07.01 Józef Wiktor Wachowiak Anna Nawrot Wrzeszczyna
1915.04.29 Katarzyna Józef Kruger Metta Geppart Wieleń
1915.06.05 Zofia Urszula Gustaw Albert Dobberstein Zofia Dekowska Drawsko
1915.07.03 Aleksander Józef Michał Czekała Wiktoria Szewc Wrzeszczyna
1915.06.25 Gertruda Stefania Teodor Rychlik Helena Wiltmann Drawsko
1915.06.29 Piotr Paweł Jurek Agnieszka Kowalska Drawsko
1915.07.04 Józef Teodor Piechowiak Michalina Wojtkowiak Drawsko
1915.07.06 Jan Alfons Wojciech Zdręka Tekla Ratajczak Drawsko
1915.07.10 Wincenty Andrzej Rybak Marianna Cieplik Drawsko
1915.07.09 Helena Joanna Paweł Kalina Benigna Kmiecik Drawsko
1915.07.14 Anna illeg Gertruda Czajka Drawsko
1915.07.23 Bruno Bernard Otto Ludwik Ziebarth Marta Maria Henke Fizahn
1915.08.08 Maria Klara Ksawer Scholla Franciszka Wellnitz Wieleń
1915.08.08 Bernard Chryzostom Duhr Joanna Staszek Wrzeszczyna
1915.08.04 Konrad Leopold Jan Engelfinger Helena Kryś Schulzenbruch
1915.08.22 Tekla Wawrzyn Sobota Cecylia Fryś Mężyk
1915.08.26 Tekla Michał Szymański Marianna Lembicz Wieleń
1915.08.29 NIkodem Władysław Wachowiak Gertruda Nawrot Wrzeszczyna
1915.08.28 Bruno Bernard Bernard Rakowski Teodora Pawłowska Wieleń
1915.08.30 Łucja Jadwiga Emil Herman Quast Katarzyna Jurkowiak Follstein
1915.08.30 Jadwiga Maria Michał Schmugge Jadwiga Wellnitz Żelichów
1915.09.10 nieżywe Andrzej Kubiak Helena Borówka Drawsko
1915.09.12 Jerzy Jan illeg Jadwiga Stefanek Drawsko
1915.09.25 Teresa Hieronim Góźdź Marianna Maślana Wrzeszczyna
1915.09.28 Władysław Bronisław Władysław Grześ Teresa Piątek Wrzeszczyna
1915.09.30 Bronisław Józef Szymkowiak Marianna Zawol Wieleń
1915.10.02 Jadwiga Teresa Jan Waśko Salomea Kozłowska Wieleń
1915.10.20 Angela Jan Jerzy Weronika Nowak Mężyk
1915.10.06 Franciszek Ludwik Ludwik Schmugge Anna Henke Żelichów
1915.11.05 Elżbieta Irena Teodor Wicher Rozalia Schulz Wrzeszczyna
1915.11.09 Andrzej Franciszek Gawroch Tekla Spychalska Wrzeszczyna
1915.11.20 Katarzyna Franciszek Wachowiak Pelagia Zydor Wrzeszczyna
1915.10.22 Hildegarda Charlotta Artur Schild Klara Marks Krzyż
1915.11.21 Marianna Antoni Błoch Julianna Nawrot Wrzeszczyna
1915.07.26 Marta Jan Jagiołka Marianna Kubiś Drawsko
1915.07.28 Klara Chryzostom Jurek Tekla Koza Drawsko
1915.07.31 Weronika Józef Wyrwa Teodora Jur Drawsko
1915.07.24 Stefan Antoni Szmania Władysława Konieczna Drawsko
1915.08.20 Stefan Bernard Bartłomiej Tymek Angela Ewert Drawsko
1915.08.23 Bronisław Paweł Marks Petronela Kowal Drawsko
1915.08.26 Hubert Sylwester Sylwester Pyterek Gertruda Szewc Drawsko
1915.09.04 Joachim Leo Grzebyta Marianna Giś Drawsko
1915.08.30 Stefan Antoni Maciaszek Teresa Misiołek Drawsko
1915.09.05 Marianna Marta Franciszek Ludwik Krzewina Franciszka Hylska Drawsko
1915.09.18 Tekla Chryzostom Józef Mucha Teodora Dolna Drawsko
1915.09.29 Łucja Marcin Sikora Katarzyna Gapska Drawsko
1915.09.02 Paweł Leo Hilary Babs Angelika Zmura Krzyż
1915.10.07 Maksymilian Ludwik Koza Bronisława Nowak Drawsko
1915.10.11 Łucja Aleksander Hoffmann Weronika Sikora Drawsko
1915.10.14 Marta Jadwiga Franciszek Rybak Helena Witka Drawsko
1915.10.16 Antoni Jan Krystek Zuzanna Gapska Drawsko
1915.10.10 Klara Chryzostom Koza Paulina Dymek Drawsko
1915.10.28 Stanisław Piotr Teska Petronela Michałek Drawsko
1915.10.27 Stanisław Marcin Marcin Nawrot Anna Broka Drawsko
1915.11.22 Katarzyna Cecylia Antoni Kutz Marta Reimann Wieleń
1915.11.05 Klemens Michał Witoś Gertruda Zank Drawsko
1915.11.05 Marta Łukasz Graś Agnieszka Ozorkiewicz Drawsko
1915.11.06 Ambroży Jan Krystek Marianna Mumot Drawsko
1915.11.06 Marianna Irena Franciszek Błaszyk Marta Broka Drawsko
1915.11.07 Apolonia Ignacy Mania Julianna Drózd Drawsko
1915.11.14 Józef Franciszek Niezborała Agnieszka Biniak Drawsko
1915.11.14 Irena Jan Mazur Wiktoria Błoch Drawsko
1915.12.04 Paweł Karol Borau Maria Nowak Wieleń
1915.12.11 Stanisław Feliks Sochaczewski Wiktoria Wilczyńska Hedwigsdorf
1915.12.21 Genowefa Stanisław Żurek Ludwika Nawrot Wrzeszczyna
1915.12.23 Monika Antoni Krystek Marianna Piątek Wrzeszczyna
1915.12.23 Sylwester Jan Krystek Teresa Kruger Wrzeszczyna
1915.12.13 Irena Melania Chryzostom Heppner Maria Pawelecka Wieleń
1915.12.07 Marianna Wanda Józef Linka Marianna Gapska Drawsko
1915.12.09 Marta illeg Marianna Kurwan Drawsko
1915.11.20 Elżbieta Marta Paweł Copik Agnieszka Gertruda Dolna Drawsko
1915.12.09 Wiktor Wiktor Wyrwa Balbina Turek Drawsko
1915.12.07 Leonard Bernard Paweł Wolter Agnieszka Schulz Krzyż


1915.12.27 Marta Anna Józef Pawłowski Michalina Dymek Wieleń
1915.12.24 Aleksander Marcin Góźdź Agnieszka Heppner Wrzeszczyna
1916.01.05 Roman Wiktor Graś Izabela Cicha Wrzeszcyna
1916.01.07 Agnieszka Michał Dolny Marianna Tafelska Drawsko
1916.01.07 Konrad Marcin Helwich Zofia Krystek Drawsko
1916.01.07 Agnieszka Wincenta Leo Obrempalski Maria Matysiak Ludwigsdorf
1916.01.14 Anna Maria Otto Burzyński Joanna Sobecka Wieleń
1916.01.16 Marian Franciszek Krępuła Magdalena Stróźyk Wrzeszczyna
1916.01.15 Anna Marta Michał Jędrzejczak Michalina Rumowska Wieleń
1916.01.17 Dorota Marcin Matuszczak Magdalena Mądrawska Męzyk
1916.01.18 Franciszek Antoni Antoni Freier Waleria BIlska Wieleń
1916.01.03 Paweł Herman Katz Marianna Birka Wieleń
1916.01.26 Paweł illeg Teodora Kruger Wrzeszczyna
1916.01.29 Łucja Otto Preik Teodora Grzebyta Drawsko
1916.01.22 Wincenty Józef Janas Kunegunda Kurzawska Wieleń
1916.01.22 Agnieszka ? ? ? ? Wieleń
1916.01.29 Weronika Franciszek Czekała Franciszka Spychalska Wrzeszczyna
1916.01.31 Franciszka Chryzostom Srech Helena Rybak Drawsko
1916.02.04 Józef Teodor Nawrot Balbina Dyk Drawsko
1916.02.04 Jadwiga illeg Rozalia Wasio Wilhemschoke
1916.02.05 Walenty Michał Gałecki Katarzyna Bierka Folwark Brzezie
1916.02.16 Małgorzata Franciszek Kołaczkowski Marta Koplin Wieleń
1916.02.17 Joanna Franciszek Linke Katarzyna M Drawsko Młyn
1916.02.18 Albin Władysław Krystek Katarzyna Grześkowiak Drawsko
1916.02.20 Leo Chryzostom Kijek Marianna Steinborn Drawsko
1916.02.22 Agata Jan Krystek Gertruda Łuś Wrzeszczyna
1916.02.23 Florian Franciszek Stochaj Agnieszka Rączka Wrzeszczyna
1916.02.23 Sybilla Jan Mądrawski Magdalena Matuszczak Męzyk
1916.02.26 Józef Marcin Liszewski Józefa Gronops Drawsko
1916.02.24 Józef Stefan Lóma Wiktoria Szymanek Drawsko
1916.02.18 Gerard Edmund illeg Gertruda Koltermann Ludwiksdorf
1916.03.01 Franciszek Paweł Szymon Jurczak Konstancja Wojtkowiak Wieleń
1916.03.05 Józef Leo Paweł Kaźmierek Apolonia Czekała Wrzeszczyna
1916.03.14 Stanisław Edmund Paweł Sikora Magdalena Waśkowiak Kienwerder
1916.03.15 Jóżef Edmund Ignacy Stanisławski Tekla Sobieraj Wieleń
1916.03.16 Józef Franciszek Chudziński Teodozja Banecka Wrzeszczyna
1916.03.21 Aleksy illeg Angelika Nalepa Wieleka Gapa
1916.04.01 Stanisława Antoni Nawrot Marianna Rybak Drawsko
1916.04.04 Gertruda Roman Jusko Marianna Szymkowiak Wieleń
1916.04.02 Erna Karola Charllotte Franciszek Maliński Marianna Tomaszewska Nauhofen
1916.04.09 Monika Franciszek Mucha Helena Staszek Drawsko
1916.04.14 Amandeusz Jan Okonek Maria Jusko Gr LUbs
1916.04.14 Leo Jan Okonek Maria Jusko Gr.Lubs
1916.04.18 Helena Michał Ungerek Agnieszka Godawa Wieleń
1916.04.15 Władysław Jakub Stochaj Salomea Nowak Wrzeszczyna
1916.04.18 Maria Elżbieta illeg Anna Wellnitz Kl.Drensen
1916.04.25 Stanisław Adam Wachowiak Agnieszka Giendera Zawada
1916.04.28 Paweł Franciszek Łuś Julianna Nawrot Wieleń
1916.04.05 Ludwik Karol Karol Lange Józefa Czaplewska Schulzenbruch
1916.04.20 Gerda Anna illeg Helena Kannemann Żelichów
1916.05.14 Wenanty Władysław Bernard Nawrot Weronika Stypińska Wieleń
1916.05.10 Helena Marcin Wyrwa Gertruda Drózd Drawsko
1916.04.30 Jan Ignacy Helak Pelagia Stawicka Krzyż
1916.05.19 Konrad Jan Zydor Wiktoria Czarnkowska Drawsko Olejarnia
1916.05.18 Anna Joanna Emil Wissmann Marianna Mann Jaryń
1916.06.07 Franciszek Michał Krystek Helena Łusiewicz Wrzeszczyna
1916.06.17 Piotr Paweł Stanisław Ruta Weronika Sobieraj Wrzeszczyna
1916.06.17 Magdalena Stanisław Ruta Weronika Sobieraj Wrzeszczyna
1916.06.17 Alojzy Józef Dolny Julianna Lala Drawsko
1916.06.19 Alojzy Antoni Nawrot Wiktoria Linka Wieleń
1916.06.15 Władysław Jan Nowaczyk Małgorzata Gumna Jaryń
1916.06.18 Anna illeg Monika Górska Drawsko
1916.06.13 Gertruda Melania Kajetan Stańczyk Stefania Babska Drawsko
1916.07.02 Regina Marcin Rębarz Pelagia Jerzy Męzyk
1916.07.04 Elżbieta Antoni Cichy Stanisława Waleria Mula Wrzeszczyna
1916.07.09 Aleksander Ignacy Ignacy Frajer Marta Godawa Wieleń
1916.07.18 Wincenty Antoni Ciborski Maria Piegórska Eichberg
1916.07.18 Feliks Paweł Bernard Kratzel Franciszka Koplin Wieleń
1916.07.18 Wiktor Edmund Bernard Kratzel Franciszka Koplin Wieleń
1916.07.20 Wanda Marta Pawł Smurawski Monika Orzechowska Drawsko
1916.07.25 Bronisław Ernest Gustaw Ziske Agnieszka Rębarz Wieleń Błonie
1916.07.30 Marianna Agnieszka Józef Ćwikła Julianna Hylska Drawsko
1916.08.10 Klara Joanna Teodor Schroeder Anna Tutek Drawsko
1916.08.17 Stanisława Antoni Mazur Agnieszka Rybarczyk Drawsko
1916.08.27 Michał Józef Łabuda Franciszka Jerzy Drawsko
1916.09.01 Stefan Gustaw Rach Gertruda Juska Wieleń
1916.09.01 Teresa Roman Krystek Zuzanna Basta Wrzeszczyna
1916.08.31 Raidmund Ludwik Sekuterski Teresa Boehmer Krzyż
1916.09.01 Bogumiła illeg Melania Jankowska Schulzebruch
1916.09.05 Anna Jan Zull Weronika Jusko Drawsko
1916.09.03 Regina Rozalia Feliks Borowicz Katarzyna Zawikowska Kr.Lubs
1916.09.07 Florian illeg Jadwiga Giś Drawsko
1916.09.09 Urszula Jadwiga Antoni Kurwan Władysława Jabłońska Krzyż
1916.09.12 Stanisława Andrzej Urbaniak Gertruda Banecka Drawsko
1916.09.12 Tomasz Stanisław Liniak Marianna Kocik Eichberg
1916.09.18 Tomasz Leo Grzebyta Marianna Giś Drawsko
1916.09.22 Bronisława Bronisław Rychlik Helena Pałka Wrzeszczyna
1916.09.25 Władysława Antoni Matuszczak Gertruda Grześ Męzyk
1916.09.27 Franciszek Ludwik Giś Marianna Białys Drawsko
1916.09.22 Edmund Leo Chilla Anastazja Retlewska Hedwigsdorf
1916.09.17 Helena Maria Hubert Sekuterski Zuzanna Adamska Krzyż
1916.09.27 Kurt Heribert Stanisław Gotowicz Helena Pieske Zamek Wieleń
1916.09.30 Franciszek Michał illeg MOnika Kubiś Wieleń
1916.10.03 Helena Marta KOnstanty Nowak Anna Stochaj Wrzeszczyna
1916.10.04 Agnieszka Michał Mąka Magdalena Kurwan Drawsko
1916.10.05 Elżbieta Maria Jan Kubiak Magdalena Czekała Wieleń
1916.10.08 Franciszek Stanisław Kiona Teodozja Staszek Drawsko
1916.09.25 Franciszek Franciszek Tafelski Weronika Mucha Drawsko
1916.10.14 Teresa Andrzej Błoch Katarzyna Kubiś Wieleń
1916.10.18 Katarzyna Maria Józef Rychlik Elżbieta Spychalska Wrzeszczyna
1916.10.10 Franciszek Leo Franciszek Kaziński Marta Tesch Drawsko
1916.10.26 Franciszek Paweł Kalina Benigna Kmiecik Drawsko
1916.10.30 Alfons Edmund Wojciech Marian Strantz Marta Pietraszewska Wrzeszczyna
1916.11.05 Edmund Teodor Kasper Magdalena Sauermann Wrzeszczyna
1916.11.09 Gertruda Teresa Wojciech Stelter Anna Hilska Wieleń
1916.11.08 Edmund Antoni Lembicz Nepomucena Mikołajczak Wieleń Błonie
1916.11.11 Aleksander Wiktor Jan Wojtkowiak Maria Czekała Wieleń
1916.11.06 Jadwiga Elżbieta Piotr Lutomski Helena Linowska Żelichów
1916.11.18 Łucja Elżbieta Michał Kubiś Jadwiga Gapińska Folwark Brzezie
1916.11.20 Stefan Tomasz Matuszczak Katarzyna Gogołek Mężyk
1916.11.20 Feliks Jan Szymański Katarzyna Banecka Drawsko
1916.11.23 Jan Egon illeg Marianna Stańko Wieleń
1916.11.24 Andrzej Fekiks Sochaczewski Wiktoria Wilczyńska Folwark Brzezie
1916.11.28 Leo Wiktor Franciszek Borówka Zofia Rusinek Wieleń
1916.11.30 Jan Maksymilian Ihlenfeld Anna Stelter Krzyż
1916.12.02 Rosa Maria Chryzostom Duhr Marta Maria Staszek Wrzeszczyna
1916.12.16 Bruno Feliks Józef Borówka Marta Frajer Wieleń
1916.12.16 Cecylia Agnieszka Władysław Staszek Marianna Wyrwa Drawsko
1916.12.17 Marta Teofil Bednarz JUlianna Magdziarz Drawsko
1916.12.11 Małgorzata Marta Teodor Martenka Marta Durecka Krzyż
1916.12.26 Stefan Paweł Misiołek Teodora Kościołowicz Drawsko

cdn ...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2024, 22:03 
Offline

Dołączył(a): 27 lut 2010, 13:15
Posty: 1074
cdn ....

1916.12.26 Jan Leo Spławski Wiktoria Reiz Drawsko
1916.12.28 Sylwester Franciszek Dur Katarzyna Stochaj Wrzeszczyna
1916.01.02 Marianna Paweł Trafisz Franciszka Sieminiak Wieleń
1916.04.21 Herbert Wilhelm Reinhold Bark Marta Wurm Drawsko

1917.01.01 Antoni Antoni Tafelski Konstancja Sotek Drawsko
1917.01.01 Agnieszka Maciej Babiak Balbina Grzebyta Drawsko
1917.01.01 Franciszka Maciej Babiak Balbina Grzebyta Drawsko
1917.01.02 Agata Maciej Babiak Balbina Grzebyta Drawsko
1917.01.04 Wiktor Stanisław Matuszczak ? Helak Drawsko
1917.01.06 Seweryn Paweł Szołdra Barbara Nowak Drawsko
1917.01.02 Irena Marta Marcin Grzebyta Helena Mucha Drawsko
1917.01.10 Konrad Antoni Gapski Marianna Lala Drawsko
1917.01.06 Jadwiga Gertruda Jan Jahnz Maria Wiśniewska Wieleń
1917.01.07 Antoni Ludwik Antoni Mazurkiewicz Agata Trode Wieleń
1917.01.12 Nieżywe Jan PIątek Agnieszka Wojtkowiak Drawsko
1917.01.18 Józefa Maria Jan Sotek Marianna Jusko Wrzeszczyna
1917.01.10 Maksymilian Jan Fulczyński Agnieszka Nowak Wieleń
1917.01.14 Marianna Agnieszka Chryzostom Jechalik Weronika Piasek Wrzeszczyna
1917.01.16 Zofia Stanisława Sylwester Waroś Gertruda Bak Męzyk
1917.01.19 Małgorzata Gertruda Józef Chułek Agata Schulz Wieleń
1916.05.01 Stanisław Stefan illeg Barbara Mikołajewska Gwiazdowo
1916.12.30 Ilza Elżbieta Bruno Reimann Ludwika Rettig Krzyż
1917.02.03 Wiktor Walenty Jan Ostrowski Gertruda Brzezińska Wrzeszczyna
1917.02.01 Bronisław illeg Katarzyna Zygmunt Drawski Młyn
1917.02.06 Angela Wincenty Piątek Rozalia Lala Drawsko
1917.02.11 Teodor Teodor Badorf Marianna Dębska Drawsko
1917.02.12 Józef Franciszek Michałek Teresa Banaś Drawsko
1917.02.11 Józef Kazimierz Marcin Matuszczak Magdalena Mądrawska Mężyk
1917.02.11 Wanda Gertruda Piotr Mumot Gertruda Koza Drawsko
1917.02.15 Leo Józef Błoch Rozalia Koza Drawsko
1917.02.24 Czesław Ignacy Ignacy Machowina Marianna Kowal Drawsko
1917.02.17 Gerard Józef Paweł Koplin Małgorzata Wróblewska Wieleń
1917.02.28 Gertruda Maciej Sikora Wiktoria Jurek Drawski Młyn
1917.03.01 Franciszka Ludwik Drózd Barbara Gapska Drawsko
1917.03.02 Franciszka Anna Michał Jaworski Agnieszka Mumot Wieleń
1917.03.07 Anna Maria Jan LInka Łucja Ruta Drawsko
1917.03.03 Leo Paweł Michał Radtke Marta Ratajczak Wieleń
1917.03.07 Zofia Małgorzata Bartłomiej Tymek Angelika Ewert Drawsko
1917.03.17 Klara illeg Agnieszka Piątek Drawsko
1917.03.20 Łucja Franciszek Rybak Teodozja Kościołowicz Drawsko
1917.03.16 Henryk Paweł Paweł Jan Hingeldorf Marta Wilhelma Loose Krzyż
1917.03.17 Aleksy Józef Franciszek Czekała Franciszka Spychalska Wrzeszczyna
1917.03.16 Cyryla Maria Stanisław Piasek Helena Zofia Czaplewska Wieleń
1917.03.26 Wanda Stanisława Piotr Dolny Barbara Staszek Drawsko
1917.03.25 nieżywe ? Anna Helwig Drawsko
1917.01.20 Zofia Kazimierz Jankowski Teresa Sobiak Schulzenbruch
1917.03.25 Teodor Leo Kasper Tekla Kamińska Drawsko
1917.04.11 Cecylia Piotr Wika Magdalena Skrzypska Wieleń Nowe Miasto
1917.04.11 Helena Agnieszka Jakub Stochaj Salomea Nowak Wrzeszczyna
1917.04.12 Stanisława Gustaw Steinborn Marta Różanek Drawsko
1917.04.15 Paweł illeg Franciszka Urbaniak Drawsko
1917.04.21 Zofia Cecylia Józef Melka Petronela Chułek Wieleń
1917.04.25 Stanisław Wincenty Kulecki Marta Staszek Drawsko
1917.04.22 Zofia Antonia Klemens Piotrowski Józefa Kruszona Wieleń
1917.04.30 Katarzyna Stanisław Mania Balbina Kubiś Drawsko
1917.04.30 Stanisław Wawrzyn Banaś Agnieszka Zimniak Drawsko
1917.04.27 Stanisław Franciszek illeg Anna Piotrowska Arntowo
1917.05.05 Zygfryd Stanisław Maksymilian Spychalski Marta Godawa Wrzeszczyna
1917.05.06 Wanda Stanisław Gapski Franciszka Gapska Drawsko
1917.05.06 Anna Franciszka illeg Emma Schunke Żelichów
1917.05.10 Klemens Stanisław Teodor Wicher Rozalia Schulz Wrzeszczyna
1917.05.17 Feliks Jan Koza Agnieszka Sowa Drawsko
1917.05.17 Wiktor Franciszek Żuromski Maria Włoch Wieleń
1917.05.21 Herbert Joachim Paweł Mausolf Leokadia Twardowska Wieleń
1917.05.11 Jan Stanisław Wawrzyn Nowak Marta Bednarz Idahof
1917.05.18 Helena Michał Smurawski Gertruda Sikora Drawsko
1917.05.20 Julian Marcin Helwich Zofia Krystek Drawsko
1917.05.23 Helena Józef Dolny Julianna Lala Drawsko
1917.05.08 Anna Marta Ludwik Schmugge Augusta Jusko Żelichów
1917.05.12 Helena Maria Ludwika Ernest Gustaw Henke Agnnieszka Maroszek Żelichów
1917.05.24 Gertruda Marta Michał Cieślak Gertruda Stenzel Wieleń
1917.06.06 Maria Magdalena Chryzostom Matuszczak Marianna Orzechowska Męzyk
1917.06.06 Maria Ernesta illeg Stanisława Kitta Wieleń
1917.06.08 Leo Jan Klekota Julianna Bednarz Drawsko
1917.05.09 Alfred Paweł illeg Marta Okonek Echrbardorf
1917.06.10 Marta Julianna Jan Mizera Urszula Mierzwa Wrzeszczyna
1917.06.22 Paweł Leo Józef Szymkowiak Marianna Zawol Wieleń
1917.06.22 Władysław Wawrzyn Wawrzyn Sobota Cecylia ? Męzyk
1917.06.28 Piotr Paweł Paweł Graś Wiktoria Marek Drawsko
1917.06.27 Maria Magdalena Jakub Kwapiś Tekla Zalesińska Drawsko
1917.07.01 Klara illeg Marianna Górska Drawsko
1917.07.04 Maria Magdalena Mikołaj Bieliński Magdalena Kruger Wrzeszczyna
1917.07.08 Prakseda Stanisław Boch Stanisława Wrzeszcz Drawsko
1917.07.18 Czesław Józef Jan Jerzy Weronika Nowak Męzyk
1917.07.19 nieżywe illeg Franciszka Kulecka Drawsko
1917.06.28 Henryk Bernard Wiktor Briken Elżbieta Hessmann Wieleń
1917.06.27 Joanna Franciszka Jan Drózd Pelagia Dolna Drawsko
1917.08.07 Jan Ernest Gustaw Ziske Agnieszka Rębarz Wieleń
1917.07.31 Feliks Franciszek Wiktor Franciszek Wellnitz Helena Maria Hacker Żelichów
1917.06.11 Dorota Eleonora Wiktor Kasior Karola Barth Wieleń
1917.08.15 Benigna Jadwiga Konstanty Kruger Tekla Michalska Wrzeszczyna
1917.08.21 Zygmunt illeg Zofia Frąckowiak Wieleń
1917.08.19 Bolesław Feliks Andrzej Kononowicz Marta Krause Wrzeszczyna
1917.08.22 Ludwika Stanisława Herman Berg Wiktoria Anielska Wieleń
1917.08.23 Edmund illeg Helena Jusko Drawsko
1917.08.25 Jan Chryzostom Kubiś Wiktoria Kamińska Drawsko
1917.08.30 Marianna Roman Jusko Maria Szymkowiak Wieleń
1917.09.02 Agnieszka Łucja Gerard Esser Weronika LIpowicz Wrzeszczyna
1917.09.02 Marta Franciszka Gerard Esser Weronika LIpowicz Wrzeszczyna
1917.09.06 Marta illeg Domicela Rybak Neu Ulm
1917.08.30 Paweł Franciszek Franciszek Kałas Marta Mazur Krzyż
1917.09.12 Stefan Paweł Paweł Różanek Franciszka ? Drawsko
1917.09.13 Franciszek Michał Otto Burzyński Joanna Sobecka Wieleń
1917.09.16 Franciszek Jan Zydor Wiktoria Czarnkowska Drawsko
1917.09.21 Michalina Łukasz Graś Agnieszka Ozorkiewicz Drawsko
1917.09.24 Jan Maksymilian Franciszek Mielke Frida Schultz Wieleń
1917.09.28 Łucja illeg Marianna Seifried Drawsko
1917.09.29 Wiktor Michał Władysław Grześ Teresa Piątek Wrzeszczyna
1917.10.02 Wiktor Stanisław Klocek Łucja Lala Drawsko
1917.10.06 Bronisław Leo Józef Kubiak Stanisława Zawol Wieleń
1917.10.01 Gerard Erwin Bolesław Gabryelski Agata Krueger Krzyż
1917.09.05 Stefan Jan Okonek Maria Jusko Gr.Lubs
1917.10.15 Jadwiga Roman ? Teofila Grott Drawsko
1917.10.24 Cecylia Jan PIątek Marta Drózd Drawsko
1917.10.27 Franciszek Teoodor Roman Krystek Zuzanna Basta Wrzeszczyna
1917.10.31 nieżywe Andrzej Kubiak Helena Borówka Wieleń
1917.03.29 Marianna Helena Teodor Piechowiak Michalina Wojtkowiak Drawsko
1917.10.28 Stanisław Paweł Paweł Smurawski Monika Orzechowska Drawsko
1917.10.17 Zygfryd Rudolf Maksymilian Machałowski Marianna Wilczyńska Wieleń
1917.11.15 Klemens Stefan Klemens Kruger Elżbieta Depta Ascherbude
1917.11.22 Leo Franciszek Niezborała Agnieszka Biniak Drawsko
1917.11.23 Łucja Stanisława Paweł Helak Anna Kaczyńska Drawsko
1917.11.27 Jadwiga Anna Leo Chilla Anastazja Retlewska Hedigsdorf
1917.11.28 Wiky=toria Zuzanna Piotr Wachowiak Anna Nawrot Wrzeszczyna
1917.11.25 Stanisław Stafan Lembicz Agnieszka Grzebyta Drawsko
1917.12.05 Józef illeg Rozalia Ratkowska Krzyż
1917.12.12 Łucja Michał Dymski Michalina Kubiś Drawsko
1917.12.12 Stefan Stanisław Liniak Marianna Kocik Eichberg
1917.12.13 Agnieszka Leo Grzebyta Marianna Giś Drawsko
1917.10.25 Gertruda Anna Benno Tschertsch Klara Schuchardt Wieleń
1917.12.17 Maria Magdalena Franciszek Sikora Brygida Tuta Wieleń
1917.12.20 Paweł Stefan Władysław Jechalik Weronika Helak Męzyk
1917.12.25 Sylwester Jan Teodor Welka Katarzyna Spychalska Wrzeszczyna
1917.12.21 Jan Michał Witoś Gertruda ? Drawsko
1917.12.28 Weronika Agata Leo Busse Gertruda Krystek Wrzeszczyna
1917.12.31 Antoni Sylwester Antoni Boch Paulina Nawrot Wrzeszczyna


1918.01.15 Wincenty Chryzostom Jurek Tekla Koza Drawsko
1918.01.17 Agnieszka Ignacy Kubiś Marianna Marek Drawsko
1918.01.07 Agata Jan Jahnz Maria Wiśniewska Wieleń
1918.01.23 Antoni Tomasz Tomasz Nowak Katarzyna Jerzy Mężyk
1918.01.23 Walenty Kazimierz Stanisław Wojciechowski Agnieszka Nawrot Wieleń
1918.01.17 Maksymilian Henryk Stanisław Schulz Marta Wiese Krzyż
1918.01.26 Jadwiga Marianna Antoni Krystek Marianna Piątek Wrzeszczyna
1918.01.27 Francizek Antoni Teodor Kasper Magdalena Sauermann Wrzeszczyna
1918.01.31 Weronika Teodor Nawrot Balbina Dyk Drawsko
1918.01.29 Franciszek Leo Teodor Kubiś Jadwiga Spławska Wieleń
1918.02.03 Ggertruda Elżbieta Feliks Stanek Waleria Jarka Drawsko
1918.02.07 Jan Stanisław Zając Julianna Dolna Drawsko
1918.02.11 Alfred Feliks illeg Agnieszka Meusel Wieleń Błonie
1918.02.08 Elfrida Małgorzata Herta Alfred Reinhold Hartmann Marta Emma Helena Lehmann Neuhafen
1918.02.11 Stefania Anna Chryzostom Stryjek Konstancja Łusiewicz Wieleń
1918.02.14 Bruno Zygfryd Otto Stern Jadwiga Pabisch Wieleń
1918.02.12 Aleksanader Zygfryd Franciszek Borówka Zofia Rusinek Corda
1918.02.14 Bernard Stefan Franciszek Bernard Stefan Makowski Emma Jaedicke Krzyż
1918.02.19 Konrad Ignacy Rybak II Marta Buch Drawsko
1918.02.28 Józef Franciszek Mucha Helena Staszek Drawsko
1918.02.09 Paweł Wilhelm Francisszek Wittke Weronika Kolasińska Alt Beelitz
1918.03.01 Kazimimierz Jan Sylwester Waroś Gertruda Bak Mężyk
1918.03.03 Feliks Kazimierz Władysław Wachowiak Gertruda Nawrot Wrzeszczyna
1918.02.15 Małgorzata Katarzyna illeg Bronisława Kujanek Wieleń
1918.03.19 Gertruda Anastazja Wilhelm Schulz Michalina Noj Wieleń
1918.03.19 Jan Józef Wilhelm Schulz Michalina Noj Wieleń
1918.03.06 Helmut Alfons Piotr August Wilma Antonia Badur Krzyż
1918.03.13 Anna Maria Herman Buśko Katarzyna Spławska Wrzeszczyna
1918.03.24 Bronisław Leo Michał Ungierek Agnieszka Godawa Wieleń
1918.03.29 Feliks Michał Gapski Antonina Steinborn Drawsko
1918.03.28 Antoni Antoni Mazur Agnieszka Rybarczyk Drawsko
1918.03.28 Zygmunt Alfons Wojciech Jusko Elżbieta Machowina Wrzeszczyna
1918.03.11 Magdalena Anastazja Piotr LUtomski Helena Linowska Żelichów
1918.03.29 Bronisław Karol illeg Agnieszka Świtek Hedigsdorf
1918.03.31 Joanna Teodora Jan Biletzki Regina Wyrwa Wieleń
1918.04.07 Jan Antoni Tafelski Konstancja Sotek Drawsko
1918.04.06 Marianna Stanisława Wawrzyn ? Marta Łusiewicz Drawsko
1918.04.15 Zofia Jadwiga Franciszek Gawroch Tekla Spychalska Wrzeszczyna
1918.04.15 Marta Helena Maksymilian Marks Agnieszka Nowacka Krzyż
1918.03.23 Franciaszek Stanisław Chryzostom Koza Paulina Dymek Gr.Lubs
1918.04.29 Aleksja Anna Jan Krystek Teresa Krygier Wrzeszczyna
1918.04.29 Joanna Eryka illeg Weronika Grafka Jaryń
1918.04.30 Katarzyna Otylia Alfons Landmesser Małgorzata Spychalska Wieleń
1918.05.07 Stanisław Michał Michał Boberski Katarzyna Marcienczyk Wieleń
1918.05.07 Stanisław Jan Jan Nawrot Marianna Wika Wrzeszczyna
1918.05.10 Maksymilian Konrad illeg Marianna Kurwan Drawsko
1918.05.14 Zofia Helena Stanisław Piasek Helena Zofia Czaplewska Wieleń
1918.05.21 Feliks Wincenty Piątek Rozalia Lala Drawsko
1918.06.02 Władysław Jan Teofil PIątek Agnieszka Sotek Wrzeszczyna
1918.06.03 Paweł Joachim Henryk Goebel Balbina Kozera Wieleń Błonie
1918.05.31 Gerard Antoni Andrzej Błoch Katarzyna Kubiś Wieleń
1918.06.16 Paweł Paweł Giś Marianna Wieczorek Drawsko
1918.06.17 Paweł Piotr Franciszek Mumot Małgorzata Wojtkowiak Wieleń
1918.06.20 Jan Michał Michał Szorcz Zofia Biniek Jaryń
1918.06.20 Jan Roman Ryszard illeg Józefa Walczak Żelichów
1918.06.24 Weronika Maria illeg Maria Lembicz Wieleń
1918.06.25 Maria Wanda Roman Mądrawski Paullina Frajer Wieleń
1918.06.28 Marianna Marcin Nawrot Anna Broka Drawsko
1918.07.02 Stefania Maria Stefan Wyrwa Katarzyna Nawrot Drawsko
1918.07.05 Anna Stanisław Mania Balbina Kubiś Drawsko
1918.07.12 Agnieszka Teofil Bednarz Julianna Magdziarz Drawsko
1918.07.13 Łucja Elżbieta Stanisław Gotowicz Helena Pieske Korda
1918.07.18 Czesław Chryzostom Lala Franciszka Sotek Drawsko
1918.07.20 Jan Wincenty Chryzostom Duhr Joanna Staszek Wieleń
1918.04.14 Alfons Bernard Józef Urban Teodora Jerzy Neukolln
1918.07.22 Franciszek Juliusz Norkowski Michalina Kurwan Drawsko
1918.08.02 Wawrzyn Alfons illeg Gertruda Kubiś Wieleń
1918.08.10 Adam Piotr Wachowiak Teresa Mądrawska Mężyk
1918.08.09 Gertruda Klara Maksymilian Ihlenfeld Anna Stelter Krzyż
1918.08.07 Ludwik Wawrzyn Wincenty Musiał Franciszka Nowak Jaryń
1918.08.13 Zofia Helena Antoni Ciborski Katarzyna Lewandowska Dębowo
1918.08.14 Bernard Edward Nowak Teresa Noj Drawsko
1918.08.22 Rozalia Jan Krystek Zuzanna Gapska Drawsko
1918.08.23 Jadwiga Teodor Rybak Martina Kościołowicz Drawsko
1918.08.31 Stefan Marcin LIszewski Józefa ? Drawsko
1918.08.12 Jan Emil Emil Wissmann Marianna Mann Follstein
1918.09.03 Józef Antoni Maciaszek Teresa Misiołek Drawsko
1918.09.06 Stanisław Józef Łabuda Franciszka Jerzy Drawsko
1918.09.07 Maria Anna Franciszek Łuś Julianna Nawrot Wieleń
1918.09.16 Stefania Helena Stefan Dębski Magdalena Bensch Wrzeszczyna
1918.09.22 Bronisław Roman Otto Juliana Jakubek Drawsko
1918.09.23 Leonard Franciszek Schwarzkopf Marianna Rybak Drawsko
1918.10.05 Marianna Franciszek Niezborała Agnieszka Biniak Drawsko
1918.10.09 Edward Piotr Kalina Benigna Kmiecik Drawsko
1918.10.07 Edmund Nikodem Konieczny Marianna Linka Drawsko
1918.10.17 Feliks Marcin Bednarz Franciszka Staszek Drawsko
1918.10.17 Edmund Stefan Grzywka Marianna Zank Drawsko
1918.10.13 Edmund Walenty illeg Prakseda Janas Wieleń
1918.10.15 Joachim Feliks Roman Łuś Teresa Radka Wieleń
1918.10.24 Elżbieta Gertruda Emil Herman Quast Katarzyna Jankowiak Wieleń
1918.10.25 Gertruda Teresa Paweł Duhr Jadwiga Zopick Krzyż
1918.10.30 Konrad Wiktor Wiktor Kalina Rozalia Marks Wieleń
1918.10.20 nieżywe Feliks Sochaczewski Wiktoria Wilczyńska Arntowo
1918.10.28 Klara Edmund Lala Franciszka Woźniak Drawsko
1918.10.27 Łucja Władysław Krystek Katarzyna Grześkowiak Drawsko
1918.11.03 Józef Stanisław walenty Tomkowiak Marianna Zając Zawada
1918.11.04 Paweł Wiktor Paweł Gąsior Magdalena Wilczyńska Wieleń
1918.11.14 Gertruda Marianna Michał Pałka Amelia Scholz Wieleń
1918.11.14 Gertruda Hildegarda illeg Marta Schmidt Wieleń
1918.11.05 Stefania Leokadia illeg Anna Kowalik Wieleń
1918.11.17 Stanisław Wawrzyn Krystek Maria Jusko Drawsko
1918.11.29 Edmund Andrzej Feliks Włochowicz Agnieszka Helak Wieleń
1918.11.27 Łucja Leokadia Andrzej KOnonowicz Marta Krause Wrzeszczyna
1918.11.28 Franciszek Andrzej Chrystian Jechalik Weronika PIasek Wrzeszczyna
1918.12.06 Juliusz Tedor Franciszek Czekała Franciszka Spychalska Wrzeszczyna
1918.12.21 Łucja Agnieszka Franciszek Chudziński Teodora Banecka Wrzeszczyna wybudow.
1918.12.18 Pelagia Anna Marcin Bąbelczyk Zuzanna Nowak Wieleń
1918.12.22 Stefan Antoni Czesław Grot Anna Schmidt Wieleń
1918.12.23 Sylwester Jan Michał Czekała Wiktoria Szewc Wrzeszczyna
1918.12.26 Stefan Kazimierz Andrzej Szymkowiak Petronela Kowal Wrzeszczyna
1918.12.26 Anna Stefania Andrzej Szymkowiak Petronela Kowal Drawsko

1918.12.14 Marta Maria Stanisław LIniak Marianna Kocik Dębowo
1918.12.28 Pelgia Stefania illeg Agata Nalepa Wielka Gapa
1919.01.10 Konrad Franciszek Franciszek Krępuła Magdalena Stróżyk Wrzesczyna
1919.01.14 Maksymilian Józef Anastazja Chlla v Ratlewska Hedwigshof
1919.01.10 Stanisława Klara Józef Ćwikła Julianna Hilska Drawsko
1919.01.14 Franciszek Józef Marcin Rębarz Pelagia Jerzy Drawsko
1919.01.20 Maria Weronika Józefa Linka Maria Gapska Drawsko
1919.01.27 Weronika Julianna Michał Gałecki Katarzyna Bierka Folwark Brzezie
1919.01.19 Stanisława Franciszka Roman Kwapis Gertruda Gapska Drawsko
1919.01.27 Franciszka Agnieszka Jakub Kwapis Tekla Zalesińska Drawsko
1919.02.02 Jan Leo Leo Grzebyta Marianna Giś Drawsko wybud
1919.01.04 Werner Paweł illeg Marta Koltermann Krzyż
1919.02.16 Helna Eleonora Ludwik Drózd Barbara Gapska Drawsko
1919.02.10 Erna Anna Rainhold Franciszek Bark Marta Augusta Wurm Buschlukatz
1919.02.12 Gertruda Kazimierz Jankowski Teresa Sobiak Schulzenbruch
1919.03.06 Anastazja Łucja Teodor Kubiś Jadwiga Spławska Wieleń
1919.03.15 Longin Cyryl Józef Janas Kunegunda Kurzawska Wieleń
1919.03.16 Bolesław Józef Franciszek Borówka Zofia Rusinek Wieleń
1919.02.24 Gustaw Paweł illeg Agnnieszka Schmugge Żelichów
1919.03.04 Kazimierz Jan Wiktor Graś Izabela Cicha Wrzeszczyna
1919.03.18 Monika Jan Mizera Magdalena Ratajczak Wrzeszczyna
1919.03.22 Franciszka Piotr Kafura Michalina Jerzy Wrzeszczyna
1919.04.02 Franciszek Robert Duhr Antonia Janas Wrzeszczyna
1919.04.06 Monika illeg Marianna Fręśko Wrzeszczyna
1919.04.01 Stanisława Władysława Antoni Cessa Marianna Hoeft Drawsko
1919.04.12 Teofil Jakub Stochaj Salomea Nowak Wrzeszczyna
1919.03.14 Alfred Jan illeg Wiktoria Szewczyk Papiernia Wieleńska
1919.04.15 Franciszek Alfons Franciszek Dekarski Zofia Grabowska Drawsko
1919.04.09 Angela Antoni Kijek Agnieszka Grzebyta Drawsko
1919.04.11 Irena Gertruda Stanisław Ratajczak Gertruda Kalina Drawsko
1919.04.14 Henryk Konrad Franciszek Liszewski Weronika Brzezińska Drawsko
1919.04.07 Roman Marcin illeg Maria Ronek Wieleń
1919.04.15 Feliks Lambert illeg Helena Just Wieleń
1919.04.19 Łucja Wanda Michał Jusko Juliana Nowak Wrzeszczyna
1919.04.15 Jan Władysław Adam Stachowiak Agnieszka Gędera Zawada
1919.04.18 Irena Zofia Teodor Schroeder Anna Turek Drawsko
1919.04.19 Wanda Agnieszka Jan Drózd Józefa Brzezińska Drawsko
1919.04.13 Alfred Fryderyk Bernard Friederyk Duhr Anna Helena Buch Kienwerder
1919.05.03 Zygmunt Feliks Piotr Wojtkowiak Łucja Anielska Wieleń
1919.04.28 Stanisław Teodor Wicher Rozalia Szulc Wrzeszczyna
1919.05.05 Helena Wawrzyn Sobota Cecylia Graj Mężyk
1919.05.14 Helena Marianna Stefan Luma Wiktoria Szymanek Drawsko
1919.05.16 Zofia Ignacy Machowina Marianna Kowal Drawsko
1919.05.20 Helena Irena Paweł Szołdra Barbara Rybak Drawsko Olejarnia
1919.05.06 Eryka Magdalena Curtis Woettki Małgorzata Schreiber Krzyż
1919.05.26 Maria Magdalena Paweł Ginter Klara Strecker Wrzeszczyna
1919.06.01 Piotr Nikodem Franciszek Tybisławski Stanisława Lembicz Drawsko
1919.06.01 Feliks Franciszek Franciszek Tybisławski Stanisława Lembicz Drawsko
1919.05.29 Marta Klara Franciszek Klekota Anna Molik Krzyż
1919.06.11 Juliana Jan Jerzy Weronika Nowak Mężyk
1919.06.14 Jan Paweł illeg Barbara Rączka Wrzeszczyna
1919.06.21 Maria Magdalena illeg Waleria Helwich Wieleń
1919.06.15 Bolesław Józef Roman Kasper Angela Marks Drawsko Wybud
1919.06.13 Marian Aleksander illeg Apolonia Kassa Wieleń
1919.06.22 Wacława Anna Szymon Grzewka Juliana Ratajczak Drawsko
1919.06.22 Franciszka Łucja Paweł Rybak Wiktoria Szewc Drawsko
1919.06.25 Józef Paweł Giś Marianna Wieczorek Drawsko
1919.07.02 Stefania Marianna Andrzej Kubiak Helena Borówka Wieleń
1919.06.10 Marta Teresa Bernard Trafisz Teresa Hilska Wieleń
1919.06.28 Paweł Józef Jan Nowaczyk Małgorzata Gumna Jaryń
1919.06.28 Jan Paweł Alfons Kieffer Anna Julianna Schmeisser Wieleń
1919.07.10 Anna Leo Mądrawski Agnieszka Nowak Mężyk
1919.07.18 Anna Franciszka Józef Musiał Weronika Grzebyta Drawsko
1919.07.30 Helena Andrzej Wygrała Klara Krygier Wrzeszczyna
1919.08.03 Stefan illeg Marta Koza Wrzeszczyna
1919.08.06 Wincenty illeg Anna Krygier Wrzeszczyna
1919.08.01 Wiktor Leo illeg Weronika Helwich Wieleń
1919.08.03 Maria Klara Jan Lutomski Joanna LInowska Żelichów
1919.08.07 Bronisław Ignacy Ignacy Wirowski Urszula Nawrot Ostrów
1919.08.10 Klara Joanna Franciszek Mania Agnieszka Giś Drawsko
1919.08.15 Alfon Marian Jóżef Melka Petronela Chułek Wieleń
1919.07.30 Anna Katarzyna Wojciech Stelter Anna Hilska Wieleń
1919.08.16 Monika Franciszek Stochaj Agnieszka Rączka Wrzeszczyna
1919.08.24 Maksymillian Edward Stanisław Matuszczak Balbina Stochaj Męzyk
1919.08.27 Zofia Wincenty Warocki Anna Góźdź Wrzeszczyna
1919.08.16 Franciszka illeg Marta Różanek Drawsko
1919.08.18 Joanna Franciszka Paweł Misołek Teodora Kościołowicz Drawsko
1919.08.19 Chryzostom Henryk Franciszek Linka Marianna Kubiś Drawsko
1919.08.17 Edward Wincenty Turostowski Katarzyna Knioch Jaryń
1919.08.20 Bernard Klemens Klemes Dobelke Otylia Ziske Żelichów
1919.08.20 Joanna Antoni Mazurkiewicz Agata Trode Wieleń
1919.08.20 Bronisław Bernard Paweł Pawłowski Brygida Giś Drawsko Olejarnia
1919.08.23 Wanda Marianna Walenty Piasek Teodozja Cyrach Drawsko
1919.08.25 Joachim Józef Roman Rychlik Juliana Schulz Drawsko
1919.09.01 Sylwester Edward Seweryn Rychlik Gertruda Lala Wieleń
1919.08.31 Maksymilian Paweł Matuszczak Agnieszka Spychalska Wrzeszczyna
1919.09.02 Stefan Wiktor Józef Kierstan Petronela Koza Drawsko Olejarnia
1919.09.05 Hubert Nikodem Chryzostom Matuszczak Pelagia Kaczmarek Mężyk
1919.09.06 Dionizy Franciszek Franciszek Krystek Władysława Graś Wrzeszczyna
1919.09.05 Włodzimierz Kazimierz Franciszek Białęski Wiktoria Steinborn Wieleń
1919.09.10 Jadwiga Bronisław Dymek Teresa Basta Wrzeszczyna
1919.09.10 Gertruda Marcin Wyrwa Gertruda Drózd Drawsko
1919.09.12 Stanisław Winczysław Leo Spławski Wiktoria Reiz Drawsko
1919.09.13 Zofia Wanda Antoni Maciaszek Teresa Misiołek Drawsko
1919.09.15 Michał Stanisław Franciszek Kaczmarek Klara Nowak Mężyk
1919.09.15 Nikodem Franciszek Wincenty Kulecki Marianna Gapska Drawsko
1919.09.17 Tekla Marcin Wika Marianna Nawrot Wrzeszczyna
1919.09.19 Urszula Leokadia Wiktor Wyrwa Balbina Turek Drawsko
1919.08.23 Ingeborg Roza Maria C. E. Fridolinus Alojzy Kobler Frieda Reinhard Wieleń
1919.09.23 Mieczysław Chryzostom Jurek Tekla Koza Drawsko
1919.09.25 Jadwiga Franciszek Krystek Katarzyna Mucha Drawsko
1919.09.27 Michał Antoni Boch Paulina Nawrot Wrzeszczyna
1919.09.16 Katarzyna Klara Artur Schlld Klara Marks Krzyż
1919.09.26 Małgorzata Ruth Roman Łuś Teresa Radtke Wieleń
1919.10.05 Jadwiga Teresa Antoni Nawrot Marianna Rybak Drawsko
1919.10.02 Jadwiga Marianna Marcin Sikora Gertruda Gapska Drawsko
1919.10.08 Feliks Wiktor Michał Sieminniak Pelagia Wojewoda Wieleń Strzelnica
1919.10.09 Klemens Jan Antoni Frajer Wiktoria Bilska Wieleń Błonie
1919.10.16 Wanda Urszula Michał Jędrzejczak Michalina Runowska Benglewo
1919.09.25 Jadwiga Gertruda Herman Kaatz Maria Bierka Selchowhammer
1919.10.12 Alojzy Michał Leo Mazur Rozalia Jankowska Drawsko
1919.10.15 Bruno Jan Władysław Buśko Agnieszka Sikora Drawsko
1919.10.18 Ldeonard Franciszek Jan Giś Agnieszka Gapska Drawsko
1919.10.18 Stanisław Robert Ludwik Staszek Marianna Wyrwa Drawsko
1919.10.18 Bruno Jan Gustaw Rach Gertruda Jusko Drawsko
1919.10.01 Bożena Urszula Stanisław Piasek Helena Czaplewska Wieleń
1919.10.17 Bibianna Jadwiga Antoni Wika Stanisława Knychała Wieleń
1919.10.19 Leokadia Łucja Stanisław Gapski Franciszka Gapska Drawsko
1919.10.26 Gertruda Cecylia Antoni Gapski Marianna Lala Drawsko
1919.10.26 Marianna Władysław Grześ Teresa PIątek Wrzeszczyna
1919.10.25 Joanna Małgorzata Józef Pawłowski Pelagia Wiśniewska Wieleń
1919.10.24 Łucja Rozalia Gustaw Albin Dobberstein Zofia Dekowska Wieleń Nowe Miasto
1919.09.08 Maksymilian Teoodor Franciszek Ernest Kuchnigh Ewa Schwonke Potrzebowo
1919.10.25 Marianna Katarzyna Jan Szymański Katarzyna Banecka Drawsko
1919.10.27 Katarzyna Elżbieta Leo Burzyński Marianna Kramerek Wieleń Błonie
1919.10.29 Katarzyna Marianna Roman Dreczko Marianna ? Potrzebowo
1919.10.20 Bruno Franciszek Leo Piątek Maria Lischewska Wieleń
1919.10.31 Urszula Elżbieta NIkodem Klekota Anastazja Stelter Wieleń
1919.11.01 Franciszek Bolesław Chryzostom Duhr Joanna Staszek Wieleń
1919.11.01 Małgorzata Karola Feliks Stanek Waleria Jarka Wieleń
1919.11.05 Angela Marta Roman Białys Gertruda Mądrawska Drawsko
1919.11.06 Leokadia Waleria Franciszek Giś Tekla Mądrawska Drawsko
1919.11.07 Anna Jadwiga Stanisław Draeger Gertruda Wesołowska Wieleń
1919.11.07 Konrad Józef Piotr Krystek Gertruda Turek Drawsko
1919.11.10 Cecylia Marianna Stanisław Kiona Teodozia Staszek Drawsko Olejarnia
1919.11.13 Gerard Stanisław Hieronim Banecki Gertruda Helwich Drawsko
1919.11.15 Stanisława Ludwik Giś Marianna Białys Drawsko
1919.11.10 Zofia Anna Franciszek Kubiś Marianna Krystek Wrzeszczyna
1919.11.19 Cecylia Franciszka Franciszek Mucha Helena Staszek Drawsko
1919.11.19 Cecylia Pelagia Stefan Grzewka Marianna Zank Drawsko
1919.11.22 Franciszek Józef Koza Gertruda Gapska Drawsko
1919.11.26 Józefa Łucja Chryzostom Mucha Teodora Dolna Drawsko
1919.11.15 Edmund Farnciszek Robert Spychalski Tekla Wachowiak Wrzeszczyna
1919.11.22 Franciszek Paweł Konstanty Nowak Anna Stochaj Wrzeszczyna
1919.11.21 Franciszek Bruno Andrzej Wojtkowiak Maria Sieminiak Wieleń
1919.12.02 Marianna Leokadia Paweł Graś Wiktoria Marek Drawsko
1919.12.03 Franciszek Antoni Józef Kubiak Stanisława Zawol Wieleń
1919.12.05 Jadwiga Marianna Maksymilian Chułek Rozalia Piątek Wrzeszczyna
1919.12.05 Franciszek Wiktor Michał Jagła Marianna Zastróżna Drawsko
1919.11.26 Paweł Maksymilian Ihlenfeld Anna Stelter Krzyż
1919.12.09 Kunegunda Marta Sylwester Pyterek Gertrudaa Szewc Drawsko
1919.12.15 Alojzy Marian Michał Filipiak Marianna Kuhn Wieleń Arntowo
1919.12.15 Agnieszka Łucja Michał Filipiak Marianna Kuhn Wieleń Arntowo
1919.12.16 Agnieszka Franciszka Ludwik Czajka Marianna Janaszak Drawsko
1919.11.30 Erwin Teodor Bertold Flagel Wiktoria Lembicz Wieleń Błonie
1919.12.22 Agnieszka Antoni Matuszczak Marianna Błoch Męzyk
1919.12.20 Jan Leo illeg Anna Schulz Wieleń
1919.12.11 Wojciech Franciszek Wojciech Zdręka Tekla Ratajczak Drage Lukatz
1919.12.22 Kazimiera Wiktoria Stefan Wyrwa Katarzyna Nawrot Drawsko
1919.12.23 Stefan Jan Andrzej Dębski Juliana Koza Drawsko
1919.12.25 nieżywe Franciszek Łuś Juliana Nawrot Wieleń
1919.12.16 Paweł Jan Paweł Jan Ziebarth Anna Cecylia Koltermann Drage Lukatz
1919.12.18 Elżbieta Jadwiga Krzysztof Kutz Marta Pufahl Biernatowo

cdn ...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2024, 22:05 
Offline

Dołączył(a): 27 lut 2010, 13:15
Posty: 1074
Teraz indeks małżeństw od roku 1900 poza Projektem Poznań
================================================
24.01 1900 1 Stanisław Schmidt
Cecylia Hudzińska
22.01 1900 2 Antoni Czarnkowski
Michalina Dur
22.01 1900 3 Andrzej Mendyk
Agnieszka Przybyła
23.sty 1900 4 Michał Dębski
Maria Anna Gabska
25.sty 1900 5 Józef Centkowski
Paulina Godawa
29.sty 1900 6 Paweł Rybak
Magdalena Fręś
30.sty 1900 7 Juliusz Dolny
Pelagia Bartnik
30.sty 1900 8 Stanisław Mucha
Maria Anna Gapska
31.sty 1900 9 Stanisław Orzechowski
Helena Bednarz
31.sty 1900 10 Walenty Kasior
Józefina Kratzel
07.lut 1900 11 Eliasz Jakub Spychalski
Maria Anna Banecka
07.lut 1900 12 Wojciech Wiśniewski
Katarzyna Dreczko
13.lut 1900 13 Piotr Mierzwa
Jóżefina Dolna
14.lut 1900 14 Robert Kubiś
Weronika Michałek
20.lut 1900 15 Tomasz Babiak
Balbina Ratka
21.lut 1900 16 Tomasz Milke
Michalina Nawrot
21.lut 1900 17 Jan Koza
Ewa Zurman
25.lut 1900 18 Piotr Paweł Rybarczyk
Rozalia Jerzy
09.maj 1900 19 Franciszek Mumot
Małgorzata Wojtkowiak
09.maj 1900 20 Edward Steinborn
Małgorzata Breyer
16.maj 1900 21 Jerzy Herman Kroll
Julianna Kwiatkowska
30.lip 1900 22 Franciszek Leo Wiese
Paulina Urban
11.sie 1900 23 Jan August Brechmer
Rozalia Czekała
14.sie 1900 24 Antoni Geremek
Katarzyna Noj
24.wrz 1900 25 Józef Thurs
Jadwiga Waśko
15.paź 1900 26 Otton Raczkowski
Agnieszka Nerger
15.paź 1900 27 Robert Schulz
Marta Szartowicz
07.lis 1900 28 Walenty Bilski
Paulina Nowak
06.lis 1900 29 Paweł Kazmierczak
Apolonia Czekała
19.lis 1900 30 Tomasz Kalicki
Marta Kacza
20.lis 1900 31 Franciszek Sikora
Maria Anna Juchman
24.lis 1900 32 Józef Tabernacki
Anna Prudel


15.sty 1901 1 Paweł Kacza
Elżbieta Seifert
21.sty 1901 2 Jan Stańko
Gertruda Jechalik
22.sty 1901 3 Wojciech Henke
Marta Sikora
23.sty 1901 4 Józef Sobieraj
Marta Kaczmarek
29.sty 1901 5 Marcin Michał Gapski
Antonina Steinborn
29.sty 1901 6 Roman Rychlik
Julianna Szulc
05.lut 1901 7 Jan Wiśniewski
Zuzanna Frajer
05.lut 1901 8 Jan Jerzy
Maria Anna Krystek
04.lut 1901 9 Paweł Brumm
Matylda Polzin
05.lut 1901 10 Ludwik Gapski
Michalina Fręś
05.lut 1901 11 Franciszek Ratka
Anna Mania
05.lut 1901 12 Stanisław Stenglewicz
Michalina Pozorska
05.lut 1901 13 Franciszek Koza
Katarzyna Rychlik
06.lut 1901 14 Michał Smurawski
Anastazja Rybak
06.lut 1901 15 Franciszek Michał Woltorsdorf
Maria Anna Czekała
12.lut 1901 16 Jan Banecki
Bronisława Mumot
12.lut 1901 17 Józef Rączka
Waleria Mumot
12.lut 1901 18 Franciszek Berendt
Waleria Mumot
12.lut 1901 19 Michał Woźniak
Teodora Mierzwa
13.lut 1901 20 Józef Musiał
Teodora Drózd
13.lut 1901 21 Franciszek Wyrwa
Marta Drózd
14.lut 1901 22 Maciej Babiak
Balbina Grzebyta
11.cze 1901 23 Piotr Rybak
Balbina Szymańska
17.cze 1901 24 Franciszek Ksawery Kohlbak
Maria Anna Feigl
21.sie 1901 25 Paweł Kowal
Anna Mazur
22.wrz 1901 26 Franciszek Józef Schmeisser
Monika Jur
24.wrz 1901 27 Augustyn Otto
Tekla Starogardzka
22.paź 1901 28 Michał Ungerek
Agnieszka Godawa
29.paź 1901 29 Jan Plebuch
Julia Augustyna Duhr
30.paź 1901 30 Wenczesław Frankowski
Maria Anna Byczek
02.lis 1901 31 Ignacy Musielak
Michalina Smurawska
06.lis 1901 32 Ludwik Born
Anna Schober
06.lis 1901 33 Michał Patelski
Waleria Srech
18.lis 1901 34 Antonina Koltermann
Teresa Lieba
26.lis 1901 35 Konstanty Przybyła
Maria Hulda Kuhl


11.sty 1902 1 Piotr Paweł Kratzel
Maria Anna Bilska
15.sty 1902 2 Stanisław Pawłowski
Anna Antonina Koźma
21.sty 1902 3 Stanisław Przybyła
Maria Anna Sikora
20.sty 1902 4 Roman Otto
Maria Weronika Jakubek
21.sty 1902 5 Gustaw Steinborn
Marta Różanek
21.sty 1902 6 Andrzej Kasior
Michalina Gapska
22.sty 1902 7 Franciszek Piechacz
Maria Anna Mucha
21.sty 1902 8 Tomasz Nowak
Katarzyna Jerzy
28.sty 1902 9 Otto Ludwik Ziebarth
Marta Teresa Henke
28.sty 1902 10 Franciszek Spychalski
Maria Anna Wyrwa
29.sty 1902 11 Chryzostom Przybyła
Paulina Czekała
29.sty 1902 12 Jan Linke
Agnieszka Antonina Bark
29.sty 1902 13 Jan Kowal
Marta Kmiecik
05.lut 1902 14 Józef Srech
Julianna Sikora
05.lut 1902 15 Piotr Kafura
Michalina Jerzy
05.lut 1902 16 Wiktor Kaczmarek
Maria Anna Matuszczak
04.lut 1902 17 Piotr Helwich
Franciszka Kurowska
10.lut 1902 18 Andrzej Sikora
Małgorzata Brzezińska
21.kwi 1902 19 Wilhelm Duhn
Anna Kratzel
22.kwi 1902 20 Ignacy Stanisławski
Julianna Kijek
24.kwi 1902 21 Jakub Jerzy
Magdalena Błasik
29.kwi 1902 22 Piotr Paweł Grzebyta
Małgorzata Grzebyta
13.maj 1902 23 Jan Kasper
Pelagia Ratka
13.maj 1902 24 Stanisław Mania
Balbina Kubiś
26.maj 1902 25 Otton Mischkowski
Agnieszka Bruszkiewicz
10.cze 1902 26 Franciszek Henke
Teresa Magdalena
17.cze 1902 27 Bernard Klemens Koltermann
Maria Anna Zopik
17.cze 1902 28 Paweł Reetz
Agnieszka Kroll
15.lip 1902 29 Wojciech Teska
Maria Anna Urban
04.sie 1902 30 Szymon Dymek
Walentyna Graś
11.sie 1902 31 Franciszek Przybyła
Agnieszka Gruhn
18.sie 1902 32 Jan Hegman
Jadwiga Kaisler
26.sie 1902 33 Jan Zieske
Marta Rux
02.paź 1902 34 Józef Turek
Agnieszka Góźdź
07.paź 1902 35 Krystian Piasek
Anna Marta Godawa
29.paź 1902 36 Paweł Kubiś
Joanna Leokadia Mielke
05.lis 1902 37 Walenty Misiołek
Julianna Nawrot
10.lis 1902 38 Jan Piątek
Maria Czajka
11.lis 1902 39 Ludwik Mucha
Izabela Mazur
12.lis 1902 40 Jakub Małecki
Teresa Giś
18.lis 1902 41 Józef Wyrwa
Domicela Grzywka


14.sty 1903 1 Michał Kroll
Maria Elżbieta Dobelke
14.sty 1903 2 Józef Wilda
Balbina Piątek
13.sty 1903 3 Ignacy Turek
Stanisława Bengsch
19.sty 1903 4 Walenty Wojtkowiak
Elżbieta Wiśniewska
21.sty 1903 5 Paweł Stańko
Magdalena Krystek
21.sty 1903 6 Wawrzyn Mumot
Anastazja Frąckowiak
27.sty 1903 7 Andrzej Mądrawski
Franciszka Dolna
28.sty 1903 8 Michał Graj
Maria Anna Kaczmarek
28.sty 1903 9 Tomasz Wojtowiak
Tekla Kokot
03.lut 1903 10 Paweł Spychalski
Maria Anna Turek
04.lut 1903 11 Ignacy Dreczka
Julianna Góźdź
03.lut 1903 12 Ignacy Mania
Julianna Drózd
04.lut 1903 13 Jakub Francuzik
Zuzanna Spławska
04.lut 1903 14 Antoni Cichy
Weronika Sotek
05.lut 1903 15 Paweł Szołdra
Barbara Rybak
05.lut 1903 16 Franciszek Michałek
Teresa Banaś
09.lut 1903 17 Teodor Fręś
Małgorzata Fechner
10.lut 1903 18 Jan Stróżyński
Paulina Jerzy
10.lut 1903 19 Sylwester Eichstaedt
Teodora Kubiś
16.lut 1903 20 Paweł Rybakiewicz
Elżbieta Orzińska
17.lut 1903 21 Bolesław Drózd
Maria Anna Szews
17.lut 1903 22 Jan Michałek
Maria Anna Szołdra
18.lut 1903 23 Maciej Sikora
Wiktoria Jurek
27.kwi 1903 24 Augustyn Lieske
Maria Anna Frajer
16.maj 1903 25 Ignacy Bednarz
Rozalia Lala
26.maj 1903 26 Paweł Schmugge
Augustyna Jusko
16.cze 1903 27 Franciszek Kasper
Pelagia Hylska
08.sie 1903 28 Maksymilian Mucha
Marta Koltermann
22.wrz 1903 29 Józef Błoch
Rozalia Koza
08.paź 1903 30 Marcin Grześkowiak
Zuzanna Dzik
10.lis 1903 31 Teodor Radke
Maria Magdalena Schmugge
10.lis 1903 32 Chryzostom Banecki
Teodora Linka


19.sty 1904 1 Jan Lewandowski
Rozalia Zurman
19.sty 1904 2 Antoni Władysław Grzebyta
Marianna Tafelska
19.sty 1904 3 Wojciech Rusinek
Katarzyna Bzdręga
21.sty 1904 4 Piotr Dolny
Barbara Staszek
27.sty 1904 5 Władysław Kaszubski
Magdalena Ryżek
27.sty 1904 6 Edmund Dębski
Magdalena Spychalska
03.lut 1904 7 Walenty Mikołajewski
Franciszka Helwich
03.lut 1904 8 Ernest Jan Henke
Antonina Mumot
03.lut 1904 9 Roman Góźdź
Marianna Majchrzak
03.lut 1904 10 Karol Sikora
Ida Pawłowska
03.lut 1904 11 Piotr Porbadnik
Gertuda Jessa
09.lut 1904 12 Wiktor Wachoszek
Anna Nawrot
08.lut 1904 13 Marcin Bednarz
Franciszka Staszek
08.lut 1904 14 Antoni Bluggel
Teodozja Spychalska
09.lut 1904 15 Paweł Drózd
Teresa Kierstan
09.lut 1904 16 Teofil Linka
Maria Anna Nowak
15.lut 1904 17 Władysław Drózd
Barbara Gapska
16.lut 1904 18 Józef Jagiołka
Cecylia Kotowska v Łuś
03.maj 1904 19 Franciszek Helwich
Zofia Sikora
08.cze 1904 20 Wawrzyn Nawrot
Katarzyna Kuszewska v Kosińska
20.lip 1904 21 Jakub Stochaj
Cecylia Rybak
26.lip 1904 22 Metody Ruciński
Bronisława Waleria Sobierajska
01.sie 1904 23 Roman Staszek
Małgorzata Jagła
01.wrz 1904 24 Antoni Kurwan
Władysława Jabłońska
01.wrz 1904 25 Ignacy Grzegorek
Zofia Mucha
26.wrz 1904 26 Jan Stańko
Maria Magdalena Orzechowska
05.paź 1904 27 Władysław Bleja
Marianna Kubiś
04.paź 1904 28 Franciszek Kałas
Marta Mazur
09.lis 1904 29 Maksymilian Goździewiński
Marianna Piątek
23.lis 1904 30 Jerzy Jan Karol Sacha
Teodora Trafisz


24.sty 1905 1 Chryzostom Srech
Helena Rybak
24.sty 1905 2 Franciszek Kokot
Marianna Ciebielska
24.sty 1905 3 Stefan Gozdzik
Maria Anna Magdziarz
25.sty 1905 4 Franciszek Jusko
Paulina Woźniak
25.sty 1905 5 Walenty Noj
Julianna Rybak
25.sty 1905 6 Antoni Gabski
Marianna Lala
31.sty 1905 7 Piotr Kasior
Marianna Szołdra
04.lut 1905 8 Franciszek Sikora
Brygida Tuta
05.lut 1905 9 Paweł Dur
Petronela Krytek
07.lut 1905 10 Ludwik Giś
Marianna Białyś
07.lut 1905 11 Michał Chmielnik
Waleria Marta Frelka
07.lut 1905 12 Maksymilian Koplin
Apolonia Hunger
08.lut 1905 13 Piotr Kurowski
Rozalia Kijek
08.lut 1905 14 Józef Gurski
Julianna Dolna
08.lut 1905 15 Władysław Koza
Marianna Dymek
14.lut 1905 16 Herman Ihlenfeld
Anna Marks
14.lut 1905 17 Antoni Kijek
Agnnieszka Grzebyta
14.lut 1905 18 Jan Krystek
Teresa Kruger
13.lut 1905 19 Stefan Hudziński
Marta Spychalska
15.lut 1905 20 Karol Hoft
Anna Mrozik
15.lut 1905 21 Franciszek Rossa
Franciszka Koza
21.lut 1905 22 Marcin Wyrwa
Gertruda Drózd
21.lut 1905 23 Franciszek Baumgart
Aniela Grabarczyk
30.maj 1905 24 Władysław Koza
Bronisława Nowak
15.cze 1905 25 Franciszek Wojciech Buch
Katarzyna Helwich
27.cze 1905 26 Franciszek Sekuterski
Rozalia Nawrot
12.lip 1905 27 Teodor Sotek
Marianna Machowina
17.lip 1905 28 Leo Andrzej Tybisławski
Maria Joanna Koplin
03.sie 1905 29 Max Scholz
Elly Matylda Paulina A. Maschtasch
03.paź 1905 30 Wawrzyn Wrzeszyński
Maria Anna Karnowska
10.paź 1905 31 Otto Sdrenka
Konstancja Lange
25.paź 1905 32 Jan Kurowski
Gertruda Perska
25.paź 1905 33 Jan Kmieciński
Michalina Kaczmarek
07.lis 1905 34 Augustyn Emil Ziebarth
Gertruda Hommel
05.lis 1905 35 Grzegorz Majewski
Anna Franciszka Kroll
15.lis 1905 36 Jan Mazur
Wiktoria Błoch
21.lis 1905 37 Ignacy Fromber
Pelagia Maternik
01.gru 1905 38 Stefan John
Franciszka Jarka


03.sty 1906 1 Karol de Dilling
Agnieszka Specht
16.sty 1906 2 Augustyn Michał Radtke
Helena Perz
17.sty 1906 3 Paweł Stenzel
Balbina Freier
24.sty 1906 4 Chryzostom Furmanek
Anna Góźdź
24.sty 1906 5 Józef Urban
Teodora Jerzy
30.sty 1906 6 Jan Drózd
Teodora Gabska
30.sty 1906 7 Marcin Matuszczak
Magdalena Mądrawska
05.lut 1906 8 Jan Jechalik
Antonina Kaczmarek
06.lut 1906 9 Chryzostom Józef Mucha
Helena Teodora Dolna
06.lut 1906 10 Jan Drózd
Pelagia Dolna
06.lut 1906 11 Stanisław Stawiński
Gertruda Błoch
06.lut 1906 12 Jan Kokot
Agnieiszka Szafrańska
07.lut 1906 13 Franciszek Olejniczak
Franciszka Szymańska
07.lut 1906 14 Paweł Kroll
Maria Schmugge
07.lut 1906 15 Michał Krystek
Jadwiga Grabarczyk
07.lut 1906 16 Jan Klekota
Julianna Bednarz
11.lut 1906 17 Jan Kubiak
Magdalena Czekała
13.lut 1906 18 Józef Leoppold Kotowski
Maria Keyna
13.lut 1906 19 Józef Jakubowski
Weronika Hoft
13.lut 1906 20 Szymon Rybak
Marta Buch
25.lut 1906 21 Paweł Rusch
Marianna Szmit
25.lut 1906 22 Michał Brzeziński
Rozalia Orzechowska
26.lut 1906 23 Chryzostom Jurek
Tekla Koza
27.lut 1906 24 Teofil Piątek
Agnieszka Sotek
27.lut 1906 25 Wojciech Wilhelm Kapitzke
Marianna Linke
08.lip 1906 26 Franciszek Białowski
Katarzyna Gunther
28.sie 1906 27 Józef Kierstan
Petronela Koza
26.wrz 1906 28 Józef Franciszek Brodniewicz
Marianna Jerzy
03.paź 1906 29 Wojciech Paweł Arndt
Elżbieta Lange
15.paź 1906 30 Franciszek Wojtkowiak
Zuzanna Wyrwa
23.paź 1906 31 Franciszek Piniecki
Urszula Mulka
24.paź 1906 32 Emil Matz
Maria Elżbieta Schneider
29.paź 1906 33 Bernard Kratzel
Franciszka Koplin

29.sty 1907 1 Chryzostom Matuszczak
Pelagia Kaczmarek
29.sty 1907 2 Albert Zdrenka
Tekla Ratajczyk
30.sty 1907 3 Jan Krystek
Zuzanna Gapska
27.sty 1907 4 Paweł Kijek
Marianna Stróżyk
29.sty 1907 5 Marcin Wika
Marianna Nawrot
29,.01 1907 6 Wiktor Wyrwa
Balbina Turek
29.sty 1907 7 Jan Pacholik
Helena Helwich
05.lut 1907 8 Marcin Hewich
Zofia Krystek
04.lut 1907 9 Marcin Grześ
Gertruda Wieleńska
05.lut 1907 10 Stanisław Ruta
Weronika Sobieraj
06.lut 1907 11 Michał Schmugge
Jadwiga Wellnick
06.lut 1907 12 August Zopik
Olga Wurm
11.lut 1907 13 Stegan Kurowski
Anna Pielach
06.lut 1907 14 Tomasz Kwiatkowski
Marianna Kazińska
04.lut 1907 15 Marcin Rembarz
Pelagia Jerzy
10.lut 1907 16 Antoni Nawrot
Marianna Rybak
10.lut 1907 17 Jan Nawrot
Weronika Dymek
09.lut 1907 18 Jan Fulczyński
Agnieszka Jechalik
12.lut 1907 19 August Osterwalder
Teresa Zalesińska

cdn ...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 cze 2024, 20:56 
Offline

Dołączył(a): 27 lut 2010, 13:15
Posty: 1074
I urodzenia w filii Rosko

1816 3.01.1816 Paweł Franciszek Pawłowski Jadwiga Knech
1816 29.01.1816 Paweł Jan Kłos Regina Ima
1816 4.02.1816 Wiktoria Szymon Waśko Magdalena Mach
1816 4.02.1816 Regina Tomasz Góźdź Katarzyna Banecka
1816 14.02.1816 Walenty Andrzej Grześko Marianna Szmitt
1816 10.03.1816 Józef Paweł Waśko Marianna Łuś
1816 3.04.1816 Marianna Jan Wydarty Jadwiga Lipska
1816 18.04.1816 Michał illeg Katarzyna Bytyń
1816 2.06.1816 Anna Bartłomiej Pawłowski Magdalena Mania
1816 3.06.1816 Wincenty Jakub Przybyła Rozalia Mach
1816 3.06.1816 Marianna Wojciech Kazimirus Zofia Dymek
1816 3.06.1816 Marianna Bartłomiej Wicherek Justyna Hułek
1816 14.06.1816 Jan Tomasz Szmidt Regina Janas
1816 14.07.1816 Jan Jan Jura Marianna Kubis
1816 14.07.1816 Jan Jan Waśko Zofia Schmidt
1816 14.07.1816 Magdalena Jakub Sowa Katarzyna Machowina
1816 30.07.1816 Jakub Michał Chwarścian Regina Machowina
1816 30.07.1816 Jakub Tomasz Gorący Regina Busiówna
1816 4.08.1816 Wawrzyniec Szymopn Łuś Magdalena Czerwińska
1816 18.08.1816 Marianna Helena Paweł Rybak Katarzyna Jagiełka
1816 26.08.1816 Regina Antoni Kukuć Regina Domagalska
1816 13.10.1816 Jadwiga Franciszka Andrzej Łuś Jadwiga Czerwińska
1816 19.10.1816 Wiktoria Jakub Drap Zofia Czekała
1816 19.10.1816 Marcin Jan Kramerek Marianna Janasianka
1816 19.10.1816 Szymon Franciszek Kubiś Agnieszka Dymek
1816 19.10.1816 Łukasz Jakub Wyrwa Regina Mamot
1816 29.10.1816 Jadwiga Franciszka illeg Marianna Chułek
1816 17.11.1816 Andrzej Maciej Woćko alias Grześ Franciszka Spławska
1816 24.11.1816 Andrzej Józef Pawlik Rozalia Machowina
1816 19.12.1816 Andrzej Antoni Gapski Małgorzata Stasiek
1816 19.12.1816 Justyna Jan Kleia Marianna Łuś

1817 2.02.1817 Walenty Antoni Chułek Marianna Czekała
1817 5.02.1817 Marcella Maciej Dymek Marianna Jerzy
1817 9.02.1817 Walenty Maciej Kujanek Regina Wadarzonka
1817 10.02.1817 Regina Walenty Stryjek Barbara Wudarzanka
1817 10.02.1817 Apolonia Julianna Wawrzyn Mela Marianna Góźdź
1817 16.02.1817 Walenty Szymon Waśko Magdalena Mach
1817 22.02.1817 Ewa Paweł Jagiełka Jadwiga Waśko
1817 22.02.1817 Magdalena Paweł Jagiełka Jadwiga Waśko
1817 22.02.1817 Regina Andrzej Chułek Agnieszka Mamot
1817 16.03.1817 Józef illeg Regina Chułek
1817 23.03.1817 Jerzy Józef Marcin Krygowski Katarzyna Wujec
1817 21.03.1817 Wojciech Piotr Bieski Jadwiga Kubiś
1817 7.04.1817 Regina Michał Łuś Marianna Wyrwa
1817 7.04.1817 Józef Jan Nowosielski Anna Dubiel
1817 7.04.1817 Regina Marcin Banaś Magdalena Kafura
1817 11.05.1817 Stanisław Franciszek Helak Ewa Waśko
1817 26.05.1817 Jan Kazimierz Waroszek Regina Dur
1817 26.05.1817 Regina Andrzej Nawrot Anna Sikora
1817 15.06.1817 Magdalena Tomasz Góźdź Katarzyna Bareczanka
1817 24.06.1817 Marianna illeg Regina Gapa
1817 24.06.1817 Jan Adam Czekała Regina Manikówna
1817 6.07.1817 Magdalena Józef Witoś Marianna Włodarzanka
1817 13.07.1817 Jakub Wojciech Jerzy Marianna Hułek
1817 27.07.1817 Wawrzyniec Paweł Waśko Marianna Łuś
1817 30.08.1817 Rozalia Franciszek Waśko Marianna Tarzianka
1817 24.08.1817 Rozalia Stefan Paucka Marianna Dubel
1817 24.08.1817 Bartłomiej Paweł Chwarścianek Marianna Tuta
1817 7.09.1817 Marianna Walenty Łuś Ewa Kmiotek
1817 21.09.1817 Adam Maciej Dominik Agnieszka Knech
1817 21.09.1817 Mateusz Maciej Dominik Agnieszka Knech
1817 18.10.1817 Teofila Antoni Kurowski Marianna Pawlik
1817 3.11.1817 Szymon Tomasz Szmit Regina Janas
1817 9.11.1817 Karol Jan Korniewicz Tekla Stoińska
1817 23.11.1817 Katarzyna Kasper Nielubowski Zuzanna Błaszanka
1817 30.11.1817 Marianna Piotr Godawa Marianna Sobota
1817 14.12.1817 Ludwika Franciszka Józef Hułek Katarzyna Ewert
1817 21.12.1817 Tomasz Marcin Kmiotek Katarzyna Machowiak

1818 16.01.1818 Paweł ? Katarzyna Przybyła
1818 21.01.1818 Agnieszka Paweł Jarka Marianna Waśko
1818 4.03.1818 Jan Jan Patelewski Barbara Knech
1818 6.03.1818 Marianna Ignacy Hułek Agnieszka Wyrwa
1818 10.03.1818 Józef Jan Wydarty Jadwiga Wudarzanka
1818 11.03.1818 Marianna Paweł Góźdź Magdalena Jodkówna
1818 12.03.1818 Marianna Jan Nowosielski Weronika Byczek
1818 23.03.1818 Marianna Andrzej Waśko Marianna Szmitt
1818 27.03.1818 Wojciech Andrzej Wyrwa Agnieszka Czerwińska
1818 29.03.1818 Wojciech Szymon Panian Zofia Szmitt
1818 20.04.1818 Katarzyna Jan Sobota Regina Buśko
1818 21.04.1818 Kazimierz Jan Kłos Regina Imowna
1818 30.04.1818 Julianna Bogusław Krauza Marianna Bytinkówna
1818 11.05.1818 Jan Jakub Melka Małgorzata Radtke
1818 11.05.1818 Marianna Franciszek Pawłowski Jadwiga Krzechowianka
1818 21.06.1818 Marianna Szymon Spławski Zuzanna Jagiełka
1818 19.07.1818 Małgorzata Marcin Chwarścianek Katarzyna Wyrwa
1818 04.08.1818 Wawrzyniec illeg Ewa Kasior
1818 09.08.1818 Wawrzyniec Wojciech Kazimirus Zofia Dymek
1818 10.08.1818 Marianna Michał Buś Marianna Wyrwa
1818 06.09.1818 Marianna Chryzostom Janas Regina Wyrwa
1818 7.09.1818 Marianna Paweł Chwarścian Marianna Tuta
1818 7.09.1818 Regina Szymon Tymek Barbara Banaś
1818 9.11.1818 Marianna Chryzostom Janas Regina Wyrwa
1818 15.11.1818 Stanisław Józef Pawlik Rozalia Mach
1818 9.12.1818 Andrzej Michał Chwarścianek Regina Szrazik v Mark
1818 17.12.1818 Wiktoria illeg Antonia Hułek
1818 25.12.1818 Agnieszka Adam Suyda Małgorzata Staszek
1818 25.12.1818 Tomasz Michał Bytyn Anna Napierajka
1818 27.12.1818 Stefan Bartlomiej Pawłowski Magdalena Manczanka

1819 18.01.1819 Paweł Maciej Włodarek Marianna Nawrot
1819 18.01.1819 Paweł Szymon Łuś Magdalena Czerwińska
1819 18.01.1819 Agnieszka Maciej Pawłowski Józefina Nawrot
1819 25.01.1819 Paweł Wawrzyn Gryndzek Barbara Ludberg
1819 25.01.1819 Marianna Jakub Wyrwa Regina Michalczanka
1819 25.01.1819 Paweł illeg Franciszka Tucianka
1819 25.01.1819 Paweł Maciej Dominik Agnieszka Knech
1819 25.01.1819 Adam Maciej Dominik Agnieszka Knech
1819 25.01.1819 Paweł Maciej Woćko alias Grześ Franciszka Spławska
1819 31.01.1819 Walenty Jan Ima Marianna Kubiś
1819 31.01.1819 Marcella Maciej Dymek Marrianna Kacza
1819 14.02.1819 Regina Tomasz Tuta Agnieszka Heynszanka
1819 28.02.1819 Marianna Michał Wujec Jadwiga Kasior
1819 07.03.1819 Regina Paweł Rybak Katarzyna Jagiełka
1819 14.03.1819 Józef Jakub Góźdź Marianna Mach
1819 2.05.1819 Magdalena Walenty Łuś Ewa Kmiotek
1819 2.05.1819 Marianna Marcin Kmiotek Katarzyna Mach
1819 2.05.1819 Wiktoria Alexander Czekała Regina Manczanka
1819 2.05.1819 Agnieszka Franciszek Sobota Katarzyna Janasówna
1819 2.05.1819 Magdalena Bartłomiej Melka alis Wicherek Justyna CHułek
1819 10.05.1819 Stanisław Andrzej Mumot Anna Sikora
1819 10.05.1819 Stanisław Paweł Jarka Marianna Waśko
1819 31.05.1819 Jan Jan Kramerek Marianna Janas
1819 06.06.1819 Małgorzata Michał Wyrwa Marianna Rębarz
1819 27.06.1819 Małgorzata Tomasz Szmit Regina Janas
1819 23.07.1819 Jakub Walenty Stryjek Barbara Wodarzanka
1819 20.08.1819 Bartomiej Aleksander Witoś Katarzyna Laliasz
1819 20.08.1819 Rozalia Marcin Krygowski Katarzyna Wujec
1819 28.10.1819 Marcella Marcin Banaś Magdalena Jagiełka
1819 31.10.1819 Katarzyna Wojciech Kazimirus Zofia Dymek
1819 07.11.1819 Marcin Michał Grentz Regina Wodarzanka
1819 05.12.1819 Marianna Jakub Wicherek Małgorzata Rudkówna
1819 12.12.1819 Tomasz illeg Marianna Jukówna

1820 19.01.1820 Paweł Antoni Hułek Małgorzata Czekała
1820 23.01.1820 Jan Michał Kujanek Regina Wudarkówna
1820 06.02.1820 Walenty Marcin Waśko Marianna Helwich
1820 06.02.1820 Agnieszka Fabian Pawlik v Grzebieta Katarzyna Kukuć
1820 13.02.1820 Rozalia Ignacy Hułek Agnieszka ?
1820 14.02.1820 Maciej Wojciech Jerzy Marianna Hułek
1820 22.02.1820 Maciej Mikołaj Mierzyński Marianna Stoińska
1820 19.03.1820 Józef Jakub Sowa Katarzyna Mach
1820 01.04.1820 Marianna Walenty Grzebyta Marianna Hułek
1820 04.04.1820 Katarzyna Maciej Pawłowski Józefa Nawrot
1820 15.04.1820 Regina Piotr Bilski Jadwiga Kubiś
1820 16.04.1820 Józef Gabriel Antoni Kurowski Anna Pawlik
1820 30.04.1820 Katarzyna Paweł Waśko Marianna Łuś
1820 30.04.1820 Katarzyna Kazimierz Momot Marianna Mejus
1820 07.05.1820 Anna Szymon Waśko Magdalena Byczek
1820 14.05.1820 Jan Tomasz Góźdź Regina Wyrwa
1820 14.05.1820 Adam Tomasz Góźdź Regina Wyrwa
1820 14.05.1820 Regina Andrzej Wyrwa Jadwiga Czerwińska
1820 11.06.1820 Stanisław Kazimierz Maraszek Anna Dubiel
1820 19.07.1820 Jakub Jan Wydarty Jadwiga Lipska
1820 19.07.1820 Jakub Stefan Paczka Marianna Dolna
1820 30.07.1820 Bartłomiej Józef Witoś Marianna Waderkówna
1820 30.07.1820 Marianna Anna Paweł Wyrwa Agnieszka Sowa
1820 27.08.1820 Bartłomiej Marcin Waśko Anna Bilska
1820 27.08.1820 Regina Jakub Hułek Marianna Konieczna
1820 08.10.1820 Franciszek Tomasz Fręśko Regina Domagała
1820 25.10.1820 Szymon Marcin Rączka Agnieszka Czubela
1820 26.10.1820 Jadwiga ` Wawrzyn Mela Marianna Góźdź
1820 12.11.1820 Marianna Jan Patelewski Barbara Knech
1820 12.11.1820 Katarzyna Tomasz Gorący Regina Buśko
1820 17.12.1820 Marianna Marcin Hułek Marianna Góźdź
1820 31.12.1820 Marceli Jakub Drap Zofia Babianka

1821 7.01.1821 Marcela Paweł Jarka Marianna Waszkówna
1821 21.01.1821 Paweł Jakub Stróżyk Magdalena Machowianka
1821 21.01.1821 Agnieszka Paweł Kirych Ewa Kubiś
1821 21.01.1821 Agnieszka Chryzostom Janas Regina Wyrwa
1821 21.01.1821 Paweł Adam Czekała Regina Manczanka
1821 28.01.1821 Wojciech Jan Włochowicz Agnieszka Krombówna
1821 4.02.1821 Regina Adam Gapa Małgorzata Staszek
1821 4.03.1821 Kazimierz Jan Sobota Reagina Buśko
1821 4.03.1821 Kazimierz Józef Pawlik Rozalia Machowina
1821 6.03.1821 Kazimierz Jakub Kurowski Agnieszka Szmitt
1821 18.03.1821 Józef Michał Buś Marianna Wyrwa
1821 18.03.1821 Józef Michał Wujec Jadwiga Kasior
1821 25.03.1821 Paweł Bartłomiej Drajewski Agnieszka Nawrot
1821 18.04.1821 Agnieszka Piotr Bieski Jadwiga Kubiś
1821 18.04.1821 Marcelina Marcin Kmiotek Katarzyna Machowianka
1821 12.05.1821 Julianna Paweł Chwarścianek Marianna Lucianka
1821 12.05.1821 Marianna Maciej Dominik Agnieszka Knech
1821 13.05.1821 Antoni Szymon Panian Zofia Szmitt
1821 27.05.1821 Jan Andrzej Waśko v Grześ Marianna Szmitt
1821 03.06.1821 Jan Maciej Grześko Franciszka Spławska
1821 24.06.1821 Regina Franciszek Pawłowski Jadwiga Knech
1821 24.06.1821 Ignacy Jan Smurawa Małgorzata Pawlik
1821 19.08.1821 Anna Paweł Waśko Marianna Dymek
1821 26.08.1821 Rozalia Maciej Włodarek Marianna Nawrot
1821 16.09.1821 Marianna Tomasz Tuta Agnieszka Hejwus
1821 29.10.1821 Cecylia Marcin Banaś Magdalena Kafura
1821 2.11.1821 Katarzyna Jakub Wyrwa Regina Momot
1821 2.11.1821 Marcin Szymon Witoś Magdalena Momot
1821 18.11.1821 Andrzej Bartłomiej Wicherek Justyna Hułek
1821 18.11.1821 Rozalia Paweł Rybak Katarzyna Jagiełka
1821 20.12.1821 Marianna Jan Pawłowski Justyna Sperling
1821 6.12.1821 Tomasz Wojciech Łuś Marianna Góźdź
1821 16.12.1821 Tomasz Maciej Pawłowski Józefa Ryskówna
1821 27.12.1821 Marianna Jan Ima Marianna Kubiś

1822 9.01.1822 Salomea Franciszek Helak Ewa Waśko
1822 20.01.1822 Agnieszka illeg Marianna Ludwiczanka
1822 10.02.1822 Walenty Marcin Krygowski Katarzyna Wujec
1822 23.03.1822 Marianna Paweł Jabloński Ewa Sobocianka
1822 23.02.1822 Marianna Michał Grzesław Regina Włodarzówna
1822 02.04.1822 Marianna Antoni Machowiński Anna Krystyna Polcynówna
1822 06.04.1822 Marianna Jan Mach Magdalena Hułek
1822 08.04.1822 Józef Tomasz Fręśko Regina Domagała
1822 08.04.1822 Wojciech Józef Szotek Magdalena Janas
1822 14.04.1822 Wiktoria Katarzyna Kazimierz Maraszek Anna Dubiel
1822 21.04.1822 Agnieszka Wojciech Kazimirus Zofia Dymek
1822 23.04.1822 Marcelina Walenty Łuś Ewa Hinc
1822 27.04.1822 Jakub Marcin Waśko Marianna Heywus
1822 28.04.1822 Jakub Szymon Waśko Magdalena Machówna
1822 05.05.1822 Krystian Jan Kramerek Marianna Janas
1822 12.05.1822 Jan Szymon Drajewski Zuzanna Wyrwianka
1822 12.05.1822 Jan Tomasz Szmitt Agnieszka Witosiówna
1822 19.05.1822 Magdalena Michał Chwarścianek Regina Marek
1822 19.05.1822 Ewa Kazimierz Kaszuciak Katarzyna Pierszchalanka
1822 19.05.1822 Helena Kazimierz Kaszuciak Katarzyna Pierszchalanka
1822 28.05.1822 Agnieszka Szymon Dymek Katarzyna Rytynianka
1822 28.05.1822 Marianna illeg Regina Hułek
1822 15.06.1822 Jakub Walenty Stryjek Barbara Wudarzanka
1822 20.07.1822 Anna Mikołaj Janas Magdalena Sotek
1822 20.07.1822 Jakub Adam Witoś Katarzyna Laliasz
1822 4.08.1822 Rozalia Paweł Waśko Marianna Luma
1822 25.08.1822 Rozalia Tomasz Skoblewski Cecylia Melka
1822 8.09.1822 Maciej Krystian Janas Regina Wyrwa
1822 15.09.1822 Regina Fabian Fręśko Katarzyna Tuta
1822 29.09.1822 Jadwiga Wojciech Kacza Marianna Hułek
1822 6.10.1822 Michał Antoni Hułek Małgorzata Czekała
1822 13.10.1822 Marianna Wojciech Kukuć Katarzyna Brzyszczanka
1822 13.10.1822 Marianna Paweł Jarka Marianna Kubiś
1822 20.10.1822 Łucja illeg Regina Gapska
1822 27.10.1822 Marcela Jakub Kurowski Agnieszka Szmitt
1822 27.10.1822 Marcin Jerzy Stochaj Regina Wyrwa
1822 17.11.1822 Katarzyna Paweł Wyrwa Helena Grześ
1822 14.12.1822 Justyna Gotlib Krauza Marianna Bytyniówna
1822 25.12.1822 Stefan Walenty Jarka Katarzyna Sekutorówna
1822 27.12.1822 Martianna illeg Jadwiga Wydarta

1823 04.01.1823 Malcher Andrzej Łuś Jadwiga Momot
1823 07.01.1823 Stefan Józef Wojtkowiak Marianna Szulc
1823 07.01.1823 Paweł illeg Magdalena Kubiś
1823 26.01.1823 Paweł Walenty Grzebieta Marianna Hułek
1823 09.02.1823 Regina illeg Regina Pawlowska
1823 09.02.1823 Marianna Adam Gapa Małgorzata Staszek
1823 09.02.1823 Walenty Ignacy Fręśko Barbara Wyrwa
1823 23.02.1823 Maciej Michal Gręcel Regina Włodarkówna
1823 09.03.1823 Józef illeg Jadwiga Waśkowianka
1823 06.04.1823 Wojciech Wawrzyn Mela Marianna Góźdź
1823 13.04.1823 Wojciech Michał Wyrwa Marianna Rębarz
1823 19.04.1823 Marianna Jan Smurawa Małgorzata Pawlik
1823 24.04.1823 Marianna Marcin Chwarścianek Katarzyna Wyrwa
1823 29.04.1823 Jakub Pawel Chwarścianek Marianna Tucianka
1823 04.05.1823 Kazimierz Kazimierz Momot Marianna Mejus
1823 08.06.1823 Wiktoryn Kazimierz Stryjek Marianna Sakowianka
1823 08.06.1823 Magdalena illeg Magdalena Hułek
1823 08.06.1823 Antoni Jan Włochowicz Agata Kramczyńska
1823 07.07.1823 Marianna Piotr Jarka Małgorzata Drajewska
1823 07.07.1823 Marianna illeg Franciszka Włodarzanka
1823 07.07.1823 Marianna Marcin Rączka Agnieszka Waśko
1823 31.07.1823 Ignacy Szymon Drajewski Zuzanna Wyrwa
1823 03.08.1823 Marianna Jan Mach Magdalena Hułek
1823 11.08.1823 Wawrzyniec Paweł Lipski Ewa Sobota
1823 21.09.1823 Julianna Aleksander Czekała Regina Manczyna
1823 28.09.1823 Maciej Marcin Woćko Anna Bilska
1823 02.11.1823 Marianna Kazimierz Jakubek Dorota Jusko
1823 11.11.1823 Felicjan Marcin Antoni Kurowski Anna Pawlik
1823 23.11.1823 Andrzej Paweł Nowosielski Marianna Jerzy
1823 23.11.1823 Katarzyna Tomasz Tuta Agnieszka Heywus
1823 23.15.1823 Wiktoria Marcin Niewoliński Frederika Spers

1824 04.01.1824 Paweł Paweł Kirych Ewa Kubiś
1824 04.01.1824 Agnieszka Paweł Jarka Marianna Waśko
1824 01.02.1824 Agnieszka Ignacy Hulek Agnieszka Jachowianka
1824 09.02.1824 Walenty Tomasz Szmitt Agnieszka Witoś
1824 15.02.1824 Walenty Bartłomiej Wicherek Justyna Hułek
1824 03.03.1824 Kazimierz Maciej Waśko Dorota Fręśko
1824 04.03.1824 Regina Maciej Dominik Agnieszka Knech
1824 14.03.1824 Marianna Jakub Drap Zofia Czekała
1824 04.04.1824 Wojciech Szymon Łuś Magdalena Czerwińska
1824 15.04.1824 Wojciech Kazimierz Sowa Jadwiga Kasior
1824 19.04.1824 Wojciech Maciej Hułek Marianna Hułek
1824 25.04.1824 Stanisław Andrzej Grześ Marianna Szmitt
1824 27.05.1824 Jan Paweł Rybak Katarzyna Jagiełka
1824 16.06.1824 Marianna Anddrzej Łuś Jadwiga Mach
1824 20.06.1824 Jan Walenty Hułek Marianna Piechowianka
1824 27.06.1824 Piotr Jakub Piotr Bilski Jadwiga Kubiś
1824 04.07.1824 Jan Wojciech Jerzy Marianna Hułek
1824 04.07.1824 Józef Maciej Waśko Marianna Grześ
1824 13.07.1824 Jakub illeg Małgorzata Hułek
1824 15.07.1824 Jakub Michał Buś Marianna Wyrwa
1824 26.07.1824 Jakub Jakub Stróżyk Magdalena Manczanka
1824 08.08.1824 Wawrzyniec Andrzej Jarka Marianna Kulpicz
1824 08.08.1824 Ignacy Wojciech Kazimirus Zofia Dymek
1824 10.08.1824 Regina Krzysztof Janas Regina Wyrwa
1824 15.08.1824 Marianna Wojciech Stochaj Regina Łuś
1824 22.08.1824 Karol Karol Nikołaj Antonina Hułek
1824 26.08.1824 Rozalia Maciej Pawłowski Józefa Byczek
1824 05.09.1824 Jadwiga Franciszek Hułek Ewa Waśko
1824 28.09.1824 Krzysztof Jan Pawłowski Justyna Sperling
1824 28.09.1824 Jadwiga Kazimierz Kasubiak Katarzyna Przybylanka
1824 28.09.1824 Michał Michał Tomaszewski Marianna Pawłowska
1824 17.10.1824 Cecylia Jan Ima Mariaanna Kubiś
1824 28.10.1824 Franciszek Mikołaj Janas Magdalena Sotek
1824 01.11.1824 Marcin Stanislaw Knech Magdalena Wyrwa
1824 07.11.1824 Józef Walenty Sydow Marianna Jusko
1824 07.11.1824 Marcin Jakub Wyrwa Regina Chomacianka
1824 28.11.1824 Paulina Wojciech Mielcarzewicz Justyna Korolewska
1824 30.11.1824 Marianna Walenty Jarka Katarzyna Sekuterska
1824 12.12.1824 Andrzej Antoni Sałata Regina Hulek
1824 12.12.1824 Jan Stefan Pauczka Marianna Dubelke

1825 9.01.1825 Paweł Ignacy Mierzyński Marianna Kłos
1825 22.01.1825 Tomasz Szymon Drajewski Zuzanna Wyrwa
1825 22.01.1825 Agnieszka Antoni Hułek Małgorzata Czekała
1825 23.01.1825 Julianna Józef Pawlik Rozalia Mach
1825 04.02.1825 Walenty Michał Wyrwa Marianna Rębarz
1825 06.02.1825 Rozalia Józef Rybak Marianna Maraszek
1825 11.02.1825 Walenty Jakub Sowa Marianna Waśko
1825 15.02.1825 Marianna Julianna Józef Sotek Magdalena Janas
1825 20.02.1825 Walenty Walenty Łuś Małgorzata Tuta
1825 27.02.1825 Teofila Jan Mach Marianna Hułek
1825 13.03.1825 Rozalia Jan Waśko Katarzyna Sowa
1825 25.03.1825 Katarzyna Marcin Kurowski Marianna Hułek
1825 27.03.1825 Ferdynand Wiktor Gierczyński Anna Jabuś
1825 14.04.1825 Wojciech Marcin Waśko Marianna Heywus
1825 09.05.1825 Stanisław Kazimierz Maraszek Lemina Dubiel
1825 15.05.1825 Helena Tomasz Szmit Agnieszka Witoś
1825 15.05.1825 Zofia Józef Wojtkowiak Marianna Szulc
1825 15.05.1825 Stanisław Jan Kramerek Marianna Włoch
1825 05.06.1825 Jan Jan Klunowski Marianna Buśko
1825 16.06.1825 Jan Paweł Kubiś Helena Graś
1825 19.06.1825 Antoni illeg Marianna Stachoszczanka
1825 26.06.1825 Jan Jakub KUrowski Agnieszka Szmitt
1825 17.07.1825 Magdalena Małgorzata Marcin Krygowski Katarzyna Wojec
1825 23.07.1825 Magdalena Paweł Fręśko Marianna Stochaj
1825 29.07.1825 Martianna Fabian Grzebyta Katarzyna Kukuć
1825 28.08.1825 Bartłomiej Andrzej Gapa Małgorzata Staszek
1825 18.09.1825 Chryzostom Jan Skrzypski Marianna Ludwiczanka
1825 25.09.1825 Michał Marcin Rączka Agnieszka Waśko
1825 25.09.1825 Jadwiga Maciej Byczek Magdalena Domagała
1825 01.11.1825 Marcin Andrzej Wyrwa Jadwiga Maraszek
1825 06.11.1825 Marcin Maciej Hułek Regina Heywus
1825 01.11.1825 Łucja Jan Włoch Agnieszka Kramczyńska
1825 20.11.1825 Wiktoria Paweł Chwarścianek Marianna Tuta
1825 04.12.1825 Marianna Wawrzyn Mela Marianna Góźdź
1825 04.12.1825 Katarzyna Walenty Dymek Jadwiga Jankowska
1825 15.12.1825 Tomasz Stefan Rybarczyk Anna Ebner
1825 26.12.1825 Anna illeg Franciszka Hułek

1826 01.01.1826 Jan Jakub Sotek Marianna Strzelczyk
1826 15.01.1826 Walenty Jan Sobota Regina Pawłowska
1826 18.01.1826 Agata Antoni Kurowwski Anna Pawlik
1826 18.01.1826 Agnieszka Antoni Kurowwski Anna Pawlik
1826 18.01.1826 Paweł Ignacy Fręśko Barbara Łuś
1826 29.01.1826 Paweł Paweł LIpski Ewa Sobota
1826 05.03.1826 Maciej Tomasz Fręśko Regina Domagała
1826 12.03.1826 Marianna Paweł Jarka Marianna Waśko
1826 17.03.1826 Augustyn illeg Justyna Benke
1826 19.03.1826 Józefina Adam Witoś Katarzyna Lala
1826 19.03.1826 Rozalia Szymon Waśko Magdalena Mach
1826 19.03.1826 Rozalia Andrzej Jarka Marianna Kulpicz
1826 23.03.1826 Jozef Krystian Janas Regina Wyrwa
1826 27.03.1826 Marianna Wojciech Jarzyński Agnieszka Kwiatkowa
1826 27.03.1826 Rozalia Wawrzyn Jarka Katarzyna Wierzbicka
1826 02.04.1826 Anna Tomasz Tuta Zofia Heywus
1826 09.04.1826 Marianna Paweł Waśko Marianna Kacza
1826 16.04.1826 Małgorzata Kazimierz Jakubek Dorota Jusko
1826 04.05.1826 Jakub PIotr Jarka Małgorzata Drajewska
1826 11.05.1826 Antonina Szymon Panian Zofia Szmitt
1826 15.05.1826 Magdalena illeg Martianna Kurowska
1826 16.05.1826 Anna Michał Chwarścianek Regina Marek
1826 16.05.1826 Stanisław Andrzej Fulik Agnieszka Klimaszanka
1826 29.05.1826 Antoni Maciej Waśko Dorota Fręśko
1826 11.06.1826 Marcellina Marcin Waśko Anna Bilska
1826 11.06.1826 Antonina Teodozja Marcin Niewoliński Franciszka Spers
1826 25.06.1826 Marianna Szymon Piszka Konstancja Włodarek
1826 12.07.1826 Magdalena Kazimierz Momot Marianna Maraszek
1826 09.07.1826 Jakub Jan Momot Regina Hułek
1826 09.07.1826 Magdalena illeg Jadwiga Michalińska
1826 16.07.1826 Jakub Szymon Stróżyk Jadwiga Szymanek
1826 22.07.1826 Teofila Jakub Ignacy Niewoliński Jadwiga Wardyńska
1826 23.07.1826 Magdalena Kazimierz Stryjek Marianna Sobota
1826 30.07.1826 Jakub Stanisław Knech Magdalena Wyrwa
1826 30.07.1826 Wawrzyniec Adam Hułek Agnieszka Pawłowska
1826 27.08.1826 Bartłommiej Marcin Kurowski Marianna Hułek
1826 27.08.1826 Marianna Fabian Fręśko Katarzyna Tuta
1826 14.09.1826 Stanisław Szymon Tymek Katarzyna Bytin
1826 17.09.1826 Chryzostom Walenty Czekała Helena Rybak
1826 17.09.1826 Chryzostom Walenty Izydor ? ?
1826 24.09.1826 Cecylia Józef Pawlik Rozalia Byczek
1826 08.10.1826 Jadwiga Wojciech Drajewski Anna Kamelonka
1826 15.10.1826 Marcin Michał Buśko Marianna Wyrwa
1826 22.10.1826 Katarzyna Ignacy Kubiś Regina Wojtkowiak
1826 22.10.1826 Jadwiga Marcin Hułek Marianna Góźdź
1826 05.11.1826 Jan Teofil Jan Mach Magdalena Hułek
1826 05.11.1826 Szymon Wojciech Stochaj Regina Łuś
1826 26.11.1826 Barbara Marianna Tomasz Gorący Magdalena Kolaszczonka
1826 03.12.1826 Andrzej Franciszek Fręśko Regina Grzebieta
1826 10.12.1826 Regina Andrzej Mamot Katarzyna Mamot


1827 7.01.1827 Sylewster Jakub Drap Józefina Czekała
1827 7.01.1827 Aleksander Wiktoryn Gierczyński Anna Haliś
1827 13.01.1827 Florian Tomasz Szmitt Agnieszka Witoś
1827 21.01.1827 Agnieszka Mikołaj Janas Magdalena Sotek
1827 28.01.1827 Weronika Marcin Graś Rozalia Czerwińska
1827 29.01.1827 Ferdynand Wojciech Mielcarzewicz Justyna Koralewska
1827 02.02.1827 Walenty Jakub Stróżyk Magdalena Mania
1827 18.02.1827 Regina Maciej Pawłowski Józefina Ryszka
1827 25.02.1827 Faustyna Bartłomiej Wicherek Justyna Hułek
1827 08.04.1827 Katarzyna Jan Smurawa Marianna Cichy
1827 22.04.1827 Antonia Andrzej Grześ Marianna Szmitt
1827 26.04.1827 Marianna Józef Hułek Marianna Góźdź
1827 29.04.1827 Jakub Paweł Rybak Katarzyna Jagiełka
1827 06.05.1827 Domicella Ignacy Hułek Agnieszka Pachowiak
1827 13.05.1827 Marianna Józef Sotek Marianna Janas
1827 04.06.1827 Antoni Andrzej Krępuła Józefina Szafrańska
1827 04.06.1827 Marianna Kazimierz Kaszubiak Katarzyna Przybyła
1827 17.06.1827 Jan Jakub Sowa Marianna Stochówna alias Waśko
1827 17.06.1827 Jan Maciej Noj Ewa Waśko
1827 24.06.1827 Piotr Maciej Włodarek Marianna Nawrot
1827 04.06.1827 Jakub Maciej Włodarek Marianna Nawrot
1827 01.07.1827 Małgorzata Marcin Janas Magdalena Kafura
1827 08.07.1827 Paweł Piotr Bilski Jadwiga Kubiś
1827 15.07.1827 Jakub Wojciech Waśko Katarzyna Waśko
1827 26.07.1827 Jakub Michał Tomaszewski Marianna Pawłowska
1827 05.08.1827 Anna Wojciech Kazimirus Zofia Dymek
1827 12.08.1827 Stefan Maciej Byczek Magdalena Domagała
1827 12.08.1827 Wawrzyniec Jakub Wyrwa Regina Michalska
1827 26.08.1827 Rozalia Marcin Chwarścianek Regina Łuś
1827 09.09.1827 Regina Józef Rybak Marianna Maraszek
1827 16.09.1827 Chryzostom Jan Waśko Katarzyna Sowa
1827 30.09.1827 Michał Jan Ima Marianna Kubiś
1827 07.10.1827 Franciszka Maciej Waśko Franciszka Spławska
1827 04.11.1827 Marcin Jakub Michalski Anna Stoińska
1827 05.11.1827 Marcin Walenty Hułek Katarzyna Łuś
1827 11.11.1827 Andrzej Benedykt Rudecki Anna Maniszanka
1827 06.12.1827 Franciszek Xawery Wojciech Stochaj Regina Łuś
1827 06.12.1827 Marianna Antoni Hułek Małgorzata Czekała
1827 06.12.1827 Mikołaj Walenty Jarka Katarzyna Sekuterska
1827 25.12.1827 Stefan Marcin Kaźmierczak Marianna Mamot

1828 13.01.1828 Agnieszka Paweł Waśko Marianna Stochaj
1828 13.01.1828 Wiktoria Andrzej Ryczeik Marianna Szulczyńska
1828 19.01.1828 Paweł Andrzej Kulpicz Małgorzata Nielubowska
1828 27.01.1828 Paweł Andrzej Wyrwa Jadwiga Marek
1828 27.01.1828 Paweł Jan Pawłowski Justyna Sperling
1828 27.01.1828 Agnieszka Paweł Kubiś Helena Graś
1828 16.02.1828 Walenty Marcin Mączka Agnieszka Waśko
1828 16.02.1828 Maciej Wojciech Kuchniak Agnieszka Piochówna
1828 16.02.1828 Maciej Walenty Dymek Jadwiga Nizińska
1828 20.02.1828 Marianna Wojciech Mach Katarzyna Kowal
1828 12.03.1828 Franciszka Paweł Chwarścianek Marianna Tuta
1828 16.03.1828 Józef Wojciech Jerzy Marianna Hułek
1828 31.03.1828 Agnieszka Adam Witoś Katarzyna Czubela
1828 01.04.1828 Marianna Jan Smurawa Małgorzta Pawlik
1828 05.04.1828 Franciszek Józef Wojtkowiak Marianna Szulc
1828 13.04.1828 Rozalia Paweł Lipski Ewa Sobota
1828 13.04.1828 Wojciech Kazimierz Gierczyński Domicela Szulczyńska
1828 01.05.1828 Krystian Józef Mamot Marianna Jujda
1828 11.05.1828 Marianna illeg Marianna Hułek
1828 25.05.1828 Anna Jan Skrzypski Marianna Ludwiczanka
1828 25.05.1828 Marianna Szymon Drajewski Zuzanna Wyrwa
1828 21.06.1828 Małgorzata Ignacy Fręśko Barbara Łuś
1828 06.07.1828 Magdalena Jakub Sotek Marianna Hułek
1828 03.08.1828 Ignacy Piotr Kazimierz Sowa Jadwiga Paczkówna
1828 03.08.1828 Jakub Andrzej Jarka Marianna Kulpicz
1828 03.08.1828 Wawrzyn Marcin Kurowski Marianna Hułek
1828 03.08.1828 Jakub Jan Włochowicz Agata Krumczyńska
1828 14.08.1828 Jadwiga Adam Gapa Małgorzata Staszek
1828 07.09.1828 Regina Jan MOmot Regina Pikto
1828 12.09.1828 Anna Franciszek Góźdź Zofia Kozyra
1828 16.09.1828 Jadwiga Szymon Stróźyk Jadwiga Szymanek
1828 18.09.1828 Chryzostom Stefan Knech Regina Lutomska
1828 21.09.1828 Michał Andrzej Kaziński Marianna Busiówna
1828 05.10.1828 Jadwiga Paweł Jarka Marianna Waśko
1828 19.10.1828 Jadwiga Andrzej Nowacki Katarzyna Migasianka
1828 22.10.1828 Wiktoryn Łukasz Antoni Kurowski Anna Pawlik
1828 26.10.1828 Katarzyna Piotr Jarka Małgorzata Drajewska
1828 02.11.1828 Marcin Walenty Czekala Helena Rybak
1828 02.11.1828 Florentyn Franciszek Walczewski Dorota Sobkowska
1828 21.11.1828 Andrzej Maciej Chułek Regina Cheywus
1828 27.11.1828 Cecylia Jan Mach Magdalena Chułek
1828 06.12.1828 Balbina Marcin Grygowski Katarzyna Wojcówna
1828 06.12.1828 Andrzej Jan Klamerek Marianna Janas
1828 07.12.1828 Katarzyna Józef Rybak Marianna Maraszek
1828 14.12.1828 Wiktoria Jan Smurawa Marianna Banaś

1829 04.01.1829 Agnieszka Andrzej Kulpicz Franciszka Lemkowianka
1829 25.01.1829 Paweł Marcin Woćko Anna Bilska
1829 01.02.1829 Paweł Józef Pawlik Rozalia Mach
1829 18.02.1829 Walenty Marcin Hułek Marianna Góźdź
1829 22.02.1829 JUlianna Adam Hułek Agnieszka Pawłowska
1829 07.03.1829 Józef Kazimierz Mamot Marianna Mejus
1829 15.03.1829 Magdalena Kazimierz Śliwiński Katarzyna Pzybylanka
1829 12.04.1829 Wojciech Jan Sobocki Regina Buśko
1829 08.05.1829 Domicella Andrzej Woćko Marianna Szmitt
1829 24.05.1829 Jan Walenty Jarka Katarzyna Sekuterska
1829 31.05.1829 Julianna Adam Tuta Agnieszka Heywus
1829 24.06.1829 Jan Jakub Stróżyk Magdalena Marka
1829 28.06.1829 Marianna Paweł Kośmider Agnieszka Hułek
1829 28.06.1829 Jan Mikołaj Janas Magdalena Sotek
1829 29.07.1829 Tomasz Maciej Byczek Magdalena Domagała
1829 09.08.1829 Regina Michał Chwarścianek Regina Marek
1829 14.08.1829 Helena Józef Sotek Magdalena Janas
1829 15.08.1829 Rozalia Franciszek Fręśko Regina Grzebieta
1829 15.08.1829 Zuzanna Andrzej Kaziński Marianna Buś
1829 23.08.1829 Marianna illeg Józefina Swardecka
1829 07.09.1829 Krystian Michał Wyrwa Marianna Rembarz
1829 13.09.1829 Jadwiga Maciej Waśko Dorota Fręśko
1829 20.09.1829 Franciszek Kazimierz Kozyra Rozalia Waśko
1829 20.09.1829 Marianna Tomasz Szmitt Jadwiga Witoś
1829 29.09.1829 Michalina Wojciech Kazimirus Zofia Dymek
1829 29.09.1829 Jadwiga Wojciech Kazimirus Zofia Dymek
1829 11.10.1829 Jadwiga Stanisław Knech Magdalena Wyrwa
1829 25.10.1829 Katarzyna Michał Tomaszewski Marianna Pawłowska
1829 02.11.1829 Antoni Chryzostom Janas Regina Wyrwa
1829 02.11.1829 Marcin Józef Rybak Marianna Maraszek
1829 11.11.1829 Marcin Antoni Hułek Małgorzata Czekała
1829 15.11.1829 Marcella Andrzej Fulik Agnieszka Klimaszek
1829 24.11.1829 Andrzej Ignacy Hułek Agnieszka Pachowianka
1829 26.11.1829 Andrzej Illeg Marianna Perska
1829 29.11.1829 Andrzej Jakub Tuta Franciszka Ryszka
1829 07.12.1829 Wiktoria Wojciech Kuchniak Agnieszka Kwiatek
1829 10.12.1829 Wiktoria illeg Katarzyna Panian
1829 14.12.1829 Tomasz Andrzej Mumot Katarzyna Parzyńska
1829 20.12.1829 Wiktoria Jan Góźdź Weronika Nowosielska
1829 28.12.1829 Antonina Józef Nowacki Justyna Twardecka

1830 6.01.1830 Martianna Walenty Izydor Wiktoria Wadyda
1830 10.01.1830 Marianna Walenty Piasek Agnieszka Kleja
1830 13.01.1830 Paweł Maciej Noy Ewa Helak
1830 31.01.1830 Marianna Wojciech Kłos Marianna Grzebyta
1830 5.02.1830 Paweł Hiacynt Michalski Anna Stoińska
1830 7.02.1830 Ignacy Jakub Sowa Marianna Waśko
1830 2.03.1830 Franciszka Marcin Rączka Agnieszka Waśko
1830 15.04.1830 Marianna Kazimierz Gierczyński Domicella Szulczyńska
1830 17.04.1830 Pelagia Jakub Kacza Antonina Hułek
1830 16.05.1830 Wojciech Jakub Drap Zofia Czekała
1830 23.05.1830 Jan Józef Byczek Małgorzata Domagała
1830 23.05.1830 Agnieszka Łukasz Rączka Marianna Wachowiak
1830 23.05.1830 Magdalena illeg Małgorzata Pikto
1830 23.05.1830 Magdalena Józef Momot Marianna Gałkowicz
1830 25.05.1830 Marianna Wojciech Jerzy Marianna CHułek
1830 06.06.1830 Jan Andrzej Rychlik Marianna Szulz
1830 02.07.1830 Magdalena Jan Pawłowski Justyna Sperling
1830 11.07.1830 Wawrzyn Paweł Rybak alias Banaś Katarzyna Jagiełka
1830 18.07.1830 Jakub Paweł Fręśko Marianna Stochaj
1830 01.08.1830 Jakub Jakub Kurowski Agnieszka Szmitt
1830 22.08.1830 Bartłomiej illeg Katarzyna Bilska
1830 29.08.1830 Jadwiga Maciej Pawlowski Józefa Nawrot
1830 05.09.1830 Chryzostom Paweł Kubiś Helena Graś
1830 05.09.1830 Michał Franciszek Góźdź Zofia Kozera
1830 24.09.1830 Marianna Wojciech Drajewski Anna Hamel
1830 08.10.1830 Agnieszka Michał Buś Marianna Wyrwa
1830 10.10.1830 Marcin Marcin Waśko Marianna Cheywus
1830 10.10.1830 Marcin Wojciech Mach Katarzyna Kowal
1830 25.10.1830 Jadwiga Michał Przylepa Jadwiga Tuta
1830 31.10.1830 Marcin Wojciech Stochaj Regina Łuś
1830 14.11.1830 Marcin Marcin Woćko Anna Bilska
1830 14.11.1830 Walenty ? Hułek Marianna Pachowianka
1830 21.11.1830 Andrzej Andrzej Jarka Marianna Kulpicz
1830 30.11.1830 Katarzyna Andrzej Wyrwa Jadwiga Marek

1831 9.01.1831 Agnieszka Jan Waśko Katarzyna Sowa
1831 9.01.1831 Marcella Baltazar Czubela Małgorzata Włodarek
1831 16.01.1831 Agnieszka Paweł Lipski Ewa Sobota
1831 23.01.1831 Franciszek Jakub Sotek Marianna Hułek
1831 29.01.1831 Marianna Józef Wojtkowiak Marianna Szulc
1831 13.02.1831 Marianna Kazimierz Koza Rozalia Waśko
1831 27.02.1831 Maciej Wawrzyn Mela Jadwiga Jankowska
1831 27.02.1831 Kazimierz Jan Łuś Zuzanna Pawłowska
1831 27.02.1831 Anton Jakub Maraszek Helena Jusko
1831 27.02.1831 Franciszka Michał Śliwiński Agnieszka Knech
1831 6.03.1831 Marianna Franciszek Fręśko Regina Grzebieta
1831 11.03.1831 Marianna Andrzej Kulpicz Franciszka Hułek
1831 11.03.1831 Regina Kazimierz Śliwiński Katarzyna Przybyła
1831 11.03.1831 Marianna Jan Ima Marianna Wojtkowiak
1831 4.04.1831 Wojciech Szymon Stróżyk Agnieszka Szymanek
1831 10.04.1831 Elżbieta Kazimierz Sowa Jadwiga Buzkówna
1831 10.04.1831 Marianna Józef Góźdź Marianna Dubelke
1831 08.05.1831 Stanisław Walenty Czekała Helena Rybak
1831 08.05.1831 Chryzostom Jakub Tuta Franciszka Kierych
1831 15.05.1831 Stanisław Józef Nowaczyk Justyna Nowacka
1831 15.05.1831 Stanisław Jan Smurawa Marianna Cichy
1831 20.06.1831 Regina Andrzej Buśko Katarzyna Migacz
1831 20.06.1831 Jan Andrzej Sałata Marianna Hułek
1831 03.07.1831 Jakub Marcin Drajewski Małgorzata Kulpicz
1831 07.07.1831 Magdalena Wojciech Kłos Marianna Fręśko
1831 17.07.1831 Piotr Jan Włochowicz Agnieszka Krączyńska
1831 27.08.1831 Bartłomiej Paweł Waśko Martianna Kurowska
1831 27.08.1831 Zuzanna Ignacy Chułek Agnieszka Pakowianka
1831 05.09.1831 Krystian Maciej Waśko Franciszka Spławska
1831 05.09.1831 Michał Michał Chwarścianek Regina Marek
1831 08.09.1831 Marianna Maciej Byczek Magdalena Domagała
1831 15.09.1831 Michał Jan MOmot Regina Bykówna
1831 9.10.1831 Leon Wojciech Mielcarzewicz Marianna Molareska
1831 23.10.1831 Marcin Wojciech Jerzy Marianna Hułek
1831 17.11.1831 Marcin Walenty Jarka Katarzyna Sekuterska
1831 17.11.1831 Jan Józef Stoiński Barbara Wyrwa
1831 20.11.1831 Andrzej Józef Pawlik Julianna Smurawa
1831 10.12.1831 Tomasz Maciej Hułek Regina Heywus
1831 15.12.1831 Katarzyna Marcin Basta Magdalena Kubiś
1831 15.12.1831 Marcin Michał Okoniewski Marcella Gierczyńska

1832 02.01.1832 Wiktoria Kazimierz Gierczyński Domicella Szulczyńska
1832 06.01.1832 Julianna Piotr Bilski Jadwiga Kubiś
1832 09.01.1832 Paweł Tomasz Gorący Jadwiga Kacza
1832 09.01.1832 Paweł Michał Tomaszewski Marianna Pawłowska
1832 17.01.1832 Julianna Walenty Zydow Wiktoria Wadycianka
1832 09.03.1832 Leon Antoni Hułek Małgorzata Czekała
1832 16.03.1832 Martianna Wojciech Kłos Marianna Grzebieta
1832 05.04.1832 Marianna Józef Góźdź Katarzyna Czayka
1832 11.04.1832 Marianna Jakub Kurowski Agnieszka Szmitt
1832 15.04.1832 Jakub Michał Wyrwa Marianna Rębarz
1832 06.05.1832 Domicela Jakub Sowa Marianna Waśko
1832 06.05.1832 Domicella Jan Góźdź Agnieszka Waśko
1832 06.05.1832 Domicella Stanisław Knech Magdalena Wyrwa
1832 13.05.1832 Wojciech Wilhelm Wiktor Gierczyński Anna Habisiówna
1832 27.06.1832 Paweł Marcin Krygowski Katarzyna Woycówna
1832 29.07.1832 Anna Adam Hułek Agnieszka Pawłowska
1832 05.08.1832 Ludwina Paweł Kośmider Jadwiga Hułek
1832 19.08.1832 Bartłomiej illeg Anna Janas
1832 02.09.1832 Rozalia Magdalena Jan Mach Magdalena Hułek
1832 02.09.1832 Chryzostom Jakub Drap Zofia Czekała
1832 09.09.1832 Chryzostom Paweł Lipski Ewa Sobota
1832 09.09.1832 Regina Kazimierz Kozyra Rozalia Waśko
1832 09.09.1832 Chryzostom Tomasz Szmitt Agnieszka Łuś
1832 09.09.1832 Marianna Hiacynt Michalski Anna Kazińska
1832 12.09.1832 Rozalia Marcin Rączka Agnieszka Waśko
1832 14.09.1832 Jakub Fabian Fręśko Katarzyna Tuta
1832 26.09.1832 Jakub Mikołaj Janas Magdalena Sotek
1832 26.09.1832 Rozalia Józef Momot Marianna Ima
1832 30.09.1832 Franciszka Andrzej Fulik Agnieszka Klimaszanka
1832 13.10.1832 Hieronim Jakub Sotek Magdalena Janas
1832 13.10.1832 Jadwiga Walenty Momot Zofia Grzebyta
1832 29.10.1832 Katarzyna Paweł Fischer alias Jagiełka Katarzyna Jagiełka
1832 04.11.1832 Domicella Maciej Pawłowski Józefina Buśko
1832 08.11.1832 Martianna Paweł Kmiotek Marianna Perska
1832 19.11.1832 Henrietta Krystian Reitz Wilhelmina Spletstoeser
1832 25.11.1832 Andrzej Jan Pawłowski Justyna Sperling
1832 25.11.1832 Tomasz Wojciech Marek Katarzyna Helak
1832 11.11.1832 Katarzyna Michał Przybyła Jadwiga Tuta

1833 06.01.1833 Agnieszka Michał Jauszewski Katarzyna Zowka
1833 24.01.1833 Paweł Kazimierz Momot Marianna Mejus
1833 03.02.1833 Ignacy Paweł Fręśko Maria Stochaj
1833 08.02.1833 Ewa Wojciech Parzyński Agnieszka Kwiatkowska
1833 08.02.1833 Adam Wojciech Parzyński Agnieszka Kwiatkowska
1833 17.03.1833 Pelagia Jan Łuś Zuzanna Pawłowska
1833 24.03.1833 Katarzyna Marcin Chwarścianek Magdalena Tymek
1833 30.03.1833 Franciszka Wojciech Stochaj Regina Łuś
1833 28.03.1833 Wojciech Szymon Drajewski Zuzanna Wyrwa
1833 28.03.1833 Franciszek Andrzej MOmot Katarzyna Parzyńska
1833 01.04.1833 Jan Józef Pilarski Maria Rataj
1833 10.04.1833 Marianna Paweł Kubiś Helena Graś
1833 21.04.1833 Wojciech Szymon Jarka Marianna KUlpicz
1833 05.05.1833 Regina Piotr Jarka Małgorzata Drajewska
1833 30.06.1833 Jan Walenty Czekała Helena Rybak
1833 14.07.1833 Jakub Jan Sobota Regina Buśko
1833 16.08.1833 Rozalia illeg Agnieszka Kubiś
1833 25.08.1833 Michał Michał Okoniewski Marcella Jerzyńska
1833 25.08.1833 Jan Ignacy Mierzyński Marianna Kłos
1833 01.09.1833 Jan Franciszek Fręś Regina Grzebyta
1833 15.09.1833 Chryzostom Józef Pawlik Julianna Smurawa
1833 22.09.1833 Mateusz Marcin Drajewski Małgorzata Kulpicz
1833 22.09.1833 Michał Józef Rybak Marianna Kozera
1833 29.09.1833 Jadwiga Marcin Kurowski Marianna Chułek
1833 30.09.1833 Michalina Jakub Kacza Marianna Stańka
1833 13.10.1833 Franciszek Jan MOmot Regina Chułek
1833 18.10.1833 Katarzyna Jan Strużyk Agnieszka Szymanek
1833 18.10.1833 Andrzej Józef Byczek Zofia Schmidt
1833 18.10.1833 Emilia Wojciech Mielcarzewicz Justyna Korolewska
1833 27.10.1833 Rozalia Wojciech Kazimirus Zofia Dymek
1833 10.11.1833 Martianna Józef Góźdź Katarzyna Czajka
1833 19.12.1833 Marianna Jan Smurawa Marianna Cichy
1833 25.12.1833 Franciszek Tomasz Marcin Niewoliński Fryderyka Spers

1834 02.01.1834 martwe Marcin Hułek Marianna Góźdź
1834 19.01.1834 Paweł Paweł Jarka Marianna Waśko
1834 09.02.1834 Marianna Wawrzyn Jagiołka Regina Kukuc
1834 09.02.1834 Julianna Michał Przylepa Jadwiga Tuta
1834 15.02.1834 Walenty Marcin Basta Magdalena Kubiś
1834 19.03.1834 Józef Wojciech Drajewski Anna Hamela
1834 19.03.1834 Marianna Jakub Tuta Franciszka Kirych
1834 21.03.1834 Józef Wojciech Stochaj Regina Wyrwa
1834 06.04.1834 Wojciech Andrzej Buszewski Katarzyna ?
1834 17.04.1834 Helena Walenty Wyrwa Regina Witoś
1834 04.05.1834 Katarzyna Marcin Waśko Anna Bilska
1834 04.05.1834 Magdalena Maciej Przybyła Marianna Malida
1834 14.05.1834 Franciszka Jan Kramerek Marianna Janas
1834 09.05.1834 Stanisław Baltazar Isabell Konstancja Włodarek
1834 15.05.1834 Julianna Wawrzyn Rączka Regina Gapska
1834 15.05.1834 Ludwik Gratian Wiktor Gierczyński Anna Habińska
1834 17.05.1834 Marianna Maciej Byczek Magdalena Domagała
1834 15.06.1834 Nikodem illeg Anna Włoch
1834 15.06.1834 Jan Wojciech Kłos Marianna Fręśko
1834 22.06.1834 Marianna Chryzostom Janas Regina Wyrwa
1834 22.06.1834 Johanna Michał Jaruszewski Katarzyna Żak
1834 13.07.1834 Małgorzata Wojciech Kłos Marianna Grzebyta
1834 25.07.1834 Jakub Marcin Rączka Agnieszka Waśko
1834 25.07.1834 Franciszek Józef Pawlik Rozalia Byczek
1834 30.07.1834 Rozalia Maciej Pawlik Marcella Kurowska
1834 03.08.1834 Ignacy Kazimierz Sowa Rozalia Piniek
1834 07.09.1834 Marianna Maciej Waśko Franciszka Spławska
1834 08.10.1834 Łucja Andrzej Kulpicz Franciszka Hułek
1834 19.10.1834 Marcin Ludwik Hepner Antonina Mikołajewska
1834 02.11.1834 Katarzyna Paweł Kośmider Agnieszka Hułek
1834 16.11.1834 Teodor Jan Pietraszewski Magdalena Hułek
1834 25.11.1834 Andrzej Walenty Zydaw Wiktoria Wadyda
1834 25.11.1834 Jan Jakub Kacza Marianna Stankowiak
1834 11.12.1834 Jan Wawrzyn Mela Jadwiga Gonkowska


1835 15.01.1835 Antoni Michał Tomaszewski Marianna Pawłowska
1835 03.01.1835 Jan Maciej Hułek Regina Heywus
1835 19.01.1835 Paweł Kazimierz Patelski Agnieszka Mierzyńska
1835 21.01.1835 Paweł Józef Mumot Marianna Ima
1835 30.01.1835 Marianna Jan Waśko Marianna Wujec
1835 01.02.1835 Agnieszka Andrzej Krępuła Józefa Szafrowina
1835 05.02.1835 Walenty Jakub Sotek Marianna Hułek
1835 08.02.1835 Walenty Jan Łuś Zuzanna Pawłowska
1835 14.02.1835 Luiza Beata Andrzej Nowak Luiza Beata Krenz
1835 14.03.1835 Julianna Paweł Mumot Anna Waśko
1835 15.03.1835 Marianna Balbina Jan Góźdź Agnieszka Nowosielska
1835 29.03.1835 Wojciech Walenty Chułek Marianna Wyrwa
1835 10.04.1835 JUlianna Mikołaj Janas Magdalena Sotek
1835 21.04.1835 Antonina Michał Okoniewski Marcella Gorczyńska
1835 22.04.1835 Wojciech Stefan Kowalski Jadwiga Kubiś
1835 23.04.1835 Wojciech Jakub Kukuć Dorota Fręśko
1835 26.04.1835 Wojciech Walenty Wyrwa Regina Łuś
1835 09.05.1835 Stanisław Paweł Kmiotek Marianna Perska
1835 31.05.1835 Paulina Paweł Stankowiak Jadwiga Czekała
1835 31.05.1835 Jan Paweł Stańko Marianna Jaryś
1835 09.06.1835 Jan Józef Wojtkowiak Marianna Szulc
1835 14.06.1835 Marianna Andrzej Jarka Marianna Kulpicz
1835 05.07.1835 Jan Ludwik Wiktor Gierczyński Anna Habus
1835 18.07.1835 Jakub Maciej Byczek Juianna Krygowska
1835 19.07.1835 Jakub powtórny Maciej Byczek Juianna Krygowska
1835 15.08.1835 Mateusz Wawrzyn Jagiołka Regina Kukuc
1835 15.08.1835 Zuzanna Marcin Czekała Józefina Łuś
1835 30.08.1835 Rozalia Jan Pawłowski Justyna Sperling
1835 30.08.1835 Rozalia Marcin Waśko Marianna Heywus
1835 12.07.1835 Jakub Józef Sotek Magdalena Janas
1835 12.07.1835 Ignacy Józef Sotek Magdalena Janas
1835 12.07.1835 Magdalena Jakub Pawlik Agnieszka Witoś
1835 12.07.1835 Małgorzata Franciszek Fręśko Regina Grzebyta
1835 9.08.1835 Marianna Andrzej Musiał Rozalia Kosina
1835 9.08.1835 Wawrzyniec Jakub Tuta Franciszka Tuta
1835 6.09.1835 Chryzostom Wojciech Parzyński Marianna Maniak
1835 9.09.1835 Michał Paweł Fręśko Marianna Stochaj
1835 13.09.1835 Chryzostom Kazimierz Kozyra Rozalia Michałek
1835 27.09.1835 Michał Chryzostom Męczykowski Marianna Woykowska
1835 04.10.1835 Michał Walenty Mumot Józefina Grzebyta
1835 11.10.1835 Edwald August Jerczyński Marianna Misiecka
1835 20.10.1835 Katarzyna Michał Wyrwa Marianna Witoś
1835 25.10.1835 Marianna Paweł Grzebyta Katarzyna Mikołajewska
1835 21.11.1835 Cecylia Walenty Czekała Helena Rybak
1835 29.11.1835 Andrzej Paweł Lipski Ewa Sobota
1835 20.12.1835 Wiktoria Szymon Stróżyk Agnieszka Szymanek
1835 20.12.1835 Wiktoria Maciej Kwaśniewicz Zofia Kozyra

1836 24.01.1836 Martianna Ludwika Marcin Dyonizy Kaatz Katarzyna Błoch
1836 22.01.1836 Wiktoria Jacek Michalski Anna Stańsko
1836 31.01.1836 Emiilia Jan Hempel Anna Rosina Muller
1836 31.01.1836 Paweł Jan Schulke Agnieszka Włochowicz
1836 14.02.1836 Walenty Marcin Drajewski Małgorzata Kulpicz
1836 14.02.1836 Julianna Wojciech Tuta Józefina Sobota
1836 28.02.1836 Martianna Stanisław Knech Magdalena Wyrwa
1836 28.02.1836 Maciej Wincenty Przybyła Katarzyna Bilska
1836 28.02.1836 Julianna Wincenty Piasek Agnieszka Kleja
1836 13.03.1836 Pelagia Wawrzyn Mela Jadwiga Dymek
1836 20.03.1836 Józef Andrzej Helwich Agnieszka Klimasianka
1836 29.03.1836 Pweł Józef Pawlik Julianna Smurawa
1836 30.03.1836 Wojciech PIotr Jarka Agnieszka Drajewska
1836 20.04.1836 Teofila Paweł Kurowski Katarzyna Buś
1836 04.04.1836 Franciszek Ignacy Mierzyński Marianna Kloss
1836 01.05.1836 Jakub Szymon Drajewski Zuzanna Wyrwa
1836 15.05.1836 Jan Jan Mumot Regina Chułek
1836 15.05.1836 Julianna Józef Góźdź Katarzyna Cichy
1836 28.05.1836 Marianna Józef PIlarski Jadwiga Malida
1836 03.06.1836 Jan Marcin Chułek Marianna Góźdź
1836 12.06.1836 Marianna Marcin Fischer alias Rybak Rozalia Kozyna
1836 29.06.1836 Piotr Paweł Kubiś Helena Graś
1836 26.06.1836 Jan olleg Wiktoria Kośmider
1836 10.07.1836 Magdalena Józef Nowaczyk Justyna Twardecka
1836 10.07.1836 Anna Justyna Marcin Krygowski Justyna Koralewska
1836 20.07.1836 Jakub Jakub Kramerek Marianna Pawłowska
1836 20.07.1836 Wawrzyn FRanciszek Dolny Agnieszka Kubiś
1836 18.08.1836 Maria Emilia Wiktor Gerczyński Anna Habisiak
1836 11.09.1836 Regina Marcin Rączka Agnieszka Waśko
1836 11.09.1836 Michał Andrzej Kasior Katarzyna Fręśko
1836 23.09.1836 Michał Wojciech Stochaj Regina Wyrwa
1836 17.09.1836 Michał Józef Stoiński Barbara Wyrwa
1836 04.10.1836 Marcin Marcin Czekała Józefa Łuś
1836 16.10.1836 Jan Krystian Mela Marianna Chułek
1836 21.10.1836 Marcin Marcin Basta Magdalena Kubiś
1836 09.10.1836 Paulina Jan PIetraszewski Magdalena Chułek
1836 13.10.1836 Franciszek Marcin Chwarścianek Helena Mołdrawska
1836 13.11.1836 Marcin Michał Przylepa Jadwiga TUta
1836 18.11.1836 Andrzej Paweł Stańkowiak Jadwiga Czekała
1836 18.11.1836 Marcin illeg Małgrzata Rębarz
1836 04.12.1836 Andrzej Michał Wyrwa Marianna Witoś
1836 06.12.1836 MIkołaj illeg Regina Panianowa
1836 11.12.1836 Balbina Jakub Tuta Franciszka Kirych

1837 15.01.1837 Agnieszka Maciej Przybyła Marianna Malida
1837 16.01.1837 Marcella Łukasz Rączka Marianna Waśko
1837 25.01.1837 Paulina Jakub Pawlik Agnieszka Witoś
1837 25.01.1837 Julianna Bartłomiej Nieluboski Katarzyna Pawłowska
1837 19.02.1837 JUlianna Chryzostom Kaczmarek Katarzyna Hułek
1837 19.02.1837 Walenty Józef Mumot Marianna Intkowska
1837 19.02.1837 Walenty Szymon Chwarscianek Regina Momot
1837 21.02.1837 Marcin Andrzej Kulpicz Franciszka Hułek
1837 26.02.1837 Józef Kazimierz Patelewski Agnieszka Mierzyńska
1837 05.03.1837 Kazimierz Jan Góźdź Agnieszka Waśko
1837 17.03.1837 Józef Łukasz Twardecki Małgorzata Helak
1837 18.03.1837 Józef Jan Łuś Zuzanna Pawłowska
1837 25.03.1837 Balbina Wojciech Parzyński Agnieszka Kwiatkowska
1837 26.03.1837 Marianna Waleny Izydor Wiktoria Wadyda
1837 27.03.1837 Marianna Michał Jaruszewski Katarzyna Żak
1837 02.04.1837 Balbina Paweł Stańko Marianna Jaryś
1837 06.04.1837 Franciszek Andrzej Wyrwa Jadwiga Marka
1837 06.04.1837 Wojciech Baltazar Cubella Konstancja Włodarek
1837 13.05.1837 Stanisław Adam Hułek Agnieszka Pawłowska
1837 13.05.1837 Stanisław Michał Okoniewski Marcella Gerczyńska
1837 31.05.1837 Felicja Jakub Szotek Martianna Cadon
1837 13.05.1837 Antoni Jakub Szotek Martianna Cadon
1837 03.06.1837 Antoni Jakub Kacza v Kaczyński Marianna Stańko
1837 16.06.1837 Magdalena Marianna Józef Pawlik Rozalia Chachówna
1837 18.06.1837 Jan Wojciech Drajewski Anna Hamelska
1837 02.07.1837 Magdalena Ludwik Hepner Marianna MIkołajewska
1837 02.07.1837 Marianna Andrzej Kulpicz Marianna Rączka
1837 09.07.1837 Jakub Jakub Sowa Marianna Waśko
1837 09.07.1837 Magdalena Maciej Byczek Julianna Krygowska
1837 30.07.1837 Wawrzyn Jan Tuta Katarzyna Dymek
1837 14.08.1837 Bartłomiej Franciszek Fręśko Regina Grzebyta
1837 26.08.1837 Bartłomiej Jakub Kukuc Dorota Fręśko
1837 27.08.1837 Bartłomiej Andrzej Janka Marianna Kulpicz
1837 27.08.1837 Marianna Maciej Kwaśniewicz Jozefa Kozera
1837 27.08.1837 Jan Kazimierz Sowa Rozalia Piniek
1837 07.09.1837 Krystian Paweł Kmiotek Marianna Perska
1837 10.09.1837 Michalina Andrzej Kasior Katarzyna Fręśko
1837 17.09.1837 Krystian Maciej Waśko Magdaleena Kośmider
1837 08.10.1837 Ludwika Stanisław Włodarek Rozalia Gapska
1837 15.10.1837 Jadwiga Józef Pawlik Julianna Smurawa
1837 08.12.1837 Marianna Wawrzyn Pilacki Anna Włoch
1837 20.12.1837 Jan Andrzej Nowak Beata Krenz
1837 24.12.1837 Beata Florentyna Marcin Kaatz Anna Katarzyna Błoch
1837 24.12.1837 Ewa Andrzej Helwich Agnieszka Klimas

1838 01.01.1838 Marianna Maciej Hułek Regina Heufuss
1838 10.01.1838 Paweł Kazimierz Momot Marianna Majus
1838 18.01.1838 Paweł Jan Chułek Małgorzata Kulpicz
1838 25.01.1838 Agnieszka Piotr Kleja Wiktoria Mumot
1838 08.02.1838 Walenty Wojciech Kloss Marianna Fręśko
1838 11.02.1838 Walenty Walenty Wyrwa Elżbieta Nowak
1838 18.02.1838 Maciej Józef Nowacki Justyna Jurandecka
1838 25.02.1838 Maciej Kazimierz Kozyra Rozalia Waśko
1838 25.02.1838 Marianna Józef Wojtkowiak Marianna Szulc
1838 25.02.1838 Maciej Walenty Piasek Agnieszka Kleja
1838 01.03.1838 Kazimierz Marcin Basta Magdalena Kubiś
1838 01.03.1838 Marianna Walenty Durszlag Dorota Banaś
1838 18.03.1838 Józef Paweł Fręśko Marianna Stochaj
1838 26.03.1838 Marianna Michał Tomaszewski Marianna Pawłowska
1838 22.04.1838 Ludwika Wiktor Jerczyński Anna Habus
1838 22.04.1838 Marianna Szymon Strózyk Agnieszka Szymanek
1838 06.05.1838 Stanisław Melchior Łuś Jadwiga Grześ
1838 24.05.1838 JUlianna Jan Waśko Marianna ?
1838 01.06.1838 Rozalia Krystian Mela Marianna Chułek
1838 04.06.1838 Magdalena Wojciech Patelewski Józefina Nowacka
1838 11.06.1838 Antonina Paweł Waśko Marianna Kurowska
1838 24.06.1838 Marianna Walenty Czekała Helena Rybak
1838 15.07.1838 Marianna Jan Łuś Zuzanna Pawłowska
1838 29.07.1838 Anna Walenty Mumot Zofia Grzebyta
1838 31.07.1838 Marianna Magdalena Jan Smurawa Marianna Helak
1838 05.08.1838 Ignacy Antoni Janyska Katarzyna Buś
1838 26.08.1838 Cecylia Paweł Mumot Marianna Waśko
1838 08.09.1838 Franciszek Jakub Pawlik Agnieszka Łuś
1838 10.09.1838 Chryzostom Wawrzyn Jagiołka Regina Kukuc
1838 16.09.1838 Krystian Paweł Grzebyta Katarzyna Mikołajewska
1838 29.09.1838 Michał Józef Sotek Magdalena Janas
1838 30.09.1838 Michalina Marcin Krygowski Justyna Koralewska
1838 04.10.1838 Franciszek Wawrzyniec Mela Jadwiga Imkowska
1838 04.10.1838 Regina Bartłomiej Nielubowski Katarzyna Pawłowska
1838 11.10.1838 Marcin Jan Pawłowski Justyna Sperling
1838 21.10.1838 Szymon Józef PIlarski Jadwiga Malida
1838 01.11.1838 Ewa Józef Góźdź Katarzyna Czajka
1838 01.11.1838 Adam Józef Góźdź Katarzyna Czajka
1838 04.11.1838 martwe Ludwik Hepner Magdalena Lachocka
1838 08.11.1838 Marcin Michał Wyrwa Marianna Witoś
1838 18.11.1838 Andrzej Marcin Czekała Józefina Łuś
1838 09.12.1838 Mikołaj Wojciech Waśko Marianna Wieczorek
1838 09.12.1838 MIkołaj Michał Przylepa Jadwiga Tuta
1838 11.12.1838 Tomasz Maciej Mumot Marianna ?
1838 12.12.1838 Wiktoria Franciszek Jarka Helena Szorstein
1838 16.12.1838 Wiktoria Jakub Tuta Franciszka Kirych
1838 25.12.1838 Wiktoria Maciej Stróżyk Marianna Wyrwa

1839 01.01.1839 Martianna Marcin Rybak alias Fischer Marianna Kozyra Rosko
1839 01.01.1839 Antoni Kazimierz Patelewski Agnieszka Mierzyńska Rosko
1839 29.01.1839 Ignacy Józef Mumot Marianna Janas Rosko
1839 10.02.1839 Walenty Andrzej Pawłowski Marcella Jarka Rosko
1839 17.02.1839 Julianna Jakub Kramerek Marianna Pawłowska Rosko
1839 03.03.1839 Kazimierz Baltazar Rybak Elżbieta Łuś Rosko
1839 03.03.1839 Balbina Marcin Hułek Marianna Góźdź Rosko
1839 03.03.1839 Maciej Paweł Stańko Marianna Jaryś Rosko
1839 03.03.1839 Balbina Jan Drajewski Zuzanna Wyrwa Rosko
1839 03.03.1839 Marianna illeg Regina Witoś Rosko
1839 12.03.1839 Józef Marcin Chwarścianek Helena Mołdrawska Rosko
1839 12.03.1839 Adam Marcin Chwarścianek Helena Mołdrawska Rosko
1839 05.04.1839 Regina Andrzej KLoss Marianna Gogołek Rosko
1839 05.05.1839 Stanisław Chryzostom Janas Regina Wyrwa Rosko
1839 06.05.1839 Domicella Łukasz Rączka Barbara Pawlik Rosko
1839 06.05.1839 Domicella Szymon Chwarścianek Regina Mumot Rosko
1839 15.05.1839 Stanisław Piotr Kleja Wiktoria Mumot Rosko
1839 15.05.1839 Stanisław Marcin Rączka Agnieszka Waśko Rosko
1839 05.06.1839 Piotr Andrzej Buśko Katarzyna Migoś Rosko
1839 21.06.1839 Regina Michał Jaruszewski Katarzyna Żak Rosko
1839 26.06.1839 Piotr Wojciech Jarzyński Agnieszka Kwiatek Rosko
1839 26.06.1839 Marianna Wojciech Kurowski Elżbieta Nawrot Rosko
1839 07.07.1839 Jakub Augustyn Maciej Grześ Franciszka Spławska Rosko
1839 14.07.1839 Marianna Maciej Waśko Magdalena Kazimirus Rosko
1839 14.07.1839 Jakub Walenty Wyrwa Elżbieta Nowak Rosko
1839 28.07.1839 Jakub Kazimierz Momot Marianna Jechalik Rosko
1839 11.08.1839 Wawrzyn Ignacy Gierczyński Marianna Kłos Rosko
1839 10.08.1839 Wawrzyn Krystian Kaczmarek Katarzyna Chułek Rosko
1839 30.08.1839 Rozalia Andrzej Kulpicz Marianna Rączka Rosko
1839 12.09.1839 Michał Kazimierz Jan Góźdź Agnieszka Waśko Rosko
1839 22.09.1839 Michał Walenty Czekała Helena Fischer Rosko
1839 01.10.1839 Michał illeg Regina Rębarz Rosko
1839 06.10.1839 Michał Franciszek Piotr Janyska Magdalena Góźdź Rosko
1839 20.10.1839 Cecylia Paweł Kubiś Helena Graś Rosko
1839 09.11.1839 Marcin Bartłomiej Nielubowski Katarzyna Pawłowska Rosko
1839 17.11.1839 Marcin Jan Silkowski Agnieszka Włochowicz Rosko
1839 17.11.1839 Cecylia Jan Tuta Katarzyna Dymek Rosko
1839 04.12.1839 Andrzej Jakub Kacza Marianna Klimek Rosko
1839 15.12.1839 Marianna Paweł Kmiotek Marianna Perska Rosko

1840 05.01.1840 Antoni Maciej Przybyła Marianna Malida
1840 09.01.1840 Jan Maciej Grzebyta Marianna Błoch
1840 14.01.1840 Paulina Jakub Sotek Marianna Chułek
1840 29.01.1840 Marianna Józef Nowacki Justyna Nowacka
1840 02.02.1840 Marianna Paweł Lipski Ewa Sobota
1840 14.02.1840 Julianna Maciej Mamot Marianna Waroś
1840 22.02.1840 Marianna Wincenty Przybyła Marianna Kubiś
1840 27.02.1840 Martianna Jan PIetraszewski Magdalena Hułek
1840 01.03.1840 Marianna Ignacy Fręśko Barbara Łuś
1840 08.03.1840 Kazimierz Jakub Sowa Marianna Waśko
1840 29.03.1840 Teodor Andrzej Kasior Katarzyna Fręśko
1840 05.05.1840 Stanisław Jakub Machowski Julianna Krygowska
1840 05.05.1840 Stanisław Kazimierz Kozyra Rozalia Waśko
1840 17.05.1840 Jan Maciej Łuś Jadwiga Grześ
1840 18.05.1840 Jan Marcin Górecki Jadwiga Mikołajewska
1840 24.05.1840 Helena Maciej Kwaśniewicz Zofia Kozyra
1840 14.06.1840 Jan Szymon Kotus Dorota Banaś
1840 25.06.1840 Serafina Kazimierz Sowa Rozalia Piniek
1840 19.07.1840 Jakub Henryk Marcin Dionizy Kaatz Anna Błoch
1840 06.09.1840 Chryzostom Jan Chułek Małgorzata Kulpicz
1840 06.09.1840 Marianna Antoni Janyska Katarzyna Buśko
1840 13.09.1840 Chryzostom Józef Wojtkowiak Marianna Strykówna
1840 20.09.1840 Michał Wojciech Drajewski Anna Hamel
1840 04.10.1840 Michalina Wojciech Grześ Marianna Wicherek
1840 18.10.1840 Jadwiga Wojciech Mołdrawski Regina Helfus
1840 31.10.1840 Marcin illeg Katarzyna Nielubowska
1840 01.11.1840 Cecylia Józef Pawlik Julianna Smurawa
1840 01.11.1840 Szymon Jakub Klamerek Marianna Pawłowska
1840 15.11.1840 Cecylia Wojciech Kurowski Elżbieta Nawrot
1840 22.11.1840 Stanisław Paweł Grzebyta Katarzyna Mikołajewska
1840 08.12.1840 Marianna Stanisław Knech Magdalena Wyrwa
1840 08.12.1840 Marianna Stanisław Helak Regina Rybak
1840 08.12.1840 Tomasz Jakub Kukuc Dorota Fręśko

1841 02.01.1841 Baltazar Jakub Tuta Franciszka Kirych
1841 18.01.1841 Antoni Chryzostom Mela Marianna Chułek
1841 02.02.1841 Marianna Maciej Zastróżny Jadwiga Czekała
1841 03.02.1841 Paweł Maciej Strużyk Marianna Momot
1841 14.02.1841 Walenty Mikołaj Waśko Marcella Wujec
1841 20.02.1841 Marcin Walenty Marcin Krygowski Justyna Koralewska
1841 05.03.1841 Franciszka Józef Momot Marianna Genisiąka
1841 05.03.1841 martwe Walenty Piasek ? ?
1841 14.03.1841 Józefina lleg Franciszka Jaryś
1841 30.03.1841 Wojciech Jan Łuś Zuzanna Pawłowska
1841 12.04.1841 Wojciech Paweł Momot Marianna Waśko
1841 12.04.1841 Wojciech Franciszek Jarka Helena Szorstein
1841 11.05.1841 Stanisław Wojciech Jarzyński Katarzyna Stochaj
1841 11.05.1841 martwe Szymon Stróżyk Agnieszka ??
1841 06.06.1841 Jan Wincenty Przybyła Marianna Dręczyna
1841 06.06.1841 Paulina Józef Nowacki Justyna Nowacka
1841 10.06.1841 Wiktoria Jakub Pawlik Agnieszka Łuś
1841 27.06.1841 Jan Józef Sotek Magdalena Janas
1841 29.06.1841 Paweł Marcin Czekała Józefa Łuś
1841 01.07.1841 martwe Wojciech Włodarek Marianna ?
1841 04.07.1841 Jakub Marcin Rybak Marianna Kozera
1841 25.07.1841 Magdalena Franciszek Fręśko Regina Grzebyta
1841 25.07.1841 Jakub Piotr Janyska Magdalena Góźdź
1841 29.07.1841 Ignacy Marcin Rączka Agnieszka Waśko
1841 09.08.1841 Wawrzyn Paweł Stańko Marianna Jaryś
1841 09.08.1841 Wawrzyn Maciej Waśko Magdalena Kazimirus
1841 15.08.1841 Marianna Jan Kujanek Marianna Chwarścianek
1841 22.08.1841 Marianna Baltazar alias Fischer Rybak Elżbieta Łuś
1841 29.08.1841 Rozalia Walenty Wyrwa Elżbieta Nowak
1841 16.09.1841 Martwe Andrzej Kłos Marianna Gogołek
1841 01.10.1841 Michał Szymon Chwarścianek Regina Momot
1841 01.10.1841 Jadwga Michał Przylepa Regina Koza
1841 17.10.1841 Szymon Jakub Chwarścianek Katarzyna Pawłowska
1841 24.10.1841 Katarzyna Wawrzyn Jagiołka regina Kukuc
1841 25.10.1841 Regina illeg Katarzyna Chułek
1841 28.10.1841 martwe Walenty Czekała Marianna ?
1841 04.11.1841 Teodor Marcin Górecki Jadwiga Mikołajewska
1841 21.11.1841 Marcin Andrzej Józef Byczek Marianna Waśko
1841 21.11.1841 Balbina Walenty Czekała Helena Rybak
1841 24.11.1841 Andrzej Wojcieech Drajewski Ewa Dębska
1841 26.12.1841 Marianna Kazimierz Patelewski Agnieszka Mierzyńska


1842 14.01.1842 Marcella Agata Jan Schulke Agnieszka Włoch
1842 16.01.1842 Agnieszka Maciej Strózik Marrianna Wyrwa
1842 30.01.1842 Marrtianna Franciszka Andrzej Jarka Marianna Kulpicz
1842 02.02.1842 Franciszka Bartłomiej Nielubowski Katarzyna Pawłowska
1842 05.02.1842 Marianna Jakub Kacza Marianna Stańko
1842 05.02.1842 Walenty Ludwik Hepner Magdalena Łochacka
1842 06.02.1842 Walenty Kazimierz Kozyra Rozalia Waśko
1842 24.02.1842 Walenty Krzysztof Mela Marrianna Chułek
1842 12.02.1842 martwe Jan Tuta Katarzyna Dymek
1842 06.03.1842 Józef Kazimierz Momot Marianna Jechalik
1842 06.03.1842 Marianna Mikołaj Koralewski Anna Kośmider
1842 12.03.1842 Adam illeg Dorota Czubella
1842 12.03.1842 Józef illeg Dorota Czubella
1842 24.03.1842 Paweł Walenty Kujanek Marianna Godawa
1842 04.04.1842 Franciszek Szymon Drajewski Zuzanna Wyrwa
1842 07.04.1842 Regina Walenty Chułek Agnieszka Kleja
1842 16.04.1842 Marianna Jakub Sowa Marianna Waśko
1842 29.05.1842 Jan Szymon Stróżyk Agnieszka Szymanek
1842 05.06.1842 Magdalena Andrzej Kasior Katarzyna Fręśko
1842 05.06.1842 Julianna Andrzej Nowak Beata Krenz
1842 19.06.1842 Jan Wojciech Włodarek Marianna Buś
1842 17.07.1842 Jakub Andrzej Salewski Marianna Perska
1842 24.07.1842 Magdalena Jakub Kukuć Dorota Fręśko
1842 29.07.1842 Wawrzyn Walenty Momot Józefina Grzebyta
1842 14.08.1842 Rozalia Jakub Nielubowski Regina Wojtkowiak
1842 21.08.1842 Bartłomiej Malcher Łuś Jadwiga Grześ
1842 28.08.1842 Ludwika Antoni Janyska Katarzyna Buś
1842 04.09.1842 Rozalia Wawrzyn Drajewski Marianna Jarka
1842 04.09.1842 Marianna Michallina Jakub Machowski Julianna Krygowska
1842 18.09.1842 Michał Maciej Przybyła Marianna Malida
1842 25.09.1842 Jan Paweł Fręśko Marianna Stochaj
1842 02.10.1842 Michał Paweł Waśko Marianna Kurowska
1842 02.10.1842 Michalina Józef Góźdź Katarzyna Czajka
1842 02.10.1842 Michalina Paweł Grzebyta Katarzyna Mikołajewska
1842 16.10.1842 Cecylia Jan Góźdź Anna Waśko
1842 24.10.1842 Marcin Ignacy Mierzyński Marianna Kloss
1842 30.10.1842 Szymon Maciej Chwarścianek Mercella Dymek
1842 04.12.1842 Andrzej Stanisław Helak Marianna Grot
1842 11.12.1842 Balbina Wiktoria Maciej Kwaśniewicz Zofia Kozyra
1842 25.12.1842 Jan Ignacy Fręśko Barbara Łuś

1843 08.01.1843 Marianna Jan Woćko Agnieszka Furman
1843 08.01.1843 Agnieszka Wojciech Kurowski Elżbieta Nawrot
1843 15.01.1843 Agnieszka Stanisław Włodarek Rozalia Gapska
1843 15.01.1843 Paweł Jan Tuta Katarzyna Dymek
1843 31.01.1843 Paweł Wincenty Przybyła Marianna Pietraszewska
1843 05.02.1843 Franciszek Walenty Czekała Marianna Chułek
1843 23.02.1843 Teofila jan Kramerek Regina Rębarz
1843 19.32.1843 Józef Adam Chułek Agnieszka Pawłowska
1843 03.04.1843 Wojciech Wojciech Łuś alias Wyrwa Agnieszka Janas
1843 03.04.1843 Wiktoria Andrzej Kłos Marianna Gogołek
1843 09.04.1843 Teofila Piotr Janiska Magdalena Góźdź
1843 09.04.1843 Roman Walenty Waśko Rozalia Piniek
1843 15.04.1843 Wojciech Jakub Kramerek Marianna Pawłowska
1843 23.04.1843 Domicella Maciej Momot Marianna Waroś
1843 23.04.1843 Domicella Wojciech Grześ Marianna Wicherek
1843 21.5.1843 Helena Jan Łuś Zuzanna Pawłowska
1843 5.06.1843 Jan Marcin Kramerek Regina Chułek
1843 5.06.1843 Jan Wojciech Jarzyński Katarzyna Stańko
1843 23.07.1843 Jakub Jakub Jerzy Anna Pawłowska
1843 24.07.1843 Jakub Jan Janyska Marianna Helak
1843 30.07.1843 Wawrzyn illeg Agnieszka Bilska
1843 10.08.1843 Wawrzyn Franciszek Fręśko Regina Grzebyta
1843 13.08.1843 Marianna Andrzej Buśko Katarzyna Migoś
1843 13.08.1843 Wawrzyn Józef Wojtkowiak Marianna Szulc
1843 27.08.1843 Chryzostom Jan Godawa Regina Witoś
1843 27.08.1843 Regina Paweł Piątek Magdalena Chułek
1843 31.08.1843 Wiktoria Mikołaj Dymek Elżbieta Nowak
1843 17.09.1843 Chryzostom Paweł Lipski Ewa Sobota
1843 17.09.1843 Franciszek Franciszek Jarka Helena Dubiel
1843 24.09.1843 Franciszek Józef Pawlik Juianna Smurawa
1843 15.10.1843 Wiktor Ludwik Hepner Magdalena Suchacka
1843 12.11.1843 Katarzyna Jan KUjanek Marianna Chwarścianek
1843 15.11.1843 Marcin Walenty Kujanek Marianna Godawa
1843 25.11.1843 Józef Stanisław Helak Marianna Grott
1843 26.11.1843 Katarzyna Marcin Czekała Józefina Łuś
1843 04.12.1843 Wiktoria Wojciech Mołdrawski Regina Hejwus

cdn ...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lip 2024, 11:39 
Offline

Dołączył(a): 27 lut 2010, 13:15
Posty: 1074
cdn ...

1844 01.02.1844 Walenty Jakub Chawarścianek Katarzyna Pawłowska
1844 02.02.1844 Marianna Andrzej Grześ Teofila Kurowska
1844 04.02.1844 Julianna Baltazar Rybak alias Fischer Elżbieta Łuś
1844 04.02.1844 Marianna Michał Przylepa Regina Koza
1844 04.02.1844 Marianna Jakub Kaczyński Marianna Stańko
1844 04.02.1844 Walenty Józef Byczek Marianna Waśko
1844 18.02.1844 Paulina Wojciech Włodarek Marianna Buś
1844 18.02.1844 Balbina illeg Katarzyna Koza
1844 18.02.1844 Józef Michał Wyrwa Marianna Witoś
1844 30.03.1844 Balbina Jan Klamerek Regina Rębarz
1844 30.03.1844 Józef Szymon Chwarścianek Regina Momot
1844 30.03.1844 Marianna Jan Tuta Katarzyna Dymek
1844 30.03.1844 Marianna Michał Buś Jadwiga Marek
1844 14.04.1844 Marianna Józef Momot Marianna Gaida
1844 31.04.1844 Wiktor Mikołaj Waśko Marcella Wujec
1844 24.04.1844 Jakub Andrzej Kłos Marianna Gogołek
1844 05.05.1844 Teofila Wincenty Przybyła Marianna Pietraszewska
1844 05.05.1844 Franciszek Andrzej Stańko Katarzyna Rębarz
1844 05.05.1844 Wojciech Jakub Pawlik Agnieszka Witoś
1844 05.05.1844 Maianna Marcin Krygowski Justyna Koralewska
1844 06.05.1844 Jakub Paweł Pawłowski Katarzyna Krygowska
1844 30.05.1844 Antoni Tomasz Pawłowski Magdalena Chwarścianek
1844 10.06.1844 Antoni Szymon Kotus Dorota Banaś
1844 10.06.1844 Balbina Jan Grześ Agnieszka Furman
1844 21.06.1844 Regina Józef Fręśko Marianna Malina
1844 23.06.1844 Paulina Magdalena Maciej Grzebyta Marianna Boch
1844 23.06.1844 Teofila Józef Nowacki Justyna Twardecka
1844 24.06.1844 Jan Bartłomiej Nielubowski Marianna Pawłowska
1844 28.06.1844 Piotr Paweł Jakub Sowa Marianna Waśko
1844 30.06.1844 Paweł Maciej Chwarścianek Marcella Dymek
1844 14.07.1844 Magdalena Antoni Janyska Katarzyna Broka
1844 17.07.1844 Regina Marcin Rybak Marianna Kozyra
1844 31.07.1844 Marianna Kazimierz Kozyra Rozalia Waśko
1844 04.08.1844 Wawrzyn Andrzej Kasior Katarzyna Fręśko
1844 04.08.1844 Wawrzyn Jakub Tuta Wiktoria Kośmider
1844 11.08.1844 Marianna Jan Luecke Agnieszka Włochowicz
1844 11.08.1844 Martianna Piotr Janyska Magdalena Góźdź
1844 11.08.1844 Marianna Maciej Strużyk Marianna Wyrwa
1844 18.08.1844 Bartłomiej Wawrzyn Walenty Czekała Helena Rybak
1844 01.09.1844 Jan Andrzej Kulpicz Marianna Rączka
1844 01.09.1844 Franciszek Marcin Górecki Jadwiga Mikołajewska
1844 19.11.1844 Andrzej Marrcin Rączka Agnieszka Waśko
1844 21.11.1844 Katarzyna Wojciech Kurowski Elżbieta Nawrot
1844 30.11.1844 Andrzej Wojciech Łuś Jadwiga Janas
1844 30.11.1844 Balbina Jakub Witoś Katarzyna Gorący
1844 05.12.1844 Wiktoria Paweł Grzebyta Katarzyna Mikołajewska

1845 05.01.1845 Julianna Andrzej Patelewski Marianna Perska
1845 13.01.1845 Agnieszka Jakub Jerzy Anna Pawłowska
1845 13.01.1845 Agnieszka Krystian Mela Marianna Chułek
1845 10.02.1845 Walenty Tomasz Drajewski Katarzyna Momot
1845 12.02.1845 Walenty Krystian Klamerek Marianna Sotek
1845 10.02.1845 Katarzyna Józef Pilarski Jadwiga Malida
1845 16.02.1845 Marianna Wojciech Drajewski Ewa Dębska
1845 25.03.1845 Józef Szymon Stróżyk Agnieszka Szymanek
1845 25.04.1845 Marianna Wincenty Kulwas Regina Pawłowska
1845 28.04.1845 Katarzyna Wawrzyn Drajewski Marianna Jarka
1845 28.04.1845 Wojciech Paweł Waśko Marcella Kurowska
1845 28.04.1845 Marianna Jan Góźdź Anna Waśko
1845 28.04.1845 Stanisław Jakub Piterek Agnieszka Mierzyńska
1845 28.04.1845 Teofil Józef Pawlik Julianna Smurawa
1845 28.04.1845 Jakub Wojciech Jarczyński Katarzyna Stachowiak
1845 28.04.1845 Franciszek Jan Grzebyta Henrietta Hohenke
1845 04.05.1845 Jan Stanisław Helak Marianna Grot
1845 20.05.1845 Domicella illeg Katarzyna Nielubowska
1845 21.05.1845 Magdalena Józef Fręśko Marianna Mela
1845 29.05.1845 Antoni Maciej Łuś Jadwiga Grześ
1845 29.05.1845 Julianna Walenty Waśko Rozalia Piniek
1845 01.06.1845 Jan illeg Magdalena Witoś
1845 15.06.1845 Marianna Michał Tomaszewski Marianna Kurowska
1845 27.06.1845 Piotr Paweł Antoni Kubiś Marcella Helak
1845 06.07.1845 Małgorzata Paweł Stańko Marianna Jaryś
1845 06.07.1845 Magdalena Maciej Kwaśniewicz Józefa Kozyra
1845 07.08.1845 Wawrzyn Franciszek Urban Franciszka Jaryś
1845 14.08.1845 Regina Wawrzyn Jagiołka Regina Kukuc
1845 24.08.1845 Bartłomiej illeg Jadwiga Grupińska
1845 24.08.1845 Chryzostom Paweł Fręśko Marianna Stochaj
1845 06.09.1845 Chryzostom Andrzej Kłos Marianna Łuś
1845 28.09.1845 Michał MIkołaj Dymek Elżbieta Nowak
1845 28.09.1845 Teofila Szymon KUbiś Marrianna ?
1845 26.10.1845 Marcin Wojciech Włodarek Marianna Buś
1845 26.10.1845 Marcin Jan Duhr Rozalia Gapska
1845 26.10.1845 Marcin Franciszek Fręśko Regina Grzebyta
1845 26.10.1845 Marcin Antoni Waśko Wiktoria Żuromska
1845 26.10.1845 Teodor Walenty Waśko Julianna Kowalewska
1845 16.11.1845 Walenty Jan Grześ Agnieszka Fuhrmann
1845 16.11.1845 Marcin Marcin Klamerek Regina Chułek
1845 21.11.1845 Katarzyna Jan Łuś Zuzanna Pawłowska
1845 29.11.1845 Paulina Marcin Czekała Józefina Łuś
1845 14.12.1845 Tomasz Wojciech Grześ Marianna Mela
1845 21.12.1845 Jan Walenty Kujanek Marianna Witoś
1845 25.12.1845 Tomasz Andrzej Nowak Beata Krenz

1846 15.01.1846 Paweł Jan Melka Katarzyna Sobota
1846 25.01.1846 Wiktoria Józef Góźdź Katarzyna Czajka
1846 25.01.1846 Marianna Jan Kujanek Marianna Chwarścianek
1846 13.02.1846 Marianna Walenty Piasek Agnieszka Kleja
1846 22.02.1846 Julianna Jan Smurawa Marianna Helak
1846 22.02.1846 Józef szymon Kot` Dorota Banaś
1846 22.02.1846 Marianna Bartłomiej Nielubowski Katarzyna Pawłowska
1846 15.02.1846 Walenty Kazimierz Kurowski Wiktoria Mikołajewska
1846 21.02.1846 Franciszek Andrzej Grześ Teofila Kurowska
1846 08.03.1846 Paulina Wojciech Łuś Agnieszka Janas
1846 18.03.1846 Marianna illeg Martianna Kurowska
1846 15.03.1846 Marianna Jan Rybak Balbina Krygowska
1846 25.03.1846 Marianna Ludwik Hepner Magdalena Lachoska
1846 27.03.1846 Marianna Andrzej Stańko Katarzyna Rębarz
1846 30.03.1846 Wojciech Jan Godawa Regina Witoś
1846 30.03.1846 Balbina Marcin Szymkowiak Konstancja Buś
1846 29.03.1846 Wojciech Wincenty Przybyła Marianna Pietraszewska
1846 03.04.1846 Józef Teofil Ludwik Jeske Marianna Piniek
1846 25.04.1846 Wojciech Paweł Dominik Marcella Kmiotek
1846 17.05.1846 Magdalena Józef Byczek Marianna Waśko
1846 07.06.1846 Magdalena Michał Przylepa Regina Koza
1846 07.06.1846 Paulina Jakub Kaczyński Marianna Stańko
1846 02.08.1846 Wawrzyn Jakub Witoś Katarzyna Gorąca
1846 02.08.1846 Ignacy Tomasz Bytyn Agnieszka Rylska
1846 23.08.1846 Rozalia Maciej Strużyk Marianna Wyrwa
1846 30.08.1846 Chryzostom Jan Kramerek Katarzyna Nielubowska
1846 04.09.1846 Rozalia Szymon Chwarścianek Regina Momot
1846 25.10.1846 Elżbieta Wojciech Kurowski Elżbieta Nawrot
1846 02.11.1846 Walenty Walenty Czekała Helena Rybak
1846 08.11.1846 Marcin Jakub Gorący Katarzyna Wyrwa
1846 15.11.1846 Marcin Wojciech Wyrwa Rozalia Jarka
1846 22.11.1846 Marcin Paweł Pawłowski Katarzyna Krygowska
1846 29.11.1846 Andrzej Wawrzyn Pilarski Anna Włochowicz
1846 29.11.1846 Cecylia Baltazar Fischer Elżbieta Luhm
1846 29.11.1846 Andrzej Marcin Górecki Magdalena Wyderek
1846 29.11.1846 Wiktoria Michał Tomaszewski Katarzyna Kurowska
1846 06.12.1846 Mikołaj Chryzostom Hunger Helena Szorsztyn
1846 24.12.1846 Wiktoria Antoni Janyska Katarzyna Buś

1847 08.01.1847 Agnieszka Jakub Sowa Marianna Grzebyta
1847 08.01.1847 Julianna Paweł Grzebyta Katarzyna Mikołajewska
1847 31.01.1847 Ignacy Andrzej Kłos Marianna Gogołek
1847 07.02.1847 Walenty Chryzostom Izydor Agnieszka Jarka
1847 14.02.1847 Julianna Jakub Tuta Wiktoria Kośmider
1847 21.02.1847 Julian Jan Kujanek Marianna Chwarścianek
1847 21.03.1847 Józef Maciej Franciszek Rutowski Marianna Jusko
1847 23.03.1847 Balbina Maciej Przybyła Marianna Malida
1847 23.03.1847 Balbina Piotr Janyska Magdalena Góźdź
1847 03.04.1847 Franciszek Jakub Jerzy Anna Pawłowska
1847 13.04.1847 Agnieszka Jakub Chwarścianek Katarzyna Pawłowska
1847 24.04.1847 Franciszka Wojciech Drajewski Ewa Dębska
1847 09.05.1847 Domicella Józef PIlarski Jadwiga Malida
1847 18.05.1847 Julianna Tomasz Pawłowski Magdalena Chwarścianek
1847 13.06.1847 Jan Maciej Momot Marianna Waroś
1847 13.06.1847 Paulina Maciej Chwarścinek Marcella Dymek
1847 04.07.1847 Piotr Józef Byczek Marianna Klimaszewska
1847 25.07.1847 Wawrzyn Wojciech Parzyński Katarzyna Stańkowiak
1847 03.08.1847 Cecylia Józef Fręśko Marianna Mela
1847 07.08.1847 Emil Teodor Ludwik Jeske Marianna Pinecka
1847 22.08.1847 Rozalia Józef Pawlik Julianna Janyska
1847 22.08.1847 Rozalia Marcin Rybal alis Fischer Marianna Kozera
1847 11.09.1847 Chryzostom Walenty Mumot Józefina Grzebyta
1847 29.09.1847 Michalina Chryzostom Klamerek Marianna Sotek
1847 08.10.1847 Franciszek Antoni Gożdzik Julianna Byczek
1847 17.10.1847 Katarzyna Franciszek Fręśko Regina Grzebyta
1847 24.10.1847 Marianna Stanisław Helak Marianna Grot
1847 02.11.1847 Izabela illeg Cecylia Pawlik
1847 04.11.1847 Katarzyna Tomasz Bytyn Agnieszka Bilska
1847 20.11.1847 Paulina illeg Anna Koźma
1847 26.11.1847 Józef Krystian Mela Marianna Chułek
1847 28.11.1847 Chryzostom Bartłomiej Wróblewski Wiktoria Szorstein
1847 12.11.1847 Teofila Walenty Wyczek Katarzyna Kazimirus
1847 19.12.1847 Tomasz Wojciech Włodarek Marianna Buś
1847 19.12.1847 Wiktoria Szymon Kotusz Dorota Banaś

1848 01.01.1848 Emilia Jan Momot Helda Eleonora Jacobi
1848 09.01.1848 Martianna Walenty Waśko Zofia Piniek
1848 09.01.1848 Balbina Jan Szmett Magdalena Charlotta ?
1848 23.01.1848 Wiktoria Wojciech Gołecki Józefa Piszczoła
1848 06.02.1848 Marianna Tomasz Drajewski Katarzyna Momot
1848 06.02.1848 Martianna Wawrzyn Drajewski Marcella Jarka
1848 14.02.1848 Julianna Mikołaj Dymek Elżbieta Nowak
1848 20.02.1848 Martianna Jan Fischer Balbina Krygowska
1848 05.03.1848 Franciszka Jan Łuś Zuzanna Pawłowska
1848 05.03.1848 Wojciech Jakub Pyterek Agnieszka Mierzyńska
1848 02.04.1848 Wojciech Antoni Janyska Katarzyna Buś
1848 16.04.1848 Agnieszka Malcher Łuś Jadwiga Grześ
1848 21.05.1848 Jan MIkołaj Waśko Marianna Wujec
1848 28.05.1848 Magdalena Kazimierz Kurowski Wiktoria Chułek
1848 23.06.1848 Julianna Franciszek Urban Franciszka Jaryś
1848 16.07.1848 August Herman Jan Grabowski Johanna Henrietta Hohense
1848 27.08.1848 Jan Jakub Sowa Marianna Grzebyta
1848 27.08.1848 Rozalia Walenty Kujanek Marianna Godawa
1848 27.08.1848 Bartłomiej Marcin Czekała Józefina Łuś
1848 03.09.1848 Rozalia Jan Schicke Agnieszka Włoch
1848 11.09.1848 Rozalia Jakub Gorący Katarzyna Wyrwa
1848 17.09.1848 Michał Franciszek Kotowski Marianna Jusko
1848 17.09.1848 Franciszek Michał Przylepa Regina Koza
1848 17.09.1848 Michalina Marcin Kramerek Regina Chułek
1848 17.09.1848 Chryzostom Jóżef Fręśko Marianna Mela
1848 08.10.1848 Franciszka Jan Ima Agnieszka Kubiś
1848 13.10.1848 Franciszka Jan Łuś Zuzanna Pawłowska
1848 02.11.1848 Marcin Jakub Kramerek Marianna Pawłowska
1848 02.11.1848 Katarzyna Maciej Strużyk Marianna Wyrwa
1848 02.11.1848 Marcin Krystian Izydor Agnieszka Jarka
1848 02.11.1848 Marcin Andrzej Stańko Katarzyna Rębarz
1848 12.11.1848 Katarzyna Marcin Górecki Magdalena Wicherek
1848 26.11.1848 Andrzej illeg Franciszka Malida
1848 26.11.1848 Wiktoria Andrzej Kulpicz Marianna Rączka
1848 03.12.1848 Serafina Maciej Fręśko Franciszka Słodoska
1848 03.12.1848 Wiktoria jan Momot Marianna Fręśko
1848 06.12.1848 Marianna Bartłomiej Gapski Antonina Sikora
1848 10.12.1848 Anna Julianna Marcin Krygowski Justyna Koralewska
1848 10.12.1848 Franciszka illeg Magdalena Wydarty
1848 10.12.1848 Franciszek Jan Janas Marianna Trafisz
1848 10.12.1848 Jan Wojciech Grześ Marianna Wicherek
1848 25.12.1848 Stefan Bartłomiej Nielubowski Katarzyna Pawłowska

cdn ...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
POWERED_BY
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL